راه ترقی

آخرين مطالب

اپل برای اولین‌بار رویداد معرفی آیفون 11 را از یوتیوب پخش زنده می‌کند اقتصاد

اپل برای اولین‌بار رویداد معرفی آیفون 11 را از یوتیوب پخش زنده می‌کند
  بزرگنمايي:

راه ترقی - اپل قصد دارد برای نخستین‌بار رویداد معرفی آیفون‌های بعدی را در یوتیوب‌ به‌صورت زنده پخش کند. این رویداد 19 شهریور برگزار می‌شود.

رویداد‌های اپل ازجمله رویداد‌های مهم‌ فناوری سال شمرده می‌شود. نحوه‌ی ارائه‌ی خاص محصولات و نمایش جذاب آن‌ها نه‌تنها علاقه‌مندان به دنیای فناوری، بلکه مشتریان عادی را نیز که فقط از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند، به تماشای رویداد‌های اپل وا‌می‌دارد. به‌ همین‌ دلیل، اهالی کوپرتینو در سال‌های پیشین، همواره سعی کردند با گسترش پخش زنده مراسم‌های خود، امکان تماشا‌ی آن را برای افراد بیشتری میسر کنند. امسال نیز از این قائده مستثنی نیست و اپل قصد دارد برای نخستین‌بار رویداد 19 شهریور را از یوتیوب پخش زنده کند؛ رویدادی که در آن آیفون‌ های جدید موسوم به آیفون‌های 11 رونمایی خواهد شد. با توجه‌ به‌ اینکه یوتیوب از محبوبیت زیادی بین کاربران برخوردار است، انتظار می‌رود امسال افراد بیشتری نظاره‌گر مراسم کوپرتینونشین‌ها باشند. سال گذشته، اپل رویداد معرفی آیفون XS را ازطریق صفحه‌ی توییتر خود پخش زنده کرد؛ با‌این‌حال، مشخص نیست آیا امسال شاهد تکرار آن برای آیفون‌های جدید خواهیم بود یا خیر.
افزون‌بر راه‌های اشاره‌شده، کاربران می‌توانند ازطریق اپلیکیشن اختصاصی رویداد‌های اپل در tvOS یا وب‌سایت رسمی این شرکت نیز رویداد پیش‌ رو را تماشا کنند. اگر علاقه دارید این مراسم را به‌صورت زنده از یوتیوب تماشا کنید، می‌توانید ازطریق این لینک در زمان مقرر به صف تماشاگران بپیوندید. ناگفته به‌مانند همیشه، زومیت نیز این مراسم را به‌‌طور زنده پوشش خواهد داد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield