راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

منع تردد شبانه همچنان ادامه دارد؟

راه ترقی - خبرآنلاین / جانشین پلیس راهور ناجا از ادامه اجرای طرح‌های ممنوعیت سفر « از» و « به» شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد. سردار ...

روحانی: حل و فصل مشکلات خوزستان طبق دستور رهبری باید ادامه یابد

راه ترقی- رییس جمهوری با اشاره به مشکلات اخیر در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و امیدواریم با حضور معاون اول و دیگر مسئولان بقیه مشکلات هم تخفیف یابد. حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز مقام معظم رهبری باید ادامه پیدا کند.

قدردانی عراقچی از ژاپن

راه ترقی- معاون سیاسی وزارت امورخارجه، پس از ورود اولین محموله از قریب به ٣ میلیون واکسن کرونای اهدایی دولت ژاپن به ایران، از دولت و ملت این کشور تشکر کرد.

نخبگان و سران عشایر خوزستان به دولت برای مدیریت صحیح منابع آب کمک کنند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور استان خوزستان را استانی مهم، استراتژیک و تعیین کننده توصیف و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که از این استان بعنوان قلب تپنده ایران یاد کردند، گفت: چشم ایران به خوزستان است و هیچ مسئولی در سطح ملی نمی‌تواند نسبت به مسایل این استان بی تفاوت باشد.

آغاز بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو با دستور رییس جمهوری

راه ترقی- بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو در سراسر کشور با ارزش سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان با دستور رییس‌جمهوری و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد

ایران‌ آمادگی‌ کمک به دستیابی صلح‌پایدار آذربایجان و ارمنستان را دارد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن ابراز تاسف از کشته و زخمی شدن افرادی از نیروهای مرزی آذربایجان و ارمنستان، بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه کمک به طرفین به منظور دستیابی به صلح پایدار تاکید کرد

جهانگیری امروز به خوزستان سفر می‌کند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل اخیر استان خوزستان به ویژه مسائل مرتبط با آب و کشاورزی استان، عصر امروز (جمعه) به همراه تعدادی از وزرا و معاونین رییس جمهور به این استان سفر می‌کند.

مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند

راه ترقی- رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با بیان اینکه مردم خوزستان ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله‌ای نمی‌شود از آنان داشت، گفتند: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.

تخت روانچی حمایت قاطع ایران از ملت و دولت کوبا را اعلام کرد

راه ترقی- مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع و همبستگی خود را با مردم و دولت کوبا در مبارزه علیه اقدامات آمریکا اعلام می دارد.

قالیباف عیدقربان را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن عیدسعید قربان را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت و انسجام و یکپارچگی بین کشورهای مسلمان را مظهر پیشرفت و تقویت جهان اسلام دانست.

همکاری بیشتر ایران و نیجریه در عرصه‌های بین المللی ضروری است

راه ترقی- رئیس جمهور با اشاره به اهمیت توسعه روابط ایران و نیجریه، اظهار داشت: امیدوارم روابط دیرینه دو کشور با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود میان دو کشور و دو ملت توسعه بیشتری یابد.

استفاده ایران از ذخایر مالی خود در بانک‌های کره جنوبی حق واضح ما است

راه ترقی- - رئیس جمهور با تاکید بر این که استفاده ایران از ذخایر مالی خود در بانک های کره جنوبی حق روشن و واضح ما است، گفت: جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی از روابط بسیار خوبی برخوردار بودند که متأسفانه در سال‌های اخیر با مشکلاتی مواجه شده که امیدواریم هر چه زودتر این مشکلات حل و فصل شود

روحانی: اراده ایران همواره توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین است

راه ترقی- رئیس جمهور روابط ایران و برزیل را خوب و دیرینه توصیف کرد و گفت: اراده جمهوری اسلامی ایران همواره توسعه روابط و همکاری‌ها با کشورهای آمریکای لاتین از جمله برزیل بوده است.

ایران آمادگی همکاری با عراق جهت مقابله با تحرکات تروریستی را دارد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی انجام شده در شهرک صدر بغداد بر آمادگی ایران برای همکاری با دولت عراق جهت مقابله با تحرکات تروریستی در این کشور تاکید کرد.

روحانی :مردم حق دارند به خاطر خشکسالی و کم‌آبی ناراحت باشند

راه ترقی- رییس جمهوری با بیان اینکه مردم بخاطر مشکلات ناشی از خشکسالی و کم آبی هرچقدر ناراحت باشند، حق دارند، گفت: لحظه‌ای نیست که دولت به فکر مردم نباشد؛ تا ساعت آخر در قبال مردم مسئولیت داریم و با همه توان در خدمت مردم هستیم.

طرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی با دستور رییس‌جمهوری افتتاح شد

راه ترقی- بهره‌برداری از طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور با ارزش سرمایه گذاری ۱۱ هزار میلیارد و ۷۰۳ میلیون تومان با فرمان رییس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد.

خطیب‌زاده: آمریکا در حال گره زدن مسائل انسانی به یک هدف سیاسی است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه مذاکرات برای تبادل زندانیان به صورت جداگانه و موازی در وین انجام شد، تاکید کرد: آنچه آمریکا انجام می‌دهد، گره زدن یک موضوع انسانی با یک هدف سیاسی است.

مجلس از توضیحات آذری جهرمی درباره تلگرام قانع نشد

راه ترقی- نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره علت عدم شفاف سازی درباره مفاد قرارداد با تلگرام و محاسبه ترافیک بین الملل برای کاربران این شکبه اجتماعی قانع نشدند.

کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکاست

راه ترقی- رهبر انقلاب اسلامی در پیام حج، راه جبران عقب‌ماندگی کشورهای اسلامی را مقاومت ارزیابی کردند و گفتند: کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکا و همراهانش است.

روحانی: دولت ارائه گزارش شفاف از اقدامات خود به مردم را وظیفه می‌داند

راه ترقی- رییس جمهوری با تاکید بر حساسیت و جدیت دولت بر ارائه گزارش‌های شفاف و دقیق از وضعیت اقتصادی کشور به مردم گفت: دولت تدبیر و امید ارائه گزارش شفاف و صریح از اقدامات خود به مردم را یک وظیفه می‌داند.

قالیباف: در بحث رانت‌خواری و دلالی انرژی تدابیر ویژه اندیشیده شود

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی در مورد قطعی مکرر برق در تهران و برخی شهر های کشور گفت:برای حل ریشه ای مشکل کمبود عرضه برق، بخصوص بحث رانت‌خواری و دلالی انرژی تدابیر ویژه اندیشیده شود.

وزیر کشور: سفر به شهرهای قرمز ممنوع است/ ناجا مسافران را عودت می‌دهد

راه ترقی- وزیر کشور با تاکید بر اینکه سفر «به» و «از» شهرهای قرمز ممنوع است، گفت: نیروی انتظامی علاوه بر جرائمی که در دستور العمل بوده، ضمن عذرخواهی از خانواده‌های محترم، مسافران را عودت خواهد داد.

ایران همین امروز آماده اجرایی کردن توافق تبادل زندانیان است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به توافق ایران با آمریکا و انگلیس درخصوص تبادل بشردوستانه و آزادی ۱۰ زندانی از همه طرف‌ها تاکید کرد: ایران آماده است تا همین "امروز" این توافق را اجرایی کند.

آیین‌نامه اجرایی مهارت‌آموزی اشتغال کارکنان وظیفه روی میز دولت

راه ترقی- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آیین‌نامه اجرایی (سند) مهارت‌آموزی اشتغال کارکنان وظیفه را که با مشارکت قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تنظیم شده، به هیات دولت ارائه کرد.

ما و فردای انتخابات (۴)-راه چهارم

راه ترقی- "هیچ کشوری نتوانسته در دهه اخیر به توسعه مناسبی دست یابد مگر آنکه به اقتصاد جهانی دسترسی داشته و ساختارهای حکمرانی بویژه اقتصاد داخلی را برای بهره مندی از مزایای اقتصادی جهانی تنظیم کرده باشد."

روحانی: اگر تحریم‌ها نبود خدمات دولت به مردم چندبرابر هم می‌شد

راه ترقی- رییس جمهوری گفت: در دولت تدبیر و امید بزرگراه های کشور از ۱۲ هزار کیلومتر به ۲۰ هزار کیلومتر افزایش یافت، ۶۰۰۰ کیلومتر بزرگراه نیز در دست اجرا است که با تکمیل آن بزرگراه های کشور تقریبا دو برابر می شود.

سفر رییس قوه قضاییه به ایلام

راه ترقی- حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در نخستین سفر استانی خود -در دومین هفته بعد از انتصاب- روز پنجشنبه ۲۴ تیر به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی به ایلام سفر کرد.

رئیس جمهوری کنگو انتخاب رئیسی را تبریک گفت

راه ترقی - دنیس ساسو نگوئسو رئیس جمهوری کنگو (برازاویل) در پیامی پیروزی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

بهره‌برداری از طرح‌های ملی با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان

راه ترقی- بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان در سراسر کشور با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان و با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.

ظریف: دولت‌های آمریکا با اعمال تحریم‌ها به نتیجه مطلوب نمی‌رسند

راه ترقی- وزیر امور خارجه با بیان اینکه برجام بدون توسل به جنگ یک موضوع فصل هفتمی شورای امنیت را حل کرد، نوشت: دولت‌های آمریکا هیچ گاه نخواهند توانست به نتیجه مطلوبشان از اعمال تحریم علیه ایران دست یابند.

تخصیص اعتبار برای مقابله با خشکسالی در زیستگاه‌های حیات وحش و تالاب‌ها

راه ترقی- هیات دولت در جلسه امروز با تخصیص اعتبار برای مقابله با خشکسالی در زیستگاه‌های حیات وحش و تالاب‌ها و کمک به بازماندگان فوت شدگان حوادث غیرمترقبه طی سال های ۹۷ تا پایان ۹۹ موافقت کرد.

ساير مطالب

کدخدایی رفت؛ طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان شد

پیام قالیباف به نشست کمیته فرهنگی اجتماعی مجمع مجالس آسیایی APA

روحانی: فرصت دستیابی به توافق را از دولت دوازدهم گرفتند

رییس دفتر رییس‌جمهوری با رییسی دیدار کرد

مصوبه تهاتر بدهی راه‌آهن بابت سوخت مصرفی لکوموتیوها ابلاغ شد

رییسی: آسیب‌شناسی‌ها را به آسیب‌زدایی تبدیل کنیم

ظریف: پایبندی خود را به گفت و گو و دیپلماسی به نمایش گذاشته‌ایم

ربیعی: خود را مکلف به همکاری همه‌جانبه با رییس‌جمهور منتخب می‌دانیم

روحانی:همکاری دستگاه‌ها برای تسریع در ترخیص کالاها در گمرکات ضروری است

سخنگوی وزارت امور خارجه با دولت و مردم عراق همدردی کرد

بیش از نیمی از خودروهای دپو شده در گمرک ترخیص شد

کنار گذاشتن نگاه‌های جناحی از الزامات پیشرفت کشور است

فشار به رئیسی برای تشکیل کابینه انقلابی

داموکلس رادیکالیسم بر سر اصلاحات

در نقد حفاظت لوکس مسوولان و خطای انسانی

آیت‌الله رییسی: سازمان تعزیرات نقش موثرتری در تنظیم بازار ایفا کند

واحدهای مسکونی را مردم باید بسازند/دولت باید وام و زمین در اختیار مردم بگذارد

ظریف: به حمایت از استقلال و همزیستی مسالمت‌آمیز همه اقوام در بوسنی و هرزگوین متعهدیم

بهره‌بردای از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی آغاز شد

وزارت خارجه آخرین گزارش سه ماهه برجام را به مجلس ارائه کرد

دولت مجوز خرید خودروهای مورد نیاز مرکز پژوهش‌های توسعه را ابلاغ کرد

انتقال آرام قدرت به دولت سیزدهم

بانک مرکزی درباره میزان تعهدات ارزی و تعهدات رفع شده شفاف سازی کند

آیین‌نامه کمک به سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر در حوزه‌های نفت ابلاغ شد

نظرخواهی رئیس‌جمهور منتخب از جریان‌های سیاسی اقدام پسندیده‌ای است

جهانگیری: نخبگان و سرمایه‌های علمی همه جریان‌ها را به رسمیت بشناسیم

روحانی: آمادگی واکسیناسیون روزانه 500 هزار نفر وجود دارد

تصمیمات دولت درباره ساماندهی خاموشی برق مشترکان خانگی و تجاری ابلاغ شد

وعده وزیر بهداشت: واکسیناسیون عمومی کرونا با قدرت از فردا شروع می‌شود

قالیباف با رئیس قوه قضاییه دیدار کرد

افتتاح40 هزار میلیارد تومان پروژه نشان دهنده برنامه ریزی درست است

سفیر ایران درباره برنامه پنهانی هسته‌ای عربستان هشدار داد

رییسان جمهور سیرالئون، نامیبیا و مالزی به رییس جمهور منتخب تبریک گفتند

واعظی: استخراج رمزارز ممنوع و خلاف است

ادارات دولتی تا پایان مرداد پنجشنبه‌ها تعطیل شدند

جهانگیری: وزارت نیرو فاصله تولید و مصرف برق را مدیریت کند

روحانی:بدون سرمایه و با دست خالی نمی‌شود کاری کرد

وزیر خارجه ژاپن ماه آینده به ایران سفر می کند

پیام تبریک نخست وزیر مالزی به رئیسی

مردم و رهبران افغانستان باید برای آینده خود تصمیمات دشوار اتخاذ کنند

نظام حقوق و دستمزد باید ملتزم به قانون، عدالت محور و یکپارچه باشد

جلسه بررسی خاموشی‌های اخیر و راهکارهای مدیریت مصرف برق برگزار شد

ولایتی با رییس جمهوری منتخب دیدار کرد

ربیعی: پیشرفت‌هایی در گفت و گو با عربستان به دست‌ آمده است

روحانی: چابهار به راه آهن سراسری متصل می‌شود

روحانی طرح های ملی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی را افتتاح کرد

ماموریت ویژه رییس جمهور به معاون اول برای حل معضل قطع برق

مواضع ایران درباره برجام و رفع تحریم با جابجایی دولت تغییر نمی‌کند

وزیر کشور: خاموشی‌ها با برنامه و اطلاع قبلی باشد

قالیباف: مردم هیچ بهانه‌ای از ما نخواهند پذیرفت

آیین‌نامه ثبت یا به‌روزرسانی اطلاعات و پرداخت‌ها به کارکنان ابلاغ شد

رییسی: محسنی اژه‌ای همواره بر مبانی انقلاب پایبند بوده است

افشای ردپای یک پرستو در قتل قاضی منصوری

وحشت موسسه واشنگتن از تقویت انقلاب با انتخاب رئیسی

حساب‌کشی از آژانس جاسوسان!

رئیسی و ابهامی به نام «دولت در سایه»

مسافران پاستور

روزگار برزخی اصلاح‌طلبان

ستادی‌ها و مجلسی‌ها در کابینه ‌نیایند

ایران با طالبان چه خواهد کرد؟

استقبال ریاض از مذاکره با تهران

چه نوع تضمینی می‌توان از دولت بایدن گرفت؟

نگاه ریاض به مذاکره با تهران

اصولگرایان نشان دهند که برنامه‌های‌شان تا چه حد عملیاتی است

پرونده مرگ مشکوک قاضی مشهور همچنان بلاتکلیف

مرکز رصد اجتماعی قابلیت پیش‌بینی تحولات را دارد

عفو و تخفیف 388 محکوم تعزیرات حکومتی با موافقت رهبری

روحانی: کالاهای اساسی و ضروری به میزان کافی تامین و وارد شده است

روحانی درگذشت مادر شهیدان موسوی را تسلیت گفت

دیدار 5 عضو کابینه دوازدهم با رییس جمهوری منتخب

کابینه سیزدهم؛ توجه به مقتضیات کشور و نصایح رهبری

جهانگیری آیین‌نامه اجرایی مربوط به تکمیل واحدهای مسکن مهر را ابلاغ کرد

فصل جدید مدیریتی با بهینه‌سازی ظرفیت‌های موجود

ایران در هیچ حمله‌ای علیه آمریکا در عراق دخالت نداشته است

روحانی: آمریکا درباره تشویق عاملان سقوط هواپیمای ایرباس توضیح دهد

مقامات و شخصیت‌ها انتصاب رییس جدید قوه قضاییه را تبریک گفتند

رئیس جدید قوه قضائیه را بیشتر بشناسید

روحانی: زنجیره تولید فولاد در دولت‌های یازدهم و دوازدهم تکمیل شد

طرح انتقال و صادرات اسید سولفوریک افتتاح شد

حمایت شورای امنیت از احیای برجام

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضاییه شد

طرح‌های ملی صنعت، معدن و تجارت امروز به بهره‌برداری رسید

چرا کلانتری باید از کار برکنار شود؟!/ من در جریان مذاکرات نیستم

توضیحات واعظی درباره انتصاب رییس کل بانک مرکزی

روحانی: امیدواریم قوه قضائیه بدون وابستگی به احزاب و جناح‌ها عمل کند

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با رییسی دیدار کردند

مجلس از سخنان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قانع نشد

زنگنه و رزم حسینی با آیت‌الله رییسی دیدار کردند

روحانی: اجازه نمی‌دهیم دولت سیزدهم با مشکل کالاهای اساسی روبرو شود

ربیعی: نام شهید بهشتی با قانون اساسی و حقوق شهروندی پیوند خورده است

قالیباف: تاسیس مدارس غیرانتفاعی مغایر اصل 30 قانون اساسی نیست

امید دشمن به مشکلات معیشتی، احراز صلاحیت‌ها و کرونا محقق نشد

هنوز درباره توافق و یا عدم‌توافق با آژانس تصمیم‌گیری نشده است

قالیباف: حق مردم است که با مسئولان خود بدون هیچ مانعی صحبت کنند

روحانی: اقتصاد دانش بنیان می‌تواند کشور را به حرکت درآورد

دیدار طاهریان و اتمر با تاکید بر طرح نشست سه جانبه از سوی ایران

ظریف: سردشت نماد بکارگیری تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان است

مدیرکل جدید حوزه ریاست شورای راهبردی روابط خارجی منصوب شد

رییس و مسئولان دستگاه قضایی با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

مصوبه تعیین حدود انتشار پرتوهای یون‌ساز و غیریون‌ساز ابلاغ شد