راه ترقی

آخرين مطالب

فعالان فرهنگی برای نمایشگاه کتاب تهران شعار پیشنهاد دهند فرهنگی

فعالان فرهنگی برای نمایشگاه کتاب تهران شعار پیشنهاد دهند
  بزرگنمايي:

راه ترقی- به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، ستاد برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در نظر دارد شعار این دوره از نمایشگاه را از طریق فراخوان عمومی و با مشارکت فعالان حوزه فرهنگ انتخاب کند.

شایان‌ذکر است برنامه‌ریزی برای کلیه فعالیت‌های فرهنگی و جنبی در نمایشگاه سی وسوم حول محور شعار منتخب خواهد بود.
علاقه‌مندان برای ارائه پیشنهادهای خود می‌توانند تا تاریخ 30 مهرماه نسبت به ارسال شعارهای پیشنهادی خود به آدرس الکترونیکی PR@ tibf.ir اقدام کنند.
لازم به ذکر است که هر فرد می‌تواند تنها دو شعار پیشنهاد دهد و شرکت کنندگان باید مشخصات خود را در ایمیل ارسالی نیز ثبت کنند.

بر اساس این خبر به پیشنهاد برتر و منتخب، جایزه‌ای از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه تعلق خواهد گرفت.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سال گذشته با شعار «خواندن توانستن است» با حضور دو هزار و 400 ناشر داخلی و 800 ناشر خارجی  از 4 تا 14 اردیبهشت ماه 1397 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار  شد.

پس از مشورت اعضای شورای سیاست‌گذاری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دو گزینه‌ برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در نیمه دوم سال و همزمان با ماه مبارک رمضان به دلایل مسایل فنی و اجرایی منتفی و در نهایت تاریخ  26 فروردین تا 5 اردیبهشت سال99 به عنوان زمان برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield