راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در آیین پایانی سومین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی اعلام کرد : حمایت از تحقیقات کاربردی مبارزه با فقر

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : قانون اساسی در اصول مترقی خود وظایفی را برای حکمرانان و دولت ها مشخص کرده است که باید به سمت حذف نابرابری های اجتماعی حرکت کنند.

شریعتمداری : آزمون وسع در میان چندین روش مطرح، عادلانه ترین روش است/ بازنشستگان آموزش و پرورش ،‎ستون فقرات جامعه بازنشستگان کشورند

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : در پرداخت بسته حمایت معیشتی برای هر خانوار ایرانی به دفعات زیاد آزمون وسع انجام می شود تا از بین جمعیت کل، 60 میلیون نفری که شرایط ضعیف تری نسبت به دیگران دارند مشخص شوند.

​نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان: اقلام غذایی و کمک های غیر نقدی به سیل زدگان در چارچوب مسئولیت اجتماعی تامین می شود / ارسال غذا ، دارو ، پوشاک وماشین آلات راه سازی برای مردم آسیب دیده از سیل

راه ترقی - نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه کمک به آسیب دیدگان سیل تشریح کرد.

شریعتمداری در دیدار با فرستاده ویژه رئیس جمهور فیلیپین: ما از حرکت آزاد نیروی کار تحصیلکرده و متخصص در دو کشور استفبال می کنیم.

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دیدار با فرستاده ویژه رئیس جمهور فیلیپین اظهار داشت: ایران همیشه خواستار صلح در منطقه بوده است زیرا دنیا در صلح و آرامش می تواند به رشد و بالندگی دست پیدا کند .

شریعتمداری : آزمون وسع در میان چندین روش مطرح، عادلانه ترین روش است/ بازنشستگان آموزش و پرورش ستون فقرات کشور هستند

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : در پرداخت بسته حمایت معیشتی برای هر خانوار ایرانی به دفعات زیاد آزمون وسع انجام می شود تا از بین جمعیت کل، 60 میلیون نفری که شرایط ضعیف تری نسبت به دیگران دارند مشخص شوند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: خلاقیت و نوآوری در انجمن ها و هیات های ورزشی باید در اولویت باشد

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: خلاقیت و نوآوری در انجمن ها و هیات های ورزشی باید در اولویت باشد و باید ورزش کارگری استان را به جایگاهی که شایسته نام خراسان رضوی است رهنمون کنیم.

مطالبات کارگران خراسان شمالی پرداخت شد

راه ترقی - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 50 میلیارد ریال از مطالبات کارگران مشغول در پروژه‌های عمرانی استان، تامین و پرداخت شده است و تلاش داریم تا یک ماه آینده حقوق معوق آنان را به صفر برسانیم.

بیش از پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پرداخت شد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلاتی به میزان 5 هزار و 509 میلیون ریال مربوط به اشتغالزایی در مناطق زلزله‌زده استان خبر داد.

برگزاری دوره آموزشی سامانه جامع روابط کار مناطق جنوبی کشور در بندرعباس

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:​ دوره آموزشی سامانه جامع روابط کار " زیرسامانه های ثبت شکایت و دادرسی" با حضور کوروش یزدان مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران، روسا و کارشناسان روابط کار استانهای جنوب کشور​ به مدت دو روز در بندرعباس برگزار می شود.

رییس امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز: بهداشت‌یاران کار نقش تعیین‌کننده‌ای در پیشگیری از اعتیاد در محیط های کاری دارند

راه ترقی - رئیس امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: بهداشت یاران کار نقش تعیین کننده درپیشگیری از اعتیاد وآسیبهای اجتماعی در محیط های کاری استان دارند.

​شاکرمی در جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ملی در قم:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیاست حفظ اشتغال و تولید موجود را دنبال می کند

راه ترقی - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه در چارچوب و اجرای سیاست هایی دولت، حفظ اشتغال و تولید موجود را دنبال می کند.

​رومیانی در همایش تخصصی داوران اتاق های تعاون سراسر کشور: تعاونی ها می توانند اقتصاد کشور را نجات دهند

راه ترقی - معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید باور کنیم تعاونی ها می توانند اقتصاد کشور را نجات دهند و نقش بی بدیلی در این خصوص دارند.

شریعتمداری: مسئولیت اجتماعی ریشه ای عمیق در دین و فرهنگ ما دارد /گفتمان غالب دنیای امروز، توسعه مسئولیت اجتماعی در کسب و کار است

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسعه مسئولیت اجتماعی بنگاه های تولیدی را گفتمان غالب در ادبیات کسب وکار دنیا برشمرد و گفت: شرکت های تابعه باید در این زمینه فعال تر عمل کنند.

بسیج امکانات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ‎در استان‌های جنوبی برای کمک به سیل‌زدگان

راه ترقی - ‎مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به مدیران استان‌های فارس، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان دستور داد تا هرچه سریعتر، با بسیج امکانات و تجهیزات خود، به یاری سیل‎زدگان استان سیستان و بلوچستان بشتابند.

خسارت ها و صدمه‌های گروههای خاص مخاطب فوراً رسیدگی و نیازهای اولیه آنها تامین شود

راه ترقی - در پی سیل استان سیستان و بلوچستان ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به معاونین، روسای سازمانها، موسسات، صندوق ها و مدیران عامل بانکها و شرکتهای تابعه به آنها دستور داد که بررسی اولیه به فوریت در مورد مخاطبان خاص اعم از خانواده های بازنشستگان و روستاییان تحت پوشش، توانخواهان، معلولان و مددجویان و... به عمل آمده و از وضعیت آنها و ایجاد ثبات اولیه لازم اطمینان حاصل شود.

تفاهم نامه همکاری های علمی، تحقیقاتی و آموزشی مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد امضا شد

راه ترقی - تفاهم نامه همکاری های دوجانبه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد بمنظور افزایش سطح آگاهی جامعه هدف در خصوص شناخت و تبعات مصرف مواد مخدر و استفاده از ظرفیت های علمی و تحقیقاتی دو نهاد امضا شد.

در جلسه شورای اداری استان تهران تاکید شد: تشکیل و گسترش واحد نظارت بر عملکرد تعاونیها

راه ترقی - در جلسه شورای اداری دی ماه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر ضرورت و دغدغه تشکیل و گسترش واحد نظارت بر عملکرد تعاونیها تاکید شد.

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش کارگری کردستان

راه ترقی - مجمع عمومی سالانه هیأت ورزش های کارگری استان کردستان با حضور نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون اداره کل ورزش و جوانان و مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سنندج برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: ارزیابی عملکرد میزان تحقق اهداف استراتژیک سازمان را کنترل می کند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر ضرورت تحقق 100 درصدی اهداف از پیش تعیین شده در تمامی حوزه ها تا پایان بهمن ماه تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هدف ارتقاء فرهنگ کار تغییر در نگرش افراد است

راه ترقی - نشست علمی ارتقاء فرهنگ کار با حضور و هم اندیشی کلیه مدیران دستگاه های تابعه و کارشناسان فرهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اصفهان: راهکار ماندن در حرفه کاریابی، بهبود کیفیت ارائه خدمات به متقاضیان اشتغال است

راه ترقی - مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه هماهنگی با مدیران دفاتر کاریابی غیر دولتی گفت: راهکار ماندن در حرفه کاریابی بهبود کیفیت خدمات به متقاضیان اشتغال است.

سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین: سرمایه‌گذاری در بخش تعاونی‌ها به کاهش فقر و بیکاری منجر می‌شود

راه ترقی - سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعاونی‌ها یکی از راه‌های گسترش بازار کار و دستیابی به اشتغال پایدار هستند و با سرمایه گذاری صحیح در این بخش می‌توان به کاهش فقر و بیکاری کمک کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: کارگران و کارفرمایان با سامانه جامع روابط کار خدمات شفاف تری دریافت می کنند

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با استفاده از سامانه جامع روابط کار، کارفرمایان و کارگران خدمات بهتر، سریعتر و شفاف تری را دریافت می کنند.

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گیلان مطرح شد: دست یابی به رونق اقتصادی در گرو حمایت از بخش خصوصی است

راه ترقی - جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گیلان با حضور استاندار، معاونین استاندار و مدیران کل و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانداری گیلان برگزار شد.

نخستین کارگروه مشترک ایران و چین برگزار شد

راه ترقی - نخستین کارگروه مشترک یادداشت تفاهم همکاری میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت منابع انسانی و تامین اجتماعی جمهوری خلق چین در پکن برگزار شد.

یک‌هزار و 912 طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی تسهیلات دریافت کردند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تسهیلات یک‌هزار و 912 طرح اشتغال‌زایی روستایی به مبلغ 2 هزار و 415 میلیارد ریال تاکنون در این استان پرداخت شده که پیش‌بینی می‌شود سه هزار و 996 شغل جدید از این طریق در استان ایجاد شود.

با انعقاد تفاهم نامه ای صورت گرفت: حمایت از تعاونی های مددجویان تحت پوشش بهزیستی در خراسان شمالی

راه ترقی - در راستای توانمندسازی افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی ، تفاهم نامه چهارجانبه همکاری فی مابین اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل بهزیستی ، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان خراسان شمالی منعقد شد .

نشست هم اندیشی جامعه کار و تولید خراسان جنوبی پیرامون طرح یاریگران زندگی برگزار شد

راه ترقی - نشست هم اندیشی جامعه کار و تولید استان پیرامون طرح یاریگران زندگی با حضور نمایندگان تشکلهای کارگری و کارفرمایی استان، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد.

انعقاد تفاهمنامه 3 جانبه برای مقابله با شیوع مواد مخدر در محیط های کارگری سیستان و بلوچستان

راه ترقی - با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی زندی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سرهنگ نصیری رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، تفاهمنامه همکاری علمی، تحقیقاتی و آموزشی مشترک در خصوص مقابله با شیوع مواد مخدر در محیط های کارگری امضا شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: یکی از مهمترین شرایط تحقق شعار سال جلوگیری از ورود کالاهای وارداتی است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اقتصاد و تولید تاثیر مستقیم بر یکدیگر دارند، بیان کرد: اتخاذ سیاست های اقتصادی مدون در جهت ثبات بازار و رفتن به سمت اقتصاد باز یکی از اصلی ترین شاخصه های تحقق شعار سال و رونق تولید است.

تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در استان مرکزی کاهش یافت

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه قبل پنج و سه دهم درصد کاهش یافته که نشان دهنده وضعیت مناسب تولید و اشتغال است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد: شکوفایی مجدد اقتصاد روستایی با اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از سه طرح اشتغال روستایی موفق گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری منجر به شکوفایی اقتصادی این مناطق شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از اجرای قانون حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خبر داد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از اجرای قانون حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: حمایت مالی ​از پایان نامه های دانشجویی با موضوع تعاون

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های پژوهشی حوزه تعاون، از پایان نامه های دانشجویی با موضوع تعاون حمایت مالی می شود.

طرح قضازدایی پرونده های حوادث ناشی از کار در استان البرز اجرایی می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز از اجرای طرح قضازدایی در پرونده های حوادث ناشی از کار در البرز جهت تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی در این خصوص خبر داد.

تحقق 4 برابری اجرای طرح کارورزی در ایلام

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: استان ایلام مقام پنجم کشور را در اجرای طرح کارورزی به خود اختصاص داده است.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در سیستان و بلوچستان: 40 درصد از مراجعه‌کنندگان به مراکز فنی و حرفه‌ای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی هستند

راه ترقی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: سالانه 40 درصد از مراجعه‌کنندگان به مراکز فنی و حرفه‌ای را فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تشکیل می‌دهند.

نخستین آموزشگاه آزاد فنی‌وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان با نام "سپهبد شهید سلیمانی" افتتاح شد

راه ترقی - نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان با نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور در زاهدان راه‌اندازی شد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در سیستان و بلوچستان: امروز نیازمند توسعه مهارت در جامعه هستیم

راه ترقی - معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به اهمیت مهارت آموزی گفت: در گذشته ، تنها کسب مدرک مدنظر و پسندیده بود، اما هم اکنون با توجه به ارزشمندی حوزه مهارت، باید توسعه و ارتقای مهارت فردی این بخش تلاش شود.

برای نخستین بار در کشور ؛ دوره های آموزشی ویژه نصابان فیبر نوری در استان گیلان برگزار شد

راه ترقی - مراسم افتتاحیه دوره های آموزشی ویژه نصابان فیبرنوری برای نخستین بار در کشور با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مخابرات در سازمان فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد.

ساير مطالب

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهروند افتخاری کردستان شد

جوانان خلاق و استارت آپ‌ها در حوزه تعاونی‌های دانش‌بنیان و نوبنیان مورد حمایت قرار می‌گیرند

پیام تسلیت هیات مدیره و بازرسان کانون کارفرمایی انجمن های صنفی شرکتهای خدماتی و فنی مهندسی سراسر کشور درپی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

​مدیرعامل بانک رفاه کارگران منصوب شد

با دستور شریعتمداری؛ سازمان بهزیستی مکلف شد ظرف 2 هفته آینده، برنامه اجرایی برای مدیریت زباله گردی کودکان ارائه کند/75 درصد کودکان زباله‌گرد غیر ایرانی هستند

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار کرد: دوره آموزشی ضمن خدمت حوزه اجتماعی

مرکز نوآوری و تعاون دانشگاه کردستان افتتاح شد

تشکیل 52شرکت تعاونی در 9 ماهه سال جاری در خراسان جنوبی

کارگاه آموزشی سامانه جامع روابط کار منطقه 2 کشور در مشهد برگزار شد

مدل آموزشی بر اساس کسب و کارهای موجود در روستاها بومی تر شود

"حسین فلاح نژاد" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز" شد

با دستور شریعتمداری؛ سازمان بهزیستی مکلف شد ظرف 2 هفته آینده، برنامه اجرایی برای زباله گردی کودکان ارائه کند/75 درصد کودکان زباله‌گرد غیر ایرانی هستند

​روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ آئین های تشییع و خاکسپاری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در اردبیل مطرح کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در اولویت سیاست مالی بانک توسعه تعاون است

در جلسه شورای ساماندهی سالمندان گیلان عنوان شد: تکریم منزلت و حفظ سلامت برای سالمندان بسیار حائر اهمیت است

باشگاه تعاون و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کردستان افتتاح شد

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شهید حاج قاسم سلیمانی انسان شایسته‌ای بود که به عهد خود با خدای متعال صادقانه عمل کرد + ویدیو

شریعتمداری: ایده های جوانان،با مشارکت های مردمی و حمایت سرمایه گذاران باید به برنامه های تولید و اشتغال تبدیل شوند

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 122 طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی صندوق کارآفرینی امید در استان اردبیل

پرداخت 380 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به حوزه سلامت

دوهزار و 142 قرارداد کارورزی در ایلام منعقد شد

نشست "هم‌اندیشی مهارت آموزی، کارآفرینی و اشتغال" در استان فارس برگزار شد

ایجاد 345 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همدان: اقتصاد تعاونی راهگشای مناسبی برای مبارزه با تحریم‌هاست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: کلید گسترش مرزهای دانش، ‌انجام پژوهش های کاربردی است

بازارچه مشاغل خانگی در اهواز گشایش یافت

​پیام تسلیت دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

شهادت سردار قاسم سلیمانی عزم ایران را برای ایستادگی و مقابله در برابر زیاده‌خواهی‌های امریکا و دفاع از ارزش‌های اسلامی دوچندان کرد/بی‌تردید انتقام این جنایت هولناک را ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های آزاده منطقه، از امریکای جنایتکار خواهند گرفت

پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او: انتقام سخت در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود

تایید بازنشستگی پیش از موعد 1250 نفر در اردبیل

مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌غربی خبر داد: اعتبار 20 میلیارد ریالی برای احداث بازارچه بین‌راهی بوکان – میاندوآب تامین شد

افزایش حدود 5 هزار نفری مهارت‌آموزان آزاد در آذربایجان‌غربی

دو تعاونی برتر استان مرکزی در حوزه صادرات تجلیل شدند

راهیابی دو نفر از مسئولین ایمنی کارگاه های استان اصفهان به مرحله نهایی المپیاد ایمنی کشور/ امکان اعتراض به نتایج

ایلام 3،5 برابر سهمیه تعیین شده کارورز جذب کرد

کسب 3 مدال رنگارنگ توسط تیم رزمی‌کاران آذربایجان غربی در مسابقات قهرمانی کارگران کشور

در دومین نوبت از واریز یارانه معیشتی،علاوه بر جامعه هدف قبلی،این یارانه برای 419هزار و 304خانوار جدید هم واریز شد + ویدیو /شبکه خبر

مدیران کل " توسعه منابع انسانی" و " دفتر بودجه" وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند

بیش از 200 دانشجو تحت پوشش بهزیستی استان مرکزی هستند

حدود 6 هزار فرصت شغلی در روستاهای کرمانشاه ایجاد شد

پرداخت 143 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی های گلستان

100 میلیارد تومان سهمیه تسهیلات قرض الحسنه توسعه مشاغل خانگی در زنجان ابلاغ شد

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر مشارکت سازمان های مردم نهاد در ارتقاء رفاه سالمندان

مهمترین و بهترین دیپلماسی ها، دیپلماسی ورزش است/ تشکیل صندوق مسکن برای کارگران

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: برای تحقق مطالبات کارگری از هیچ کوششی دریغ نخواهد نشد

برگزاری دوره آموزشی شناسایی و اولویت بندی مسائل اجتماعی جامعه کارگری در اصفهان

جام قهرمانی مسابقات فوتبال کارگری خوزستان به کشت و صنعت نیشکر امیر کبیر رسید

لرستان در ثبت تعاونی‎ها رتبه دوم کشور را کسب کرد

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری ایلام

اجرای طرح کارورزی در کهگیلویه و بویراحمد 133 درصد تحقق یافت

شجاعی برهان در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی قزوین: امیدآفرینی، مهمترین نیاز امروز کشور است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: بسیاری از بازنشستگان بعد از بازنشستگی می توانند تبدیل به کارآفرین شوند

بررسی وضعیت اشتغال در بندر ماهشهر

1043رأی از سوی هیات های حل اختلاف زنجان صادر شد

اطلاعیه شماره 12 ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی

راهیابی 4 مسئول ایمنی سیستان و بلوچستان به مرحله کشوری المپیاد ایمنی کار

آموزش بیش از 18 هزار نفر در آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد آذربایجان غربی

با حکم شریعتمداری؛ "سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین" منصوب شد

پرداخت بیش از 70 درصد اعتبارات اشتغالزا تخصیص داده شده به مناطق زلزله زده کرمانشاه

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: فرهنگ اقامه نماز جماعت باید در سطح واحدهای تولیدی گسترش یابد

امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان

پرداخت 220 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در ایلام

اختصاص وام به 500 طرح روستایی با حمایت صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی

راهیابی دو نفر از مسئولان ایمنی استان بوشهر به مرحله کشوری دومین المپیاد ایمنی کار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: لزوم شناسایی گلوگاه های مفسده خیز اداری

کهگیلویه و بویراحمد حائز کسب رتبه هشتم کشوری در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی شد

29 شرکت تعاونی در استان مرکزی به ثبت رسید

ایجاد 670 شغل برای مددجویان بهزیستی قزوین

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: مهارت آموزی رکن اصلی ایجاد اشتغال است

معاون اشتغال و کارآفرینی اصفهان: تشکیل نهادهای توسعه خدماتی برای ایجاد اشتغال راهگشاست

نشست علمی تخصصی ارتقاء فرهنگ کار در گلستان برگزار می شود

مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: سامانه جامع روابط کار گام مهمی در شفافیت آراء و تسریع در خدمت رسانی به مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: اطلاع رسانی درست از وضعیت جامعه رهگشای مسئولان در برخورد با مشکلات است

120 کودک بازمانده از تحصیل در استان خراسان رضوی راهی مدرسه شدند

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری در لرستان: سلامت‌ جامعه کار و تولید در گرو سلامت روح و جسم کارگران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد: خدمات رسانی مطلوب به مردم در اولویت باشد

تحلیل داده های سبد حمایت معیشتی/ مصرف بنزین بیشتر ؛ دریافت سبد معیشتی کمتر

راغفر در سی و ششمین نشست علمی دوشنبه های فرهنگی و اجتماعی : برای حل معضل فقر، باید نگاه متفاوتی به توسعه تعاون داشت

میرزایی خبر داد : جلوگیری از خروج 300 میلیون یورو ارز با تولید لوله های انتقال نفت از گوره به جاسک

شاکرمی : همه کارگران شاغل در کارگاه های مشمول قانون کار باید با طرح طبقه بندی مشاغل تطبیق یابند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: توزیع مناسب ثروت در جامعه در گروی توجه ویژه به بخش تعاون است

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بهزیستی کشور امضا شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: پرداخت حق بیمه کارگران و اعطای تسهیلات دو رویکرد اصلی دولت در اشتغالزایی است

برگزاری اولین جلسه کمیسیون " IT و هوشمندسازی کارآفرینی" در استان قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: اتاق فکر تعاون برای ارتقای فعالیت تعاونیها و پایداری آنها موثر است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: از کسب و کار های نو و دانش بنیان حمایت می کنیم

پژوهشگران و فناوران برتر استان کرمانشاه تجلیل شدند

800 نفر سهم استان لرستان در پرداخت طرح یارانه دستمزد

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه کشاورزی خوزستان

در قالب طرح «ضیافت رضوی» انجام می‌شود؛ اعزام بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به مشهد مقدس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: فرهنگ غلط اشتغال و علاقه‌مندی مردم به مشاغل دولتی یکی از موانع توسعه کارآفرینی است

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی یزد: توسعه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری یکی از رویکردهای مهم در استان است

در سومین جلسه کارگروه اشتغال استان البرز عنوان شد: دستگاه ها باید برای تحقق تعهدات خود در حوزه اشتغال تا پایان سال تدابیر لازم را بسنجند

کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد را کسب کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: امروز بیش از هر زمان دیگری به بینش و بصیرت نیاز داریم

ویژگی­ های تعاونی­های کشور در آذر 98 اعلام شد: بیشترین تعداد تعاونی تشکیل و ثبت شده در استان فارس

راهیابی سه نفر از مسئولین ایمنی کارگاه های مازندران به مرحله نهایی المپیاد ایمنی کشور

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: اجرای صحیح قوانین تنها ملاک سنجش برای ارائه و انجام درست خدمات است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: اشتغالزایی در گرو راه اندازی طرح های روستایی است

پرونده تسهیلات اشتغال روستایی استان مرکزی باید تا پایان دی بسته شود

"کریم یاوری " مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

سرپرست اداره کل "حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری" منصوب شد

جلسه «کمیته آماربخشی» شورای آمار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

پست بانک ایلام 236 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرد

یک هزار و 449 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات گرفتند

در جلسه شورای هماهنگی استان فارس عنوان شد: شورای هماهنگی ظرفیت و پتانسیل بسیار مهمی در سطح وزارتخانه است

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: روابط عمومی رکن اصلی در هر سازمان است

بیش از 53 هزار فرصت شغلی در حوزه اقتصادی و عمرانی در استان کرمانشاه ایجاد شد

207 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

​افزایش مستمری بگیران بهزیستی آذربایجان غربی

سرهنگی در مراسم افتتاح کارگاه آموزشی تربیت مربی سواد مالی و بازی های توسعه کسب و کارهای خرد: توسعه کسب و کارهای خرد و روستایی منجر به اشتغال پایدارمی شود

حذف محدودیت های به وجود آمده در اجرای قانون در خصوص دامنه شمول قانون بیمه بیکاری / ضرورت بازنگری قانون بیمه بیکاری و تبدیل آن به صندوق بیمه بیکاری

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : به تمام لیست ارسالی کمیته امداد بسته معیشتی پرداخت شد

میرزایی : راهبرد زنجیره فولادی صندوق ها مبتنی بر حداکثر سازی صرفه های مقیاس ، هم افزایی و خروج از بنگاهداری درحال تدوین است

امامدادی : مجوزهای مشاغل خانگی الکترونیکی می شوند

​شریعتمداری در نشست شورای عالی کار: ایجاد سرپناه برای کارگران فاقد مسکن نیازمند اقدام عملی و جدی تمام نهادهای مرتبط است + مصوبات دویست و هشتاد و ششمین نشست شورای عالی کار

مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان: خدمت به مردم و عملکرد شفاف، دو اصل مهم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

معاون روابط کار در همایش رونق تولید ملی در حوزه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی مطرح کرد : ایجاد سازمان ملی یکپارچه خدمات ایمنی و آتش نشانی

شریعتمداری در نشست صمیمی با کارکنان توان یاب شاغل در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : بحث مناسب سازی برای افراد دارای معلولیت،نیازمند یک نهضت و جهاد است

​همایش " بانوان فرهنگ یار ترافیک " در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

بررسی روش های آزمون وسع با همکاری دانشگاه های برجسته کشور

"اندیشکده تعاون " راه اندازی می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال، فیلم های با موضوع فرهنگ کار تقدیر می شوند

معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خبرداد : آموزش رایگان ایمنی 30 هزار کارگر ساختمانی

​شریعتمداری : نمایندگان تشکل های کارگری باید امید را به جامعه کارگری منتقل کنند/ با شفافیت ، دارایی های جامعه کارگری بهتر اداره می شود / پرداخت یارانه از طریق آزمون وسع دقیق تر و کامل تر است

در آستانه سفر وزیر کار ارمنستان به ایران ؛ سفیر ارمنستان در ایران با شریعتمداری دیدار کرد

تبصره 14 ‌ و قدرت خرید مردم؛ روزبه کردونی - رئیس مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی

در جلسه شورای هماهنگی چهارمحال و بختیاری عنوان شد: شورای هماهنگی ظرفیت و پتانسیل بسیار مهم و ممتازی در سطح وزارتخانه است

تهران موفق به کسب رتبه برتر در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور شد

تفاهم نامه معین های اقتصاد مقاومتی بخش تعاون استان خراسان رضوی امضاء شد

اختصاص 152 میلیارد ریال اعتبار طرح اشتغال زایی به مددجویان و نیازمندان استان ایلام

تدوین راهکارهای عملیاتی برای بهبود فضای کسب و کار در خراسان جنوبی، نیازمند تداوم نشست های مشترک با شرکای اجتماعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خدمت رسانی بهینه به مردم را باید بیش از پیش بهبود ببخشیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: جایگزینی تفکر تعاونی و خرد جمعی راهی بسوی کارآفرینی و اشتغال است

پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی

یلدا در خانه ملائک + ویدیو

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح کرد : وضعیت حقوق بازنشستگان در سال 99 + جزئیات

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: آموزش های نظری، تجربی و تعمیق تجربه سه گام اساسی در آموزش کارآفرینی است

رییس سازمان بهزیستی کشور: دیدن افتخارات بزرگ ملی در موزه کمیته ملی المپیک غرور آفرین است/ قرار گرفتن در کنار قهرمانان ورزشی عزم و اراده در ورزشکاران بهزیستی ایجاد می کند

سرهنگی درسومین کنفرانس ملی کارآفرینی : کارآفرینان نو آور و خط شکن ، توسعه دهنده کشورها هستند

شریعتمداری در آیین افتتاح فاز جدید شیرخوارگاه شبیر: خیرین با کمک دولت از ادامه فعالیت موتورهای تولیدکننده فقر جلوگیری کنند

اطلاعیه شماره 11 ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

حضور جهانگیری و شریعتمداری در مراسم یلدای موسسه خیریه ملائک/ معاون اول رییس جمهور : حفظ سنت‌های باستانی موجب ترویج شادی، نشاط و امید در جامعه می‌شود/ وزیر رفاه : حمایت دولت می تواند شرایط بهتری برای زندگی کودکان، نوجوانان و جوانان مرتبط با بهزیستی فراهم کند

وزرای کار ایران و ارمنستان برنامه اقدام مشترک همکاری امضا کردند

200 هزار مسکن برای جامعه کارگری، بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی احداث می شود