راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

روحانی: حل و فصل مشکلات خوزستان طبق دستور رهبری باید ادامه یابد

راه ترقی- رییس جمهوری با اشاره به مشکلات اخیر در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و امیدواریم با حضور معاون اول و دیگر مسئولان بقیه مشکلات هم تخفیف یابد. حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز مقام معظم رهبری باید ادامه پیدا کند.

قدردانی عراقچی از ژاپن

راه ترقی- معاون سیاسی وزارت امورخارجه، پس از ورود اولین محموله از قریب به ٣ میلیون واکسن کرونای اهدایی دولت ژاپن به ایران، از دولت و ملت این کشور تشکر کرد.

نخبگان و سران عشایر خوزستان به دولت برای مدیریت صحیح منابع آب کمک کنند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور استان خوزستان را استانی مهم، استراتژیک و تعیین کننده توصیف و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که از این استان بعنوان قلب تپنده ایران یاد کردند، گفت: چشم ایران به خوزستان است و هیچ مسئولی در سطح ملی نمی‌تواند نسبت به مسایل این استان بی تفاوت باشد.

آغاز بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو با دستور رییس جمهوری

راه ترقی- بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو در سراسر کشور با ارزش سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان با دستور رییس‌جمهوری و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد

ایران‌ آمادگی‌ کمک به دستیابی صلح‌پایدار آذربایجان و ارمنستان را دارد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن ابراز تاسف از کشته و زخمی شدن افرادی از نیروهای مرزی آذربایجان و ارمنستان، بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه کمک به طرفین به منظور دستیابی به صلح پایدار تاکید کرد

جهانگیری امروز به خوزستان سفر می‌کند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل اخیر استان خوزستان به ویژه مسائل مرتبط با آب و کشاورزی استان، عصر امروز (جمعه) به همراه تعدادی از وزرا و معاونین رییس جمهور به این استان سفر می‌کند.

مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند

راه ترقی- رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با بیان اینکه مردم خوزستان ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله‌ای نمی‌شود از آنان داشت، گفتند: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.

تخت روانچی حمایت قاطع ایران از ملت و دولت کوبا را اعلام کرد

راه ترقی- مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع و همبستگی خود را با مردم و دولت کوبا در مبارزه علیه اقدامات آمریکا اعلام می دارد.

قالیباف عیدقربان را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن عیدسعید قربان را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت و انسجام و یکپارچگی بین کشورهای مسلمان را مظهر پیشرفت و تقویت جهان اسلام دانست.

همکاری بیشتر ایران و نیجریه در عرصه‌های بین المللی ضروری است

راه ترقی- رئیس جمهور با اشاره به اهمیت توسعه روابط ایران و نیجریه، اظهار داشت: امیدوارم روابط دیرینه دو کشور با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود میان دو کشور و دو ملت توسعه بیشتری یابد.

استفاده ایران از ذخایر مالی خود در بانک‌های کره جنوبی حق واضح ما است

راه ترقی- - رئیس جمهور با تاکید بر این که استفاده ایران از ذخایر مالی خود در بانک های کره جنوبی حق روشن و واضح ما است، گفت: جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی از روابط بسیار خوبی برخوردار بودند که متأسفانه در سال‌های اخیر با مشکلاتی مواجه شده که امیدواریم هر چه زودتر این مشکلات حل و فصل شود

روحانی: اراده ایران همواره توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین است

راه ترقی- رئیس جمهور روابط ایران و برزیل را خوب و دیرینه توصیف کرد و گفت: اراده جمهوری اسلامی ایران همواره توسعه روابط و همکاری‌ها با کشورهای آمریکای لاتین از جمله برزیل بوده است.

ایران آمادگی همکاری با عراق جهت مقابله با تحرکات تروریستی را دارد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی انجام شده در شهرک صدر بغداد بر آمادگی ایران برای همکاری با دولت عراق جهت مقابله با تحرکات تروریستی در این کشور تاکید کرد.

روحانی :مردم حق دارند به خاطر خشکسالی و کم‌آبی ناراحت باشند

راه ترقی- رییس جمهوری با بیان اینکه مردم بخاطر مشکلات ناشی از خشکسالی و کم آبی هرچقدر ناراحت باشند، حق دارند، گفت: لحظه‌ای نیست که دولت به فکر مردم نباشد؛ تا ساعت آخر در قبال مردم مسئولیت داریم و با همه توان در خدمت مردم هستیم.

طرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی با دستور رییس‌جمهوری افتتاح شد

راه ترقی- بهره‌برداری از طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور با ارزش سرمایه گذاری ۱۱ هزار میلیارد و ۷۰۳ میلیون تومان با فرمان رییس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس انجام شد.

خطیب‌زاده: آمریکا در حال گره زدن مسائل انسانی به یک هدف سیاسی است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه مذاکرات برای تبادل زندانیان به صورت جداگانه و موازی در وین انجام شد، تاکید کرد: آنچه آمریکا انجام می‌دهد، گره زدن یک موضوع انسانی با یک هدف سیاسی است.

مجلس از توضیحات آذری جهرمی درباره تلگرام قانع نشد

راه ترقی- نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره علت عدم شفاف سازی درباره مفاد قرارداد با تلگرام و محاسبه ترافیک بین الملل برای کاربران این شکبه اجتماعی قانع نشدند.

کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکاست

راه ترقی- رهبر انقلاب اسلامی در پیام حج، راه جبران عقب‌ماندگی کشورهای اسلامی را مقاومت ارزیابی کردند و گفتند: کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکا و همراهانش است.

روحانی: دولت ارائه گزارش شفاف از اقدامات خود به مردم را وظیفه می‌داند

راه ترقی- رییس جمهوری با تاکید بر حساسیت و جدیت دولت بر ارائه گزارش‌های شفاف و دقیق از وضعیت اقتصادی کشور به مردم گفت: دولت تدبیر و امید ارائه گزارش شفاف و صریح از اقدامات خود به مردم را یک وظیفه می‌داند.

قالیباف: در بحث رانت‌خواری و دلالی انرژی تدابیر ویژه اندیشیده شود

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی در مورد قطعی مکرر برق در تهران و برخی شهر های کشور گفت:برای حل ریشه ای مشکل کمبود عرضه برق، بخصوص بحث رانت‌خواری و دلالی انرژی تدابیر ویژه اندیشیده شود.

وزیر کشور: سفر به شهرهای قرمز ممنوع است/ ناجا مسافران را عودت می‌دهد

راه ترقی- وزیر کشور با تاکید بر اینکه سفر «به» و «از» شهرهای قرمز ممنوع است، گفت: نیروی انتظامی علاوه بر جرائمی که در دستور العمل بوده، ضمن عذرخواهی از خانواده‌های محترم، مسافران را عودت خواهد داد.

ایران همین امروز آماده اجرایی کردن توافق تبادل زندانیان است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به توافق ایران با آمریکا و انگلیس درخصوص تبادل بشردوستانه و آزادی ۱۰ زندانی از همه طرف‌ها تاکید کرد: ایران آماده است تا همین "امروز" این توافق را اجرایی کند.

آیین‌نامه اجرایی مهارت‌آموزی اشتغال کارکنان وظیفه روی میز دولت

راه ترقی- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آیین‌نامه اجرایی (سند) مهارت‌آموزی اشتغال کارکنان وظیفه را که با مشارکت قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تنظیم شده، به هیات دولت ارائه کرد.

ما و فردای انتخابات (۴)-راه چهارم

راه ترقی- "هیچ کشوری نتوانسته در دهه اخیر به توسعه مناسبی دست یابد مگر آنکه به اقتصاد جهانی دسترسی داشته و ساختارهای حکمرانی بویژه اقتصاد داخلی را برای بهره مندی از مزایای اقتصادی جهانی تنظیم کرده باشد."

روحانی: اگر تحریم‌ها نبود خدمات دولت به مردم چندبرابر هم می‌شد

راه ترقی- رییس جمهوری گفت: در دولت تدبیر و امید بزرگراه های کشور از ۱۲ هزار کیلومتر به ۲۰ هزار کیلومتر افزایش یافت، ۶۰۰۰ کیلومتر بزرگراه نیز در دست اجرا است که با تکمیل آن بزرگراه های کشور تقریبا دو برابر می شود.

سفر رییس قوه قضاییه به ایلام

راه ترقی- حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در نخستین سفر استانی خود -در دومین هفته بعد از انتصاب- روز پنجشنبه ۲۴ تیر به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی به ایلام سفر کرد.

رئیس جمهوری کنگو انتخاب رئیسی را تبریک گفت

راه ترقی - دنیس ساسو نگوئسو رئیس جمهوری کنگو (برازاویل) در پیامی پیروزی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

بهره‌برداری از طرح‌های ملی با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان

راه ترقی- بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان در سراسر کشور با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان و با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.

ظریف: دولت‌های آمریکا با اعمال تحریم‌ها به نتیجه مطلوب نمی‌رسند

راه ترقی- وزیر امور خارجه با بیان اینکه برجام بدون توسل به جنگ یک موضوع فصل هفتمی شورای امنیت را حل کرد، نوشت: دولت‌های آمریکا هیچ گاه نخواهند توانست به نتیجه مطلوبشان از اعمال تحریم علیه ایران دست یابند.

تخصیص اعتبار برای مقابله با خشکسالی در زیستگاه‌های حیات وحش و تالاب‌ها

راه ترقی- هیات دولت در جلسه امروز با تخصیص اعتبار برای مقابله با خشکسالی در زیستگاه‌های حیات وحش و تالاب‌ها و کمک به بازماندگان فوت شدگان حوادث غیرمترقبه طی سال های ۹۷ تا پایان ۹۹ موافقت کرد.

کدخدایی رفت؛ طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان شد

راه ترقی- انتخابات هیات رییسه شورای نگهبان برگزار شد و هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورا به جای «عباسعلی کدخدایی» به عنوان سخنگوی این نهاد در قوه مقننه انتخاب شد.

پیام قالیباف به نشست کمیته فرهنگی اجتماعی مجمع مجالس آسیایی APA

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حل و فصل اختلافات و رفع موانع همکاری از طریق گفت وگو و هم اندیشی یکی از اولویت ها است، گفت: جمهوری اسلامی ایران بر این باور است که با گسترش تعاملات میان کشورهای آسیایی می توان آسیا را در معادلات جهانی به جایگاه واقعی آن رساند.

ساير مطالب

بازدید وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی شمشیربازی

تبرئه مدیر اسبق ورزشی از اتهامات اخلاقی مطروحه

علی‌نژاد: تکواندو از فدراسیون‌های موفق ورزش ایران است

اعزام بانوی المپیکی وزنه‌برداری به توکیو قطعی شد

برق شمشیر ایرانی بر سکوهای توکیو

سفیرانی که برای نخستین بار عازم المپیک می‌شوند

با تصمیم فدراسیون جهانی؛ اوزان رسمی بوکس افزایش یافت

تاریخ‌سازی در وزنه‌برداری زنان؛ جهانفکریان نخستین بانوی المپیکی

علی‌نژاد: ورزش، همیار وزارت بهداشت در دوران کرونا بود

19 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال ایران دعوت شدند

حریفان فوتبال ایران در راه جام جهانی مشخص شدند

مجمع سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار شد

تعلیق و جریمه 10 هزار یورویی در انتظار فدراسیون‌های متخلف در دوپینگ

ناظم‌الشریعه: به فکر کمک به تیم ملی فوتسال باشید و لجبازی نکنید

حضور رکابزن المپیکی ایران در گرندپری ترکیه

ورود حلقه‌های المپیک به یوکوهامای ژاپن

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی

کماندار المپیکی به ترکیه می‌رود

29 فرنگی‌کار به اردوی تیم ملی دعوت شدند

احتمال افزایش تعداد ورزشکاران ایرانی در پاراالمپیک وجود دارد

بهنام آرین قهرمان تایم تریل سال 1400 شد

برگزاری اولین همایش هم‌اندیشی سبک‌های دفاع شخصی فدراسیون جودو

با اعلام فدراسیون فوتبال؛ اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی باقی ماند

سفیر مجارستان در ایران:ورزش فرصت خوبی برای تعامل میان دو کشور است

اردوی‌های حساس کشتی در آستانه بازی‌های المپیک

تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران راهی قطر شد

ملی‌پوش سابر: روی حرفم هستم، شمشیربازی در المپیک می‌درخشد

برگزاری لیگ برتر فوتسال به شیوه سنتی

تب و تاب کشتی در آستانه المپیک

لشکری: قهرمانی پاراتکواندو در لبنان روزهای طلایی توکیو را نوید می‌دهد

احتمال برگزاری متمرکز مرحله نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا

سلطانی‌فر: امروز مردم برگ زرینی در تاریخ حمایت از نظام رقم می‌زنند

یزدانی با دومین طلای المپیک تاریخ‌ساز خواهد شد

دعوت خانواده بزرگ ورزش به مشارکت حداکثری در انتخابات

وزیر ورزش اعضای هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی را منصوب کرد

اهدای پیراهن شماره 8 تیم ملی فوتبال به رئیسی

وزیر ورزش صعود تیم ملی بسکتبال را تبریک گفت

جامعه ورزش حضور میلیونی در انتخابات 28 خرداد خواهند داشت

قعرنشین لیگ ملت‌ها دهمین رقیب والیبال ایران

آغاز تشکیل مجدد پرونده سلامت برای ورزشکاران المپیکی

ایمیل دردساز به اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری/نام رشیدی هنوز وارد سایت UCI نشده است

حضور تیم ایران در مسابقات جهانی کوبودو کاراته

زمان آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی مشخص شد

لیست ورزشکاران پارالمپیکی ایران تایید شد

هیات‌وزیران با اصلاح اساسنامه کمیته‌ملی‌المپیک موافقت کرد

داورزنی: عصر جدیدی در والیبال ایران رقم خورده است

شمار ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک مشخص شد

موافقت وزیر ورزش با بازسازی پیست‌های اتومبیلرانی و موتورسواری آزادی

نقش ورزش در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی

اعزام تیم های ملی تکواندو به رقابتهای قهرمانی آسیا

المپیک توکیو؛ رقابت برای صید یک هزار و 58 مدال با چاشنی کرونا

آزادکاران المپیکی معرفی شدند

ناظم‌الشریعه: برای رویارویی با سختی‌های جام‌جهانی فوتسال آماده هستیم

شفیعی از تیم ملی والیبال کنار گذاشته شد

رئیس فراکسیون ورزش: امیدوارم روزی عدالت در رشته‌های ورزشی برقرار شود

ترکیب تیم ملی والیبال ایران برای بازی مقابل صربستان مشخص شد

احمدی: از ورود افراد ناسالم به ورزش زورخانه‌ای جلوگیری شود

پنج آزادکار ایران حریفان خود را در جام زیلکوفسکی لهستان شناختند

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای رویارویی با آمریکا معرفی شدند بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای رویارویی با آمریکا معرفی شدند

ورزش زنان در ایستگاه 1400

حضور نماینده ایران در کلینیک داوری لهستان

2 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی فوتبال فراخوانده شدند

پاسور تیم ملی والیبال ایران راهی ایتالیا شد

مهدوی: نبود داوران ایرانی تکواندو در المپیک به معنای ضعف آنان نیست

پرونده کشتی‌گیران المپیکی تا پایان خرداد بسته می‌شود

صالحی امیری: برای حضور با «عزت» ایران در المپیک هر کاری می کنیم

برنامه خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال را آماده کرده‌ایم

تعیین تکلیف سهمیه های پارالمپیکی باقی مانده برای اعزام به توکیو

بحرین بدون لژیونر مقابل ایران

«ریسک» و «تدبیر» الکنو جواب داد/ تحول «دوست داشتنی» در تیم ملی

تیم ملی فوتبال زنان ایران عازم بلاروس شد

جام‌جهانی فوتسال؛ رویارویی با قهرمان جهان؛ گروه مرگ یا زندگی؟

ایران در رده ششم لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفت

بازیکنان والیبال ایران برای بازی مقابل ایتالیا اعلام شدند

مطالبات ورزشکاران کسب سهمیه جدید یکجا پرداخت می‌شود