راه ترقی

آخرين مطالب

هواوی میت 30 احتمالاً از 5G پشتیبانی می‌کند اقتصاد

هواوی میت 30 احتمالاً از 5G پشتیبانی می‌کند
  بزرگنمايي:

راه ترقی - مدیرعامل هواوی اخیرا طی مصاحبه‌ای اعلام کرده است که گوشی‌های سری میت 30 هواوی از شبکه 5G پشتیبانی خواهند کرد.

اتصال 5G تقریبا فناوری جدیدی است و تا تابستان سال جاری میلادی افراد خیلی کمی به آن دسترسی خواهند داشت. به همین دلیل هواوی تصمیم گرفت که پشتیبانی از نسل بعدی شبکه تلفن همراه را در پرچم‌دارهای هواوی P30 و P30 pro ارائه ندهد؛ اما با معرفی هواوی میت 30 این رویکرد تغییر خواهد کرد. ریچارد یو، مدیرعامل هواوی در مصاحبه‌ای با Digital Trends اعلام کرده است که شرکتش در نظر دارد پشتیبانی از اتصال 5G را در نسل بعد گوشی‌های سری میت ارائه دهد. درحال حاضر شبکه‌های 5G آماده نبوده و هنوز درحال ساخت هستند اما تا پاییز پیش‌رو (میلادی) آماده می‌شوند و به اندازه‌‌ی کافی بزرگ خواهند بود تا پشتیبانی میت 30 و میت 30 پرو از شبکه 5G را تضمین کنند. مقاله‌های مرتبط:
هواوی میت 30 پرو با دوربین پنج‌گانه معرفی می‌شود هواوی میت 30 اولین گوشی هوشمند با تراشه کرین 985 و فناوری EUV
بنابراین از آنجا که گوشی‌های سری پی 30 هواوی از اتصال 5G پشتیبانی نمی‌کنند؛ هواوی می‌داند که احتمالا بعضی از کاربران تا زمان فراهم‌شدن این قابلیت، در خرید یک گوشی جدید تامل خواهند کرد؛ اگرچه هواوی اعتقاد دارد که اکثر کاربران صبر نخواهند کرد؛ زیرا اتصال 4G به‌اندازه‌ی کافی خوب است. درهرصورت هواوی برای مشتریان عجول خود دو پیشنهاد دارد؛ این شرکت به‌زودی نسخه 5G هواوی میت 20 ایکس (Mate 20 X) را عرضه می‌کند تا اکثر مشتریانی را که بودجه‌ی کمتری دارند، خوشنود کند. همچنین افرادی که به‌دنبال جدیدترین فناوری‌های موجود هستند می‌توانند گوشی تاشدنی هواوی میت ایکس (MateX) را که از اتصال 5G پشتیبانی می‌کند و به‌زودی نیز عرضه می‌شود، خریداری کنند.
میت 20 ایکس؛ یکی از اولین گوشی‌های 5G هواوی


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield