راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

فاجعه تروریستی در کابل محکوم است

راه ترقی - رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی کابل افغانستان گفت: این حادثه یا بهتر بگوییم فاجعه تروریستی را به برادران و خواهران افغان و نیز مردم تهران و ایران تسلیت می گوییم و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادثی در بین مسلمانان نباشیم.

خیابان فاطمی دو طرفه می شود

راه ترقی - شهر: طرح دوطرفه شدن خیابان فاطمی به منظور کاهش حجم عبوری خیابان باقر خان در منطقه ۶ اجرا خواهد شد.

پروژه های کوچک مقیاس و تقویت هویت محله ای

راه ترقی - شهر: اجرای پروژه‌های بزرگ در دوره پنجم مدیریت شهری در دستور کار نبود و پروژه‌های کوچک ‌مقیاس برای رفع گره‌های بزرگ از سوی کارشناسان علمی و محلی طراحی و به مدیران فعلی پیشنهاد شد. پروژه هایی که اجرای آنها با کمترین هزینه، تأثیرهای بزرگی در شهر خواهند داشت و ۲ هزار میلیارد تومان بودجه در سال ۹۹ به آن اختصاص داده شده است.

افزایش دو برابری جمع آوری زباله در شهر در ایام کرونا

راه ترقی - شهر: در دوران کرونا در تهران، میزان زباله های شهری از ۲۵۰۰ تن به ۷۰۰۰ تن در روز رسیده است و زباله های بیمارستانی نیز از ۶۰ تن به ۱۰۰ تن رسیده است و سازمان پسماند تعداد دفعات جمع آوری زباله را به دو مرتبه در روز افزایش داده است.

افزایش سهم درآمدهای پایدار از ۱۱ درصد در سال ۸۶ به ۳۰ درصد در سال ۹۹

راه ترقی - شهر: بررسی‌ها نشان می‌دهد سهم درآمدهای پایدار در کل درآمدهای شهرداری تهران در سال ۱۳۸۶ فقط ۱۱ درصد و در سال ۱۳۹۰، ۱۸ درصد بود اما؛ در سال ۱۳۹۹ سهم درآمدهای پایدار به ۳۰ درصد رسید است.

نشست خبری شهردار تهران

راه ترقی - نشست خبری دکتر پیروز حناچی شهردار تهران با اصحاب رسانه دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ با موضوع مسائل فنی و عمرانی و شهرسازی و معماری شهرتهران با همراهی دکتر صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی و دکتر گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در سالن ایران زمین برگزار شد.

اجرای بهسازی خیابان شهید عاصی تهرانی

راه ترقی - در راستای اجرای پروژه های توسعه محلی، بهسازی خیابان شهید عاصی تهرانی در محله شهید آوینی در محدوده ناحیه ۵ منطقه ۲۰ در حال انجام است.

اختتامیه مراسم ضیافت نور با شهدا در منطقه ۱۶

راه ترقی - اختتامیه مراسم ضیافت نور با شهدا، با تلاوت قاریان ممتاز بین المللی استاد سعید پرویزی و استاد هادی موحد امین در بوستان بهمن، حرم شهدای گمنام برگزار شد.

خانه موزه دکتر شریعتی

راه ترقی - خانه علی شریعتی در سال‌ ۱۳۷۶ توسط شهرداری از خانواده او به منظور بهره‌برداری با عنوان «خانه‌موزه» خریداری شد و در اسفندماه سال ۱۳۸۵ تحت عنوان خانه‌موزه دکتر شریعتی افتتاح شد. این خانه، از جمله بناهای احداث شده در حد فاصل سال‌های ۱۳۳۵ تا ۱۳۴۰ است که صرفا به لحاظ شخصیت علمی، اجتماعی و ملی او که مدتی در آن ساکن بوده در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و فاقد ارزش معماری یا تزئینات و طراحی ویژه است. در این خانه‌موزه، نهایت کوشش شده تا اتاق کار شخصی علی شریعتی عینا بازسازی شود. از جمله آثاری که در این بنا نگهداری می‌شود می‎‌توان به اسناد و مدارکی از دوران تحصیل، مکاتبات محرمانه ساواک درباره فعالیت‌های او و نیز بازنشستگی اجباری وی با سمت معلم اشاره کرد. در کتابخانه موزه، آثار او و نیز کتاب‌هایی که درباره او نوشته شده فراهم آمده است.

موزه علوم زمین‎

راه ترقی - موزه علوم زمین موزه ای تخصصی است که به طورخاص نمونه هایی از سنگ، کانی،سنگواره (فسیل) و اشیا معدنکاری قدیمی بدست آمده از نقاط داخل و خارج کشور را درخود جای داده است. در این موزه حدود ۴۰۰ نمونه سنگ و ۲۰۰۰ نمونه کانی و بیش از ۱۲۰۰ نمونه سنگواره و ۶۵ نمونه ابزار معدنکاری قدیمی مکشوفه از معادن ایران و اشیای باستان شناسی نگهداری می شود.

موزه آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

راه ترقی - آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در بهمن ماه سال ۱۳۷۳ شمسی به همّت تولیت آستان مقدس حضرت آیت الله محمدی ری شهری با توجه به اهمیّت تاریخی ری، جهت عرضه آثار اختصاص یافت که پذیرای انبوه کثیری از زائران علاقمند شد.

تلاش برای تغییر مسیر ۳۰ ساله مدیریت شهری در تهران

راه ترقی - شهر: شهردار تهران گفت: اقدامات اجرایی و زیادی در طول مدت مسئولیت بنده انجام گرفت اما در طول ۳۰ ماه تلاش کردیم تا مسیر ۳۰ ساله ای که در مدیریت شهری به آن انتقاد داشتیم را تغییر دهیم.

چیتگر؛ مامنی در مسیر کوچ

راه ترقی - تهران، کلان شهری در اقلیم نیمه خشک، چند صباحی است که میزبان پرندگان مهاجری است که دریاچه چیتگر را مأمنی برای استراحت کوتاه خود در مسیر کوچ دیده‌اند.

تهران قدیم؛ بام‌هایی که دیگر نیست

راه ترقی - روزگاری تهران آب و هوای سرد و ییلاقی داشت و از بارندگی‌های بیشتری نسبت به امروز برخوردار بود ، همچنین در فرهنگ و معماری سنتی یک قرن پیش، خانه ها شکل و شمایل کاهگلی و سقف های متفاوتی داشتند, از این رو در تهران قدیم از شمال تا جنوب خانه‌ها و عمارت‌ها از سقف‌های شیروانی با ورقه‌های حلبی استفاده می کردند اما رفته رفته اقلیم پایتخت تغییر کرد و آب و هوای خشک این شهر را فرا گرفت.با کم شدن بارش ها و تغییر فرهنگ معماری سقف های شیروانی جای خود را به سقف های امروزی دادند.

بزرگراه شهید نجفی رستگار پس از ۱۲ سال!

راه ترقی - شهر: بزرگراه شهید نجفی رستگار، بزرگراهی قدیمی به قدمت ۱۲ سال که در سه دوره مختلف مدیریت شهری دست به دست شد تا درنهایت فاز نخست آن در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری برسد. در حال حاضر فاز نخست و دوم این پروژه تکمیل شده و دو فاز دیگر (سوم و چهار) باقی مانده است.

شناسایی و ثبت ٢١٠ گونه پرنده در شهر تهران

راه ترقی - مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به مطالعات انجام شده توسط پژوهشگران و پایش میدانی پرنده نگرها از شناسایی و ثبت بیش از ٢١٠ گونه پرنده در شهر تهران خبر داد.

امیدواریم زمینه مشارکت با تایید صلاحیت دیدگاه های مختلف در انتخابات شوراها فراهم شود

راه ترقی - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم مسئولان فضای مشارکت را با تایید صلاحیت دیدگاه های متنوع و متکثر در انتخابات شوراها فراهم کنند، به خصوص در مورد شورای شهر تهران که پشتوانه مردمی زیادی در انتخابات گذشته داشته تا بتواند با رای بی سابقه و بالایی که موجود بود باعث حضور حداکثری مردم در انتخابات شوراها شود.

افزایش تماس ها و درخواست های شهروندان در سامانه ۱۳۷

راه ترقی - شهر: تماس‌های شهروندان با سامانه ۱۳۷ در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ در همه مناطق به جز منطقه ۱۱ با افزایش مواجه بود و زمان پاسخگویی به پیامها در سال ۹۸ حدود ۸ ساعت سریع تر از سال ۹۷ بوده است.

خط ۱۰ طولانی‌ترین خط مترو پایتخت

راه ترقی - شهر: هفت ماه پس از تصویب طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران، کلنگ ساخت خط ۱۰ مترو تهران بر زمین زده شد. این خط به طول ۴۳ کیلومتر و ۳۴ ایستگاه جزو طولانی‌ترین خطوط مترو تهران بشمار می‌رود.

مشاوره های رایگان گیاهپزشکی در منطقه ۱۷

راه ترقی - خدمت رسانی به شهروندان با ارائه مشاوره های گیاهپزشکی با رویکرد تخصصی اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ برگزار می شود.

بهسازی کانال قدیمی خیابان شهید خضرایی

راه ترقی - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۴ از ساماندهی شبکه جمع آوری آب های سطحی محور شهید خضرایی و کوچه های اطراف واقع در محله دلگشا ناحیه یک خبر داد.

عامل تخریب باغ‌های تهران

راه ترقی - به گفته فراهانی، عضو شورای شهر تهران، طبق آخرین شمارش انجام شده، بیش از نیمی از باغ‌های پایتخت، از ۷۰ سال پیش تا حال، که عمدتا در مناطق ۱، ۲، ۳، ۵ و ۲۲ بوده‌اند، از بین رفته است.با مصوبه برج‌باغ‌ها، تنها در منطقه ۱ تهران، طی ۱۰ سال، بیش از ۵۶ هکتار باغ تخریب و به برج تبدیل شده است.

پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصدی عملیات نهرسازی محله سلیمانی

راه ترقی - معاون فنی و عمرانی منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای عملیات ویژه نهرسازی در محله سلیمانی از پیشرفت فیزیکی ۳۶درصدی جمع آوری انهار فرسوده و نهرسازی جدید طی ده روز گذشته خبر داد.

سرعت بخشی به پروژه های عمرانی اولویت است

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۶ در بازدید از بازگشایی مغازه ها و اماکن تجاری و شروع به کار کسبه، از پروژه های پیاده رو سازی معابر، نخستین آکادمی استعدادیابی ورزشی و آموزشی مشارکتی خیرین، مجموعه ورزشی شهید شاطری، فاز دوم گشتگاه صابونیان بازدید کرد.

هجدهمین پایگاه اورژانس منطقه ۴ تهران به بهره برداری رسید

راه ترقی - رییس ستاد مدیریت مدیریت بحران شهرداری منطقه ۴ تهران از افتتاح هجدهیمن مرکز اورژانس در محله علم و صنعت خبر داد و گفت: هجدهمین مرکز اورژانس منطقه ۴ در پایگاه مدیریت بحران شهید آبشناسان افتتاح شد.

اجرای دومین مانور موتور سوار خوب در منطقه ۷

راه ترقی - کارناوال آموزشی، ترویجی «موتورسوار خوب» با همکاری معاونت امور اجتماعی فرهنگی وپلیس راهور برای دومین بار درتاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه درمحدوده میدان سپاه اجرا خواهد شد.

کلید فرهاد قفل زن دوباره نصب شد

راه ترقی - با مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ و سازمان زیباسازی شهر تهران مرمت کلید مجسمه «فرهاد قفل زن» انجام و به پیکر مجسمه در فضای باز تئاتر شهر نصب شد.

کرونا بیش از هر چیز، دولت‌های محلی را به چالش کشید

راه ترقی - معاون امور بین‌الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران به نمایندگی از شهرداری تهران در مراسم افتتاحیه نشست هیئت اجرایی UCLG MEWA شرکت کرد و گفت: شرایط چند سال اخیر و به‌ویژه همه‌گیری گسترده ویروس کووید۱۹ بیش از پیش نشانگر نقش مهم و انکارناپذیر سازمان‌های بین‌المللی در ایجاد وحدت و اتحاد جهانی بوده است.

تخصیص بودجه ۴۳۸۰ میلیارد تومانی مدیریت شهری پنجم به مترو

راه ترقی - نگاهی به برنامه اجرایی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که با افتتاح قریب‌الوقوع ۶ ایستگاه دیگر تا پایان شهریور ماه امسال، شمار ایستگاه‌های بهره‌برداری شده در ۴ سال اخیر به ۳۲ ایستگاه خواهد رسید؛ یعنی افتتاح میانگین ۸ ایستگاه در هر سال.

برگزاری سومین وبینار ظرفیت گردشگری محله کن

راه ترقی - سومین وبینار تخصصی طبیعت گردی و ظرفیت های گردشگری محله کن دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه از سوی ستاد گردشگری شهرداری تهران با همکاری شهرداری منطقه ۵ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

ظرفیت بهشت زهرا ۳ سال دیگر تمام می شود

راه ترقی - شهر: ظرفیت بهشت زهرای تهران در حال تکمیل است و تا ۳ سال دیگر ظرفیت جدیدی برای تدفین در این آرامستان وجود نخواهد داشت مدیریت شهری به زودی آرامستان های جدید تهران را معرفی خواهد کرد.

آزادسازی قدیمی ترین معارض ملکی در گذر شهیدان بهرامی

راه ترقی - قدیمی ترین معارض ملکی واقع در مسیر تبدیل خیابان شهیدان بهرامی به گذری ۳۵ متری با حضور مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر در منطقه ۱۸ آزادسازی شد.

جولان کرونا در مناطق و محلات تهران

راه ترقی - شهر: وقتی در خیابان قدم می زنیم تصور وقوع چه خطرات و چه تهدیداتی را داریم؟ این تصورات را کنار بگذارید و بدانید که در حال حاضر بزرگترین تهدید در خیابان ها و معابر شهری تهران همان است که ما آن را نمی بینیم و اتفاقا تهدیدش ممکن است به قیمت جانمان تمام شود. این تهدید همان کرونا است.

واگذاری «گود میلاد» به بانک شهر، شهرفروشی نیست

راه ترقی - شهر: به گفته مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران پروژه گود میلاد با ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی از سوی کمیسیون ماده پنج ابلاغ شده به بانک شهر واگذار می‌شود.

اختصاص ۲۶ پایگاه مدیریت بحران برای واکسیناسیون کرونا و تست «کو برکت»

راه ترقی - رضا کرمی محمدی گفت: با انعقاد تفاهم نامه ای مجموعا ۲۶ پایگاه مدیریت بحران برای اجرای طرح واکسیناسیون افراد عیله ویروس کرونا و اجرای مرحله سوم تست «واکسن کو برکت» بر روی ۱۰ هزار نفر از شهروندان داوطلب اختصاص یافت.

اختصاص ۲۶ پایگاه مدیریت بحران اجرای طرح واکسیناسیون کرونا و تست «کو برکت»

راه ترقی - رضا کرمی محمدی گفت: با انعقاد تفاهم نامه ای مجموعا ۲۶ پایگاه مدیریت بحران برای اجرای طرح واکسیناسیون افراد عیله ویروس کرونا و اجرای مرحله سوم تست «واکسن کو برکت» بر روی ۱۰ هزار نفر از شهروندان داوطلب اختصاص یافت.

راه اندازی مرکز واکسیناسیون در خودرو

راه ترقی - شهردار و رییس ستاد مدیریت بحران منطقه۱۳ از راه اندازی مرکز واکسیناسیون در خودرو (car vaccination)برای تزریق واکسن مطابق برنامه زمانبندی سنی از سوی وزارت بهداشت و درمان و ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد و گفت : این طرح برای اولین بار در شهر تهران در بوستان جنگلی سرخه حصار به صورت رایگان به اجرا در می آید.

ساير مطالب

چرا خانواده خودتون گذاشتید و دوره افتادید دنبال وارث؟

روایت جالب «بهزاد فراهانی» از علاقه دخترانش به هنر

پخش سریال «روز‌های آبی» از عید سعید فطر

جوانی که در کما اوضاع مرده های قبرستان روستا را دید!

رونمایی از تیزر فصل دوم «زیرخاکی»؛ آغاز پخش بعد از عید فطر

برنامه جذاب و ماورایی «زندگی پس از زندگی» در انتظار تماس مخاطبان

عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی نهد

خدا یکی، عشق یکی، سکه هم یک عدد!

غزال نظر: نقشم در «احضار» بیشتر از سینمایی‌هایم دیده شد

برای «آرزو» کارگری نمیکنه براش مادری میکنه

بازیگر «بچه‌مهندس 4»: برای به‌دست‌آوردن جایگاهم در سینما، می‌جنگم

بزنگاه؛ سریالی با قصه‌ای متفاوت از رضا عطاران

پیام تصویری مسعود رایگان براى رویا تیموریان در برنامه «همرفیق»

ملاقات با دوبلور «مرد شش میلیون دلاری» در شبکه مستند

چهره ها/ عکس نوستالژیک از مهرداد صدیقیان از دوران کودکی

روایت همسر رزمنده از خاطرات تلخ همسر آزاده اش از دوران اسارت

نمازهای 2 رکعتی به نیت شهدا به نجات جوان در شرف مرگ آمد

خدایی این کاپشنه رو از کجا گیر اورده

دایی همه میدونن تو چیکاره هستی

ماجرای جیران و کیوان به کجا رسید؟

چهره‌ها/ آقای وزیر در جمع دوستانه یک خانواده روستایی

چهره‌ها/ احوالات حامد بهداد در هنگام نواختن گیتار

بهترین فیلم اصغر فرهادی را شما انتخاب کنید

روایتی از زندگی عاشقانه پاکبان نمونه محله استاد معین

سکانس لو رفتن قاتل در سریال «یاور»

سختمه برای آدمایی دل بسوزونم که حرمت دیگران را نگه نمیدارن

چهره‌ها/ سلفی عاشقانه مهدی قائدی با همسرش

سکانسی از سریال «سرزده» با بازی زنده یاد علی انصاریان

فرزاد حسنی و بهنوش طباطبایی در سکانسی از سریال پرطرفدار «مسافری از هند»

چهره‌ها/ عمو پورنگ در کنار خانم طراح صحنه و دکور

چهره‌ها/ آرزوی سلامتی ستاره پسیانی برای مردم

چهره‌ها/ مژده لواسانی و شعری از روزبه بمانی

جناب خان زنبیل داره برای داروهاش!

جوانی که اوضاع مرده های قبرستان روستا را مشاهده کرد

نگاهی کوتاه به کارنامه هنری فریماه فرجامی به مناسبت سالروز تولد او

چهره‌ها/ عکسی دردناک از گریه همسر و پدر آزاده نامداری در آغوش یکدیگر

چهره‌ها/ تصویری از زنده یاد علی انصاریان و مرحوم ماهچهره خلیلی

چهره‌ها/ بابک جهانبخش و پسرش در این روزها

تصاویری جالب از اصغر فرهادی در پشت صحنه فیلم‌هایش

بخشش قاتل پدر منجر به وصلت 2 خانواده روستایی شد!

«جمجمه‌ای در کانمارا» 24 اردیبهشت روی صحنه می‌رود

مستند ایرانی واجد شرایط اسکار شد

چهره ها/ المیرا شریفی مقدم و مادر و مادربزرگش

چهره ها/ بازیگر «لیسانسه ها» هفتاد و سه ساله شد

چهره ها/ جدیدترین عکس از همسر ساعد سهیلی

شنونده آهنگ جذاب «منو نگاه کن» از بابک جهانبخش باشید

موسیقی فیلم؛ «ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه»

موزیک ویدئوی «بدون تو هیچم» با صدای رضا یزدانی

آهنگ دلنشین «پروانه» با صدای پرواز همای

با «نگو نگفتی» از مهدی یراحی همراه شوید

عرفان‌پور: باشگاه‌های پنج‌گانه موسیقی حوزه هنری راه‌اندازی می‌شود

آهنگ جدید/ محمدرضا غفاری از «شمع و نور» می‌خواند

تیزر کوتاهی از کار جدید علی قلیچ منتشر شد

جزئیات جلسه شورای سیاستگذاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی

آهنگ «ناراحته قلبم» با صدای علیرضا طلیسچی

شورای سیاستگذاری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شد

ترانه «شیدایی» با صدای محسن چاوشی

سامان احتشامی: اعتقادی به کنسرت آنلاین ندارم!

اجرای دیدنی و تک نفره علی قمصری با تار

هنرمندان ایران و افغانستان نقش بی‌بدیلی درتوسعه روابط و شناخت هم دارند

گاف‌های سریال‌های عربی ماه رمضان!

بازیگر سریال احضار: در کودکی تحت تاثیر خسرو شکیبایی و مادربزرگم بودم

سونامی تغییر و تحول در «گلدن گلوب»!

قصه ایرانی مادربزرگ چگونه جهانی و تبدیل به یک انیمیشن شد

پشت صحنه‌ای جالب از جادوی سبز در فیلم «ارباب حلقه‌ها»

تجربه‌ای تلخ که چهار بار گریبانگیر مهمان برنامه «مثل ماه» شد

وقتی رابرت دنیرو زندگی «مارتین اسکورسیزی» را نجات می‌دهد

ضرر 567 میلیون دلاری سینمای آمریکایی در سه ماه اول سال

سرنوشت جالب فیلم سینمایی «‎بازمانده»

مهدی رستمانه نوازنده تار و کمانچه درگذشت

تکرار ادعای کپی بودن سرود ملی کشور

«دوباره بارون زد» شهاب مظفری برای روزهای بارانی اردیبهشت زیبا

واکنش آهنگساز سرود ملی به حواشی اخیر

موزه هنرهای معاصر، سوژه جدید مستند «نگاه دوموس به ایران»

ابلاغ مراتب ثبت ملی 11 میراث‌فرهنگی ناملموس به استاندار فارس

به یاد بازیگران فقید و خاطره ساز در یک سریال قدیمی

سلبریتی‌هایی که علیه اسرائیل موضع گرفتند

آهنگ جدید/ سعید شهروز از «تحمل» خواند

چهره ها/ کری خوانی های 2 بازیگر فینالیست در «شب های مافیا»

گفتگوی زنده با تجربه گر مرگ در «زندگی پس از زندگی»

سلفی دو چهره معروف سریال «می خواهم زنده بمانم»

تیزر جذاب ترین رقابت سلبریتی ها در فینال «شب های مافیا»

نوازندگی دیدنی ساز هندی به نام سیتار

چهره ها/ سپیده خداوردی با تیپ کوهنوردی

ماجرای زندگی اسرارآمیز خزندگان؛ برنامه ای ویژه در شبکه مستند

چهره ها/ مریم معصومی در خانه سنتی

چهره ها/ جواب سحر زکریا به منتقدانش

سکانسی از فیلم خاطره انگیز اجاره نشین ها

سخنان بغض آلود مجریان تلویزیون در مراسم چهلم آزاده نامداری

بهرنگ علوی مهمان «شب آهنگی» می شود

چهره ها/ کنایه نفیسه روشن به مردمی که باعث مرگ «آزاده نامداری» شدند

دقایقی در کلاس علیرضا داودنژاد

شنونده آهنگ «کی بودی تو» از ماکان بند باشید

اجرای آهنگ زیبا و به یاد ماندنی «بوی باران» از محمد اصفهانی

چهره ها/ علی شادمان از «میم مثل مادر» تا «می خواهم زنده بمانم»

نگاهی انتقادی به سریال احضار

حرف‌های جنجالی همسر آزاده نامداری در مراسم چهلم

چهره ها/ عینک عجیب مهران غفوریان

به خاطر نمره آدم کشت!

ملکا خبر نداره داره چیکار می کنه!