راه ترقی

آخرين مطالب

شهرآورد فوتسالی دختران کویر را کدام تیم می‌برد؟ ورزشی

شهرآورد فوتسالی دختران کویر را کدام تیم می‌برد؟
  بزرگنمايي:

راه ترقی- هفته بیستم لیگ برتر فوتسال بانوان جمعه ( 7 دی) و از ساعت 11 صبح آغاز می‌شود. در فوتسال نیز همچون فوتبال تیم‌های کرمانی دربی را برگزار می‌کنند. دو تیم مس رفسنجان و دختران کویر مس کرمان درحالی به مصاف هم می‌روند که تنها یک امتیاز بیشتر دختران کویر را در رتبه سوم قرار داده، اختلاف امتیاز شکننده‌ای که در بازی روز جمعه می‌تواند از بین برود و در نتیجه جای رتبه سوم و چهارم عوض شود. 

عاطفه رضایی سرمربی مس در باره بازی دربی گفت: "با تیم دختران کویر مس کرمان  یک امتیاز تفاوت داریم و اگر آنها را ببریم که سعی هم داریم  ببریم جای این تیم را در رده سوم جدول می‌گیریم.  نتیجه دربی را هیچ وقت نمی‌توان پیش بینی کرد. برای برد به میدان می‌رویم اما مشخص نیست که چه اتفاقی پیش می‌آید. بازی رفتمان چهار بر چهار شد در حالی که حقمان برد بود به همین خاطر می‌خواهیم بازی برگشت را پیروز شویم".

از آنجایی که ملی حفاری و نامی نو با اختلاف خود را از سایر تیم‌ها جدا کردند، در نتیجه رقابت برای رتبه های بالای جدول به سوم و چهارم محدود شده. از طرف دیگر پویندگان صنعت فجر شیراز که تا هفته گذشته در رقابتی نزدیک با مس رفسنجان بود تا در جایگاه چهارم قرا بگیرد، با تساوی در دربی شیراز و برد مس شانس خود را از دست داد در نتیجه چهار تیم برتر تا حدود زیادی مشخص شده اند و هرچند روی کاغذ امکان جابه جایی آنها وجود دارد اما با توجه به عملکرد تیم‌ها این احتمال ضعیف است.

تیم پویندگان صنعت فجر در شرایطی نبرد قهرمانی را از دست داد که در هفته گذشته و برابر پارس آرا بدون سرمربی به میدان رفت، ستاره زارع سرمربی سابق این تیم قبل از بازی هفته گذشته از هدایت صنعت فجر کناره گیری کرده بود. این  موضوع در شرایطی اتفاق افتاده که صنعت فجر در این هفته بازی سختی برابر نامی نو آماده پیش رو دارد.

هیات فوتبال خراسان رضوی هم که 9 امتیاز دارد از اول فصل و با یازده تیمی شدن لیگ بدشانسی آورد چرا که هر کدام از تیم‌های لیگ قبل از بازی با نماینده مشهد یک هفته استراحت دارند و این موضوع شرایط تیم مشهدی را سخت تر می‌کند.

زهرا بدلی، سرمربی این تیم هم در این باره گفت: " همه تیم‌ها قبل از بازی با ما یک هفته استراحت دارند که در واقع به نفع حریفان ماست. این موضوع فقط برای تیم ما اتفاق افتاده که مسئولان برگزاری باید فکری به حال آن کنند"،  اما فکری به حال آن نشد! این تیم در هفته بیستم برابر ملی حفاری صدرنشین به میدان می‌رود.

بازی‌های هفته بیستم، جمعه(7 دی)

مس رفسنجان_ دختران کویر مس کرمان، سالن پیام نور رفسنجان

نامی نو اصفهان_ پویندگان صنعت فجر شیراز، مجموعه ورزشی نقش جهان

ملی حفاری اهواز_ هیات فوتبال خراسان رضوی، سالن نفت  اهواز

دریژنو فرخ شهر_ شهرداری رشت، سالن آزادی فرخ شهر

استقلال ساری_ پالایش نفت آبادان، سالن سید رسول حسینی ساری

جدول رده بندی لیگ
تیم‌ها تفاضل امتیاز
ملی حفاری اهواز 58 47
نامی نو اصفهان 66 45
دختران کویر مس کرمان 54 32
مس رفسنجان 31 31
پویندگان صنعت فجر شیراز 22 29
پالایش نفت آبادان 28 27
شهرداری رشت 26_ 19
پارس آرا شیراز 55_ 16
دریژنو فرخ شهر 64_ 12
هیات فوتبال خراسان رضوی 40_ 9
استقلال ساری 74_ 4


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield