راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

هفت هزار دانشجومعلم راهی پیاده‌روی اربعین شدند

راه ترقی- معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود 7 هزار نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان امسال در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی شرکت می‌کنند و اکنون بسیاری از این افراد راهی کربلا شده اند

ایران از تمامیت ارضی سوریه حمایت می‌کند/ مناقشات را می‌توان با مذاکره حل کرد

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی سوریه حمایت می‌کند و اعتقادی به تهاجم و دخالت نظامی به این کشور ندارد، اظهار کرد که مناقشات را می‌توان از طریق نشست‌های سه یا چهار جانبه حل کرد.

میرلوحی:قانون از کجا آورده‌ای خوب اما کافی نیست

راه ترقی- یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اگر قانون از کجا آورده‌ای درست و با قدرت اجرا شود یک قدم به سمت بهبودی است؛ چراکه لااقل افکار عمومی یه چنین موضوعاتی حساس می شود.

برخی شهادت و جانبازی های ماموران ناجا برای بنیاد شهید قابل قبول نیست

راه ترقی- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ برخی از شهادت ها و جانبازی های ماموران ناجا که در حین ماموریت رخ داده است،‌ از نظر بنیاد شهید برای پوشش حادثه دیدگان و خانواده های آن ها قابل قبول نیست.

نیت خصمانه ترامپ فرصت تاریخی برای اصلاح ساختار اقتصاد فراهم کرده است

راه ترقی- عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به سهم 33 درصدی نفت در بودجه گفت: نیت خصمانه ترامپ فرصت تاریخی برای کشور ایجاد کرده تا دست به اصلاح ساختار اقتصاد بزنیم و وابستگی بودجه به نفت را کاهش دهیم.

چگونه محیط رشد کودکان را ایمن کنیم؟

راه ترقی- نخستین گام برای حفظ سلامت جسم و روح کودکان، آموزش خودمراقبتی به آن‌ها است تا کمتر شاهد اخبار و حوادث ناگوار کودک آزاری، افتادن کودکان در دام صیادان و گرفتار شدن در سونامی اطلاعات نادرست باشیم.آموزشی که باید متناسب با سن کودکان و به دور از زیاده گویی، با زبانی کودکانه ارایه شود

کردهای سوریه مهره ای تاکتیکی برای آمریکا بودند

راه ترقی- کارشناس مسائل بین الملل درباره واکنش آمریکا به حمله احتمالی ترکیه به شمال سوریه، گفت: کردهای سوری مهره‌ای تاکتیکی برای آمریکا بوده و هستند ولی استراتژی آمریکا در شرق فرات روی حمایت دائم از کردها استوار نبود و ترامپ همواره روی ترکیه حساب می‌کرد.

عربستان به دنبال مدیریت تنش با ایران است

راه ترقی- سفیر اسبق ایران در اردن تاکید کرد: در شرایط کنونی تلاش‌های عربستان برای کاهش تنش با ایران برای برقراری رابطه نیست بلکه آنها می‌خواهند تنش‌های کنونی را مدیریت کرده و از سطح آن بکاهند.

انتقاد غفوری فرد از تشکیل ائتلاف‌های نوظهور انتخاباتی

راه ترقی- فعال اصولگرا با اشاره به تشکیل ائتلاف‌های نوظهور در صحنه سیاسی کشور، گفت: معمولا زمان انتخابات همه احساس تکلیف می‌کنند و برای پست و مقام، جبهه‌های سوم و چهارم درست می‌کنند، اینها یکبار مصرف هستند.

معلمان نباید ذهن دانش‌آموزان را به پارکینگ اندیشه‌ها تبدیل کنند

راه ترقی- یک کارشناس آموزشی گفت: معلمان نباید ذهن خود و دانش آموزان را به پارکینگ اندیشه‌ها تبدیل کنند، این روش خلاف رشد و پویایی اندیشه و اندیشیدن است، باید به جای القای اندیشه‌ها و انتقال عقاید به ذهن دانش آموز، اندیشیدن و پرسش را در آنها تقویت شود.

ترکی: مجلس با افزایش قیمت دارو مخالف است

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد که با توجه به افزایش قیمت دارو در چند ماه گذشته اصلاح مجدد نرخ آن منطقی نیست.

انتقام گیری سیاسی به جای توسعه خدمات در شورای پنجم / انتقاد از اظهارات عوام فریبانه شهردار

راه ترقی- عضو هیئت رئیسه چهارمین دوره شورای شهر تهران، با انتقاد از اینکه نگاه شورای شهر به مدیریت شهری نگاهی سیاسی می باشد، پیشرفت در حوزه های عمرانی در سطح شهر را نامطلوب دانست.

نجفی: مجلس حق قانون‌گذاری برای تمام شئونات کشور را دارد

راه ترقی- نماینده مردم تهران در پاسخ به نقد برخی نمایندگان مجلس مبنی بر نقض قانون اساسی در طرح شفافیت نظام تقنینی گفت: مجلس در تمام شئونات کشور به جز مواردی که در قانون اساسی تصریح شده است، حق قانون گذاری دارد

سیاوشی: حرکت‌های سیاسی در حال تبدیل شدن به بداخلاقی سیاسی است

راه ترقی- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی بداخلاقی ها در عرصه سیاسی کشور گفت: متاسفانه حرکت غالب در فرهنگ سیاسی ما در حال تبدیل شدن به بد و بیراه گفتن، تهمت زدن و بداخلاقی‌های سیاسی است.

خروج اطلاعات کشور از طریق وابستگان مسئولان/ مجلس ورود می‌کند

راه ترقی- عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی مجلس با اشاره به طرح الزام بازگشت فرزندان و خانواده مسئولان از خارج، گفت: بیگانگان به دنبال تخلیه اطلاعاتی خانواده مسئولان ما در خارج از کشور هستند

ناتوانی مکرون و اتحادیه اروپا در حفظ برجام مقدمه‌ای برای حذف اروپا از موضوع هسته‌ای است

راه ترقی- کارشناس مسایل بین‌الملل درباره روند مذاکرات سیاسی و دیپلماتیک بر سر برجام گفت: از این به بعد نقش اروپا کمرنگ می‌شود و شاید فضا به سال‌های سال 1384 بازگردد که مذاکرات پاریس با محوریت تروئیکای اروپا شکست خورد و در عمل سه کشور از عرصه کنار رفتند و تنش با آمدن آمریکا به صحنه افزایش یافت.

پایانه شرق پایتخت با 99 درصد پیشرفت فیزیکی راه‌اندازی نشده است

راه ترقی- رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت شهری گذشته گفته است که پروژه پایانه شرق پایتخت 99 درصد پیشرفت داشت و مدیریت شهری جدید نتوانست یک درصد باقی مانده را انجام و پروژه را راه‌اندازی کند.

پورابراهیمی: یارانه دهک‌های بالا به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اختصاص یابد

راه ترقی- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «خشت کج پرداخت یکسان یارانه به تمامی دهک‌ها در دوران احمدی نژاد گذاشته شد»، بر ضرورت حذف یارانه دهک های بالا و اختصاص آن به اقشار آسیب پذیر تاکید کرد.

نارسائی های یک لایحه

راه ترقی- کلی گویی، تفصیل قانون و استفاده از کلماتی چون صیانت، کرامت، شأن و ... نه تنها به معنای کمال قانون نیستند بلکه به دلیل اطاله کلام و تفسیرپذیری های متعدد، اجرای قوانین را در یک پیچ و خم غیرمنطقی می اندازند.

شرایط تخصیص سهمیه‌ به فرزندان اعضای هیات علمی/آمادگی وزارت بهداشت برای اصلاح سهمیه‌ها

راه ترقی- مشاور وزیر بهداشت به تشریح جزییات "سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی" در دانشگاه‌های علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: از قرار مسموع اصلاح سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی در دولت، مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شده است و وزارت بهداشت در این زمینه آمادگی کامل دارد.

ظریف: اروپا در لغو تحریم‌ها جدی نیست/عربستان درک کند که نمی‌تواند امنیتش را از آمریکا بخرد

راه ترقی- وزیر خارجه کشورمان با تاکید بر خنثی شدن همه اقدامات گمراه کننده ‌آمریکا علیه ایران تاکید کرد: بسیاری از مسائل برای دیگر کشورها روشن شده است.

ماندن یا نماندن اروپا در برجام تاثیر عملی چندانی برای ایران ندارد

راه ترقی- سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه تاکید کرد: حضور نمایشی اروپا در برجام در شرایط کنونی هیچ گشایشی برای ایران به همراه نداشته است بنابراین بودن یا نبودن، باقی ماندن یا نماندن آنها تاثیر عملی چندانی برای ایران به همراه ندارد.

مواضع رئیس‌جمهور در سازمان ملل منطقی و اصولی بود

راه ترقی- امام جمعه موقت اصفهان گفت: مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل منطقی و اصولی بود. در سازمان ملل افکار مختلفی وجود دارد و نماینده تمام ملت‌ها در این سازمان حضور دارند، به همین دلیل بهترین فرصت است که ایران مواضع منطقی و راهبردی خود را بیان کند.

زمینه بازگشت نیروی کار به کشور تسهیل شود

راه ترقی- مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در شرایط موجود نه تنها باید اعزام نیروی کار را ساماندهی کنیم بلکه باید زمینه بازگشت آنها به کشور را تسهیل کنیم.

دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند/به معاهده ان پی تی کاملا پایبندیم

راه ترقی- رئیس جمهوری اسلامی ایران، اعتمادسازی را لازمه هرگونه برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف مدنظر دو ملت ایران و آمریکا دانست و تاکید کرد: دولت آمریکا با خروج از برجام و اعمال حتی تحریم های دارویی علیه ملت ایران، این اعتماد را از بین برده است

تاج‌الدین: نباید به بهانه شفافیت رای، عده‌ای برای مقاصد سیاسی به نمایندگان فشار بیاورند

راه ترقی- یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شفافیت رای نمایندگان یک وسیله برای جلوگیری از فساد قانون است، گفت: اینکه به بهانه شفافیت عده ای بخواهند آرای نمایندگان را مهندسی کنند و در موارد خاص و برای مقاصد سیاسی به نمایندگان فشار بیاورند پذیرفته نیست

ایران گفت وگو با اروپا و آمریکا را مشروط به اجرای خط اعتباری کرد

راه ترقی- تارنمای خبری دیلی بیست امروز(دوشنبه) از مصاحبه وزیر امور خارجه ایران با خبرنگاران گزارش داد و نوشت، تهران مادامی که طرح خط اعتباری 15 میلیارد دلاری فرانسه اجرایی نشود، گفت و گو با ترامپ و دولت وی را از سر نمی گیرد.

سکوت تلخ ایران

راه ترقی- روزهای اخیر جهان شاهد اعتراضات گسترده ای نسبت به تغییرات اقلیمی بود؛ اعتراضاتی که بار دیگر لزوم توجه و مراقبت از محیط زیست را بر پلاکاردهایشان حک کرده بودند، سهم ایران اما در این میان سکوت بود

مسئولان تا اول آبان برای اعلام اموال مهلت دارند

راه ترقی- رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، با بیان اینکه افتتاح سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران اقدام مبارکی است، گفت: از امروز به مدت یک‌ماه یعنی تا یکم آبان ماه 98 مسئولان مهلت اعلام اموال خود را دارند.

جمالی:‌ مذاکره با هیات حاکمه فعلی آمریکا معنایی ندارد

راه ترقی- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که آمریکا با طرح موضوع مذاکره سناریوی فشار حداکثری را دنبال می‌کند البته که همه دیدگاه‌های سیاسی و جناحی معتقدند که در این شرایط مذاکره با آمریکا معنایی ندارد.

آذری جهرمی: احضاریه‌ای به دستم نرسیده است

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در سوال به پرسش خبرنگاران در خصوص طرح شکایت از او گفت: شاید ماجرا مربوط به جمع‌آوری دو هزار امضا در اهواز است و من اطلاع دیگری در این خصوص ندارم.

قدرت ایران در منطقه خاورمیانه باید به رسمیت شناخته شود

راه ترقی- رئیس دفتر وزیر خارجه اسبق آمریکا گفت ایران سرزمینی پهناور با قدرتی بزرگ است که از قرنها پیش بوده و خواهد ماند و ما باید بپذیریم که این کشور قدرتی مهم در منطقه است و باید به رسمیت شناخته شود.

ساير مطالب

مسئولان فرهنگی کشور در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی عقب مانده اند

سرطان‌های شایع در ایران کدامند؟

تکمیل پروژه های شهری که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند

ماده اولیه بعضی داروها نیز تحریم است

مردم از آب سردکن‌های متصل به شبکه آب شهری استفاده کنند

گام سوم هسته‌ای ایران در شرایط فعلی حتما عملیاتی می‌شود

مشکلات معیشتی و اشتغال عامل اصلی کاهش ازدواج جوانان است

نیکزادی‌پناه: همه دنیا می‌دانند که مواد دارویی و غذایی توسط آمریکا تحریم است

دستاوردهای ایران در حوزه بهداشت خارق العاده است

مستمری طلاق های صوری قطع شد

شکایت از الیاس حضرتی فردا در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می‌شود

کارکرد کتابخانه‌ها در آینده نزدیک تغییر اساسی خواهد کرد

کنکوری‌های 99 حق انتخاب نظام قدیم یا جدید پیدا کردند

مذاکره با دستور کار ترامپ فروپاشی و تجزیه کشور را به دنبال دارد

آغاز انتخابات شورایاری از 8 صبح فردا/ استقرار 7000 صندوق «رای الکترونیکی»

استقرار اورژانس در تمامی ایستگاه‌های آتش نشانی و مدیریت بحران

واعظی: به هیچ وجه در دولت دوتابعیتی نداریم

تهران از نظر همسر آزاری رتبه ششم در کشور را دارد

در مورد شورایاری‌ها منفی‌بازی نکنید/ جزئیات دیدار با جنیدی

جهانگیری: شرمنده مردم هستیم

تهدید به تحریم و افزایش حضور نظامی موجب آزادی کشتی انگلیسی نمی‌شود

ایرانی ها روزانه 12 گرم نمک مصرف می کنند

نقوی‌حسینی: عربستان به سوی تنش‌زدایی گام بر می‌دارد

ظریف: اروپا نتوانست خود را ثابت کند/ در آمریکا یک انتخابات برگزار شده نه یک انقلاب

حل مشکل دانشجویان ستاره‌دار به روایت وزیر علوم

مراحل پایانی بررسی لایحه عرضه سهام عدالت در بورس

24 سال برگزاری المپیاد علمی دانشجویی در یک نگاه

سازمان حفاظت از محیط زیست، مسئول حفاظت از تالاب انزلی می باشد

شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به دانشگاه های داخلی تشریح شد

حمایت فراکسیون امید از «زنگنه» / ضرورت جلوگیری از تسلط «بابک زنجانی‌ها» بر منابع مالی

ظریف: راه حل خروج آبرومندانه آمریکا از شرایط فعلی وجود دارد

سرپرست وزارت آموزش و پرورش نگاه علمی و توان عملیاتی بالایی دارد

تاکید "هاشمی" بر تعامل بیشتر قوه قضائیه برای احضار اعضا

بختیار: مجلس از طرح پیش‌فروش نفت استقبال می‌کند

حضور مشاور در دوران دبستان مطالبه جدی است

طرح توقف در برابر توقف به ضرر ایران و غیرمتوازن است

واعظی:دولت به رئیس صدا و سیما تذکر داد

ورود سازمان بازرسی به موضوع پایان دوره قانونی سرپرستی فدراسیون والیبال

کاروان ویژه جانبازان اول مرداد عازم حج می شود

کمالوندی: امروز از 3.67 درصد غنی‌سازی عبور کردیم

تلاش می کنیم به شرایط قبل از برجام برگردیم

انصراف و بازماندن حدود 7500 نفر از سفرحج/ افزایش سن حجاج

کمک بلاعوض به شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های دائمی ایرانی در 3 کشور

آغاز اجرای طرح اجاره داری حرفه ای در ایران تا یک ماه آینده

ابتکار: انتخابات شورایاری محله، صحنه سازندگی زنان و جوانان است

اروپا مانع از اقدامات تخریبی‌ آمریکا در مناسبات خود با تهران باشد

ورود کارگزاران حج به مدینه منوره

صبح کنکور چه بخوریم و چه نخوریم؟

علت فوت ها تنها به مراجع قضایی اعلام می شود

نفس عمیق؛ عملکرد مغز کنکوری ها را بهبود می‌بخشد

بحران هویت جوانان باعث کاهش ازدواج شده است

مالکان مجبور به کاهش قیمت مسکن می‌شوند

شرکت افراد دارای سوء شهرت در انتخابات شورایاری ها مردم را بدبین می کند

فردا خورشید می‌گیرد

توزیع تخت‌های بیمارستانی در کشور عادلانه نیست

کنکوری‌ها نوشیدنی‌های انرژی‌زا مصرف نکنند

آغاز توزیع کارت بلیط خبرنگاری/ ثبت نام مجدد تا شرایط باطل شدن کارت

پورابراهیمی: حقوق هیات مدیره صندوق بازنشستگی با ذی‌نفعان این صندوق متناسب شود

بختیار: باید برای حبس‌زدایی گامی برداشته شود

برکناری حناچی یک شایعه است/ افزایش تعداد شورایاران محلات به 9 نفر برای مشارکت بیشتر

رفع چالش‌ها به کمک فناوری فضایی

ابزارهای ایران برای مقابله با فرسایشی‌شدن تنش با آمریکا/باید نقش بیشتری برای«ظریف» قائل شد

جراحی زنان و زایمان شایع ترین قصور پزشکی در استان تهران است

جزئیات کارت کنکور 98 فردا اعلام می شود/ توزیع کارت کنکور از 9 تیر

افزایش 40 درصدی قیمت اینترنت

دهقانی: اجازه تجاوز به حریم کشورمان را نخواهیم داد/ باید از آمریکا شکایت کنیم

از شرط ایران برای مرمت «تاق کسری» و «وادی السلام» تا ثبت جهانی «اربعین»

میرزایی‌نیکو: نحوه رسیدگی به اموال و املاک مسئولان در قانون ابلاغ شده، شفاف نیست

یوسف نژاد: 104 سوال از وزرا آماده طرح در مجلس است

نظارت بر«شهریه‌»‌ دریافتی مدارس/استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس تا مهر

دستور رییس جمهور برای تسهیل حضور گردشگران خارجی در کشور

بسیاری از ما اشتباهی به سیاست آمده ایم

تعدیل مجازات قاچاقچیان موادمخدر نتیجه کار پلیس و سیستم قضائی را زیر سوال می برد

حملات به نفتکش ها در دریای عمان کار عوامل آمریکا و اسرائیل است

نقوی‌حسینی: اقدامات آمریکا در برابر ایران نوعی یاغی‌گری است

خدمه نفتکش «فرنت الطیر» از ایران خارج شدند

شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی جهت گیری سیاسی ندارد

همه چیز درباره دومین ماده مخدر پر مصرف کشور؛ از سرخی چشمها تا از دست رفتن حافظه!

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

توزیع کارت بلیت خبرنگاران از هفته آینده

ظریف: درخواست میانجی‌گری نداریم/هیچ‌کس با تروریست مذاکره نمی‌کند

خجسته: با شفاف‌سازی اموال و دارایی‌های مسئولان جلوی بسیاری از مفاسد گرفته می‌شود

کمالی‌پور: اساتید و دانشجویان اجازه ندهند ناامیدی در فضای دانشگاه حاکم شود

قوه قضاییه با تغییر تعرفه وکالت به شفاف سازی حق الوکاله کمک کند

واکنش ظریف به ادعای برایان هوک مبنی بر فتوشاپ بودن توان موشکی ایران

سلیمی: با هم رنگی مردم و مسئولان مقاومت جامعه در برابر دشمن افزایش می یابد

جزئیات حرکت قطارهای مسافری تهران - آنکارا و تهران - وان + قیمت

آمادگی بهشت زهرا (س) برای برگزاری سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

30 درصد از درآمد کشور از مالیات تأمین می‌شود

هدف نشست "مکه" خنثی‌سازی دستاوردهای روز قدس بود/ "دُم خروس" پنهان نماند

توزیع شکر 3500 تومانی در خرده‌فروشی‌ها آغاز شد

نوری: اهداف نظام ما با مقصود آمریکایی‌ها جور در نمی‌آید

مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس عدم تأثیرپذیری از اقدامات خصمانه آمریکا را نشان می‌دهند

نقوی حسینی: هدف آمریکا مذاکره با ایران نیست

مداح هتاک به دادسرا فراخوانده شد

امکان تشخیص آنلاین نورون‌های داخل قشر مغز در حیوان زنده در کشور میسر شد

احتمال فساد در حذف پیمان‌سپاری ارزی وجود دارد

خدمات شبانه‌روزی متروی تهران در لیالی قدر

پایبندی یکجانبه به برجام بدون دریافت مابه ازای آن منطقی نیست

رئیس شرکت پشتیبانی امور دام: کاهش قیمت گوشت قرمز تداوم دارد

مقامات آمریکایی درک درستی از شرایط ایران ندارند

انتشار حقوق دریافتی مدیران شهرداری /حقوق حناچی چقدر است؟

حل مشکل بیمه کارگران با پرداخت بدهی دولت

بهمنی: کوپنی شدن کالاها مُسکن موقتی است/باید به سمت افزایش ظرفیت تولید حرکت کرد

ثبت نام ارز دانشجویی از امروز آغاز می شود

ترقی: صاحبان تریبون در پازل دشمن بازی نکنند

آمریکا در شرایطی نیست که جنگ گسترده ای را علیه ایران آغاز کند

کدخدایی: عدالت انتخاباتی با طرح استانی شدن انتخابات تامین نشده است

ابراهیمی: ما برای اتمام حجت با دنیا مذاکره کردیم

نظر موافق دولت با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی

برخورد قاطع با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را به 20 میلیون بر می‌گرداند

بیانیه برجامی ایران از قدرت بالایی برخوردار است

باهنر: منافع استانی شدن انتخابات بیش از اشکالاتش است

وزیر بهداشت در فراکسیون مستقلین: تنها در 18 قلم دارو با محدودیت مواجه‌ هستیم

اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی و مردان خارجی حداقل حقوق قانونی آنهاست

کاهش تعهدات برجامی ایران اقدامی درست بود

نماینده مجلس: استیضاح وزیر ورزش باعث یاس و ناامیدی می شود

پرستاران حرفه ای بخش دیالیز تربیت می شوند

طرح دوفوریتی مجلس برای ممنوعیت برگزاری افطاری با اعتبارات دولتی

فرجی راد: "گروه بی" سیاست ترامپ را با تندروی بیش‌تر ادامه می‌دهد

واکنش هاشمی به احتمال کاندیداتوری اعضای شورای شهر در انتخابات مجلس

رابطه میان نمایندگان و احزاب، رابطه‌ای تعریف نشده است

تخت روانچی: به اقدامات آمریکا عکس العمل مناسب نشان می دهیم

بنزین از پنجشنبه سهمیه بندی نمی شود

هوشمندسازی درصنعت برق عقب تر از انتظارها است

زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم 10 آذر98 تعیین شد

منتظر کارت سوخت جدید نباشید

حضرتی: تحریم‌های نفتی مبدایی برای تحول در اقتصاد کشور باشد

ظریف: از دیدار نکردن روحانی با ترامپ پشیمان نیستیم/ مسئول دخالت در تصمیمات دادگاه‌ها نیستم

به راحتی پولدار شوید

فرهنگی: اصلاح ساختارها و شیوه‌های مدیریتی شرط انعطاف‌پذیری اقتصاد کشور است

نقوی‌حسینی: با فعال کردن مراکز تولیدی با تحریم‌ها مقابله کنیم

اصلاح‌طلبان هنوز وارد بحث انتخابات مجلس نشده‌اند

طرح دو فوریتی مجلس در حمایت از سپاه پاسداران عیناً تایید شد

اعلام مخالفت رئیس مجمع عمومی سازمان ملل با تحریم های یکجانبه

جمالی: کشورهای حامی گروه‌های تروریستی مسئول حمله به سریلانکا هستند

بهشتی‌پور: آمریکا به دنبال ایجاد اختلاف در ایران است

فعالیت هیات ویژه گزارش ملی سیلاب با تشکیل 15 کار گروه آغاز شد

اسبقیان: درباره نامزدی سرپرستان فدراسیون ها تصمیم گیری می شود

ظریف: در مورد ادلب نگرانی جدی داریم

روش اشتباه محاسبه حقوق فرهنگیان با اجرای رتبه‌بندی

میرزایی: منافع ملی در پیوستن به FATF ملاک تصمیم قرار بگیرد نه اقدامات آمریکا

اردکانیان: حجم ذخایر آب نسبت به سال‌های گذشته 62 درصد افزایش داشته است

بررسی هیدرولوژی همه شهرها در اولین جلسه شورای عالی شهرسازی

نجفی: اقدام آمریکا علیه سپاه خلاف مقررات و حقوق بین‌الملل است

احتمالا کمیسیون قضایی 25 فروردین با رییسی دیدار می‌کند

نامه رییس جمهوری برای برداشت 2 میلیارد یورو از صندوق توسعه

فلاحت‌پیشه: ممانعت از کمک کشورها به سیل‌زدگان نفرت انسان دوستان را از آمریکا بیشتر کرد

کمیسیون عمران درباره سیل اخیر امروز جلسه ویژه تشکیل می‌دهد

آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران فردا با حضور صالحی بررسی می شود