راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بزرگراه شیخ فضل اله نوری مزین به تصویر شهید آوینی شد

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ گفت: به منظور هویت بخشی به سیمای شهر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، تصویر شهید آوینی بر دیواره بزرگراه شیخ فضل اله نوری ترسیم شد.

ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از شستشو، نظافت، کف تراشی و مرمت مخازن زباله سطح منطقه خبر داد و گفت: ضدعفونی و رفع مشکلات مخازن زباله به طور مستمر در سطح محلات منطقه ۴ انجام می شود.

تجلیل از پیشکسوتان، مدیران، مربیان و کارشناسان ورزش مناطق ۲۲ گانه

راه ترقی - اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ در هفته تربیت بدنی و ورزش نسبت به اجرای ۱۵ عنوان برنامه از جمله ویژه برنامه تجلیل از پیشکسوتان، مدیران، مربیان و کارشناسان عرصه ورزش شهرداری تهران به میزبانی منطقه اقدام می کند.

تا پایان سال جاری، ۳ بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می شود

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: با پیگیری های در دست انجام سه پروژه بازار میوه و تره بار تا پایان سال جاری آماده و تعداد بازارهای میوه و تره بار فعال این منطقه به ۹ بازار خواهد رسید.

دسترسی آسان شهروندان به آموزش مجازی مدیریت بحران

راه ترقی - معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهروندان می‌توانند با ثبت نام در سامانه آموزش مجازی مدیریت بحران در دوره‌های آموزشی رایگان آن شرکت کنند.

ضرورت تقویت کانون های محیط زیستی سراهای محلات و تعیین شاخص های محله سبز

راه ترقی - ضرورت تقویت کانون های محیط زیستی سراهای محلات و توسعه محلات براساس شاخص های محله سبز در نشست مشترک مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشارکت های اجتماعی در محلات شهر تهران (مدیریت محله) مورد تاکید قرار گرفت.

آمادگی برای امضای سند همکاری در راستای ارتقاء سلامت روان شهروندان

راه ترقی - همزمان با هفته سلامت روان و در بازدید شهردار منطقه۲۰ از بیمارستان رازی، انعقاد سند همکاری در اجرای برنامه های آموزشی، پژوهشی و توان بخشی در راستای ارتقاء سلامت روان شهروندان بررسی شد.

بوستانی برای تداوم زندگی مناسب اجتماعی

راه ترقی - شهر: بوستان زندگی تداوم بخش زندگی مناسب اجتماعی در این محله است و از آنجایی که همواره مجموعه بوستانهایی که در این محله بود کلونی آسیب های اجتماعی و نارسایی هایی در این حوزه بود ساخت این بوستان می تواند زمینه ای برای زندگی بهتر و افزایش کیفیت برای ساکنان این محله شود. اقداماتی از این دست،حاکی از این است که اگر در این عرصه جغرافیایی، یک مهندسی فرهنگی دقیق داشته باشیم، می توانیم از این ظرفیت به نفع محله و برای کاهش آسیبهای اجتماعی و ارتقای کیفیت زندگی در این محله گام برداریم.

بهسازی و مناسب سازی زمین های روباز شمال شرق تهران

راه ترقی - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از مرمت و بازسازی زمین چمن های مصنوعی خبر داد و گفت: به منظور حفظ سرانه‌های ورزشی منطقه ۴، زمین‌های چمن مصنوعی فرسوده محلات بیست گانه مرمت می‌شوند.

خیابان مهران به بوستان ولایت رسید

راه ترقی - پروژه اتصال خیابان مهران به رینگ بوستان بزرگ ولایت تکمیل و آماده افتتاح و بهره برداری شد.

شرایط هوای پایتخت در سال ۹۹ هنوز به اضطرار نرسیده است

راه ترقی - شهر: مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اعلام کرد که وضعیت هوای پایتخت هنوز به شرایط اضطرار برای تعطیلی نرسیده با این حال تصمیم گیری در این باره در حالی که آلودگی هوا باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و تشدید بیماری های قلبی و ریوی می شود می تواند موثر باشد .

ارسال برآورد ریالی خسارت کرونا به کلانشهرها به وزارت کشور

راه ترقی - شهر: برآورد ریالی میزان آسیب و خسارتی که کرونا به کلانشهرها وارد کرده از سوی مجمع کلانشهرهای ایران جمع‌بندی و برای ارایه به ستاد ملی مقابله با کرونا به وزارت کشور ارسال شده است.

زندگی به محله هرندی بازگشت

راه ترقی - شهر: مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهرداری تهران در مراسم افتتاح بوستان زندگی در محله هرندی گفت: افتتاح و ایجاد این بوستان بیش از هر چیزی مرهون دوراندیشی و تدابیر شهردار تهران است که در رابطه با توسعه و ساماندهی فضاهای سبز و با هدف کیفیت ارتقای زندگی و بهبود زیست محیطی شهر انجام شده است.

افتتاح ورزش باغ تهران در بوستان آزادگان منطقه ۱۵

راه ترقی - ورزش باغ تهران همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در بوستان آزادگان منطقه ۱۵ افتتاح و ۱۰۰ نهال با حضور مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و شهردار منطقه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی غرس شد.

ورودی جدید ایستگاه مترو نواب صفوی در خط ۷ افتتاح شد

راه ترقی - شهر: ایستگاه تقاطعی مترو نواب صفوی دارای دو ورودی در خط ۲ و ۷ است. ورودی ایستگاه نواب صفوی واقع در خط ۷ جزو عمیق‌ترین ایستگاه‌های مترو تهران است چرا که خط ۷ از زیر خط ۲ مترو عبور می‌کند.

ضوابطی برای نور شهر

راه ترقی - اوایـل سـال ۱۳۹۳ کـه بـه عنـوان عضـو و دبیـر کمیتـه نـور شـهر تهـران انتخـاب شـدم بـه عنـوان یـک طـراح شـهری وظیفــه خــودم میدانســتم کــه هــدف اصلــی کمیتــه را سـاماندهی منظـر شـبانه تهـران قـرار دهـم. خاطـرم هسـت از همـان ابتـدا موضـوع نورپـردازی نمـای سـاختمانهای مسـکونی ـ کـه مدتـی بـود بویژه در مناطـق شـمالی شـهر شـایع شـده بـود ـ را بـه عنـوان مشـکلی جـدی در منظر شـبانه شـهر مطـرح کـردم کـه نیازمنـد رسـیدگی جـدی اسـت و از طـرف اعضـای کمیتـه نیـز مـورد اسـتقبال قـرار گرفـت. خصوصـاً آنکه در همـان سـال بـه عضویـت کمیتـه نمـای یکـی از مناطـق شـهر تهـران درآمـدم و متوجـه شـدم موضـوع منظـر شـب نمـا بـه عنـوان یکـی از اسـناد نیازمنـد بررسـی از طراحـان نمـا اخـذ میگـردد امـا هیچگونـه اظهـار نظـری در ارتبـاط بـا آن از سـوی اعضـا صـورت نمی گیـرد.

اصلاحیه بودجه ۱۳۹۹ شهرداری تا پایان سال

راه ترقی - شهر: با حکم شهردار تهران فرایند تدوین بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران به‌زودی آغاز خواهد شد و در کنار این اقدام، اصلاحیه بودجه ۱۳۹۹ هم از سوی شهرداری تهران تا پایان امسال به شورای شهر ارائه می‌شود.

افتتاح ایستگاه‌های جدید بر افزایش آمار مسافران مترو تاثیر دارد

راه ترقی - شهر: نیمه دوم امسال ۱۲ ایستگاه مترو جدید در خطوط ۶ و ۷ افتتاح خواهد شد. به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، بهره برداری از این ایستگاه‌های جدید سبب افزایش ظرفیت جابجایی مسافران در شبکه حمل و نقلی مترو می‌شود.

تور عکاسی از برج آزادی برگزار شد

راه ترقی - همزمان با چهل و نهمین سالگرد افتتاح برج آزادی، تور بازدید و عکاسی از این مجموعه فرهنگی برگزار شد. احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران در این بازدید درباره نام‌گذاری این برج گفت: اسم آزادی را برای این برج خود مردم انتخاب کرده‌اند.

باغ موزه هنر ایرانی‎

راه ترقی - باغ موزه هنر ایرانی در منطقه الهیه واقع شده و از لحاظ معماری مربوط به دوره پهلوی اول است. در این باغ موزه ماکت هایی از آثار تاریخی ایران مانند:هشت بهشت/چهل ستون/گنبد قابوس/شمس العماره/سی و سه پل/کاروانسرای مهیار/باغ فین/نقش رستم/برج آزادی/برج میلاد/مقبره دانیال نبی/کلیسا و گنبد سلطانیه است.

حمام نواب‎

راه ترقی - حمام نواب از جمله آثار دوره قاجاریه شهر تهران است و در خیابان ۱۵ خرداد شرقی کوچه بیک دامغانی( بازارچه نواب سابق) قرار دارد. این بنا توسط زنانی به نام‌های سارا سلطان خاتون و سارا حاجر خاتون که دختران فردی به نام نواب بوده‌اند ساخته شده است. مصالح به کار رفته در ساخت این بنا شامل آجر، آهک، ساروج، سنگ و کاشی است. در این بنا پس از مرمت، از سیمان نیز برای حفظ آن استفاده شده است. حمام نواب دارای بخش‌هایی چون هشتی، سربینه، تنظیف گرمخانه، سرویس بهداشتی، خزینه، استخر و ستون است. حمام نواب برای جلوگیری از اتلاف گرما و امکان استفاده از آب قنوات و چشمه‌ ها به برای استحمام، پایین‌تر از سطح زمین ساخته شده است.

عمارت مسعودیه

راه ترقی - عمارت مسعودیه یکی از بناهای تاریخی مربوط به دوره قاجار است که پنج عمارت بزرگ دارد و در سال ۱۳۷۷ به ثبت آثار ملی رسیده است. عمارت مسعودیه به همراه باغ نگارستان، باغ لاله‌زار و باغ سردار ایروانی یکی از اماکنی است که در محدوده شمال حصار شاه طهماسبی تهران در عصر ناصری بنا شده و همچنان که خصوصیات باغ‌های ایرانی را داراست با نقش‌مایه‌ها و عناصری از معماری فرنگی مزین شده است. مجموعه عمارت مسعودیه شامل ۵ عمارت دیوانخانه، سفره‌خانه، حوضخانه، عمارت سید جوادی، عمارت مشیرالملکی و عمارت سردر، پر است از گچ‌بری، کاشی‌کاری، خطاطی، نقاشی دیواری و به طوری کلی تزئینات نفیس، تقسیم‌بندی‌های فضایی و عملکردهای متنوع و موقعیت مکانی آن در محدوده میدان بهارستان که بسیاری از مهم‌ترین حوادث تاریخ معاصر را به خود دیده است از خصوصیات منحصر به فرد آن به شمار می‌آید. این مجموعه تاریخی دارای ۷ کتیبه است که دو کتیبه در سردر اصلی، یک کتیبه در سردر کالسکه‌رو، دو کتیبه در عمارت دیوان‌خانه و دو کتیبه نیز در عمارت مشیریه قرار دارد. بنای عمارت مسعودیه در میدان بهارستان، خیابان اکباتان، تقاطع خیابان ملت واقع شده است .

اگر دولت کمک نکند، ناوگان اتوبوسرانی تهران فرو می پاشد

راه ترقی - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه متأسفانه دولت به تعهدات خود در قبال ناوگان حمل‌ و نقل عمومی پایتخت از جمله پرداخت سهم یک سومی خود از مبلغ تمام شده کرایه اتوبوس‌ها عمل نمی‌کند، گفت: اگر دولت کماکان سهم خود را پرداخت نکرده و به مدیریت شهری کمک نکند، مطمئناً ناوگان اتوبوسرانی پایتخت دچار فروپاشی می‌شود.

تور عکاسی از مجموعه فرهنگی برج آزادی

راه ترقی - عصر پنج شنبه ۲۴ مهر۱۳۹۹ و همزمان با چهل و نهمین سال گشایش برج آزادی تور عکاسی از این مجموعه فرهنگی هنری با حضور جمعی از عکاسان و اساتید عکاسی برگزار شد.

اهتزاز پرچم امام الرضا(ع) در میدان اسدآبادی

راه ترقی - همزمان با سالروز شهات حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و به همت خادمیاران رضوی و همکاری شهرداری منطقه ۶ تهران پرچم ثامن الحجج (ع) در میدان سید جمال الدین اسدآبادی به اهتزاز در آمد.

توزیع ۲۶ هزار تُن محصولات تنظیم بازار در ۲۵۰ میدان میوه

راه ترقی - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه این مجموعه بزرگ با در اختیار داشتن ۲۵۰ میدان و بازار به صورت تمام وقت در خدمت شهروندان است، گفت: این مراکز خدماتی نقش انکارناپذیری در تامین ارزاق و مایحتاج عمومی شهروندان بر عهده دارند.

پایدارسازی میدان مقدم با ۲۵ هزارنفر ساعت کار مداوم

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۷ تهران با بیان اینکه پایدار سازی میدان مقدم و املاک مجاور گود با صرف حداقل ۲۵ هزار نفر ساعت کار مداوم انجام شد تاکید کرد: گود پرخطر میدان مقدم با استفاده از حداقل دو هزار کامیون خاک رفع خطر شد و پس از یک هفته تلاش، شرایط عادی به میدان مقدم بازگشت.

سایت های برف روبی شمال تهران آماده سازی شد

راه ترقی - سایت های برف روبی شمال تهران با استقرار نیروهای انسانی، تجهیز ماشین آلات سبک و سنگین، جانمایی و شارژ مخازن دپوی شن مخصوص آماده فصل بارش ها شد.

طرح کاپ، یکی از محوری‌ترین طرح‌های این دوره مدیریت شهری است

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۶، در جلسه طرح کاپ معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ضمن اعلام آمادگی کامل خود در اجرای این موفق این طرح در این منطقه که به عنوان یکی از مناطق پایلوت برای اجرای این طرح انتخاب شده، گفت: طرح کاپ یکی‌ از محوری‌ترین طرح‌های این دوره مدیریت شهری است و انتظار می‌رود به خروجی‌های مطلوبی دست یابد.

آغاز ثبت نام پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران

راه ترقی - شهر: پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران، در تاریخ ۲۵ آذر ماه سال جاری ( ۱۵ دسامبر ۲۰۲۰ ) توسط مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و همکاری گسترده نهادها و انجمن‌های بین‌المللی،به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

احیای ۵ آرامستان تاریخی دولاب

راه ترقی - طرح ساماندهی و احیای ۵ گورستان تاریخی در منطقه ۱۴، با همکاری سازمان بهشت زهرا(س) و سازمان نوسازی شهر تهران کلید خورد.

پایدارسازی میدان مقدم با ۵۸ هزارنفر ساعت کار مداوم

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۷ تهران با بیان اینکه پایدار سازی میدان مقدم و املاک مجاور گود با صرف حداقل ۵۸ هزار نفر ساعت کار مداوم انجام شد تاکید کرد: گود پرخطر میدان مقدم با استفاده از حداقل دو هزار کامیون خاک رفع خطر شد و پس از یک هفته تلاش، شرایط عادی به میدان مقدم بازگشت.

راه‌های کاهش مصرف آب در خانه

راه ترقی - اگرچه بیشترین هدررفت آب در ایران در بخش کشاورزی رخ می‌دهد اما یکی از بخش‌هایی که نباید از مصرف آب در آن غافل شد، مصارف خانگی است از همین رو یکی از نکاتی که در فرهنگ شهروندی باید به آن توجه کرد کنترل مصرف آب در خانه است. در این قسمت از مجموعه ویدئوهای فرهنگ شهروندی به پنج راه برای کاهش مصرف آب در خانه پرداخته شده است.

بوستان زندگی افتتاح می شود

راه ترقی - شهر: بوستان زندگی در محله هرندی فردا صبح (دوشنبه ۲۸ مهر) افتتاح می شود.

اینترنتی نوبت بگیرید

راه ترقی - شهر: باتوجه به ورود موج سوم بیماری کرونا به پایتخت، از شهروندان درخواست می‌شود که پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی خودروهای تهران با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی برای انجام معاینه فنی، تعیین وقت کنند.

ورود بزرگترین اجاره‌دار به پروژه «مسکن استیجاری»

راه ترقی - شهر: شهردار تهران به تازگی از اعلام آمادگی این نهاد برای ساخت مسکن استیجاری در تهران خبر داده است و کارشناسان هم گفته‌اند؛ ورود بزرگترین اجاره‌دار در شهر به بخش مسکن بسیار موثر خواهد بود.

ساير مطالب

افزایش بهای رسمی 23 ارز

ورود دستگاه قضا به موضوع عدم ارائه کافی شمش فولاد به صنایع پایین دست

اتصال هفتگی 8روستا به برق در دولت تدبیرو امید

تلاش دولت برای ورود نقدینگی‌های سرگردان به بورس

زمان معامله سهام هشتمین سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت اعلام شد

آغاز مهلت ١٧ روزه ثبت‌نام مجدد وام اجاره از ساعت ١٢ امروز

اصلاح شاخص بورس به خط پایان رسید؟

اولین کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی برگزار می‌شود

برخورد انضباطی بامدیرانی که در مهلت ابلاغی بازارگردان معرفی نکنند

شاخص نشان گر واقعیت بورس نیست

رفع تعهد ارزی 97 و 98 از سوی صرافی‌های منتخب تا اطلاع ثانوی

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت/قیمت دلار ثابت ماند

بورس به مدار صعودی باز می‌گردد؟

رشد 5.4 درصدی پایه پولی در نیمه نخست امسال

لزوم توسعه کشاورزی قراردادی با مشارکت اتحادیه‌های روستایی

مسیرهای تاثیرگذار بر صنایع در پساکرونا

افزایش نرخ یورو و پوند و 27 ارز جهانی

7 طرح راهداری تهران با بیش از 1500 میلیارد ریال هزینه افتتاح شد

ساخت پایانه‌های مرزی در دولت تدبیر و امید شتاب گرفت

تاکید وزیر جدید صنعت بر تامین به موقع کالاهای اساسی و توجه به معیشت مردم

افزایش 420 میلیون متر مکعبی تولید گاز پارس جنوبی در 7 سال گذشته

زنگنه: آنچه که در پارس جنوبی انجام شده کاری بی‌سابقه است

افزایش بهای رسمی 22 ارز

یارانه معیشتی مهرماه فردا شب واریز می‌شود

امکان حذف سفارش فروش سهام عدالت فراهم می‌شود

رزم‌حسینی:تامین کالاهای اساسی و ضروری مردم، در اولویت است

طلای سیاه، قربانی موج دوم کرونا

شفافیت در فروش اوراق قرضه از راهکارهای مهم کاهش نرخ ارز است

تراکنش‌های بانکی بالای 5 میلیارد تومان در سال، زیر ذره‌بین مالیات

استقبال تشکل ها از حضور رزم حسینی در وزارت صنعت

بهای رسمی 27 ارز

رشد 2 برابری حداقل حقوق بازنشستگان در دولت دوازدهم

افزایش ضریب نفوذ بازار سرمایه در کشور

روش بهره‌وری شرکت‌های دولتی تدوین شد

آغاز رسمی فعال‌سازی اینترنت 5G برای کاربران خانگی تا پایان امسال

نرخ رسمی همه ارزها ثابت ماند

متن طرح اختصاص کالابرگ برای کالاهای اساسی

افزایش 2 برابری صادرات نفت با راهکارهای مویرگی زنگنه

کف‌سازی شاخص بورس برای صعود مجدد

نوسان‌گیری در بورس تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

نوسان بیشتر قیمت طلای جهانی در پیش است

کاهش بهای رسمی 24 ارز

بورس در یک قدمی رسیدن به نقطه آرامش

سومین فهرست صادرکنندگان متخلف به قوه قضاییه ارسال شد

بهای رسمی 28 ارز کاهش یافت

کارت‌های بازرگانی یک بار مصرف جمع‌ می‌شود

اردکانیان: سال آبی خوبی پیش رو خواهیم داشت

کاهش بهای رسمی 32 ارز

همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلین نیروهای مسلح

جزئیات اصلاح شاخص بورس در شهریور ماه

کارگران اجازه ندادند چرخ تولید کشور متوقف شود

کاهش بهای رسمی 30 ارز

وزیر نیرو:اتکا به داشته‌ها نتیجه تحریم‌ها است

کدام گروه بازنشستگان مشمول همسان‌سازی می‌شوند؟

2 پیشنهاد برای خروج بورس از بحران

ساخت نیروگاه برق جدید با مشارکت روسیه در جنوب کشور

افزایش ضریب بازیافت میادین نفتی با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید

10 آبان‌ماه، آخرین مهلت برای ایفای تعهدات ارزی واحدهای تولیدی

استفاده حداکثری از توان دانشگاه‌ها برای افزایش تولید نفت و گاز

بازگشت رونق به بورس با ورود منابع صندوق توسعه ملی

خبر خوش همتی از گشایش‌های ارزی و بهبود صادرات نفت

معیارهای تعیین قیمت تضمینی محصولات اساسی کشاورزی مشخص شد

سهامداران بورس دست از نوسانگیری بردارند

سد نعمت‌آباد با حضور وزیر نیرو افتتاح شد

پیشی‌گرفتن 3.1 درصدی رشد دستمزد از نرخ تورم

بی‌ثباتی‌ قیمت‌ها از سرگردانی نقدینگی‌ها آب می‌خورد

افزایش دو برابری حمایت‌های صندوق ضمانت از صادرات

افزایش بهای رسمی 27 ارز

انرژی‌های تجدیدپذیر، هدیه دولت تدبیر و امید به سبد انرژی کشور

رشد شاخص بورس ماندگار است؟

چرا زنگنه گفت قرارداد فاز 11 با توتال را نظام امضا کرده است؟

سرنوشت گندم در انتظار یک تصمیم!

آغاز بکار صنعت نمایشگاهی، موتور حرکت اقتصاد جهانی

ایران به جمع دارندگان نئوبانک می‌پیوندد

رکورد معامله هفتگی ارز در سامانه نیما شکسته شد

افزایش قیمت سکه در کانال 13 میلیون تومان

هشدار آذری‌جهرمی نسبت به کلاهبرداری با نام «شبکه شاد»

3 طرح دولت برای رفع گره ترافیکی تهران- کرج

سبدگردان‌های غیرمجاز چگونه کلاهمان را برمی دارند؟

دلیل کم‌کاری بانک‌ها در پرداخت ودیعه مسکن/ پرداخت‌ها سرعت می‌گیرد

افزایش بهای رسمی 19 ارز

رونق بورس با کاهش جذابیت سرمایه‌گذاری در بازارهای موازی

آغاز به‌کار بازار غیررسمارز ی با کاهش 2 هزار تومانی نرخ دلار

رشد اقتصادی منفی شد اما با اختلاف!

نبود نظارت‌های پیشگیرانه عامل اصلی افزایش نرخ ارز و سکه است

چگونه می‌توان مشمول تخفیف 100 درصدی قبض برق شد؟

چرا بورس دیروز مثبت شد؟

چرا بورس دیروز مثبت شد؟

کشش بودجه 1400 به مالیات/ جای بورس محفوظ است

تسهیلات 50 میلیونی ودیعه مسکن فقط یک ضامن می‌خواهد

تسهیلات 50 میلیونی ودیعه مسکن فقط یک ضامن می‌خواهد

فعال‌سازی همه ظرفیت‌های تولیدی کره در کشور

فعال‌سازی همه ظرفیت‌های تولیدی کره در کشور

تسهیلات 500 میلیارد تومانی برای فروش تلفن همراه قسطی به مردم

بحران کرونا و رونق اقتصاد دیجیتالی

افزایش بهای رسمی 24 ارز

سایه روشن‌های لغو ممنوعیت سرمایه‌گذاری بانک‌ها در بورس

اتهام دشمنی زنگنه با پالایشگاه‌سازی، از ادعا تا واقعیت

جزئیات نرخ رسمی ٤٧ ارز/ قیمت ها ثابت ماند

رشد بازار بورس با واقعیت‌های اقتصادی همخوانی ندارد