راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

حواسمان به صنعت پس از کرونا هم باشد

راه ترقی- نایب رئیس اتاق بازرگانی استان مرکزی با بیان اینکه کرونای اقتصادی مشکلی است که در سال جاری می‌تواند مانعی برای تولید و جهش تولید شود، گفت: باید برای جلوگیری از مشکلاتی که در اثر کرد.شیوع این بیماری در حوزه اقتصاد ایجاد می شود، برنامه ریزی کرد.

سرمایه‌گذاری یک به چهار صندوق نوآوری در پروژه‌های فناورانه

راه ترقی- معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: این صندوق در پروژه‌هایی که هم سطح فناوری آنها بالا و هم برای کشور مورد نیاز است، با نسبت سرمایه‌گذاری یک به چهار وارد می‌شود

طرح تحقیقاتی تاثیر تغذیه بر روی بیماری کرونا درحال انجام است

راه ترقی- - دبیر کمیته طب ایرانی و مکمل کرونا اشاره به اینکه موضوع تغذیه بیماران بستری در سطوح مختلف در قالب طرح تحقیقاتی درحال بررسی است، اظهار داشت: طرح تحقیقاتی تاثیر تغذیه بر روی بیماری کرونا درحال انجام است

برگزاری مراسم سیزده بدر را به زمان دیگری موکول کنیم

راه ترقی- رئیس انجمن دیابت ضمن توصیه به مردم برای ادامه ماندن در خانه برای کنترل زنجیره انتقال ویروس کرونا گفت: امسال سنت سیزده بدر نیز مانند دید و بازدیدهای نوروزی باید به زمان دیگری که بیماری کنترل شده باشد، موکول شود.

میرلوحی: ایران مزیت‌های زیادی برای «جهش‌تولید» دارد

راه ترقی- عضو شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان، فرهنگ ملی ایرانیان را مانع تشدید بحران و شکل‌گیری رفتارهای خودخواهانه‌ای دانست و با بیان تجارب و موفقیت‌های کسب‌شده در دوران ‌جنگ تحمیلی، تحریم‌ و بحران کرونا، گفت: ایران مزیت‌های زیادی برای جهش تولید دارد

مجلس یازدهم باید دولت را وادار به کار کند

راه ترقی- سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مجلس آینده می‌تواند با کنترل و نظارت، سوال و تحقیق و تفحص دولت را به کار و توجه به مسائل اساسی کشور وادار کند.

اعلام محدودیت همگانی، مناسب ترین راه برای غلبه بر کرونا

راه ترقی- یک روانشناس اجتماعی گفت: برخورد منطقی و آوردن استدلال برای در خانه ماندن، شرایط کنونی را تبیین نمی کند بلکه اعمال محدودیت های همگانی و قانونی روش مناسب برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا است.

ضرورت توجه بر ابعاد اجتماعی اپیدمی کرونا

راه ترقی- -از زمان شیوع کرونا تا کنون دگرگونی‌هایی در ساختار اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه به وجود آمده‌است که از جمله آنها می‌توان به برهم خوردن نظم اجتماعی، به چالش کشیده‌شدن قشربندی اجتماعی و برهم ریختن پیش فرض‌های حکومت‌ها خصوصا حکومت های اقتداگرا مبنی بر تقویت دستگاه امنیتی و نظامی و ظرفیت‌های سرکوب خود اشاره کرد.

اقدامات انجام شده برای رونق تولید کافی نبوده است

راه ترقی- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عمده ترین مشکل کشور ما این است که ما با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم و شاه کلید و راه اصلی حل مشکلات اقتصادی توجه مضاعف به تولید است.

تشریح نقش کلیدی بازار سرمایه در تحقق شعار سال

راه ترقی- یک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که بازار سرمایه در تحقق شعار "جهش تولید" که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال 1399 انتخاب شد، از طریق جذب سرمایه و سوق دادن پس‌اندازهای مردم به سمت تولید، نقش کلیدی دارد.

چگونه با کودکان درمورد کرونا حرف بزنیم؟

راه ترقی- در ایامی که شیوع ویروس کرونا⁩ حواس‌ همه را به خود جلب کرده، ‌ در این میان کودکان⁩ را به یاد داشته باشیم و باید بدانیم که چطور درباره‌ این بحران با آنها صحبت کنیم و اطلاعات لازم را در اختیار آنان گذاشته تا دچار استرس نشوند

مجید انصاری: تعطیلی تجمعات برای پیشگیری از کرونا عقلانی و شرعی بود

راه ترقی- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تعطیلی تجمعات مذهبی و اماکن مقدس برای پیشگیری از شیوع کرونا را عقلانی و شرعی عنوان کرد و نسبت به ترویج برداشت‌های سطحی از دین در جامعه هشدار داد.

لزوم حمایت از زنان سرپرست خانوار در شرایط بحران کرونا

راه ترقی- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: این سازمان به این قشر از جامعه توجه دارد اما در کنار آن نیز به ویژه از مسئولان استانی می خواهیم تا به وضعیت معیشت گروه‌های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در شرایط بحرانی توجه کنند و از آنها حمایت کنند.

بیمقدار: دولت باید برای مقابله با کرونا تصمیمات قاطعانه بگیرد/ با مردم شفاف صحبت کنیم

راه ترقی- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که امیدوارم دولت قاطعانه تصمیمات خود را در خصوص ممنوعیت سفر و تجمع های غیر ضروری اجرایی کند.

آموزش دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان تعطیل نمی شود

راه تنرقی- رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و به تبع آن تعطیل بودن دانشگاه فرهنگیان، آموزش مجازی دانشجومعلمان این دانشگاه در ایام تعطیلات نوروزی ادامه می یابد.

کرونا باعث مرگ سه دانش آموز با نیازهای ویژه شد

راه ترقی- رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا تاکنون سه نفر از دانش آموزان با نیازهای ویژه در کشور جان خود را از دست داده‌اند

گام بلند معاونت امور زنان و خانواده در جهت ارتقای توان افزایی بانوان

راه ترقی- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در تشریح عملکرد این معاونت در سالی که گذشت، خاطرنشان کرد: معاونت امور زنان و خانواده در سال 1398 با ابلاغ 179 شاخص عدالت جنسیتی به 22 استان و تدوین 10 لایحه حقوقی حمایتی برای زنان تلاش کرده، در جهت ارتقای توان افزایی زنان گام بردارد.

حفظ بهداشت روانی مردم، سهم روانشناسان در بحران کرونا

راه ترقی- یک متخصص روانشناسی سلامت گفت: ارتقای سطح توانمندی و کیفیت زندگی مبتلایان به ویروس کرونا و درمان اختلالات روانی مزمن و نیز حفظ بهداشت روانی خانواده‌ها در وضعیت بحرانی کنونی از وظایف ذاتی روانشناسان و روانپزشکان است.

آموزش مجازی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه متوقف نمی‌شود

راه ترقی- رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: با توجه به اینکه همچنان مدارس تعطیل است، برای اینکه دانش‌آموزان از درس های خودشان عقب نیفتند، آموزش مجازی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه به هیچ عنوان متوقف نمی‌شود.

سفر به مناطق گرم مانع ابتلا به کرونا نمی شود

راه ترقی-رییس شبکه بیماری های ویروسی ایران اظهار داشت: مسافرت به نقاط گرم به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، تصوری اشتباه است و هیچ یک از منابع علمی آن را تایید نکرده اند.

بروجردی: با اقدام خودسرانه حرمت شکنان برخورد شود

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حرمت شکنی به حرم حضرت معصومه (س) و حرم امام رضا (ع) را اقدامی خودسرانه و خلاف همه موازین خواند

نباید از ویروس کرونا به عنوان ابزاری برای تخریب دولت استفاده کرد

راه ترقی- نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه عملکرد دولت در مبارزه با کرونا مطلوب بوده است، گفت: نباید از ویروس کرونا به عنوان ابزاری برای تخریب دولت استفاده شود. رییس جمهوری در این زمینه تلاش خود را می‌کند و همه باید از دولت حمایت کنند

پلیس، برنامه ای برای قرنطینه شهرها ندارد

راه ترقی- فرمانده نیروی انتظامی گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا هیچ برنامه‌ای برای قرنطینه کردن شهر‌ها ندارد و نیروی انتظامی نیز چنین اقدامی را در دستور کار قرار نداده است.

مبتلایان فاقد علامت، ناقلِ کرونا هستند / به دیدار بزرگترها نروید

راه ترقی- مینو محرز- فوق تخصص بیماری‌های عفونی و رییس مرکز تحقیقات ایدز ایران که این روزها خودش هم به بیماری کرونا مبتلا شده و در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، از مردم خواست که در خانه بمانند، خود را در معرض ویروس کرونا قرار ندهند،

وحدتی: تنها نسخه‌ای که می‌توان تجویز کرد، در خانه ماندن است

راه ترقی- یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تنها نسخه ای که امروز می توان برای مردم تجویز کرد نسخه ماندن در خانه است؛از مردم خواست تا برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا به این نسخه عمل کنند.

ادارات را تعطیل کنید/درخواست می‌کنیم مردم در خانه‌ها بمانند

راه ترقی- یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر انتظار دارید مردم در خیابان‌ها حضور پیدا نکنند باید زمینه نیاز به حضور آنها کاهش پیدا کند که از جمله این کارها تعطیلی ادارات است.

بختیار: باید همه بخش های کشور در مقابله با کرونا به میدان بیایند

راه ترقی- رئیس فراکسیون پاسخگوی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با توجه به جدیت این بیماری باید همه بخش های دولت و سایر ارکان نظام از قبیل نیروهای مسلح وارد عرصه شده تا این ویروس ریشه کن شود.

زنان سرپرست خانوار برای دریافت «بسته معیشتی» در اولویت‌ هستند

راه ترقی- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: در حال حاضر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است که سه بسته حمایتی برای اقشار آسیب‌پذیر در نظر گرفته که طی مکاتباتی که با معاون اول رییس جمهور داشته‌ایم مقرر شده زنان سرپرست خانوار به ویژه زنانی که از دستگاه‌های حمایتی دیگری بهره مند نیستند، برای دریافت این بسته‌ها در اولویت قرار گیرند.

بهترین راه قطع چرخه انتقال ویروس، در خانه ماندن است

راه ترقی- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهترین راه قطع چرخه انتقال ویروس، در خانه ماندن است، از دولت خواست برای حفظ جان شهروندان و هموطنان قاطعانه به میدان بیاید و با تعطیلی همه دستگاه‌ها و اماکن، رفت و آمد را ممنوع کند

آیا نوع ایرانی کرونا جهش ژنتیکی یافته نوع چینی است؟

راه ترقی- رییس شبکه بیماری ویروسی ایران گفت: یافته‌های علمی هنوز وجود ندارد که جهش خاصی در نوع ویروس ایرانی کرونا نسبت به مشابه چینی به وجود آمده و این بیماری در ایران مرگ و میر بیشتری داشته باشد.

اولادقباد: نظام رتبه‌بندی فرهنگیان و اضافه شدن فوق العاده شغل به طور کامل اجرایی شود

راه ترقی- یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار جامعه فرهنگیان از دولت اجرای کامل نظام رتبه بندی فرهنگیان و اضافه شدن فوق العاده شغل مثل بقیه کارکنان دولت چه در کادر اداری و آموزشی و چه بازنشستگان است.

ضرورت ملاحظه کارکنان سازمان‌های خصوصی در روزهای کرونایی

راه ترقی- رئیس هیات مدیره جامعه پزشکان داخلی ایران گفت: مسئولان ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی دقت داشته باشند در زمان شیوع ویروس کرونا با حداقل نیروهای خود فعالیت کرده و از تجمع نیرو در محل کار خودداری کنند

جزییات شهریه مهدهای کودک در تعطیلات کرونایی

راه ترقی- رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیر دار سازمان بهزیستی ضمن اعلام جزییات شهریه مهدهای کودک گفت: براساس قرار داد مهدهای کودک، حتی اگر یک روز کودک به مهد برود شهریه باید کامل پرداخت شود.

مردم از مواد غذایی فله‌ای استفاده نکنند

راه ترقی- مدیرکل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: واردات مواد غذایی از چین نداریم و در مورد مواد غذایی تولید داخل نیز بهتر است تا جای ممکن مردم از تولیدات کارخانه‌ای و بسته بندی به جای فله ای استفاده کنند

وجود دو نوع ویروس کرونا با منشأ متفاوت در کشور/همه برای مقابله با کرونا به میدان آیند

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه فوق‌العاده امروز کمیسیون بهداشت برای بررسی اقدامات انجام شده جهت مقابله با ویروس کرونا گفت: طبق توضیحات وزیر بهداشت بخشی از ویروس کرونا در گیلان متفاوت از ویروس ووهان چین و با منشأ متفاوت است.

کمبود لوازم حفاظت از پرستاران در استان‌های شمالی نگران کننده است

راه ترقی- رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود، ماسک، دستکش و لباس محافظتی برای پرستاران در بیمارستان‌های استانهای شمالی نگران کننده است و پرستاران در این مناطق در معرض خطر هستند.

زمان شش ماهه برای سهمیه بنزین تمدید می شود؟

راه ترقی- شیوع ویروس کرونا برنامه های سفر را به چالش کشیده و موجب شده که نگرانی هایی برای سهمیه بنزین خودروها بعد از شش ماه به وجود آید که باید دید دولت چه تصمیمی برای حفظ سهمیه بنزین پس از فروردین ماه اتخاذ خواهد کرد.

هشدار بهداشت جهانی: کرونا ممکن است در تابستان از بین نرود

راه ترقی- یک مقام سازمان جهانی بهداشت هشدار داد همه کشورها باید ریشه کن کردن ویروس کرونا را در اولویت نخست خود قرار دهند زیرا هیچگونه شواهدی مبنی بر از رفتن این ویروس مانند ویروس آنفلوآنزا در تابستان در دست نیست.

باید جلسه‌ای فوق العاده برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان تشکیل شود

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: باید هر چه سریعتر جلسه فوق العاده‌ای برای اجرای درست طرح رتبه بندی فرهنگیان تشکیل شود، چرا که بخشنامه‌ای برخلاف این طرح، در حال اجرا است.

طرح تولید سرم درمان کرونا از پلاسمای بهبودیافتگان در ایران

راه ترقی- عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تلاش محققان کشور برای تولید سرم درمان بیماری ناشی از ویروس کرونا خبر داد و گفت: 40 درصد مردم به این ویروس مبتلا و اغلب با علائم خفیف بهبود پیدا می‌کنند.

ساير مطالب

آماده تولید کیت تشخیصی کرونا شدیم

سم‌پاشی رسانه‌های بیگانه اقدام علیه سلامت روانی ایرانیان است

پس از استفاده از اسپری‌های ضدعفونی کننده دست‌ها را خشک نکنیم

دولت کم‌کار است/ مجلس باید دولتی‌ها را وادار به حرکت کند

فعال اصلاح‌طلب: مجلس یازدهم می‌تواند شگفتی‌ساز باشد

سازمان زندان‌ها در شرایط فعلی زندان‌ها را خلوت کنند

کشف 6 میلیون و 400 ماسک احتکار شده

جلودارزاده: در این هفته پیک کرونا، تمرین صبر کنیم

لیست ها بیشتر شبیه معامله بودند تا شایسته گزینی/ انتظار مردم از مجلس یازدهم رفع مشکلات است نه تقابل با دولت

فرقانی: مردم را نمی‌توان در قرنطینه خبری نگه‌داشت

ویزیت همزمان چند بیمار در مطب‌ها تخلف است

نقوی‌حسینی: مقابله با کرونا به انسجام ملی نیاز دارد

رأی مردم به جبهه انقلاب برای تحول کشور بود/ امیدی به دولت نیست

مجلس یازدهم باید جراحی‌های بزرگ اقتصادی را آغاز کند

دانشجویانی که به آموزش‌های مجازی دسترسی ندارند چه کنند؟

پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا در اولویت استخدام

«کرونا» روند فروش اصناف را کاهشی کرد

تولید ماسک‌های نانویی برای کادر پزشکی توسط یک شرکت دانش‌بنیان

صوفی: تحقق وظایف دولت نیازمند همدلی مجلس است

کاهش زمان اجرای طرح ترافیک در پی کنترل شیوع کرونا

مردم آمریکا ترامپ را با رئیس جمهور دیگری جایگزین نمی کنند

ترامپ از شانس بالایی برای پیروزی در انتخابات 2020 برخوردار است/برنی سندرز شانس اول؛ مایکل بلومبرگ شانس دوم دموکراتها

زنجبیل روی مدار کرونا!

فلاحت‌پیشه: مسافران قبل از خروج از کشور تست کرونا دهند

نمکی: نقاط آلوده به کرونا تحت کنترل است

لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق اصلاح و مجددا به صحن علنی ارائه می‌شود

بهزیستی تنها مرجع صدور مجوز کلینیک‌های مشاوره است

سوالات کرونایی‌تان را از این مرجع تخصصی بپرسید

اولادقباد: زنان مجلس آینده پیگیر مطالبات بحق‌ زنان باشند

دلیل ترس از کرونا چیست؟

ردپای بیمه ها در مسئله کمبود ماسک

نظام پرداخت به پرستاران سال آینده تغییر می‌کند

مشارکت مردم در انتخابات قابل قبول بود/ حل FATF و کرونا در اولویت دستگاه‌ها باشد

شهرداری‌ها مواد ضدعفونی کننده در اماکن عمومی در اختیار مردم قرار دهند

آغاز واریز سود سهام عدالت از امروز

پارسایی: جلوی بحرانی‌تر شدن شیوع کرونا در کشور گرفته شود

موارد مشکوک کرونا در کدام شهرها بوده اند/ نتایج آزمایشات

بررسی تخلف انتخاباتی اپراتورها/ شکایت‌هایی از مردم دریافت کردیم

سودجویی کلاهبرداران با ترفند اپلیکیشن‌های انتخاباتی

انتخابات این دوره مجلس از حساسیت خاصی برخوردار است

نماینده‌ای که به رأی مردم خیانت می‌کند، تبهکار است

انتخابات شکوهمند، اهداف انقلاب را محقق می‌کند

اعتیاد؛ محوری‌ترین آسیبی که باید در راس توجه مجلس یازدهم باشد

اعلام تصمیم دولت درباره بنزین نوروزی، چهارشنبه

مراودات اقتصادی ایران با کشورهای همسایه و همسو باید تقویت شود

انتخابات به مردم تجربه جدید می‌آموزد

کمک 10 میلیاردی شهرداری به برگزاری انتخابات مجلس

روحانی برای توجیه ناکارآمدی دولت، مشارکت مردم را قربانی نکند

حزب ندای ایرانیان لیست جدید انتخاباتی نمی‌دهد

هیچ داروی لاغری در دنیا تولید نشده است

دستور وزیر علوم برای جذب 2 برابری زنان در دانشگاههای تک جنسیتی

مردم در 2 اسفند یوم الله دیگری را خلق می‌کنند

آزادراه تهران-شمال امروز بازمی‌شود/ فعلا روزی چند ساعت تردد داریم

حضرتی: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه امنیت ملی کشور است

هیئت نظارت بر نمایندگان ناکارآمد است/لابی‌گری؛ شاهراه فساد درمجلس

احزاب اصلاح‌طلب در تهران لیست انتخاباتی می‌دهند

فعالیت کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف از سرگرفته شد

ترقی: حضور در راهپیمایی 22 بهمن تکلیف ملی و دینی است

چه زمانی باید ماسک بزنیم/ توصیه های وزارت بهداشت

همه نامزدهای انتخاباتی باید یک حساب در بانک‌های معتبر افتتاح کنند

نماینده مجلس: کسی حق ندارد رای مردم را زینتی بداند

دلیل اختلال امروز اینترنت/ آسیبی به شبکه وارد نشد

مجلس قوی نباشد، رئیس‌جمهور حاضر به پاسخگویی نیست

کاهش 15 درجه‌ای دما در بیشتر نقاط کشور

انتشار آراء قضایی به شفافیت کمک می‌کند

اخراج 16درصد از اعضای هیئت علمی درسال جاری/عمده تخلف غیبت غیرموجه

تحریم حوزه هوایی و دارویی خیانت آمریکا علیه بشریت است

هواپیمای ایرانی برای بازگرداندن دانشجویان ساکن ووهان عازم چین شد

هیچ جناحی پیش از شمارش آرا، خود را پیروز انتخابات نداند

نوبندگانی: تحریم صالحی جز جنگ روانی ارزشی ندارد

اعلام مسیرهای دوازده گانه راهپیمایی 22بهمن و تمهیدات شهرداری تهران

4 هزار زندانی مشمول آزادی شدند

استفاده از ماسک برای پیشگیری از کرونا ضروری نیست

مجلس دهم نتوانست از جایگاه نظارتی خود استفاده کند

جای نگرانی درباره ویروس کرونا وجود ندارد/ مردم بهداشت فردی را رعایت کنند

واعظی: مشارکت بالا در انتخابات توطئه و فشارهای دشمن را خنثی می‌کند

تابش: تنوع جریانات سیاسی حاضر در انتخابات مجلس، عامل محرک مشارکت است

تشویق جوانان به مصرف گل با اظهارات غیرکارشناسی

انتقال دارو به ایران با سازوکار تجاری جدید تضمین می‌شود

پیشنهاد افزایش 60 درصدی عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک

لاریجانی اجازه نمی‌دهد مجلس زبان ملت باشد/مغفول ماندن بُعد نظارتی

در زمین ترامپ بازی نکنید

وظیفه وزیر خارجه کسب منافع حداکثری کشور با مذاکره است، نه جنگ

سخنان روحانی عامل تفرقه است/ می‌خواهد به اصلاحات نفس مصنوعی بدهد

بی‌تفاوتی اجتماعی و تبعاتش

امیدوارم عدم پخش سخنان رئیس جمهور با نیت خاص و سیاسی نباشد

میزان سود سهام عدالت اواخر بهمن ماه مشخص می‌شود

ورود مسافران چینی به ایران منوط به داشتن کارت سلامت شد

محبعلی: محتوای گفت و گوی ظریف با اشپیگل نفی مذاکره با آمریکا بود

وزارت خارجه به دنبال تعمیق روابط با کشورهای منطقه و شرق باشد

ویروس جدید کرونا هنوز در وضعیت اضطرار قرار ندارد

ابتکار در دیدار با سفیر سوئد در ایران: از میان برداشتن سردار سلیمانی یعنی حمایت از داعش

خروج از NPT می‌تواند کشورهای هسته‌ای را به زانو درآورد

مترو برای افتتاح ماهی یک ایستگاه اعتبارات غیر نقد دارد

شورای نگهبان عقب‌نشینی نمی‌کند/ سران قوا به قانون احترام بگذارند

معرفی حلال سبز غیر سمی برای صنایع کفش

بارش‌های امسال 40درصد بیشتر از میانگین دراز مدت است

حق رأی نمایندگان رد صلاحیت شده، محفوظ است

فلاحت پیشه: آمریکایی‌ها برای خروج از عراق درپی‌گرفتن امتیاز هستند

ترقی: تعداد اصلاح‌طلبان مجلس یازدهم از مجلس دهم کمتر خواهد بود