راه ترقی

آخرين مطالب

فرهنگی

انجمن‌های اسلامی باید سواد رسانه‌ای دانش آموزان را بالا ببرند

راه ترقی- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن های اسلامی دانش آموزان را خط مقدم انقلاب در مدارس به ویژه در کشاکش مشکلات سیاسی دانست و گفت: این انجمن‌ها باید سواد رسانه‌ای دانش آموزان را بالا برده و در حوزه تقویت بهداشت فردی و اجتماعی نیز نقش بسزایی ایفا کنند

نظام تعلیم و تربیت زیرساخت توسعه جامعه است

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ موفقیتی بدون اینکه نقطه شروع آن آموزش و پرورش باشد، حاصل نمی شود، چراکه نظام تعلیم و تربیت زیرساخت توسعه جامعه است.

گروه های منتخب نمایشی تئاتر فجر به سیستان وبلوچستان می آیند

راه ترقی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: گروه های نمایشی خیابانی و صحنه ای منتخب جشنواره بین المللی فجر در شهرها و روستاهای سیل زده جنوب استان به اجرای صحنه ای خواهند پرداخت.

جشنواره‌ی فیلم "داکا" و جوایزی که به سینمای ایران داد

راه ترقی- هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «داکا» در کشور بنگلادش که امسال میزبان طیف متنوعی از آثار سینمای ایران در بخش‌های مختلف بود، سه جایزه خود را به فیلم‌های ایرانی اختصاص داد

رونمایی از برند ملی گردشگری در هیاهوی هجمه‌ها علیه ایران

راه ترقی- پس از سال‌ها تلاش برای تهیه برند ملی گردشگری قرار است رونمایی از این‌برند، در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی انجام شود تا بتوان با کمک آن، هجمه‌های ضدایرانی را تا حدودی خنثی کرد.

تصمیم‌های آموزش و پرورش و تاثیری که بر نگرش دانش‌آموزان می‌گذارد

راه ترقی- آموزش وپرورش تهران در حالی امروز را برای مقاطع ابتدایی تعطیل اعلام کرد که در اکثر مناطق شهر تهران نه نشانه ای از برف بود نه یخبندان اما مهمترین ضربه این تصمیم برای دانش آموزان چه خواهد بود؟

تازه‌های نشر 3 دانشگاه

راه ترقی- کتاب‌های درسی دارای ویژگی‌های خاصی است که از سایر نشریات متفاوت می‌شود، از این رو انتشارات دانشگاه‌ها به تالیف، ترجمه و نشر کتب می‌پردازند. در این گزارش به معرفی تازه‌های نشر سه دانشگاه تهران، شهید بهشتی و صنعتی شریف پرداخته می‌شود.

تاریخ برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر تغییر کرد

راه ترقی- شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، در جلسه ­ای فوق العاده مصوب کرد؛ برگزاری جشنواره به بعد از مراسم چهلم شهادت سردار قاسم سلیمانی، درگذشتگان مراسم تشییع در کرمان و جان باختگان سانحه هواپیمای مسافربری اوکراین موکول شود.

آموزش زبان فارسی برنامه درسی دانشگاه موریتانی شد

راه ترقی- بر اساس توافق به عمل آمده میان وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران و وزارت آموزش عالی موریتانی، از ترم فوریه (بهمن ماه) امسال آموزش زبان فارسی جزو برنامه درسی دانشجویان دانشگاه نواکشوت شد

جامعۀ رنگارنگ، هوای دو رنگ

راه ترقی- در هوای دوقطبی، در یک جامعۀ از قضا رنگارنگ، انسان‌ها به خط می‌شوند. برچسب‌های دوگانه از پیش برای خوردن بر پیشانی‌ها آماده است. کسی نباید در میانه‌ها گام بردارد

آموزش و پرورش با مسائل واقعی جامعه پیوند برقرار کند

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش گفت: معتقدم آموزش و پرورش باید از لاک خود بیرون بیاید و با جامعه و مسائل واقعی جامعه و منطقه پیوند برقرار کند تا مسیر توسعه و پیشرفت بهتر فراهم شود.

درباره همایون خرم

راه ترقی- همایون خرم نوازنده نامدار ویولن، موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و عضو شورای عالی خانه موسیقی محسوب می شود که در میان دوستداران این هنر به جهت ساخت ملودی ترانه‌های «تو ای پری کجایی» و «امشب در سر شوری دارم» شناخته شده‌است.

روزی یک ماموریت جدید بر دوش آموزش و پرورش گذاشته می شود

راه ترقی- مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: روزی یک ماموریت جدید بر دوش آموزش و پرورش گذاشته می‌شود. یکی از ماموریت‌های ما حرکت به سمت مهارت محوری است اما آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند.

همبستگی هنرمندان، پناهگاه روزهای زمستانی

راه ترقی- شاید این روزها دنیا از کنار هم بودن گرم شود، نه از رو در روی هم ایستادن که هنر راز پیوند جامعه و همبستگی هنرمندان، پناهگاه روزهای زمستانی است.

اهدا کتاب‌های جشنواره شعر فجر به مناطق سیل زده

راه ترقی- در آستانه برگزاری اختتامیه چهاردهمین جشنواره شعر فجر، پویش اهدای کتاب به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان با اهدای کتاب‌های جشنواره شعر فجر راه‌اندازی شد.

سینمای مقاومت؛ گردانی دیگر برای وطن

راه ترقی- سینمای مقاومت به‌سان گردان دیگری است که با مهماتی از جنس صدا و تصویر و در جبهه‌ای دیگر به جنگ نرم دشمنان رفته و تصویرگر مقاومت‌های رزمندگان در برابر سردمداران ظلم و ستم است.

تئاتر؛ بستری برای تجلی همدلی و اتحاد هویت ایرانی

راه ترقی- مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی را مملو از برگ‌های آمیخته با اتحاد، همدلی و همراهی ملت ایران دانست و یادآور شد: در این میان تئاتر و هنرمندان تئاتر همواره صحنه را بستری برای تجلی همدلی، اتحاد و هویت ایرانی دانسته‌اند.

آغداشلو: کار هنرمند، سیاسی‌کاری نیست

راه ترقی- آیدین آغداشلو می‌گوید: اعتراض من به‌عنوان یک نقاش، نقاشی کشیدن و به‌عنوان یک نویسنده، نوشتن است؛ که هر دو را انجام دادم و در حدود مختصر اعلام موضع کردم. فکر می‌کنم بیش از این، موضع‌گیری سیاسی است

شاید راه را اشتباه می‌رویم

راه ترقی- انصراف دادن از حضور در یک رقابت یا فضای هنری به واقع می‌تواند التیامی بر درد مردم جامعه باشد؟ یا بیشتر ژستی‌ است که نشان می‌دهد شاید راه را اشتباه می‌رویم و آب در آسیاب بدخواهان می‌ریزیم.

نمایشگاه ایکال آغازی برای جبران غفلت چندساله با تهاجم فرهنگی

راه ترقی- دبیر رویداد بازارسازی فرهنگی ایکال، استفاده از محصولات فرهنگی بومی تجاری شده را از مصادیق مبارزه با تهاجم فرهنگی دانست و گفت: برگزاری نمایشگاه ایکال گامی برای جبران غفلت‌های چندساله در مقابله با تعاجم فرهنگی به شمار می‌رود

تهدید ترامپ فرصتی تاریخی برای فعال کردن دیپلماسی فرهنگی ایران است

راه ترقی- نامورمطلق می‌گوید که سخنان غیرعقلانی ترامپ در هدف قرار دادن میراث فرهنگی یک فرصت تاریخی برای ماست تا با فعال کردن دیپلماسی فرهنگی‌مان جهان را متحد سیاسی خود کنیم.

تصویب کلیات رشته فلسفه دین در مقطع دکترا

راه ترقی- کلیات رشته فلسفه دین در مقطع دکترا در جلسه 175 شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی و تصویب شد.

ظرفیت ذاتی گردشگری توان بهبود شرایط کنونی را دارد

راه ترقی- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به تنش‌هایی که منجر به کاهش شدید ورود گردشگر خارجی به کشور شده است، گفت: ظرفیت ذاتی گردشگری توان بهبود و ترمیم شرایط کنونی را دارد.

دانش‌آموزان باید مهارت‌های گفتگو و پذیرش دیگران را فراگیرند

راه ترقی- وزیر آموزش‌ و پرورش یادگیری در مدرسه را دوطرفه دانست و گفت: برای همزیستی مسالمت‌آمیز، باید مهارت‌های گفتگو، پذیرش و تحمل دیگران را به دانش آموزان آموزش داد تا دانش آموزان ایرانی با اتباع خارجی به‌خوبی در کنار یکدیگر به تحصیل بپردازند.

فشار کلید حذف و سانسور توسط مدعیان آزادی بیان

راه ترقی- رئیس هیات مدیره انجمن صنفی مدیران رسانه اقدام شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام در حذف مطالب و تصاویر با موضوع سردار سیلمانی به دستور مقامات آمریکایی را نمونه‌ای دیگر از رفتار سرکوبگر برشمرد و گفت: جالب توجه اینکه کلید حذف و سانسور امروز توسط مدعیان آزادی بیان زده می‌شود.

«دین و جهانی‌شدن»؛ جایگاه و چشم‌انداز مذاهب در جوامع

راه ترقی- کتاب «دین و جهانی شدن» شامل مجموعه مقالاتی از جامعه شناسان دین، فیلسوفان، مورخان و الهی‌دانان اساتید دانشگاه‌های مختلف جهان است که به بررسی جایگاه دین در جوامع فعلی به ویژه در پرتو شاخصه جهانی شدن می‌پردازد

مدیریت افکار عمومی به اهل‌ فن سپرده شود

راه ترقی- مشاورعالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحساب کاربری خود در توئیتر نوشت: تأخیر در اعلام ماجرای هواپیمای اوکراینی، مرجعیت رسانه‌ای داخلی را به چالش کشید و به رسانه‌های دیگر، اعتبار بخشید. چاره کار، علاوه برعذرخواهی، سپردن مدیریت افکار عمومی به اهل‌ فن است

واکاوی حریم خصوصی در تقابل تنهایی و تعامل

راه ترقی- تقابل معنایی تنهایی و تعامل به بستری برای نمایشگاه عکس و چیدمان مریم فیروزی با عنوان «پیش از اتمام مهلت نگریستن» تبدیل شده است تا در آن، مفهوم حریم خصوصی مورد واکاوی قرار گیرد.

شهادت سردار سلیمانی، حماسه یک­پارچگی ملت را به رخ دشمنان کشید

راه ترقی- شاعر معاصر و عضو شورای سیاست­گذاری اصلاح­ طلبان گفت: بعد از وقایع ناگوار دی ماه، خون به ناحق ریخته­ شهید بزرگوار سردار قاسم سلیمانی که همه نام او را به مبارزه علیه داعش می‌شناسیم، هم­صدایی و هم­دلی ملت بزرگمان را یک بار دیگر در برابر دشمنان به نمایش گذاشت

تلاش برای نابودی فرهنگ و تمدن ایران اقدامی جاهلانه است

راه ترقی- فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه آثار فرهنگی، تاریخی و مذهبی ایران جهانی هستند و به مردم دنیا تعلق دارند، تلاش برای نابودی آنها اشتباه و اقدامی جاهلانه محسوب می شود.

گاردین؛ راوی گنجینه فرهنگی ایران درپی تهدید ترامپ

راه ترقی- تهدید دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر حمله به اماکن فرهنگی ایران، موجی از خشم و نفرت جهانی را برانگیخته است و به همین بهانه روزنامه گاردین در گزارشی مبسوط، به خسران وارده به گنجینه فرهنگی کشورمان در صورت عملی‌شدن این تهدید اشاره کرده است

بیانیه مشترک ایکوم و ایکوموس در تقبیح تهدید ترامپ

راه ترقی- در پی تهدید ترامپ برای حمله به مراکز فرهنگی ایران دو نهاد ایکوم (شورای بین‌المللی موزه‌ها) و ایکوموس جهانی (شورای بین المللی بناها و اماکن) بیانیه‌ای مشترک منتشر کردند

چرا آمریکا مراکز فرهنگی ایران را تهدید کرد؟

راه ترقی- مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی اصفهان گفت: آمریکا خوب می‌داند که غنای فرهنگی موجب برتری حکومت‌هاست نه اسلحه و نیز آگاه است که برای غلبه بر شرق باید بر فرهنگ غنی و پیشینۀ فرهنگی آن پیروز شود اما وقتی چنین قدرتی را ندارد، بحث حمله به مظاهر این فرهنگ را مطرح می‌کند.

ساير مطالب

نکوداشت عرس مولانا بر مزار شمس تبریزی

دلیل حضور «آتش» و «آجیل» در یلدای باستانی

موسیقی اصیل ایرانی موجب ترویج ارزش‌های اخلاقی در فضای دانشگاهی می‌شود

چیستی مناسبت هنر و هوش مصنوعی

رسیتال آواز هنرمند بین المللی برای بانوان

نمایشگاه یادبود نودمین سال برقراری روابط ایران و ژاپن افتتاح شد

نهج‌البلاغه منشوری ماندگار برای بشریت است

"مستوره اردلان" نخستین زن تاریخ نویس کُرد در جهان

تئاتر موزیکال در مسیر پیشرفت

مدارس استان تهران فردا تعطیل است

کدام هنرمندان این هفته کنسرت دارند؟

40 فیلمی که در روز آخر جشنواره سینماحقیقت روی پرده می‌رود

تقویت روحیه پرسشگری به پژوهشگری دانش‌آموز ختم می‌شود

هدف فهما معرفی الگوهای برتر به کانون‌های فرهنگی مساجد است

راهکار وزارت ارشاد برای تعریف پروژه جدید در حوزه فرهنگ چیست؟

فرهنگ نوعدوستی در خدمت توسعه دانش

مونسان درباره حذف معافیت مالیاتی به معاون اول رئیس‌جمهور نامه داد

پا برجا بودن معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ و هنر

نمایشگاه فرهنگی هنری ایران در مرو افتتاح می‌شود

پاسخ سازمان برنامه و بودجه به ادعای کاهش 80 درصدی بودجه فعالیت‌های قرآنی

فرهنگ‌سازی برای حفاظت از محیط‌زیست سرلوحه امور باشد

تشکر وزیر حج و عمره عربستان از حجاج ایرانی

210 مدرسه استثنائی در کشور مورد نیاز است/ 14 مرکز اوتیسم توسط بانوان خیر ساخته می شود

مازندرانی‌ها ثبت هیرکانی را با رییس جمهوری جشن می‌گیرند

پیشنهاد آموزش «زبان چینی» در مدارس و حمایت وزیر از آن

کلیاتی دربارۀ فیلسوف مسلمان، معلم ثانی، ابونصر فارابی

فراگیری موسیقی به تکامل مغز کودکان کمک می‌کند

نخستین جایزه «موسیقی و رسانه» از کِی و کجا آمد؟

همکاری سازمان جهانی گردشگری با ایران توسعه می‌یابد

رئیس سازمان حج و زیارت برای مذاکره درمورد تمتع 99 عازم عربستان شد

ابهام در تعداد موسسات قرآنی و ضرورت تشکیل بانک اطلاعات

تبدیل تمام هسته‌های مشاوره دانش‌آموزی به مراکز مشاوره

تزریق نگاه حرفه‌ای به فعالیت صنفی با تشکیل کانون فراگیر فرهنگ و هنر

ترس بازماندن از تحصیل دغدغه‌ی بزرگ والدین دانش‌آموزان معلول

مجلس سازوکار مالیاتی را تعیین می‌کند/سلبریتی‌ها باید مالیات بدهند

هنر که فقط سلبریتی و کنسرت‌های آنچنانی نیست!

معاون وزیر ورزش: هنر را قربانی نکنیم

لغو روادید روسیه با ایران

قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان شرایط بهتری دارد

معرفی ارس دومین ژئوپارک ایران به جهان در 2020

همایش بین‌المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» برگزار می‌شود/ فراخوان آثار

ابونصر فارابی و عطار نیشابوری در فهرست گرامی‌داشت یونسکو

رتبه‌بندی کیفیت آموزشی و معیشت معلمان را افزایش می‌دهد

دعوت مونسان از سرمایه‌گذاران چین برای مشارکت در صنعت گردشگری

انجمن صنفی سراسری فرهنگ و هنر، منشور تعالی فرهنگ جامعه است

تمام فیلم‌های درحال تولید کشور در جشنواره فیلم فجر ثبت‌نام کردند

سند گردشگری عشایر تهیه و تدوین می‌شود

تبلیغات؛ یکی از هزاران حلقه گمشده تئاتر

رتبه بندی ملی دانشگاهها از سال آینده کلید می خورد

مدیر انجمن تورگردانان روسیه: علاقه گردشگران روس به ایران افزایش یافته است

وزیر فرهنگ: دیپلماسی قرآنی کشور از شاهراه مسابقات بین‌المللی قرآنی می‌گذرد

وضعیت فروش بلیت تئاتر بهبود یافته است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: سهم پول‌های کثیف در سینما بالا نیست

درباره کیهان کلهر | کمانچه‌نواز افسانه‌ای و سفیر هنری ایران در جهان

آیین اختتامیه سومین جشنواره ملی فانوس برگزار شد

تئاتر خیابانی؛ اجرایی برای تمام فصول

وزیر ارشاد: 100 هزار عنوان کتاب در دولت تدبیر و امید منتشر شد

سی‌ و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی آغاز شد

کتابفروشی‌ها نهادی موثر برای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب هستند

همایش بین‌المللی «یاران صلوات»، فردا در سالن اجلاس سران برگزار می شود

هشدار وزیر ارشاد برای بحران کتاب‌نخوانی

ثبت ملی کوچ ایل سنگسری به عنوان اثر ناملموس فرهنگی

موسیقیِ جدی، حامی ندارد

سبک زندگی مردم ایران در دوران باستان

مطالبات رییس انجمن زرتشتیان یزد از مشاور رییس‌جمهور

افراط‌گرایی و خشونت امروز جهان، حاصل دوگانه باوریِ بشر است

برنامه‌های هفته قرآن و عترت به دانشگاه‌ها ابلاغ شد

دفتر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران بسته شد

گزارش عملکرد فرهنگستان­‌ها در اختیار عموم قرار گیرد

راهکارهایی برای کم کردن هزینه‌های اصلی سفر

درخشش ستاره‌های جنوب در شب‌های موسیقی کرمان

ورزش عنصر اساسی در نظام تعلیم و تربیت است

کویر لوط و شکست سکوت

عضویت اصفهان در شبکه شهرهای خلاق، فرصتی برای گردشگریِ صنایع دستی

استاد دانشگاه شیراز دانشمند برتر آکادمی علوم جهان شد

اطلاعیه آموزش و پرورش درخصوص شرایط حضور موسسات در مدارس

ماسوله کویر؛ دروازه‌ای به حیات وحش پارک ملی توران

بازشناسی هویت تاریخی خلیج فارس؛ هدف جشنواره فیلم پارس

موسیقی نواحی روایتگر تاریخ و جغرافیای فرهنگی و انسانی ایران است

بازتاب اکران پیرمردهای ایرانی در جشنواره فیلم توکیو

توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی درباره جشنواره نواحی

ضوابط پوشش دانشجویان تا پایان نیم‌سال تحصیلی جاری تدوین می‌شود

آیین معارفه و تحلیف اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد

سینمای ایران در جشنواره «پرتقال طلایی» ترکیه دو جایزه گرفت

احداث170 هزار مسکن برای فرهنگیان در دست بررسی

ظرفیت خالی دانشگاه‌ها؛ چالش آموزش عالی

ادغام 3 حوزه میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری خطا بود

شیوه‌نامه انضباطی دانشجویان توسط دانشگاه‌ها شفاف‌تر می‌شود

ثبت شخصیت‌ها برای وزارت میراث فرهنگی موضوعیت ندارد

90 برنامه درسی توسط 300 استاد و دانشیار بازنگری شد

درباره بسیج دانش آموزی | کانونی برای تربیت جوانان انقلابی

وزیر علوم: بوعلی‌سینا نباید مصادره شود

راهپیمایی اربعین، ابر رویداد گردشگری مذهبی جهان

رکورد شکنی خیام در گام اول

لاریجانی درگذشت آیت الله لطیفی گنبدی را تسلیت گفت

واکنش توییتری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مرگ رهبر داعش

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری نمایشگاه‌های کتاب تهران و بلگراد

آموزش زبان خارجی در مدارس انتخابی است

رشد 92 درصدی اقامت گردشگران در واحدهای بوم‌گردی

مدیرکل امور اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد

امسال 13 آبان تماشایی خواهد بود

نشست علمی "نقش دانشگاهیان در ایجاد وحدت و همگرایی میان مسلمانان" برگزار شد

آموزش و پرورش به دنبال مشارکت مالی خانواده‌ها نیست

حضور 200 هنرمند از 20 استان روی صحنه موسیقی نواحی

"جلوه های عاشورایی" نمونه بصری ارزشمندی از ثبت هنر آیینی تعزیه است

ولایت حقه مهدویه را می‌توان در جریان عظیم اربعین مشاهده کرد

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز گشایش یافت

آئین‌نامه اجرایی قانون حمایت از هنرمندان و فعالان صنایع دستی به دولت ارسال شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز در اقتصاد نشر موثر است

تصویب قانون کپی‌رایت باید درخواست جدی جامعه باشد

اطلاعات ما از شهر سوخته فقط 5 درصد است

«گذر قلم»؛ نمایشگاهی به مناسبت روز جهانی خودنویس

«ربع رشیدی» در مسیر جهانی شدن

زمینه حضور گردشگران علمی به یزد فراهم شود

روایت تلویزیون عراق از سیل سفر عاشقان به کربلا

پوشش زنان بازیگر در فضای رسمی نبوده است

هر گونه ارتباط زم با مرجعیت عالی عراق یا دفتر ایشان تکذیب شد

«اربعینی ها» انتخاب شده اند

بشریت از ازل تا ابد زیر لوای امام حسین (ع) است

پایان آذرماه آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره هنری «مهر مادر»

معاون اول رئیس‌جمهوری هنرستان زینبیه دماوند را افتتاح کرد

یونسکو به دنبال ترویج دسترسی آزاد به محتوا و فناوری است

بستری شدن آیت الله مکارم شیرازی در تهران

تنها ایرانی برنده جایزه گرمی در باره این مسابقه جهانی چه گفت؟

فراخوان نهمین سالانه هنر معاصر پرسبوک منتشر شد

هیچ نمایش وحدتی برتر از نمایش وحدت در اربعین حسینی(ع) وجود ندارد

ثبت ملی 6 اثر فرهنگی‌تاریخی استان فارس ابلاغ شد

کدام افراد بیشتر در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنند؟

اربعین ماندگاری حرکت امام حسین (ع) را مستمرتر کرده است

جاسمی: شرایط برای برگزاری راهپیمایی اربعین در عراق خوب است

تفاهم‌نامه‌های فرهنگی باهدف توسعه زیرساخت‌های فارس به امضا می‌رسد

ابلاغ دستورالعمل راهیان نور جهت حمایت از حماسه اربعین حسینی

ارزشیابی و تدریس در آموزش و پرورش کیفیت ندارد

هیات منصفه مطبوعات انتخاب شدند

ثبت بیش از 10 هزار درخواست درسامانه دسترسی آزاد به اطلاعات

هفتمین کنگره ادبیات پایداری برگزار می‌شود

80 درصد سوادآموزان بانوان هستند

خصوصی‌سازی تئاتر هویت گیشه را تغییر می‌دهد

شمار زایران ایرانی اربعین حسینی پنج برابر شده است

آنها که از عظمت اربعین به وحشت افتاده اند

رقابت سالم و عادلانه در همه زمینه‌ها موجب تحرک و پیشرفت است

بانک اطلاعاتی بناهای تاریخی ایجاد می‌شود

گردشگری ادبی در اصفهان، ظرفیتی ناشناخته اما پردرآمد

کودک شاد و امیدوار بهتر از کودک درس‌خوان است

مسیر عدالت آموزشی بدون معلمان به سرانجام نمی‌رسد

دروازه‌ها رو به کربلا باز است

رسانه‌ها از شیوه‌نامه جدید یارانه مطبوعات استقبال کردند

حضور وزیر کشور در آیین غبار روبی حضرت شاهچراغ (ع)

برگ‌تردد به جای گذرنامه و تاکید بر سامانه سماح برای زائرین اربعین

وزیر ارشاد درباره طرح گسستِ ملت‌های ایران و عراق هشدار داد