راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

با امضای یک تفاهم نامه؛ امکان استفاده بازنشستگان کشوری از ۲۷۰ مرکز ورزشی فراهم شد

راه ترقی - با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین صندوق بازنشستگی کشوری و معاونت فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان استفاده بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از ۲۷۰ مجموعه ورزشی کارگران در کل کشور فراهم شد.

​درنشست بررسی مشکلات هفت تپه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شد ؛ تاکید برضرورت پایبندی کارفرما به تعهدات قانونی

راه ترقی - نشست بررسی مشکلات کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با تاکید بر ضرورت پایبندی کارفرما به تعهدات قانونی، با حضورمعاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، تعدادی از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، استاندار خوزستان، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیر ستاد رفع موانع تولید، مدیران استانی، نمایندگان وزارت کشور، نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماینده سازمان خصوصی سازی، سازمان تامین اجتماعی و کارفرمای شرکت و شورای اسلامی کار شرکت هفت تپه در محل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

احیای ۳۰ واحد تعاونی در لرستان

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از پیش بینی احیای ۳۰ واحد تعاونی در سال جهش تولید خبرداد.

افزایش ۴۵ درصدی نرخ مشارکت اقتصادی در خراسان رضوی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: به واسطه وفاق و مشارکت دستگاه‌های استان، نرخ مشارکت اقتصادی خراسان رضوی به بالای ۴۵ درصد افزایش پیدا کرد.

مدیرکل سازمان بین المللی کار: تعاونی ها در بحران کرونا در بومی سازی مجدد اقتصاد نقش حیاتی ایفا کردند

راه ترقی - «برایتون گای رایدر» ، مدیرکل سازمان بین المللی کار برای وبینار بین المللی تجربه نگاری الگوهای بهبود کسب و کارهای تعاونی در کشورهای منتخب پیامی صادر کرد .

شریعتمداری: تعاونی‌ها بهترین شکل تحقق اقتصاد سبز هستند

راه ترقی - تعاونی‌ها یکی از بهترین شکل های تحقق اقتصاد سبز هستند، اقتصاد سبز در کنار ایجاد عدالت اجتماعی می تواند دنیای زیباتری را ترسیم کند و ما به عنوان یکی از پیشتازان در عرصه تعاونی‌ها می‌توانیم موثر عمل کنیم؛ هرچند تعاونی‌های ایران در این حوزه نیز مشارکت جویانه عمل می کنند.

بازرسی از ۱۲۰۰ کارگاه در هرمزگان با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط های کارگری

راه ترقی - رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای نظارت دقیق بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در کارگاههای استان و لزوم حفظ و صیانت از نیروی کار، ۱۲۰۰ بازرسی از بنگاههای استان انجام شده است.

مدیرکل بهزیستی زنجان خبر داد: ایجاد صندوق‌های خرد محلی برای اشتغالزایی مددجویان بهزیستی

راه ترقی - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: دو صندوق خرد محلی برای افراد کم درآمد دارای معلولیت و خانواده‌های آنها تشکیل شده است تا با ایجاد دسترسی به منابع مالی لازم، سطح معیشت و درآمد جامعه هدف ارتقا پیدا کند.

مدیرکل فنی و حرفه ای البرز: صدا و سیمای استان البرز بستری مناسب برای ترویج و توسعه فرهنگ مهارت آموزی است

راه ترقی - مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز در نشست با مدیرکل صدا وسیمای البرز در خصوص توسعه فرهنگ مهارت آموزی در رسانه ملی گفت : صدا و سیمای مرکز استان بستری مناسب برای فرهنگ سازی و توسعه مهارت آموزی است و باید از این فرصت ارزشمند برای ترویج آموزشهای مهارتی در استان بهره برد .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: رونق اقتصادی با سرعت بخشیدن به امر تولید و رفع موانع امکان پذیر است

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در نشست با روح ا.. متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان نقش راهبردی این اداره کل در حفظ و صیانت از نیروی کار، مدیریت بر تولید و اشتغال و گسترش و توسعه تعاون در کشور افزود: با وجود نمایندگان متخصص و متعهد در مجلس شورای اسلامی شاهد تحولات عظیم و نقش آفرینی مردم در توسعه و شکوفایی کشور خواهیم بود

اختصاص ۲هزار و ۸۶۸ میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در خراسان رضوی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از اختصاص ۲هزار و ۸۶۸ میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در خراسان رضوی خبر داد.

از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ گزارش «تحولات بازار سرمایه و پورتفوی بورسی صندوق های بازنشستگی» منتشر شد

راه ترقی - در مطالعه ای که از سوی معاونت امور اقتصادی این وزارتخانه در قالب یک گزارش تهیه شده، بر ضرورت خروج از بنگاهداری و اصلاح سبد سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی وزارتخانه و همچنین بر اتخاذ استراتژی مناسب در این صندوق ها تاکید شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان از پرداخت ۲۳۳میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری خبر داد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با همراهی معاونین تعاون و کارآفرینی و اشتغال این اداره کل از شرکت تعاونی های نگین پیچ کویر، پرچ نگین و میاچ(مرغ یک ایوان چکاوک) شهرستان گرمسار بازدید کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان: تعاونی‌ها موتور اقتصادی کشور در توسعه و اشتغال پایدار هستند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، تعاونی‌ها را موتور اقتصادی کشور در توسعه و اشتغال پایدار برشمرد و گفت: کشوری که تکیه بیشتری بر توان داخلی و مردمی داشته باشد، عملکرد بهتری در مقابله با بحران‌های گوناگون دارد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: استفاده از ظرفیت‌های اشتغال روستایی در رونق و جهش تولید نقش مهمی ایفا می کند

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بهره‌مندی از ظرفیت‌های اشتغال روستایی در رونق تولید و جهش تولید نقش مهم و اثربخشی ایفا می کند.

معاون توسعه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در خراسان شمالی: ۱۳ درصد اعتبارات آموزش صرف مهارت‌آموزی می‌شود

راه ترقی - معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: امسال ۹۶۰ هزار میلیارد ریال به حوزه آموزش کشور اختصاص یافته که ۱۳ درصد آن برای مهارت‌آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای منظور شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بازرسی از ۲۰۰۰ واحد تولیدی برای رعایت پروتکل های بهداشتی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: برگزاری دوره های آموزشی تعاون به صورت مجازی و همچنین تغییر کاربری ۵ شرکت تعاونی و ورود آنها برای تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و گان از برنامه های عملیاتی این اداره کل در حوزه مبارزه با شیوع ویروس کروناست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: پژوهش و نوآوری یکی از مهم ترین ابزارهای تحقق جهش تولید است

راه ترقی - جلسه کمیته پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال جاری به منظور بررسی طرح تحقیقاتی در بخش تعاون با عنوان"تحلیل راهبردی و رتبه بندی طرح های سرمایه گذاری تعاونی های توسعه و عمران در راستای افزایش اشتغال در استان گیلان"با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: پذیرش ۵۷۵ نفر فارغ التحصیل دانشگاهی در طرح کارورزی سال ۹۹

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: به منظور افزایش اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی از طریق انتقال مهارت و تجربه در محیط کار و ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان، طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در استان اجرا می شود و سهم استان بوشهر ۵۷۵ نفر در سال۹۹ است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: بیش از ۶ هزار واحد صنفی درسامانه کارا ثبت نام کردند

راه ترقی - نشست کارگروه کاری اشتغال کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری با دبیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و حضور مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید روحیه ایثار، اتحاد و گذشت در همه بخش ها احیا شود

راه ترقی - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بر ضرورت باز مهندسی فرهنگ این دوران در حوزه های مختلف تاکید کرد.

پیام شریعتمداری به مناسبت روز جهانی تعاون؛ تعاونی ها می توانند خرابی های نظام اقتصاد آزاد را ترمیم کنند

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز جهانی تعاون تاکید کرد: امروزه تعاونی ها در حوزه های کشاورزی و محیط زیست درسراسر جهان، عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده و می دهند.

مدیرکل تعاون، کار و راه اجتماعی سمنان از پرداخت ۲۳۳میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری خبر داد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با همراهی معاونین تعاون و کارآفرینی و اشتغال این اداره کل از شرکت تعاونی های نگین پیچ کویر، پرچ نگین و میاچ(مرغ یک ایوان چکاوک) شهرستان گرمسار بازدید کردند.

خانه امید بازنشستگان در زاهدان احداث می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از پیگیری استاندار مبنی بر راه اندازی خانه امید بازنشستگان در زاهدان در دیدار با معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

ادارات خراسان شمالی به ایجاد بیش از ۱۰ هزار فرصت شغلی متعهد شدند

راه ترقی - مدیر اشتغال و توسعه کارافرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان، ایجاد ۱۰ هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی را در سال جاری متعهد شدند که این رقم، ۲۰ درصد بیش از تعهد سال گذشته است.

بهره مندی کارفرمایان هرمزگانی از مزایای طرح پرداخت یارانه دستمزد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه هرمزگان به عنوان یکی از استانهای پایلوت، مشمول استفاده از مزایای طرح پرداخت یارانه دستمزد شد، گفت: کارفرمایانی که نیروی کار شغل اولی جذب کنند می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان البرز : ۱۹ کارگزاری در البرز فعال هستند

راه ترقی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با اشاره به آئین افتتاحیه نوزدهمین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در ساوجبلاغ گفت : ۱۹ کارگزاری صندوق در استان البرز فعال است و در حال خدمت رسانی به روستاییان و کشاورزان است.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خبر داد: بیش از ۶۷ هزار بنگاه اقتصادی متضرر از کرونا در خراسان رضوی

راه ترقی - مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته ۶۷ هزار و ۳۹۰ بنگاه اقتصادی از کرونا در خراسان رضوی متضرر شدند که در همین راستا ۲۸ هزار و ۶۸۰ میلیاد ریال تسهیلات جهت این بنگاه ها در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: بیش از ۴۸۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به استان پرداخت می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: ۴۸۹ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت به صنف‌های آسیب دیده از کرونا در این استان پرداخت می‌شود.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد: یازده برابر شدن پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان تامین اجتماعی

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به تشریح اقدامات این وزارتخانه در خصوص بازنشستگان پرداخت و اظهار داشت: تسهیلات به بازنشستگان که از سوی این وزارتخانه، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه ارائه شده، افزایش قابل توجهی داشته است.

​ثبت‌نام شاغلین و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونا در هفته آینده

راه ترقی - با توجه به مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، صاحبان ، شاغلان کسب و کارهایی که کد بیمه و کد کارگاهی ندارند، از سوی دولت حمایت می شوند.

تاکید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت ایجاد شفافیت در فرایند حمایت از مددجویان تاکید و اظهارکرد : اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می کنند.

استان البرز بهترین ظرفیت ها را برای اشتغال دارد

راه ترقی - علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

۷۲۸ نفر سهم استان بوشهر در اجرای طرح یارانه دستمزد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال ۹۹ تعداد ۷۲۸ نفر است.

بهره مندی بیش از یکهزار نفر از دانشجویان دانشگاه شهرکرد از خدمات بهداشتی و درمانی تعاونی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.

ساير مطالب

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: جهش و رونق تولید با تلاش جمعی امکان پذیر است

اقدامات پیشگیرانه از اعتیاد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان تشریح شد

ارایه خدمات اولیه بهداشتی به 6 هزار نفر تحت پوشش خانه های بهداشت کارگری اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم

اعضای هیئت رئیسه شورای مرکزی کانون کارآفرینان کشور انتخاب شدند

طرح تشکیل «اندیشکده آینده نگاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» تدوین شد

دولت الکترونیک و تحول دیجیتال مسیر بی بازگشت در وزارت کار | محمد شریعتمداری

فعالیت 41 خانه بهداشت کارگری در هرمزگان

دستورالعمل‌های مناسب‌سازی اماکن برای تردد معلولان در استان مرکزی ابلاغ شد

اختصاص بیش از 500 میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای زیان دیده از کرونا در سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اطلاع رسانی به موقع و درست جزء امور مهم برای ارائه خدمات شایسته به مردم است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هدف اصلی بهره وری در سازمان کیفیت کار، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست

اختصاص 2356 میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در آذربایجان شرقی

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز شرکت‌ها تربیت می‌شود

جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر فراهم می‌شود

​شریعتمداری: متوسط سن مدیران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 12 سال کاهش یافت

میرزایی : 14درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

ابلاغ بیش از 6 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: نقش امربه‌معروف و نهی از منکر در سلامت ادارات بی‌بدیل است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تمهیدات لازم برای الکترونیکی کردن روند رسیدگی به شکایات الزامیست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: اشتغال از اولویت های نظام است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مازندران: در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد

ثبت نام 5217 واحد صنفی آسیب دیده همدان در کارا

مدیر کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: شرایط دریافت تسهیلات کرونا تسهیل شد

هفت هزار نفر در زنجان متقاضی استفاده از بیمه بیکاری شدند

شناسایی بیش از 10 هزار کارفرمای مشمول و واجد شرایط دریافت تسهیلات کرونا در هرمزگان

توضیح وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص تسهیلات وام یک میلیون تومانی

نگاهی به مفهوم «تعارض منافع» و پیامدهای مخرب آن دشواری های مبارزه با یک تعارض | احمد میدری

معرفی 424 پرونده متقاضیان تسهیلات مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا به بانک های عامل بوشهر

پرداخت بیش از 4 میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: بیش از 19 هزار کارگاه آسیب دیده از کرونا مشمول دریافت تسهیلات کرونا در یزد شدند

هدایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بازار سرمایه

تخصیص 35 میلیارد ریال اعتبار برای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی ارس در اردبیل

رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: باید گفتمان مهارت در کشور مورد توجه قرار گیرد

سند سیاست گذاری کاهش محرومیت سیستان و بلوچستان تدوین شد

پیام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به کاپیتان های نفتکش های ایرانی عازم ونزوئلا؛ افتخار آفرینی شما در تاریخ ثبت خواهد شد

قدردانی شریعتمداری از نقش آفرینی شرکت های «فولاد اکسین» و «لوله سازی اهواز» در پروژه عظیم «گوره - جاسک»

موانع پرداخت تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در اردبیل رفع شد

معرفی 4000 کارگاه برای دریافت تسهیلات کرونا در همدان

دختران در معرض آسیب ایلامی ساماندهی شدند

28 هزار واحد کسب و کار در استان کرمانشاه مشمول دریافت تسهیلات ویژه کرونا هستند

دپارتمان مهارت مرزی برای اولین بار در ایلام راه اندازی می شود

خراسان شمالی مشمول طرح پرداخت یارانه دستمزد شد

اجرای طرح یارانه دستمزد در گلستان

رییس سازمان آموزش فنی - حرفه ای کشور در ایلام: نیاز امروز استان"مهارت آموزی" است

استقبال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از عقد قرارداد مستقیم با کارگران

رئیس جمهور با قدردانی از تلاش های وزیر کار و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی: دفترچه های تامین اجتماعی جمع آوری و نسخه الکترونیکی آن جایگزین گردد

شریعتمداری پیشنهاد داد : تبدیل پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان به سازمان ملی اطلاعات رفاهی ایرانیان

شریعتمداری در پیامی به مناسبت روز جهانی مبارزه با کار کودکان تاکید کرد؛ محو کار کودکان نیازمند ائتلاف فراگیر اجتماعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تاکید کرد: لزوم بازنگری در قوانین تشکل های کارگری

از سوی بهزیستی استان البرز صورت می گیرد: مناسب سازی اماکن و معابر جهت معلولین و جانبازان استان البرز

"کوک طلایی زاهدان" در بازار تهران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: همکاری با نیروی انتظامی بستر خدمت رسانی به مردم را تسهیل کرده است

اجرای طرح «الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی»در استان فارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: 70درصد جمعیت استان جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

در جلسه بررسی روند شروع به کار تعاونی تولیدکنندگان گیوه زنجان مطرح شد:اعطای تسهیلات در راستای حمایت از بخش تعاون

راه اندازی اولین مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی ورزشی در خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان، پیشتاز در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت

مصوبه شورای عالی کار در اجرای بندهای (7) و (8) بخشنامه مزد سال 99 به همه کارفرمایان و کارگاههای مشمول قانون کار ابلاغ شد

صدور دفترچه بیمه درمانی مددجویان بهزیستی در دفاتر پیشخوان دولت از امروز

تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری و بنیاد ملی توسعه فناوری منعقد شد

نشست کمیته کاری مشترک ایران و افغانستان برگزار شد

سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای نیروی کار مورد نیاز بازار به خانه صنعت، معدن و تجارت واگذار می شود

شریعتمداری در دیدار با وزیر کار افغانستان : سال گذشته 200 هزار پروانه کار برای افغانستانی های شاغل در ایران صادرشد

افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال 1399

گزارش مداخله دولت های عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی ( OECD ) در بازار اجاره مسکن منتشر شد

شاکرمی: در صورت تدوام بیکاری غیر ارادی، کارگران مشمول قانون، مقرری بیمه بیکاری می گیرند

ضوابط سرمایه گذاری صندوق های تامین اجتماعی و بازنشستگی ابلاغ شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: روابط عمومی ها با پوست اندازی به فضای مجازی ورود جدی کنند

12 مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت می کنند

ایده های برتر رویداد تعاون ایونت در هرمزگان معرفی شدند

3 هزار خانوار لرستانی از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان مستمری می‌گیرند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خبر داد: پرداخت 300 میلیارد تومانی تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در اردبیل

پرداخت تسهیلات حمایتی دولت برای واحدهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در گیلان

اولین کاریابی الکترونیکی استان همدان تاسیس شد

جذب بیش از 92 درصد اعتبارات مشاغل خانگی سهمیه سال 98 در خراسان جنوبی

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت سالروز قیام 15 خرداد

​وام ضروری 44 هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد

​پرداخت مرحله اول بیمه بیکاری برای بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا + فیلم

مولفه های سازمانها و شرکتهای تک‌آور، آیا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند تک‌آور باشد؟ | مسعود بابایی

آغاز واریز بیمه بیکاری کرونا از هفته آینده+ فیلم

اختصاص 547 میلیارد تومان اعتبار تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: حفظ حقوق شهروندی مستلزم ارائه خدمات در کوتاهترین زمان است

پانزدهمین مرحله از طرح " یارانه دستمزد" در خراسان جنوبی پرداخت شد

ثبت نام بیش از 6 هزار نفر مشمول بیمه بیکاری در ایلام

سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: با همراهی شرکای اجتماعی اقدامات لازم برای تثبیت اشتغال انجام می شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تاکید کرد: رفع مشکلات کارگری و تعاونی ها روزنه ای به سوی جهش تولید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان کرد: ارتباطی ارزان، فوری و فراگیر رویکرد روابط عمومی های نسل نوین است

راه اندازی سیستم آموزش مجازی در حوزه روابط کار و تشکلات در استان البرز

بیش از 3 هزار شرکت تعاونی فعال در استان یزد وجود دارد

کاهش 2 درصدی نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد: تسهیلات بیش از 2هزار طرح اشتغال روستایی پرداخت شد

بیش از 46 هزار نفر عضو صندوق بیمه روستاییان در زنجان هستند

واحدهای آسیب دیده از کرونا در گلستان تسهیلات دریافت می کنند

خوزستان جایگاه مهمی در توسعه اقتصادی و پیشبرد اهداف سال جهش تولید دارد

​شجاعی برهان: اقتصاد مقاومتی استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد

​شجاعی برهان : اقتصاد مقاومتی استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد

موافقت شریعتمداری با بررسی افزایش حقوق سال جاری بازنشستگان در شورای عالی کار

اهمیت ایجاد تشکل های کارگری در حل مشکلات حوزه کار