راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

٧٠ پروژه شهری از دوره پیشین به اتمام می رسد

راه ترقی -   شهرنوشت :به گفته رئیس شورای شهر تهران 70   پروژه نیمه تمام از دوره پیشین مدیریت شهری باقی مانده که بین ٢٠ تا ٩٠ درصد پیشرفت داشته اند و حالا اتمام این پروژه ها در دستور کار مدیریت شهری است .

پل سبز زندگی برای پیاده روی و دوچرخه سواری

راه ترقی - شهرنوشت: پل سبز زندگی سازه‌ای متشکل از قطعات پل سابق گیشاست که عملیات ساخت آن از اوایل سال آینده روی زیرگذر کوی نصر آغاز می شود. این پل عابر دارای مسیر دوچرخه سواری،  فضاهای مکث و اوقات فراغت برای شهروندان است .

تراموا به کمک گردشگری می آید

راه ترقی -   شهرنوشت: ترافیک عبوری مسیر ولنجک برای دسترسی به منطقه تفریحی و گردشگری توچال بعد از رد گزینه هایی مانند تله کابین و مونوریل به وسیله ترامواهای کوچک مرتفع می شود.

دست شهرداری برای استفاده از بودجه درموارد اضطرار باز است

راه ترقی - شهرنوشت: معاون شهردار تهران از پیش‌بینی اعتبار در بودجه شهرداری تهران در مواقع بحران و اضطرار خبر داد و تاکید کرد که نیروهای شهرداری باحفظ سلامتشان و رعایت اصول بهداشتی، به عنوان خدمت رسان شهروندان آماده انجام وظایف محوله در زمان بحران هستند.

ضرورت غربالگری مسافران در دروازه‌های تهران/تمهیداتی برای پیشگیری از کرونا در کودکان کار و خیابان

راه ترقی - شهرنوشت:شیوع گسترش ویروس کرونا در پایتخت ضرورت غربالگری مسافران در دروازه‌های تهران جهت پیشگیری از این ویروس را می طلبد، همچنین باید مکانی برای قرنطینه مسافران مشکوک به این بیماری در نظر گرفته شود.

پرداخت نخستین مرحله یارانه صرفه‌جویی سوخت به شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

راه ترقی - شهرنوشت: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از پرداخت 127میلیارد ریال برای نخستین مرحله یارانه صرفه‌جویی سوخت به شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خبر داد.

انجام عملیات ضدعفونی اتوبوس ها در ابتدا و انتهای خطوط/ نصب پوسترهای آموزش خود مراقبتی در مقابل کرونا ویروس در اتوبوس ها

راه ترقی - شهرنوشت: عملیات شستشو، گندزدایی و ضدعفونی اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای پیشگیری از ویروس کرونا هر شب در  پایانه ها و پارکینگ های اتوبوس انجام می شود. علاوه بر این اتوبوس ها در هنگام فعالیت نیز در ابتدا و انتهای خطوط ضدعفونی می شوند. ضدعفونی و گندزدایی اتوبوس ها تا عادی شدن شرایط و تا زمانی که وزارت بهداشت به ادامه این عملیات توصیه کند، ادامه خواهد داشت.   خبرنگار: علی محسنی

افتتاح رسمی پروژه زیرگذر گیشا در 29 اسفندماه/افزایش سرعت تردد خودروها با بهره برداری از این پروژه

راه ترقی - شهرنوشت: امروز  صبح پروژه زیرگذر کوی نصر  (گیشا) با حضور استاندار و شهردار تهران بازگشایی شد. از 8 صبح امروز خودروها می‌توانند در این زیرگذر تردد داشته و به سفرهای درون شهری خود بپردازند.

گردشگری به کمک درآمدهای پایدار شهری می‌آید

راه ترقی - شهرنوشت، فریبا رحمانی: گردشگری حالا به دومین صنعت بزرگ در دنیا تبدیل شده است، شاید به همین دلیل است که پیروز حناچی، شهردار تهران گفته است تهران را باید به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.

معجزه شهروندان

راه ترقی -   پیروز حناچی ، شهردار تهران : «حساب اجتماعی» در شهرداری تهران تشکیل دادم.

زیرگذر کوی نصر (گیشا) به بهره برداری می‌رسد

راه ترقی - به گفته معاون شهردار تهران از فردا شهروندان می‌توانند زیرگذر پل نصر (گیشا) استفاده کنند. اواخر خردادماه امسال، عملیات جمع آوری پل 600 متری گیشا آغاز شد و در یک بازه زمانی کمتر از 10 ماه احداث زیر گذر کوی نصر به پایان رسید.

شرایط دفن متوفیان کرونا در بهشت زهرا چطور است

راه ترقی - رئیس مرکز ارتباطات بین‌الملل شهرداری تهران گفت: مراسم تدفین متوفیان مبتلا به کرونا در نهایت احترام و امنیت خاطر خانواده‌ها انجام می‌شود.

پیگیری حذف شرط تأهل برای صدور پروانه تاکسیرانی

راه ترقی - شهرنوشت: یکی از شروط صدور پروانه تاکسیرانی تأهل فرد متقاضی است. شرط تأهل سبب شده افراد مجردی که تمایل به انتخاب شغل تاکسیرانی را دارند، ناتوان از دست‌یابی به این شغل باشند. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در این باره گفت: باتوجه به واقعیت جامعه درحال پیگیری اصلاح این شرط هستیم.

زیرگذر کوی نصر(گیشا) به بهره برداری می رسد

راه ترقی - شهرنوشت: به گفته معاون شهردار تهران از فردا شهروندان می‌توانند زیرگذر پل نصر (گیشا) استفاده کنند. اواخر خردادماه امسال، عملیات جمع آوری پل 600 متری گیشا آغاز شد و در یک بازه زمانی کمتر از 10 ماه احداث زیر گذر کوی نصر به پایان رسید. 

کمپینی برای افزایش سواد رسانه ای در حوزه سلامت

راه ترقی - غلامحسین محمدی،  رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی شهرداری تهران:  در شهرداری تهران تقریباً از همان زمانی که اولین اخبار مربوط به انتشار ویروس کرونا را دریافت کردیم، پیشدستانه اقداماتی را در دستور کار قرار دادیم تا روز شنبه که با هماهنگی وزارت بهداشت، مجموع این اقدامات توسعه یافت.

تبدیل نخاله های ساختمانی به کفپوش خیابانی

راه ترقی - روزانه سه هزار و 300 تن از نخاله و پسماند ساختمانی تولید شده در تهران در راستای اجرای طرح کاپ (کاهش پسماند) و حفظ محیط زیست به شن و ماسه تبدیل می شود تا برای کفسازی، آسفالت و پیاده روسازی معابر مورد استفاده قرار گیرد.

اماکن ورزشی شهرداری و بویژه استخرها تعطیل شود

راه ترقی - سازمان ورزش نیز در گزارشی که ارائه داده اعلام کرد که نسبت به ضدعفونی کردن فضاهای ورزشی اقدام کرده‌است،اما با توجه به اینکه گفته می‌شود امکان انتقال ویروس در فضاهای مرطوب وجود دارد، لازم است که حداقل استخرها و حتی اگر ممکن است اماکن ورزشی شهرداری هم تعطیل شوند.

نگرانی از محقق نشدن اعتبارات بودجه عمرانی

راه ترقی - شهرداری تهران با تکیه بر افزایش عوارض ساخت و ساز سقف بودجه سال 1399 را 25 درصد افزایش داده است، برخی ناظران شهری بر این باورند؛ اگر مازاد تراکم در شهر محقق نشود، بخشی از پروژه‌‌های عمرانی عملیاتی نخواهد شد.

تلاش مدیریت شهری برای کاهش نگرانی ها در خصوص شیوع کرونا

راه ترقی -  شهرنوشت: ورود کرونا به کشور به حقیقت پیوست و امروز باید تمام‌تلاش خود را برای کنترل این ویروس به کار ببندیم، مدیریت شهری نیز تمام تلاش خود را به کار بسته تا از این نگرانی ها بکاهد.

افزایش 66 درصدی بودجه شهرداری سال آینده

راه ترقی - بودجه شهرداری برای سال 99 مطابق با لایحه ارسالی 30هزار و 210 میلیارد تومان بود که پس از بررسی در کمیسیون‌های برنامه و بودجه و تلفیق رقم بودجه به 31 هزار 332 میلیارد تومان افزایش یافت.

افزایش 66درصدی بودجه شهرداری سال آینده

راه ترقی - بودجه شهرداری برای سال 99 مطابق با لایحه ارسالی 30هزار و 210 میلیارد تومان بود که پس از بررسی در کمیسیون‌های برنامه و بودجه و تلفیق رقم بودجه به 31 هزار 332 میلیارد تومان افزایش یافت.

از ترددهای غیرضروری خودداری کنید

راه ترقی - شهرنوشت: شهردار تهران ضمن تاکید بر ضدعفونی سازی اماکن عمومی از مردم خواست تا جای ممکن از رفت و آمدهای غیرضروری خودداری کنند. 

کاهش تولید پسماند در پایتخت

راه ترقی - رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از کاهش تولید زباله در پایتخت خبر داد و گفت: آمار‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر حجم زباله تولید شده در پایتخت روزانه کمی بیش از پنج تن تخمین زده می‌شود.

کارگاه تصویر سازی با موضوع درختکاری

راه ترقی - کارگاه تصویر سازی با موضوع درختکاری صبح امروز به همت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران و با حضور تصویرگران برجسته برگزار شد.

کارگاه کارتون و کاریکاتور با موضوع درختکاری/تقدیر هنرمندان از شهرداری برای حمایت از کاریکاتور

راه ترقی - کارگاه یک روزه‌ کارتون و کاریکاتور با موضوع درختکاری و به همت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران درنگارستان شهر بوستان گفت‌وگو برگزار شد. 

طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران پس از چهار دهه تصویب شد/طول خطوط ریلی به 500 کیلومتر می رسد

راه ترقی - طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران پس از چهار دهه تصویب شد/طول خطوط ریلی به 500 کیلومتر می رسدمدیرعامل شرکت راه آهن شهر تهران و حومه(مترو) از تصویب طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران پس از چهار دهه خبر داد. گفتگو با علی امام مدیرعامل شرکت مترو با شهرنوشت را در ادامه می خوانید.

آشنایی مردم با حقوق و تکالیف شهروندی از گذر رسانه‌های شهری

راه ترقی - لیلا ارشد، فعال حوزه آسیب‌های اجتماعی با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره‌ی رسانه‌های شهری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شهر، نقش رسانه‌های شهری را در بازتاب واقعیت‌های موجود اجتماعی بسیار مهم برشمرد و از ضرورت جلب اعتماد مردم گفت.

حذف تعامل دو طرفه میان شورایاری و مدیریت شهری، موجب بروز مشکلات متعدد می‌شود

راه ترقی - رییس شورای اسلامی شهر تهران که در جمع شورایاران منطقه 13 سخن می‌گفت، تاکید کرد:حذف تعامل دو طرفه میان شورایاری و مدیریت شهری، موجب بروز مشکلات متعدد می‌شود.

حذف تعامل دو طرفه میان شورایاری و مدیریت شهری، موجب بروز مشکلات متعدد می شود

راه ترقی - شهرنوشت: رییس شورای اسلامی شهر تهران که در جمع شورایاران منطقه 13 سخن می گفت، تاکید کرد:حذف تعامل دو طرفه میان شورایاری و مدیریت شهری، موجب بروز مشکلات متعدد می شود.

افزایش 40 درصدی بودجه سال99 در منطقه/حرکت در مسیر تحقق شعار تهران، شهری برای همه

راه ترقی - شهرنوشت: وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 15 در گفتگو با شهرنوشت درباره مهمترین چالش های موجود در این منطقه و اقدامات صورت گرفته برای برون رفت از آن صحبت کرده است.

محمدی: مردم ایران در کنار مردم چین هستند/سفیر چین: برای اجرای این برنامه باشکوه قدردان شهرداری تهران هستم

راه ترقی - شهرنوشت: شهرداری تهران شب گذشته به نمایندگی از شهروندان ایران و تهران با اکران تصاویری بر برج آزادی پیام همدردی ملت ایران با ملت چین در مبارزه با چالش ویروس کرونا را به دنیا مخابره کرد.

اهمیت برگزاری پنل‌های تخصصی ویژه زنان

راه ترقی - مدیرکل سلامت شهرداری تهران در حاشیه نشست تخصصی زنان و سلامت که از سوی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران برگزار شد، گفت: در این نشست تلاش شده که به محور‌هایی که در حوزه سلامت زنان کمتر به آن توجه شده و بخش‌هایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر حوزه سلامت زنان تاثیر می‌گذارد، پرداخته شود.

ایجاد پاتوق‌های مادر و نوزاد در سرای محلات

راه ترقی - مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران در نشست تخصصی زنان و سلامت، حل مسائل جمعیتی در کشور را منوط به شناخت از تجربه مادر امروز دانست و از ایجاد پاتوق‌های مادر و نوزاد در سرای محلات خبر داد.

تلاش شهرداری تهران برای حضور فعالانه‌تر زنان در مدیریت شهری

راه ترقی - معاون امور بین الملل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران برای حضور فعالانه بیشتر زنان در مدیریت شهری و عرصه‌های عمومی شهر تلاش ویژه دارد.

ساير مطالب

حفظ میراث فرهنگی و تقویت هویت چند فرهنگی در تهران برنامه اصلی ماست/ ایجاد یک زیست بوم نوآوری شهری در برنامه «تهران نوآور»

گلپایگانی: تجهیز یکی از خیابان های پرتردد تهران به سیستم چراغ گویا تا پایان سال/جوادی یگانه: مناسب سازی 20 مجموعه ورزشی برای حضور معلولان

برپایی پردیس فرهنگی-هنری منطقه سه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

تعطیلی پایانه مسافربری غرب به دلیل برگزاری مراسم 22 بهمن

آغاز به کار باجه بورس بانک شهر در ساختمان بورس اوراق بهادار تهران

پایش مینیاتوری محلات و بوستان‌های قلب پایتخت

تعیین بهای خدمات و نرخ عوارض مربوط به استفاده از معابر و فضا‌های عمومی به صورت محله‌ای

خادم فرهنگ ایران: در گرامیداشت یاد حسن حبیبی

افزایش سهم درآمدهای پایدار در بودجه 99 با تصویب دو لایحه در مجلس/ مظاهریان: نباید تسلیم شرایط اقتصادی شد

اگر اعتماد عمومی مردم دچار آسیب شود انقلاب دچار آسیب می‌شود

اولویت پروژه های شمال شرق تهران با رویکرد محله محوری

20 درصد از بودجه شهرداری بر پایه فروش املاک است

«سید مصطفی موسوی» سرپرست شهرداری منطقه 9 شد

حضور سازمان مدیریت پسماند در دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد دیجیتال، رونق تولید و سامانه هوشمند پاسخگو

امام راحل تهدید جنگ را به فرصت استقلال و تقویت زیرساخت های دفاعی تبدیل کرد

رونمایی از پوستر چهارمین دوره جشنواره رسانه‌های شهری

فراخوان مسابقه عکاسی «چهل و یک سال حضور» منتشر شد

صرفه‌جویی در هزینه نگهداشت شهر در لایحه بودجه 99

برگزاری دهمین مجمع جهانی شهری در ابوظبی

صرفه‌جویی در هزینه نگهداشت شهر در لایحه بودجه 99/افزایش هزینه در بخش حقوق، اجتناب‌ناپذیر است

حناچی: تهران آماده همکاری در زمینه حمل و نقل شهری با پاریس است

مردم تهران برای زیبایی شهرشان ارزش قائل اند

سیاست های ششگانه لایحه حفاظت از میراث معماری معاصر

وظیفه یکایک ما تلاش برای حفظ ارکان های نظام جمهوری اسلامی است

سیاست های ششگانه لایحه حفاظت از میراث معماری معاصر/لحاظ 109 پروژه اولویت دار شورا در لایحه بودجه 99/چارچوب تشخیص باغات نیاز به بازنگری دارد

وظیفه یکایک ما تلاش برای حفظ ارکان های نظام جمهوری اسلامی است/نعمت استقلال را به واسطه انقلاب به دست آوردیم

وظیفه ویژه شهرداری تهران برای زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس در پایتخت

امکان دوطرفه شدن پروژه تونل-زیرگذر استادمعین را دوباره بررسی می کنیم

ریزش منزلی قدیمی در خیابان دماوند

بودجه سال 99 مبتنی بر شهر فروشی نیست

جشنواره فجر فرصتی برای رشد آگاهی و نقد

تاسیسات و عوارض زیرسطحی شهر تهران نیازمند نقشه و جانمایی دقیق هستند

توجه ویژه شهرداری تهران به ایثارگران

امکان دوطرفه شدن پروژه تونل-زیرگذر استادمعین را دوباره بررسی می کنیم/پروژه گیشا تا پایان سال افتتاح می شود

اجرای 83 درصد از پروژه استاد معین در دوره مدیریت شهری فعلی

ایجاد دهکده مهربانی ویژه سگ های بدون صاحب

اختصاص 15 میلیارد تومان برای رفع معارضین پروژه تونل-زیرگذر خیابان‌های آزادی و استاد معین

اجرای هزار پروژه محله محور تا پایان سال 99

پروژه تونل-زیرگذر استاد معین نمونه همدلی و همکاری شهرداری و قرارگاه خاتم است

جزئیات لایحه بودجه 30 هزار و 200 میلیاردی تومانی شهرداری تهران برای سال آینده

انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد و مرکز ارتباطات شهرداری تهران

پیشنهاد 30 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران برای بودجه 99

استقرار هزار و 350 دستگاه ماشین آلات برف روبی/آمادگی در برابر بروز طوفان احتمالی

از عوارض مدیریت ترافیک و کنترل آلودگی هوا تا عوارض صدور مجوز دکل و آنتن‌های مخابراتی

بزرگ ترین رینگ دوچرخه سواری تهران به زودی افتتاح می شود

بزرگ ترین رینگ دوچرخه سواری تهران به زودی افتتاح می شود/شروع خط 10 مترو از منطقه 22

دولت درآمد حاصل از پارک حاشیه ای را به شهرداری بازگرداند

راهنمای طراحی مسیر دوچرخه شهری منتشر شد

دستورالعمل سرای محلات به زودی ابلاغ می‌شود

دولت درآمد حاصل از پارک حاشیه ای را به شهرداری بازگرداند/تحقق تنها 200 میلیون تومان از درآمد پارک حاشیه ای در 8 سال

حناچی: 50 هزار راننده تاکسی در تهران تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

تکذیب خبر اختصاص بخشی از پارک چیتگر به پروژه بزرگراه تهران-شمال

سرویس رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت مراسم یوم الله 12 بهمن

زیر گذر استاد معین 14 بهمن ماه افتتاح می‌شود

حناچی: 50 هزار راننده تاکسی در تهران تحت پوشش بیمه قرار می گیرند

کاهش تولید آلاینده ها نیازمند عزم همگانی و اعمال محدودیت های بیشتر ترافیکی

تکذیب خبر اختصاص بخشی از پارک چیتگر به پروژه بزرگراه تهران-شمال

اختصاص 50 میلیارد تومان برای ساخت سرویس‌های بهداشتی در پایتخت

اتصال هوشمند سیستم اعلام حریق ساختمان‌ها به سامانه آتش نشانی

دستورالعمل سرای محلات به زودی ابلاغ می‌شود

شهرداری تهران در انتظار یاری دولت برای توسعه مترو

اختصاص 50 میلیارد تومان برای ساخت سرویس بهداشتی در پایتخت

حضرت زهرا (س) در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی، شجاعانه سکوت را شکست

وجود مشاغل مزاحم یکی از مهم‌ترین شکایت مردم محله دولاب

سرانه ورزشی ساکنان محله بلورسازی تأمین می‌شود

شهرداری می‌تواند املاک ریزدانه را واگذار کند

مذاکره برای ورود اتوبوس‌های برقی به پایتخت

مذاکره برای ورود اتوبوس های برقی به پایتخت/پیش بینی 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های محلی/افتتاح دو پروژه عمرانی تا پایان سال

حضرت زهرا(س) در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی، شجاعانه سکوت را شکست

افزایش 90 درصدی ظرفیت سالن‌های پردیس ملت در 9 ماه گذشته

شهرداری رقابت‌پذیری را افزایش دهد

اسناد بدهی‌های شهرداری تهران قابل انکار نیست

فروش خانه اقدسیه مانعی ندارد

انتظامی: 22 شهر فاقد سینما تا پایان سال صاحب سینما می شوند

آغاز عملیات بازسازی پل کن

حمایت های شهرداری از جشنواره فجر الزاما مادی نیست

حناچی: از تجربیات هلند در احیا واحد‌های صنعتی قدیمی و مدیریت منابع آب استفاده می‌کنیم

آغاز ساماندهی گذر میرزا محمود وزیر در محله عولادجان

حناچی: از تجربیات هلند در احیا واحد‌های صنعتی قدیمی و مدیریت منابع آب استفاده می‌کنیم / سفیر هلند: وجود تحریم‌ها نمی‌تواند مانع تبادل تجربیات میان دو کشور باشد

هر 15 روز یک افتتاح فاخر خواهیم داشت

حمایت های شهرداری از جشنواره فجر الزاما مادی نیست/لزوم پیش بینی تمهیدات مناسب برای حفظ یاد و نام سردار سلیمانی در پایتخت

بافت فرسوده محله تختی

افزایش 90 درصدی ظرفیت سالن های پردیس ملت در 9 ماه گذشته

اسناد بدهی های شهرداری تهران قابل انکار نیست/گلایه از سیاست یک بام و دو هوا در برخورد با تخلفات شهرداری

شهرداری لایحه بودجه 99 را حداکثر تا هفته آینده به شورای شهر ارائه می دهد

نماد ملی آموزش محیط زیست رونمایی شد

خاک ریزی و تسطیح معابر و منازل شهر کنارک ادامه دارد

قانوناً، شرعاً و عرفاً منعی برای فروش خانه اقدسیه وجود ندارد

تصویب بخش هزینه‌ای متمم بودجه سال 98

گردش مالی مشاغل در تهران حدود 40 درصد تولید ناخالص داخلی کشور است

ایران در میان 5 کشور اول تولید کننده پسماند پلاستیکی

«آژانس عکس تهران» کاندیدای برترین وب سایت گروه سایت‌های شهری و محله‌ای

ایران در میان 5 کشور اول تولید کننده پسماند پلاستیکی/به مشارکت شهروندان نیازمندیم

انتقاد مسجدجامعی از اجرای طرح ساماندهی رود-دره فرحزاد

درباره سهم آرادکوه در انتشار بوی بد پایتخت اغراق می‌شود

بررسی لایحه عوارض در جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر

افزایش تخفیف معاینه فنی برتر

تحقق 88 درصدی درآمدهای شهرداری تهران در 9 ماهه امسال

تقدیر هاشمی از شهرداری تهران برای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

آماده سازی طرح ساختاری حریم پایتخت

فقدان درآمد مطلوب؛ دلیل اصلی عدم احداث پارکینگ عمومی

رسانه‌ها مدیریت شهری را کنترل می‌کنند

خداکرمی: فعالیت دیگری جایگزین مجموعه دلفیناریوم شود

برگزاری مسابقه «زنان در شهر» ویژه زنان هنرمند منطقه 3

فیلم‌های جشنواره فجر در برنامه «تا جشنواره 38» معرفی می‌شوند

رسانه‌ها مدیریت شهری را کنترل می‌کنند/ شهروندان همیشه در نهایت از عملکرد واقعی مدیران مطلع می‌شوند

برج میلاد باید مخاطب خاص خود را پیدا کند/ لزوم تعیین تکلیف گود مجاور برج میلاد

انتصاب سرپرست جدید اداره کل منابع انسانی شهرداری تهران

اجرای بیش از هزار مترمربع پیاده روسازی در منطقه 15

نغمه ناخوانده زنان رهایی یافته از اعتیاد بازخوانی شد

این یک اصلاح نامگذاری است، نه نفیِ تختی

تقدیر جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از اقدامات شهرداری تهران

فراخوان چهارمین دوره جشنواره رسانه‌های شهری منتشر شد

تقدیر جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از اقدامات شهرداری تهران/اقدامات شهرداری از لغزندگی معابر جلوگیری کرد

حمایت شهرداری از جشنواره فجر جای تقدیر دارد

مددسرای منطقه21 برای پذیرش شبانه روزی افراد بی خانمان آمادگی کامل دارد

مرغوبیت مکانی ملاک محاسبه عوارض صدور پروانه ساختمانی می‌شود

حضور پررنگ شهرداری تهران در الکامپ مشهد

تغییر پارادایم از «هزینه محوری» به «درآمدزایی» در شهر مستلزم شجاعت و بکارگیری ایده‌های جدید است

عملیات تخلیه آب خانه های کنارک دیروز پایان یافت

سهم هر یک از منابع آلاینده در انتشار بوی نامطبوع مشخص شود

آمادگی کامل برای بارش‌های آخر هفته

آمادگی کامل برای بارش های آخر هفته/بیشترین مطالبات شهروندان از مدیریت شهری

لزوم حمایت شهرداری تهران از جشنواره فجر

عملیات تخلیه آب خانه های کنارک دیروز پایان یافت/حمل ١6٨سرویس خاک از معدن به داخل شهر توسط نیروهای پسماند در دو روز گذشته

رسیدگی به کوره های آجرپزی در دستور کار منطقه 19 است

تشکیل کمیته ارتقای ایمنی ساختمان‌های شهر تهران از سوی شورای شهر

تشکیل کمیته ارتقای ایمنی ساختمان های شهر تهران از سوی شورای شهر

آغاز طرح "مدارس دوستدار شهر" برای 160 هزار دانش آموز

سازه های نو و خلاقانه از سرشاخه های هرس شده درختان در منطقه 13

اقدامات سازمان آتش‌نشانی تهران در کمک به مردم سیل‌زده کنارک سیستان‌وبلوچستان

تجمیع 71 پلاک برای اجرای پروژه میدانگاه امیرکبیر

سهم مساوی دولت و شهرداری‌ها از محل مالیات بر ارزش افزوده

احیای آرامستان دولاب، سندی مهم در صلح طلبی ملت بزرگ ایران

تجمیع 71 پلاک برای اجرای پروژه میدانگاه امیرکبیر/ ایده های جدید درباره پروژه ترمینال شرق اطلاع رسانی می‌ شود

احداث یادمان شهدای آتش نشان در ساختمان جدید پلاسکو

ساختمان جدید پلاسکو باید پروانه ساخت دریافت کند

اجرای طرح «پلاک ایمن» در آینده نزدیک

انتشار لیست برنامه‌های اولویت دار شورای شهر درباره بودجه 99

بعد از حادثه پلاسکو سه هزار ساختمان ناامن در تهران شناسایی شد

حواشی یک رخداد فرهنگی

دیدار سفیر کرواسی با شهردار تهران

شناسایی مکان‌هایی برای ایجاد «آرامستان جدید» در 3 بخش تهران

150 قلاده سگ در پناهگاه ها و مناطق امن رهاسازی شدند

فعالیت شبانه روزی 14 هزار نیروی شهرداری در زمان بارش برف

افتتاح 3 ایستگاه مترو در صورت تزریق پول اوراق مشارکت

هنوز 3 هزار ساختمان بلندمرتبه ناایمن در تهران وجود دارد

سه هزار میلیارد تومان اعتبار، سهم حمل‌ونقل عمومی در بودجه 99 شهرداری

آماده باش مسئولان شهرداری برای مقابله با یخبندان امشب

اقدامات مناطق شهرداری تهران برای جلوگیری از یخ زدگی معابر