راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

استمرار ضدعفونی روزانه 5 هزار دستگاه اتوبوس

راه ترقی - شهرنوشت: ماندگاری ویروس کرونا در پایتخت سبب ادامه‌دار بودن عملیات ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس‌های فعال پایتخت جهت مقابله با این ویروس شده است.

پخش 857 هزار تن آسفالت طی 14 ماه گذشته

راه ترقی - شهرنوشت: بیش از 857 هزار تن آسفالت طی 14 ماه گذشته (12 اسفند 1397 تا 22 اردیبهشت 1399) در سطح شهر تهران به منظور بهسازی معابر، توزیع و پخش شده است.

اجرای پویش «در خانه بمانیم» در سطح شهر

راه ترقی - شهرنوشت: پویش «در خانه بمانیم» با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط اداره‌کل امور شهروندی شهرداری تهران در سطح شهر اجرا و در قالب تولیدات آموزشی، در فضای مجازی پخش شد.

کمتر از یک درصد از کارکنان شهرداری گرفتار کرونا شدند

راه ترقی - شهرنوشت: به گفته رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران شهرداری تهران کمترین میزان مبتلایان و افراد مشکوک به کرونا را داشته است که این امر نشان‌دهنده عملکرد موفق شهرداری در پیشگیری و مقابله با کرونا در خدمات شهری بوده است.

شهردار تهران: کرونا نشان داد که مرزهای قراردادی و سیاسی بین کشورها را به رسمیت نمیشناسد و همه در یک کشتی هستیم/ شهردار بوداپست: تحریم ها علیه ایران غیرعادلانه است و باید پایان یابد

راه ترقی - شهردار تهران در دیدار مجازی با شهردار بوداپست بر وجود تحریم‌های ناعادلانه علیه ایران تاکید کرد و از اقدامات شهر تهران در مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت.

شهردار تهران: آمادگی در اختیار گذاشتن تجربیات خود به افغانستان را داریم/ شهردار کابل: نگاه انسانی خود را با افغانستان به اشتراک بگذارید

راه ترقی - شهردار تهران در دیدار مجازی با شهردار کابل اوج درگیری های تهران و ایران با کرونا را مربوط به فروردین دانست و ابراز امیدواری کرد که این تجربیات بتواند برای مبارزه کابل با این ویروس موثر باشد.

بازنگری جامع در محور کتاب تهران

راه ترقی - شهرنوشت: بازنگری در محور فرهنگی خیابان انقلاب و راه‌اندازی میدانگاه (پلازای) فرهنگی مرتبط با کتاب قرار است با شناسایی بناهای ناپایدار این مسیر، همچنین تعریف کاربری برای بناهای واجد ارزش و ساماندهی دستفروشان انجام شود.

جذاب‌ترین مناطق برای خرید خانه از نظر شهروندان تهرانی کدامند؟

راه ترقی - شهرنوشت: برآوردها نشان می‌دهد منطقه پنج شهرداری تهران همچنان جذابیت زیادی برای خرید خانه از نظر شهروندان تهرانی دارد. اما چه عواملی سبب شده در شرایطی که مسکن در رکود است، این منطقه رکورددار ثبت مبایعه‌نامه باشد.

تقابل شورای عالی شهرسازی با قوانین شهرداری تهران

راه ترقی - رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت در جلسه دیروز(22 اردیبهشت) شورای عالی شهرسازی و معماری، طرح توسعه و ساماندهی مجلس در میدان بهارستان بدون رعایت حقوق عمومی شهر و حقوق مالکان واقع در محدوده طرح و حریم آن به تصویب رسیده است.

انجام مطالعات اولیه برای عرضه دارایی‌های «شهرآفتاب» در بورس

راه ترقی - شهرنوشت: به دنبال تلاش برای جذب سرمایه، به نظر مثبت شهردار تهران، مطالعات اولیه برای ورود شهرآفتاب و برخی شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران به بازار سرمایه در حال انجام است.

دیوار همدلی ماسک در مترو

راه ترقی - شهروندان با اهدای ماسک در قالب پویش «خیر مؤثر» می‌توانند به نیازمندانی که باید برای تردد در سطح شهر از مترو استفاده ‌کنند اما امکان خرید ماسک را ندارند، کمک کنند.

راسته انقلاب خیابان کامل می شود

راه ترقی - شهرنوشت : راسته کتاب خیابان انقلاب با هدف رونق کسب و کار کتاب‌فروشی‌ها و اجرای طرح خیابان کامل با شناسایی و حذف موانع بصری و مناسب‌سازی برای معلولان بهسازی و بازآفرینی می شود. همین طور قرار است دستفروشان کتاب این محدوده نیز ساماندهی شوند.

افزایش 200 درصدی مسافران مترو نسبت به فروردین

راه ترقی - شهرنوشت: مجموع سفرهای انجام شده در شبکه حمل و نقل زیر زمینی تهران (مترو) در هفته گذشته (13 تا 19 فروردین ) برابر با سه میلیون و 918 هزار و 351 سفر بوده است. این آمار در مقایسه با هفته آخر فروردین دو برابر شده است.

15 باغ شهری بوستان می شود + جدول جزییات

راه ترقی - شهرنوشت: سازمان بوستان‌ها و فضای سبز تهران در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهر تهران 13 قطعه باغ و اراضی مشجر در هفت منطقه تهران را تملک کرده و همچنین 15 قطعه از باغ های شهر تهران در مناطق مختلف با الویت مناطق کم برخوردار شناسایی شده که در مراحل ارزیابی و توافق با مالکین است.

بیمارستانی در بلوار ابوذر ساخته خواهد شد

راه ترقی - شهرنوشت : در صورتی که مشکلات ثبتی قطعه زمینی در بلوار ابوذر به وسعت هفت هزار متر مربع که متعلق به شهرداری منطقه 14 است رفع شود، بیمارستانی ساخته خواهد شد تا سرانه درمانی این منطقه را افزایش دهد.

تا آخر هفته همه ایستگاههای مترو، غرفه فروش ماسک خواهند داشت

راه ترقی - شهرنوشت: تعداد مراکز فروش ماسک در ایستگاه‌های مترو تهران بعد از گذشت 9 روز از اجرای طرح «اجبار استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی کلانشهرها» به 80 غرفه رسید که تا آخر هفته همه ایستگاه های مترو مجهز خواهند شد.

تکمیل قصه‌های شاهراه تهران با نصب 40 تابلوی هوشمند جدید

راه ترقی - شهرنوشت: فاز دوم اجرای طرح خواناسازی خیابان ولی‌عصر (عج)، با نصب تابلوهای هوشمند در 40 نقطه جدید از این خیابان تا اوایل تابستان اجرا می‌شود و با تکمیل آن خیابان ولی‌عصر(عج) یک گام به شکل‌گیری خیابان کامل نزدیک‌ شده و زمینه شکل‌گیری شناسنامه فرهنگی آن با مشارکت اهالی فراهم می‌شود.

شهردار تهران: بانک اطلاعاتی افراد کم برخوردار را تشکیل می دهیم

راه ترقی - سراهای محلات با توجه به دستیابی به آمار شهروندان یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی در مقیاس محلی اند از همین رو شهرداری با هدف توزیع عادلانه اقلام به افراد کم برخوردار بانک اطلاعاتی را با تکیه به این منبع تشکیل می دهد.

حریم امامزاده حسن فضای سبز می شود

راه ترقی - شهرنوشت : تملک 23 پلاک در محدوده امامزاده حسن، با مجموع مساحت یکهزار و 700 متر مربع پس از 20 سال طی توافق با سازمان اوقاف در منطقه 17 انجام خواهد شد. مشکل تملک این محدوده ورثه ای بودن این املاک و کند شدن روند انتقال سند بود که با تمهیداتی در حال رفع شدن است.

احتمال ارتباط میان فعال شدن دماوند با حرکت گسل‌ها وجود دارد

راه ترقی - شهرنوشت : گرم شدن دماوند به حدی رسیده که یخچال «گزنک» آب شده و آنطور که کارشناسان می‌گویند، احتمال فعال شدن گسل مشا به دلیل تحرکات داخلی دماوند وجود دارد با این حال هنوزعزم ملی برای انجام پژوهش درباره زمان احتمالی آتشفشانی شدن دماوند و همچنین تاثیر فعل و انفعالات این قله آتشفشانی بر گسل‌های فعال شمال تهران (گسل مشا) صورت نگرفته است.

شهردار تهران: اصراری به فریاد زدن بدهی شهرداری نداریم/ احتمال حذف پل حافظ وجود دارد

راه ترقی - شهرنوشت: به گفته شهردار تهران رقم بدهی شهرداری تهران تنها به یک بانک 20 هزار میلیارد تومان است که روزی 17 میلیارد تومان جریمه دیرکرد بازپرداخت به آن اضافه می‌شود.

استانهای معین تهران آماده هستند

راه ترقی - شهرنوشت: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: پس از زلزله بامداد امروز (19 اردیبهشت) استانهای معین تهران آمادگی این را دارند که اگر اتفاقی رخ دهد؛ به کمک تهران بیایند.

سوله های بحران آماده است اما به دلیل کرونا توصیه نمی‌کنیم

راه ترقی - شهردار تهران گفت: سوله های بحران آماده است اما به دلیل کرونا توصیه نمی‌کنیم که مردم حتماً خارج از خانه باشند و اگر فضا‌های امنی دارند حتماً در این فضا‌ها با آمادگی به سر برند .

تهران لرزید

راه ترقی - شهرنوشت: زلزله ای به بزرگی 5/1 ساعت 12:48 بامداد روز 19 اردیبهشت تهران را لرزاند.

شناسایی بهنگام افراد مبتلا به کرونا در منازل

راه ترقی - شهرنوشت: طرخ غربالگری کرونا در سطح شهر تهران سبب شد تا شناسایی بیمارانی که در خانه ها بودند و از ابتلا به این ویروس اطلاعی نداشتند، بموقع انجام شود.

افزایش درآمد روزانه شهرداری تا 25 میلیارد تومان

راه ترقی - شهرنوشت: به گفته مدیران شهری بسته محرک اقتصادی که به تازگی در شورای شهر تصویب شده است، درآمد روزانه شهرداری تهران را بین 20 تا 25 میلیارد تومان افزایش می‌دهد.

کاهش 31 درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی

راه ترقی - شهرنوشت: 176 هزار دستگاه خودرو از ابتدای فروردین ماه تا 15 اردیبهشت ماه به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده‌اند که این آمار در مقایسه با سال گذشته حدود 31 درصد کاهش داشته است.

بدهی بیش از 3 هزار میلیارد تومانی به شهرداری منطقه6

راه ترقی - شهرنوشت : نهادها، ارگانها و نیروهای مسلح واقع در محدوده منطقه6 بیش از سه هزار میلیارد تومان به شهرداری این منطقه به خاطر تخلفات ساختمانی بدهکار هستند که تاکنون شهرداری منطقه6 توانسته 600 میلیارد تومان از این مبلغ را وصول کند.

حناچی: تلاش کردیم سختی این دوران را از دوش شهروندان برداریم/ شهردار وین: شهرداران کلانشهرها فارغ از مسائل سیاسی باهم رابطه داشته باشند

راه ترقی - شهرداران تهران و وین سه شنبه-16 اردیبهشت- در یک گفتگوی تصویری مجازی تجربیات خود در مقابله با کرونا را به اشتراک گذاشتند و از یکدیگر دعوت کردند تا بازدیدی از این شهرها داشته باشند.

راه‌اندازی اتاق مصرف در گرمخانه ها قطعی نیست

راه ترقی - شهرنوشت: راه‌اندازی اتاق مصرف در گرمخانه های تهران منوط به صدور مجوز از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر است که تاکنون این ستاد پاسخ قطعی در این‌باره نداده است .

اعلام جریمه سازمان ورزش 5 سال پس از تشکیل پرونده سیاسی است

راه ترقی - شهرنوشت : عضو شورای شهر تهران جریمه 26 میلیارد تومانی سازمان ورزش از سوی سازمان تعزیرات را بر اساس تعرفه های اماکن ورزشی و استخر ها مربوط به تصمیم شورای چهارم در سال ٩4 دانست و معتقد است که تعرفه های سازمان ورزش در حال حاضر به نسبت به تعرفه های دولتی بسیارپایین تر است.

ایجاد پاتوق‌های مادر و نوزاد در سرای محلات

راه ترقی - شهرنوشت: پاتوق‌های مادر و نوزاد در سرای محلات پس از پایان شیوع کرونا با هدف کاهش مشکلات شایع زنان در دوران پس از بارداری، ایجاد خواهد شد .

دولت 70 هزار میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارد

راه ترقی - شهرنوشت : بدهی دولت به شهرداری تهران 70 هزار میلیارد تومان و بدهی شهرداری به بانک‌ها با احتساب جریمه دیرکرد پرداخت، به 40 هزار میلیارد تومان رسیده و تنها راه حل تهاتر بین شهرداری و دولت است.

اجرای لایحه محرک اقتصادی؛ 2 هفته آینده

راه ترقی - لایحه محرک اقتصادی که روز گذشته-14 اردیبهشت- در صحن شورای شهر تهران به تصویب رسید تا دو هفته دیگر و پس از تصویب در فرمانداری اجرایی می شود.

مهم‌ترین منابع جدید درآمدی شهرداری‌ها کدامند

راه ترقی - شهرنوشت: تصویب دو لایحه مهم در مجلس شورای اسلامی آن هم به فاصله یک هفته سبب می‌شود تا در صورت اجرای درست، شهرداری‌ها از فروش هوا و زمین برای تامین هزینه‌هایشان فاصله بگیرند.

بورس، سرمایه‌های خرد را سلاخی می‌کند

راه ترقی - شهرنوشت: برخی ناظران بازار سرمایه معتقدند؛ رشد شاخص بورس هیچ توجیه اقتصادی ندارد و ریزش شاخص بورس سبب می‌شود، مثل همیشه دهک‌های درآمدی پایین و ضعیف متحمل ضرر شوند.

افزایش 30 درصدی هزینه های شهرداری ها و کاهش حداقل 25 درصدی درآمدها

راه ترقی - شهرنوشت: بحران کرونا تمامی بخش ها و نهادهای خدماتی و اداری را درگیر خود کرده که یکی از آنها، شهرداری کلانشهرهاست که با بحران های پیچیده ای مواجه اند به طوری که پیش بینی می شود که دستکم 25 درصد از درآمدهای شهرداری تهران محقق نشود.

درخواست اعتبار مالی پلیس از شهرداری

راه ترقی - رییس پلیس تهران گفت: اگر چه امنیت در حوزه فعالیت شورای شهر تهران نیست ولی درخواست داریم برای ارائه خدمات و افزایش آن توجه ویژه‌ای به این موضوع و مساعدت به پلیس شود و با توجه به بسته شدن بودجه سال 99 انتظار داریم در متمم بودجه به این مساله توجه شود. .

709 واحد پارکینگ پلاسکو به 300 تقلیل یافت

راه ترقی - شهرنوشت : کاهش تعداد پارکنیگ های لازم به منظور بهره برداری از ساختمان پلاسکو از سوی شورای عالی شهرسازی و معماری با انتقاد رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران مواجه شد.

اتکا به عوارض شهری با جوایز تشویقی

راه ترقی - شهرنوشت: بسته پیشنهادی دستیابی سریع به منابع درآمدی که شهرداری تهران به شورای شهر ارایه کرده، نشان می‌دهد باز هم حوزه شهرسازی است که می‌تواند در هر شرایطی، به درآمدزایی این نهاد کمک کند.

اجرای مرحله دوم طرح جداسازی در 15 هزار دستگاه تاکسی

راه ترقی - شهرنوشت: طرح رایگان جداسازی رانندگان از مسافران به منظور کاهش شیوع کرونا در سه هزار دستگاه تاکسی به پایان رسیده که در مرحله دوم این طرح، جداسازی در 15 هزار دستگاه تاکسی انجام خواهد شد.

حناچی: به دنبال درآمدزایی آسیب زا برای شهر نیستیم

راه ترقی - شهرنوشت: شهردار تهران در گفتگو با فعالان اقتصادی و کارآفرینان راههای ایجاد درآمد برای شهر را بررسی و تاکید کرد به هر قیمتی نباید برای شهرداری درآمد کسب کرد.

جابجایی مرزهای تهران

راه ترقی - شهرنوشت: اخیرا معاونت امور مناطق شهرداری تهران پروژه ای به مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران ارائه داده و از کارشناسان این مرکز خواسته است که طرح پژوهشی تغییر و اصلاح منطقه بندی در تهران را تدوین و ارائه کنند.

جابجایی ایستگاه پسماند دارآباد مشکل محیط زیستی ندارد

راه ترقی - شهرنوشت: جابجایی ایستگاه میانی حمل پسماند از بلوار اوشان دارآباد به جاده لشکرک موجب نگرانی‌های محیط زیستی برای بوستان یاس فاطمی شده بود اما رئیس اداره انسانی محیط زیست استان تهران می‌گوید این جابجایی مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

برای ورود به مترو و اتوبوس ماسک ارزان یا رایگان توزیع می‌شود

راه ترقی - شهرنوشت: طرح «اجبار استفاده از ماسک و دستکش در مترو‌ و اتوبوس کلانشهرها» 8 اردیبهشت ماه توسط وزارت کشور به تصویب رسید. رییس شورای اسلامی شهر تهران یکی از راهکارهای اجرای این طرح را توزیع رایگان یا فروش اقلام بهداشتی در گیشه‌های بلیط فروشی مطرح کرد.

ساير مطالب

مصرف بی‌رویه و آلودگی شیمیایی، سهم محیط زیست از کرونا

برچسب نرخ کرایه جدید به تاکسیرانان ابلاغ خواهد شد

4 گذر فرهنگی در قلب تهران راه اندازی می شود

تمدید اجاره‌نامه به شرط افزایش نیافتن غیررسمی اجاره‌بها

جمع آوری پارکومترها با برگزاری مزایده پارک حاشیه‌ای هوشمند

وقتی بوی الکل و کافور فضا را پر می‌کند

آبگرفتگی های جزیی به سرعت رفع می شود

رونق بخشی ساخت و ساز؛ راهکار روحانی برای خروج تهران از رکود

ستاد ملی مقابله با کرونا درباره زباله سوز اهدایی چین تصمیم می گیرد

عبور از پیاده رو حق شهروندان است

ساختمان های فرسوده حصارک، نوسازی و سنددار می شوند

افزایش 800 تا هزار میلیارد تومانی درآمدهای شهرداری تهران از مالیات بر ارزش افزوده

شهردار تهران: تحریم ها اجازه توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی را نمی دهد / شهردار لندن: تهران در مقابله با کرونا از لندن جلوتر است

همکاری خودجوش مردم برای شکست کرونا

سگها بیماران کرونایی را شناسایی می کنند

ساختمان برتر سال انتخاب می شود

ارایه خدمات به شهروندان تا 30 دقیقه پیش از اذان مغرب

بر بساطی که بساطی نیست

شهردار تهران: مرزهای جغرافیایی برای ابتلائات جهانی کارساز نیستند

1500 سوله در انتظار اوراقچی های شوش

کرونا، نقش نهادهای محلی در تهران را پررنگ کرد

افزایش 70 درصدی ترافیک تهران نسبت به روزهای عادی

وضعیت آلودگی هوا در فروردین سال گذشته بهتر بود

گسترش پیاده راه ها و دوچرخه سواری در الویت اند/مشکل بانک آینده حل شد

رسمیت بخشی به دستفروشی؛ راهکار حل معضل دستفروشان

نشاط اجتماعی شبانه رمضان به همراه نیایش می آید

لزوم تامین ماسک دولتی برای مسافران

اختصاص سهمی از صندوق توسعه ملی به شهرداری

ساخت پارکینگ محلات از ابتدای امسال آغاز می شود

اجرای طرح پزشک خانواده برای خانواده بزرگ شهرداری تهران

لزوم عمل دولت به تعهدات مالی پیشین و اختصاص سهمیه مدیریت شهری از منابع مبارزه کرونا

پول اوراق مشارکت مترو به یکهزار میلیارد تومان رسیده است؟

کرونا بدهی‌های شهرداری تهران را افزایش می دهد

نخستین محموله از چین سال 1401 وارد کشور می شود

باغ وثوق الدوله، بوستان عمومی می شود

ضد عفونی با روشی متفاوت در آینده نزدیک

روند نزولی ابتلا به بیماری کوویید ١٩ در اکثر استان‌های کشور

سلامت بعد فراموش شده مدیریت شهری است

تقدیر از 24 نفر از مدیران ارشد شهری در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا

بهبود وضعیت پارکینگ‌های تهران با افزایش نرخ ورودی

روزانه هفت هزار و ٧١6 لیتر مواد ضدعفونی استفاده می شود

کاهش 88 درصدی درآمدهای شهرداری از بخش شهرسازی نسبت به سال 1397

دولت به مدیریت شهری بی توجه است

تقدیر عضو هیات رئیسه شورای شهر از عملکرد شهرداری تهران در مقابله با کرونا

دولت به مطالبه گری دستفروشان رسیدگی کند

شهردار تهران: نسبت به روزهای اول شرایط بهتر است / ایران با ویروس کورونا و تحریم مبارزه میکند / شهردار سئول: تجربه سارس به کره جنوبی در مقابله با کرونا کمک کرد

سه سناریو برای بودجه سه ماه نخست امسال شهرداری

ساختمان سازمان انتقال خون به موزه تبدیل شود

تعطیلی مجدد بوستان های پایتخت با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تا اطلاع ثانوی

پس از شیوع کرونا 11 هزار معتاد در تهران رها شدند

کسر درآمد 12 هزار میلیاردی شهرداری تا پایان شهریور

دومین پایانه بزرگ تهران مسقف می شود

پست بدون ماموریت، ساختار سازمانی را به قهقرا می برد

نمره تهرانی‌ها به شهرداری درباره پروژه‌های شهری

یافتن 4 جسد به دنبال وقوع حریق در یک ساختمان

3 درصد از تاکسیرانان مبتلا به کرونا هستند

درخواست به رئیس جمهوری برای خرید 500 دستگاه اتوبوس شهری

بکارگیری حمل و نقل کمکی برای کاهش تراکم مسافر

نمره تهرانی‌ها به شهرداری درباره پروژه‌های شهری/سرانجام اعتراضات به زیرگذر استاد معین

تعطیلی مراکز بازپروری ماده 16 و افزایش معتادان متجاهر در سطح منطقه 18

راه اندازی سامانه فروش غیر حضوری در 13 میدان اصلی تره بار

آتش نشانان 3 نفر را از میان آتش نجات دادند

طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی اعمال نمی شود

شهرداری تهران 29 میلیارد تومان برای مقابله با کرونا هزینه کرد

دلیل ناموجود بودن برخی کالاها در فروش آنلاین فروشگاه شهروند چیست؟

از بین رفتن 40 درصدی میزان درآمد 164 کسبه و صنف دریاچه چیتگر

13 راننده تاکسی بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند

پرسه معتادان در شهر؛ عواقب یک تصمیم کرونایی

امکان اجرای فاصله اجتماعی در گرمخانه‌ها نیست

تاکسیرانی برای کاهش آلودگی هوا چه اقداماتی انجام داد؟

اعزام اتوبوس‌های کمکی برای کاهش ازدحام در ایستگاه ها/افزایش مسافران ناوگان اتوبوسرانی

اقتصاد تهران ماهانه 13 هزار میلیارد تومان زیان می‌بیند

اجرای طرح اتوبوس‌های دربستی از فردا

مردم به شهرداری برای جلوگیری از شیوع کرونا کمک کنند

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مراکز معاینه فنی

ارتقای سیستم فروش آنلاین شهروند از طریق قرارداد با «الوپیک» و «پینکت»

آذین بندی محور کامل خیابان ولیعصر عج به مناسبت عید نیمه شعبان برای نخستین بار

درخواست کمک شهرداری از محل اعتبارات ستاد ملی مقابله با کرونا به دولت رسید

شهردار تهران: ایران در حال مبارزه همزمان با کرونا و تحریم هاست / شهردار آنکارا: ورود و خروج به 30 کلان شهر ترکیه ممنوع است

افزایش مبتلایان به کرونا به زودی در پایتخت

شهرداری تهران به جمع آوری معتادان متجاهر کمک می کند

لزوم تطبیق کاری ومالی شهرداری با بحران کرونا

ساختمان های دارای تأییدیه ایمنی از پرداخت عوارض ایمنی معاف هستند

آماده باش 5٠ سوله مدیریت بحران برای بیماران کرونا

نقش تحریم های آمریکا در مبارزه با کرونا

یک فصل جدید، یک اراده نو

استفاده روزانه ٣٠ هزار لیتر مواد ضدعفونی برای گندزدایی معابر

ایران با دو ویروس کرونا و ویروس تحریم‌ها می جنگد

ممانعت از تجمع شهروندان در بوستان ها

شهردار تهران: تحریم شرایط ایران برای مقابله با کرونا را سخت تر کرد/شهردار رم: تراژدی کرونا از شهر برشا شروع شد

٧٥ درصد مردم هشدارها را جدی گرفتند/ دفاع مقدس تاب آوری ما را بالا برد

چگونه حمل و نقل عمومی درمقابل کرونا ضدعفونی می شود

رضایت ٧١ درصدی شهروندان از میادین میوه

استقبال 5 میلیون نفری از کنسرتهای آنلاین

افزایش سرفاصله زمانی مترو و اتوبوس

احتمال تغییر نحوه تفکیک پسماند از ١6 فروردین ماه

ساعت طرح ترافیک جدید اعلام شد

همزمان با گسترش ویروس کرونا، دوچرخه‌سواری در جهان افزایش می‌یابد

خوانندگان کنسرتهای آنلاین برگزار می‌کنند

پیامک هشدار به رانندگان خودروهای سطح شهر