راه ترقی

آخرين مطالب

اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده را پیگیریم مديريت

اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده را پیگیریم
  بزرگنمايي:

راه ترقی- دکتر سعید نمکی در حاشیه افتتاح مرکز تروما و اورژانس شهید نبوی بیمارستان 5 آذر گرگان گفت: این مرکز 11 هزار متر مربع زیربنا دارد و شامل بخش‌های مختلفی از جمله جراحی، ICU، بخش‌های تشخیصی، آزمایشگاه و اتاق عمل است که در ارائه خدمات به بیماران به ویژه مصدومان حوادث ترافیکی نقش ویژه‌ای دارد.

وی تصریح کرد: ساخت بیمارستان 600 تختخوابی در شهر گرگان در برنامه‌های رییس جمهور است که 300 تخت آن باید ظرف دو سال آینده ساخته شود. همچنین ساخت بیمارستان‌های 92 و 64 تختخوابی در گالیکش، گمیشان و رامیان نیز از برنامه‌های رییس جمهور برای توسعه خدمات در استان گلستان است.

سرپرست وزارت بهداشت تاکید کرد: تعداد زیادی پروژه بهداشتی و درمانی در استان گلستان امروز به بهره برداری می‌رسد و پیگیری‌های لازم برای اتمام سایر پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز انجام خواهد شد، اما نکته مهم این است که همکاران ما در این استان توانسته‌اند گام‌هایی در جهت اجرای نظام ارجاع و پزشکی خانواده که از تکالیف دولت در برنامه‌های پنجم و ششم توسعه است، بردارند.

بنابر اعلام وبدا،  نمکی در پایان با بیان این که بارها در زمان مسئولیتم در معاونت امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه به استان گلستان سفر کرده‌ام، گفت: از پیشرفت‌های اجرای آزمایشی نظام ارجاع در این استان آگاهی دارم و به دنبال عملیاتی کردن آن هستیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield