راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

با هدف بررسی زمینه های همکاری متقابل؛ دومین نشست کمیته مشترک همکاری های ایران و ارمنستان برگزار شد

راه ترقی - دومین نشست کمیته مشترک همکاری های ایران و ارمنستان با هدف بررسی زمینه های همکاری متقابل در حوزه های کار، اشتغال و آموزش فنی و حرفه ای به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

درپیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت عنوان شد ؛ تاکید شریعتمداری بر ضرورت تحقق عدالت و برابری فرصت‏ ها برای افراد دارای معلولیت

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سیزدهم آذر ماه، روز جهانی افراد دارای معلولیت اظهار کرد: در قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت بر ضرورت تحقق عدالت و برابری فرصت‏ها برای این عزیزان تاکید و دولت مکلف شده تا تمامی تلاش خود را در راستای فراگیرسازی خدمات آموزشی، شغلی، بهداشتی و رفاهی برای آنان به کار گیرد.

شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل در استان سمنان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از بروز رسانی اطلاعات کودکان بازمانده از تحصیل در استان خبر داد و گفت: کودکان بازمانده از تحصیل در استان سمنان شناسایی می شوند.

خدمت رسانی به ارباب رجوع در دوران محدودیت‌های کرونایی در زنجان ادامه دارد

راه ترقی - بازرس طرح تکریم ارباب رجوع اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:خدمت رسانی به ارباب رجوع در دوران محدودیت‌های کرونایی در اداره‌کل ادامه دارد.

با حمایت صندوق کارآفرنینی امید ۳۶۷۲ طرح اشتغال‌زا در استان اردبیل اجرا شد

راه ترقی - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از اجرای ۲ هزار و ۳۶۷ طرح تولیدی و اشتغال‌زا در مناطق روستایی و شهرهای کوچک این استان در سال جاری با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه این صندوق خبر داد.

افتتاح مرکز مشاوره حقوقی به جامعه کارگری و کارفرمایی در استان چهارمحال و بختیاری

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از افتتاح مرکز مشاوره حقوقی به جامعه کارگری و کارفرمایی استان خبر داد و گفت: این مرکز در هفته دو روز به صورت رایگان خدمات را در اختیار کارگران و خانواده آنها قرار می‌دهد.

افزایش ۵۵ درصدی دریافتی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر البرز

راه ترقی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز از افزایش ۵۵ درصدی میزان دریافتی مستمری‌بگیران این صندوق در استان خبر داد.

۳۲۴ شغل اولی در ایلام با حمایت دولت جذب و بکارگیری شدند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در نشست مجازی با خبرگزاری ایرنا گفت: ۳۲۴ شغل اولی در اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد در ایلام با حمایت دولت جذب و بکارگیری شدند.

ایجاد بیش از ۵هزار فرصت شغلی در استان سمنان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ گفت: براساس گزارش سامانه رصد سال جاری برای پنج هزار و ۵۷۷ نفر در استان سمنان اشتغالزایی شده است.

وبینار نقش سازمان‌های مردم نهاد در اکوسیستم کسب و کارهای نوین در اصفهان برگزار شد

راه ترقی - در راستای سلسله نشست های چالش های پیش روی جوانان بصورت مجازی، وبینار نقش سازمان های مردم نهاد در اکوسیستم کسب و کارهای نوین با حضور کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سیدمحمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.

حق بیمه سهم کارفرما توسط دولت پرداخت می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح مشوق بیمه کارفرمایی، حق بیمه سهم کارفرما برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید دانش‌آموخته دانشگاهی، توسط ​دولت ( وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی) به مدت ۲ سال ​پرداخت می‌شود.

شمس خبر داد: فردا آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی

راه ترقی - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: فردا سه شنبه ۱۱ آذر، آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی سرپرستان خانوار مشمول است.

برای معیشت طبقات ضعیف، همراه و همدل در کنار مجلس شورای اسلامی هستیم

راه ترقی - شریعتمداری در بیانیه ای به مناسبت دهم آذر، «روز مجلس شورای اسلامی» تاکید کرد: وزرات تعاون کار ورفاه اجتماعی در مسیر "تلاش فکری و عملی در باب معیشت طبقات ضعیف،" به عنوان اولویت اصلی مجلس یازدهم ، همراه و همدل در کنار مجلس شورای اسلامی و دیگر ارکان و نهادهای مسئول خواهد بود.

سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان برگزار می شود

راه ترقی - سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان با موضوع "آموزش مجازی و فقرا" توسط معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه جهاد دانشگاهی روز دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۹ (ساعت ۱۰ تا ۱۲) با حضور خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی کودک​ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وبینار "نقش اندیشکده‌ها در سیاستگذاری کارآمد" برگزار می شود

راه ترقی - وبینار "نقش اندیشکده‌ها درسیاستگذاری کارآمد" از سوی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی ، برگزار می شود.

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"

راه ترقی - شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"معاون فقید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی و از دانشمندان برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

شریعتمداری در نامه به مقام معظم رهبری: برنامه ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی تقدیم رئیس جمهوری می‌شود

راه ترقی - برنامه عمل به فرمایش حضرت عالی در خصوص " ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی برای آحاد مردم " با بهره گیری از دانش کارشناسان، متخصصین و شرکای اجتماعی و با استفاده از ظرفیت قانون ارزشمند ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی ، با جدیت پیگیری ، تدوین و به فوریت تقدیم رئیس محترم جمهوری خواهد شد .

قدردانی بازنشستگان فولاد کرمان از وزیر کار برای اجرای همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان

راه ترقی - اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان با ارسال نامه ای خطاب به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از او برای تحقق همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد، تشکر و قدردانی کردند.

پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان چیست؟

راه ترقی - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهادهای کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند. برای آشنائی بیشتر با این پایگاه ، این کلیپ را مشاهده کنید:

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

راه ترقی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

راه ترقی - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

راه ترقی - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

راه ترقی - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

۷ تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته کارآفرینی و با هدف رونق اشتغالزایی در بخش گردشگری استان ۷ تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف گردشگری استان منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

راه ترقی - به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.

امسال ۳۵ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

راه ترقی - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در بیستمین نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در جمع کارآفرینان استان ثمره کارآفرینی را ایجاد فرصتهای شغلی پایدار و تولید ارزشهای نوین در عرصه ای اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد .

​پرداخت ۳۰ درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در صورت جذب نیروی کار شغل اولی در بنگاههای اقتصادی استان، ۳۰ درصد مبلغ دستمزد نیروی کار به صورت یارانه از طرف دولت به مدت یک سال به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

راه ترقی - در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

راه ترقی - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

ساير مطالب

نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی اعلام شد

نرخ رسمی 20 ارز کاهش یافت

کاهش تورم با مدیریت نرخ سود بین بانکی

کمک به توسعه نهادهای مالی با تصمیم جدید شورای عالی بورس

پرداخت وام یک میلیون تومانی کرونایی به 10 میلیون سرپرست خانوار

نرخ رسمی 22 ارز افزایش یافت

ترخیص ٤.٢ میلیون تن مواد اولیه از گمرکها تا پایان امسال

سهم 30.5 درصدی بخش صنعت و معدن از تسهیلات بانکی

همتی: صندوق‌های سرمایه‌گذاری فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاران

روند مثبت بازار سهام در معاملات امروز هم ادامه یافت

عقب‌نشینی قیمت دلار به کانال 25 هزار تومانی

آغاز بازارگردانی 10 شرکت پتروشیمی در بورس

وزیر راه: قیمت مصالح ساختمانی و سیمان باید کنترل شود

سرپرست اداره صادرات بانک مرکزی منصوب شد

آذری‌جهرمی:فیلترینگ عامل اصلی افت کیفیت اینترنت است

ایران و پاکستان؛ تجارت بدون مبادله پول

مشارکت 190 شرکت در ابرپروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی

پیشرفت 76 درصدی زیرساخت‌های دولت الکترونیک

ایران‌چک 100 هزار تومانی جدید به‌زودی عرضه می‌شود

صعود ایران به رتبه دوم «اقتصاد نوآور» در منطقه آسیای مرکزی و جنوبی

نرخ رسمی 22 ارز کاهش یافت

دلیل بازار برای خوش بینی به صعود قیمت طلا

راهکارهایی برای بازگشت آرامش به بازار بورس/ توصیه‌هایی به سرمایه‌گذاران خُرد

وزیرصمت: 800 هزارتن کالای اساسی از گمرکات کشور ترخیص شد

بررسی میدانی وزیر صنعت از وضعیت ترخیص کالاهای اساسی

بیانیه نشست پایانی وزیران مجمع کشورهای صادر کننده گاز

افزایش گمانه‌زنی‌ها برای بهبود وضعیت معاملات بورس

افتتاح بخش مرکزی کریدور شمال به جنوب کشور تا 8 روز آینده

نرخ رسمی 29 ارز کاهشی شد

دژپسند: از افزایش نرخ سود بین بانکی جلوگیری می‌شود

نرخ دلار با بایدن و بی ‌بایدن

تولید 20 میلیون حلقه تایر سواری تا پایان سال 99

نرخ رسمی 18 ارز کاهش یافت

نرخ رسمی 18 ارز کاهشی شد

کاهش 17.2 درصدی مقرری‌بگیران جدید در سال 98

انتظار بازدهی معقول از بورس با سرمایه‌گذاری بلند مدت

زنگنه:تحریم‌های ترامپ کینه‌جویی علیه ایران است

6 ایراد بخش خصوصی به طرح فولادی مجلس

تداوم روند نزولی بازار سهام / شاخص 17 هزار واحد افت کرد

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز/نرخ 29 ارز افزایش یافت

وعده همتی درباره بازار ارز/ دست‌مان برای مدیریت نرخ بازتر می‌شود

یارانه آبان ماه فردا واریز می‌شود

اردکانیان برای تسلیم پیام رییس‌جمهوری وارد دوحه شد

ارز 4200 تومانی واردات دارو حذف نشده است

سود بانکی کاهش نمی‌یابد

عرضه 146 میلیون دلار در سامانه نیما

نرخ رسمی همه ارزها ثابت ماند

نمایشگاه واردات شانگهای، فرصتی برای تقویت روابط اقتصادی چین و ایران

بیت کوین باز هم رکورد زد

افت 28 هزار واحدی شاخص بورس

اردکانیان: 26 میلیارد متر مکعب آب به سه استان جنوبی تخصیص یافت

بانک مرکزی: مشکل تجارت کشور کد رهگیری و نظارت ارزی نیست

کاهش ارزش پوند و 9 ارز بانکی

جهانگیری اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت درصندوق ETF را ابلاغ کرد

بارش‌های پاییزی کمتر از سال قبل خواهد بود/ نگرانی سیلاب نداریم

برنامه‌ریزی وزارت صمت برای بهبود فضای کسب و کار با سه راهکار

جذابیت بورس از میان دیگر بازارها برای سرمایه‌گذاری

افزایش نرخ رسمی 24 ارز

پیش‌بینی بازگشت دوباره رونق به بازار سهام

خاوازی: وزارت جهاد کشاورزی از توسعه فعالیت استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کند

وزیر راه و شهرسازی: دیگر ریل و واگن وارد نمی‌کنیم

بیش از 326 هزار میلیارد تومان از بورس تامین شد

کاهش نرخ 22 ارز عمده

واکنش منفی بازار سرمایه به ادامه روند صعودی قیمت دلار

ثبات نرخ ارزهای عمده

شیوه‌نامه جدید واردات در مقابل صادرات به زودی ابلاغ می‌شود

راهکارهای بهبود روند معاملات بورس کدامند؟

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز/ نرخ یورو و پوند کاهش یافت

سکوت وزارت صمت در ماجرای برنجهای دپو شده در گمرک

دوازدهمین یارانه معیشتی امشب واریز می‌شود

تداوم عرضه سهام شرکت‌های دولتی در بورس تا پایان دولت دوازدهم

طرح‌های وزارت نیرو در تهران و هرمزگان با دستور روحانی افتتاح شد

روزانه 70 میلیون دلار در بازار متشکل ارزی عرضه شد

چه مشاغلی در پساکرونا موفق خواهند بود؟

تحویل زمین برای ساخت مسکن ملی به 135 هزار متقاضی

کلیات طرح الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی تصویب شد

یارانه معیشتی آبان ماه شنبه واریز می‌شود

نرخ رسمی 21 ارز کاهش یافت

600 میلیون یورو برای هزینه‌های کرونا به خزانه واریز شد

شمش فولادی، شاگرد اول صادرات صنایع معدنی

تامین بخشی از برق مشترکان پرمصرف خانگی از طریق سامانه‌های خورشیدی

صدور دو مصوبه جدید از سوی سازمان بورس

جنگ روانی ترامپ با تحریم کهنه سرباز صنعت نفت ایران

جهانگیری: تامین امنیت غذایی از اولویت‌های اساسی کشور است

وزیر راه خبر داد: تعیین تکلیف 400 هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن

قالیباف: امیدواریم طرح تولید پایدار فولاد مشکلات این حوزه را کاهش دهد

امید به رونق بورس با جمع‌شدن صف‌های فروش

اشتغال‌آفرینی برای بیش از 2 میلیون نفر در بخش خدمات در 7 سال گذشته

لزوم فراهم کردن زیرساخت‌های دورکاری با شیوع کرونا

چهار طرح حمایتی دولت برای گذر از بحران کرونا

بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس در دستور کار نمایندگان

کدام صنوف تهران از امروز تعطیل است؟

هدفگذاری صادراتی برای کسب سهم بیشتر از بازار همسایگان

بورس کالا محور مبادلات فولاد کشور می‌شود

بانک مرکزی به دنبال راهی برای کاهش فشار تورمی در بازارها

عقب‌نشینی 38 هزار واحدی شاخص بورس

28 نماد بورسی متوقف شدند

بورس در نخستین هفته آبان‌ماه به کدام سمت می‌رود؟

افزایش نرخ رسمی یورو و 20 ارز دیگر

ایجاد پنجره واحد انتقال ارز صادرات نفت چه مزایایی دارد؟