راه ترقی

آخرين مطالب

شورای شهر تهران ایرادات فرمانداری به برنامه توسعه شهرداری را وارد ندانست اجتماعی

شورای شهر تهران ایرادات فرمانداری به برنامه توسعه شهرداری را وارد ندانست
  بزرگنمايي:

راه ترقی- صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران بررسی اعتراض هیأت تطبیق فرمانداری به مصوبه شورا در مورد برنامه‌ی پنج ساله‌ی شهر تهران روی میز بررسی شورا قرار گرفت و علی اعطا رئیس کمیته معماری شورای شهر با بیان این که بر اساس قانون هیأت تطبیق فرمانداری حداکثر ظرف مدت دو هفته می‌تواند طی نامه‌ای مغایرت‌های قانونی مصوبات شورا را به هیأت رئیسه اعلام کند گفت: متأسفانه اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه شورا در خصوص برنامه پنج ساله سوم شهرداری بعد از مهلت قانونی تعیین شده بود.

وی با بیان اینکه ایراداتی که فرمانداری اعلام کرده است به قدری کلی است که قابلیت بررسی ندارد گفت: این در حالی است که برای رفع این ایرادات باید به صورت دقیق موارد را اعلام می‌کردند نه اینکه صرفاً به بیان عدد بند و تبصره می‌پرداختند.

وی با بیان اینکه ایرادات هیأت تطبیق وارد نیست گفت: برخی از مصوبات صرفاً در راستای شفاف سازی بوده است و به نظر می‌رسد که باید شورای شهر بر مصوبه خود پافشاری کند.

 مرتضی الویری رئیس کمیسیون بودجه نیز با بیان اینکه دو ایراد به نامه فرمانداری وارد است گفت: اول این که این نامه بعد از دو هفته مهلت قانونی به شورا رسیده وایراد دوم نیز این است که ایرادات کلی است وبه نظر می‌رسد باید از این اعتراض عبور کنیم.

 نهایتاً اعضای شورای شهر تهران اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه شورا در مورد برنامه پنج ساله شهرداری تهران را وارد ندانسته و بر مصوبه خود تاکید کردند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield