راه ترقی

آخرين مطالب

ستاره های هالیوود که از فقر به ثروت رسیدند فرهنگ و هنر

ستاره های هالیوود که از فقر به ثروت رسیدند
  بزرگنمايي:

راه ترقی - نمناک / شاید برایتان جالب باشد اما بسیاری از ستاره های هالیوود از همان اول پولدار نبودند و در فقر کامل به سر می بردند و کم کم در برهه هایی از زندگی قرار گرفتند که باعث شد به افراد مشهور و ثروتمندی تبدیل شوند. این بخش را به معرفی ستاره های مشهور و ثروتمندی اختصاص داده ایم که در خانواده ای فقیر متولد و رشد یافته اند.
مارک والبرگ
مارک والبرگ کوچکترین فرزند یک خانواده 9 نفره بود و یاد گرفته بود که روی پای خودش بایستد. البته در دوران جوانی به جرم هایی مثل دزدی متهم شده بود اما بعد ها توانست به یک فرد مشهور و موفق تبدیل شود و به ثروت زیادی برسد.
کِلی کلارکسون
کلی هم قبل از اینکه به یک ستاره در هالیوود تبدیل شود، سختی های زیادی کشید و مجبور بود حتی بعضی از شب ها با ماشینش کار کند تا بتواند خرج زندگی را در بیاورد اما بعد ها به یک ستاره بزرگ تبدیل شد.
هلی بری
این روز ها بری جزء یکی از موفق ترین زن های هالیوود محسوب می شود. او توانست در فقر شدید زندگی کند و خودش را از این شرایط بد بیرون بکشد و به یک زن بسیار موفق تبدیل شود و حتی در دوران فقر، سرپناهی هم برای زندگی نداشت اما تلاشش باعث شد که به ثروت زیادی دست پیدا کند.
سلنا گومز
مادر سلنا در سن 16 سالگی او را به دنیا آورد و از همان زمان هم در سه شغل مشغول به کار بود تا بتواند هزینه زندگی را تامین کند. خانواده او همیشه مجبور بودند که غذاهای ارزان بخورند. او موفقیت خودش را مدیون زحمات و از خودگذشتگی های مادرش می داند.
سلن دیون
سلن دیون هم در خانواده ای متولد شده بود که 14 فرزند به دنیا آمده بودند و او کوچکترین فرزند خانواده بود. او در محیطی زندگی کرده بود که کمترین مقدار پول هم برایشان ارزش داشت اما خوشبختانه توانست خودش را از این فقر زیاد بیرون بکشد و به ثروت برسد.
آرنولد شوارتزنگر
آرنولد هم جزء افرادی بود که در جنگ اتریش مشکلات زیادی را متحمل شدند اما توانست خودش را از فقر شدید بیرون بیاورد و به شغل بازیگری در آمریکا مشغول شد و رویای همیشگی اش را در سن 21 سالگی به دست آورد.
تام کروز
تام کروز در یک خانواده فقیر در نیویورک متولد شد. پدر او جرم های زیادی مرتکب شده بود. او در مدرسه شرایط خوبی نداشت و دوران کودکی اش به شدت سخت و طاقت فرسا سپری شد اما اکنون یکی از موفق ترین بازیگرهایی است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد.
دمی مور
دمی هم جزء بازیگرانی بود که در دوران کودکی اش شرایط خوبی نداشت و حتی از دبیرستان اخراج شد اما در سن 16 سالگی شروع به کار کرد و توانست یک نقش بسیار خوب در سال 1981 بازی کند که همین باعث موفقیت او در شغل بازیگری شد.
سارا جسیکا پارکر
جسیکا پارکر هم جزء افرادی است که از فقر به ثروت رسیده اند. او حتی در دوران کودکی به دلیل فقر بسیار زیاد ، هیچ جشن کریسمسی را تجربه نکرده بود و هیچ جشن تولدی نداشت اما بعد ها توانست با مشهور شدن به ثروت زیادی برسد و تمام این ها را به بهترین نحو ممکن تجربه کند.
ماریا کری
شاید بتوان گفت که اکنون گرانترین حلقه ازدواج متعلق به این سلبریتی است. او در زمینه طراحی مد علاقه بسیار زیادی از خودش نشان می داد اما فقر شدید خانواده باعث شده بود که نتواند علایقش را از همان دوران نوجوانی دنبال کند اما بعد ها توانست خودش را از فقر شدید بیرون بکشد و با انجام شغل های بسیار سخت، به آن چیزی که می خواهد برسد.
اپرا وینفری
اپرا هم اکنون بیش از 3 میلیارد ثروت دارد. زندگی او با شرایط بسیار سخت و دشواری سپری شد. خانواده اش به اندازه کافی ثروت نداشتند و به معنای واقعی فقیر بودند. او احساس می کرد که به دلیل فقر زیاد هیچ کس آن ها را نمی خواهد؛ حتی خانواده اش هم دوست ندارند کنار او باشند اما باز هم امیدواری و تلاشش باعث شد که به جایگاه مهم امروزش دست پیدا کند.
لئوناردو دی کاپریو
لئوناردو یکی از بزرگ ترین سلبریتی های جهان محسوب می شود . او به خوبی می داند که دست و پنجه نرم کردن با فقر چه کار دشواری است. او در گذشته به شدت فقیر بود و شرایط بسیار دشواری را پشت سر گذاشته است.
امینِم
امینم توسط یک مادر تنها بزرگ شد و الهام بسیاری از آهنگ هایی که می خواند از مادرش است. او در کلاس نهم از مدرسه اخراج شد اما توانست کم کم مسیر خودش را به سمت خوانندگی پیدا کند.
شایا لباف
شایا در لسآنجلس بزرگ شد. پدر او اعتیاد سنگینی داشت. خانواده اش از نظر شرایط مالی اصلاً وضعیت خوبی نداشتند اما او توانست با کمک های عمویش به شهرت برسد و به فرد موفقی تبدیل شود.
واکین فینیکس
واکین هم از همان دوران کودکی یاد گرفته بود که با مقدار کمی پول زندگی کند و توقع زیادی از خانوادش نداشته باشد، زیرا آن ها در فقر شدید بهسر می بردند اما بعد ها توانست با اجرای بینظیری که انجام می داد، به فرد مشهوری تبدیل شود.
هیلاری سوانک
هیلاری هم در یک خانواده بسیار فقیر متولد شد. آن ها در نزدیکی یک پارک در واشنگتن زندگی می کردند. او در سن پانزده سالگی به دلیل فقر زیاد از دبیرستان خارج شد و به دنبال کار رفت. تا این که توانست بعد ها به رویای همیشگی اش یعنی بازیگری دست پیدا کند و از فقر شدید نجات پیدا کرد.
دالی پارتون
دالی هم از همان دوران کودکی در فقر به سر می برد و به دلیل فقر شدید ارزش یک دلار را هم به خوبی می دانست و همیشه به دنبال این بود که پول هایش را نگه دارد . اما بعد ها توانست مسیر خودش را در زندگی پیدا کند و خود را از این بی پولی نجات دهد.
کریسی متز
کریسی هم توانست با نقش های مهمی که بر عهده می گیرد، به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کند. او در دوران جوانی فقط هشتاد و یک سنت در حساب بانکی اش داشت و نمی دانست که با این پول باید چه کار کند اما بعدها حساب بانکی اش را با پول زیاد پر کرد.
ویولا داویس
ویولا به دلیل نقش های خوبی که بازی کرده است ، جایزه گلدن گلوب و اسکار را متعلق به خودش کرده اما جالب است بدانید او در یک خانواده ای زندگی می کرد که شش خواهر و برادر داشت. فقر در زندگی آن ها به شدت به چشم می آمد. او فقط می خواست که به یک زندگی مرفه برسد و خوشبختانه هم موفق شد.
کریس پرت
کریس اکنون یک فرد ثروتمند و مشهور است اما در دوران کودکی با فقر زیاد دست و پنجه نرم کرده است. این بازیگر حتی محلی برای زندگی نداشت اما بعد ها توانست با شهرت زیاد به ثروت خوبی دست پیدا کند.
لیتون میستر
لیتون اکنون نقش های بسیار گرانقیمتی را در تلویزیون بازی می کند. پدر او در دوران کودکی نتوانسته بود زندگی خوبی را برای آن ها فراهم کند. جالب است بدانید که او در زندان متولد شده، زیرا پدر و مادرش به جرم قاچاق مواد مخدر در آمریکا در زندان بودند.
جنیفر لوپز
جنیفر لوپز اکنون یکی از موفق ترین سلبریتی های جهان محسوب می شود اما جالب است بدانید که دوران نوجوانی او با فقر شدید سپری شد. او حتی خانه مناسب برای زندگی نداشت و در دوران دانشگاه، شب ها را در یک استودیو رقص می خوابید و توانست از همین طریق به آنچه که می خواهد برسد.
جاستین بیبر
جاستین بیبر هم دوران کودکی بسیار سختی در کانادا داشت . او در یک خانه بسیار کوچک و همراه با فقر زندگی می کرد. شغل او از آنجایی شروع شد که ویدئو های مربوط به خوانندگی اش را در یوتیوب آپلود می کرد و کم کم افراد مشهوری در زمینه موسیقی او را شناختند و وارد بازار کار کردند.
نیکی میناژ
نیکی میناژ هم از یک خانواده بسیار فقیر متولد شد. او اعلام کرد زمانی که برای اولین بار به آمریکا آمدم، احساس کردم به اتاق اصلی خودم برگشتم و می توانم در همین جا به موفقیت برسم که دست بر قضا همین اتفاق هم افتاد.

لینک کوتاه:
https://www.rahenou.ir/Fa/News/270281/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

روحانی: عملیات واکسیناسیون با حل مشکل واردات سرعت می گیرد

دیدار نماینده ویژه ایران با وزیرخارجه پاکستان، افغانستان محور مذاکرات

این داغ سنگین برای جامعه ایرانی و خبرنگاران فراموش نشدنی است

روحانی: ایران از لحاظ گازرسانی در دنیا اول است

بررسی پرونده ارز جهانگیری و سقوط بورس در کمیسیون اصل90 مجلس

داورزنی: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم/ آلکنو پاسخگوی تصمیماتش خواهد بود

افزون بر 95 درصد جمعیت کشور تحت پوشش شبکه گاز رسانی قرارگرفتند

آغاز بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت با فرمان رییس جمهوری

تغییرات رئیسی اتوبوسی نیست

اردوهای دوومیدانی‌کاران مطابق شرایط آب‌وهوایی توکیو برگزار می‌شود

واکسن‌های کرونا دوره‌ قاعدگی زنان را تحت تاثیر موقت قرار می‌دهند

ترکیب 2 آنتی بادی از بروز گونه‌های به شدت مسری کرونا پیشگیری می‌کند

ضرورت نوآوری در تولید صنایع‌دستی/ سِرمه‌دوزی فقط رومیزی یا بقچه نیست

آیا واکسیناسیون به حیات کرونا پایان می‌دهد؟

ابتکار: چه عزیزانی پرواز کردند!

نرخ رسمی 27 ارز افزایش یافت

بازار سکه و طلا در انتظار برداشته شدن عملی تحریم‌ها

پیشرفت 70 درصدی پروژه‌های اولویت‌دار دولت الکترونیک

مهار تورم باید اولین اولویت دولت جدید باشد

معصومه ابتکار: خانم‌ها وارد ورزشگاه شدند و این دروغ است که نشدند/ مفهوم عدالت جنسیتی برگرفته از غرب و سند 2030 نیست

گریم عجیب بیژن بنفشه‌خواه برای سریال تاریخی «مستوران»

ابوالفضل پورعرب؛ ستاره ای که در دهه 70 عشق جوانان بود

رضا صادقی خواننده «دودکش» شد

سنگ تمام حبیب رضایی برای تولد 66 سالگی پرویز پرستویی

نوید محمودی: طالبان مردم سرزمینم را آواره کرده است

رقص پای «جناب خان» جلوی سرمربی بوکس ایران

مهدی فخیم زاده و جمشید هاشم پور دکتری گرفتند

فیلمی خصوصی که برای همه دانش آموزان بلوتوث شده!

طلسم اکران سینماها با «دینامیت» می‌شکند؟!

گرفتار شدن شیوا هنگام سرقت

وقتی خیابانی از تلویزیون بی خبر است!

چالش روشن نکردن کولر به تلویزیون هم رسید

تبریک ویدئویی مهران احمدی برای تولد پرویز پرستویی

رئیس مبارزه با معیشت مردم: مرغ و گوشت نخورید دیگه!

خاطره اسدی کرونا گرفت

آغاز فصل دوم «محاکات» با داستان زندگی بازیگر هیولا

دلیل محبوبیت نقش پدرام شریفی در «می خواهم زنده بمانم»

افشاگری تهیه کننده سینما درباره بازیگری که 7.5میلیارد برای 4ماه گرفت!

بازپخشی سریالی از 15 سال پیش با بازی حامد کمیلی

شهاب حسینی: عباس کیارستمی اندیشمند سینما بود

سیلی سنگین مادر به صورت پسرش

تست گریم کاراکترهای سریال زیرخاکی

چهره ها/ 20 سال پیش امیر جعفری و امیر نوری

واکنش حوزه هنری پس از تخریب دو سینمای تاریخی مشهد: ما مدعی هستیم

صداوسیما اقدام آمریکا علیه دامنه‌های اینترنتی خود را محکوم کرد

اما و اگرهای ساخت «زیرخاکی 3» و بازگشت هادی حجازی فر

پیکر زنده‌یاد مجتهدی فردا تشییع می‌شود

بازیگرِ مردی که امشب داستان زندگی شخصی‌ اش را در تلویزیون تعریف می‌کند

مادرش دیگه نیست...

پویش «خانواده من» روی موج رادیو