راه ترقی

آخرين مطالب

حراست دانشگاه ها مسائل را به بهترین شکل حل و فصل کنند مديريت

حراست دانشگاه ها مسائل را به بهترین شکل حل و فصل کنند
  بزرگنمايي:

راه ترقی- «منصور غلامی» در آیین افتتاحیه گردهمایی دو روزه مدیران حراست دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری که به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، افزود: شرایط اخلاقی نسبتاً مطلوبی در دانشگاه‌ها حاکم بوده و در حوزه امنیت دانشگاه‌ها با دگردیسی‌ها و تغییراتی مواجه هستیم.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی دقیق از فعالیت ها، یادآور شد: همزمان با آغاز سال تحصیلی بهتر است خدمات ارائه ‌شده حراست شامل برنامه‌ها و اهداف آن‌ها به شکل بروشورهایی در اختیار خانواده‌ها و دانشجوها قرار بگیرد.
به گزارش روز یکشنبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر علوم تصریح کرد: علاوه بر وظایف حراستی، خدمات حراستی باید مورد توجه قرار گیرد. یکی از اقدامات مثبت در حراست کل وزارت علوم، برگزاری چنین نشست‌هایی است که تبادل تجربه بین مدیران حراست موجب افزایش دانش همکاران خواهد شد.
غلامی با بیان این که در محیط‌های دانشگاهی مدیریت بر مبنای دانش در جریان است، ادامه داد: دانشگاه ها عقلانیت قابل‌توجهی در برخورد با فضای سیاسی- اجتماعی خارج از محیط شان دارند.
وی با تاکید بر اینکه حکم عمومی دادن در دانشگاه‌ها به ضرر آموزش عالی است، گفت: نباید یک ناهنجاری را در محیط کوچک دانشگاهی به کلیت فضای دانشگاه ها تعمیم داد.
وزیر علوم خاطرنشان کرد: مسائل داخل خانواده را باید در درون خانواده آموزش عالی حل کرد، مدیران حراست نباید مسائل موجود در محیط فعالیت خود را به بیرون منتقل کنند و در اکثر مواقع می توانند با تدبیر درست، مسائل را داخل دانشگاه و به بهترین شکل حل و فصل کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield