راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اختصاص اعتبار مناسب برای پروژه ای انسان محور در سال جاری

راه ترقی - شهر: شهردار تهران گفت: شورای شهر اعتبار مناسبی را برای پروژه های مدیریت شهری با محوریت محله و انسان محوری در نظر گرفته است. ۲ هزار میلیارد تومان در سال ۹۹ و در سال ۱۴۰۰ نیز بیش از این مقدار، اعتبار برای این پروژه ها لحاظ شد.

هزینه ۴۰ میلیارد تومانی بهسازی مجموعه آرامستان‌های ارامنه دولاب

راه ترقی - شهر: شهردار تهران، آرامستان ارامنه دولاب را جزو تاریخ ایران ذکر کرد و افزود: یکی از خصیصه‌های ایرانیان پیش از اسلام حتی قبل از میلاد مسیح، استقرار اقوام و ادیان مختلف در کنار یکدیگر بوده است.

تلاش برای بهره برداری از ۲ میدانگاه تا پایان دوره مدیریت شهری

راه ترقی - شهر: مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران با اشاره به بهره برداری از ۳ میدانگاه امیرکبیر، خورشید و ارامنه دولاب، تلاش می‌شود که با سرعت دو میدانگاه دیگر در منطقه ۱۰ و ۱۸ در همین دوره مدیریت شهری به بهره برداری برسد.

افتتاح ۷۰ پروژه با هدف افزایش زیست پذیری و انسان محوری

راه ترقی - شهر: شهردار منطقه ۱۴ گفت: ۷۰ پروژه ای که امروز در منطقه ۱۴ افتتاح می شوند با تاکید بر رویکردهای مدیریت شهری از جمله زیست پذیر کردن شهر، توجه به انسان محوری، تاکید بر عدالت توزیعی، توجه به محرومین و برخورداری از همه امکانات شکل گرفته اند.

اخطار به اماکن پرخطر در محدوده خلازیر

راه ترقی - طرح شناسایی اماکن پرخطر محدوده منطقه ۱۹ با صدور اخطار به صاحبان مشاغل غیر مجاز در محدوده خلازیر در حال اجرا است.

تحقق عدالت عمرانی در حریم منطقه ۱۸ شهرداری تهران

راه ترقی - با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران، علیرضا صادقی مدیر کل حریم شهرداری تهران، علی شهابی رییس حوزه قضایی بخش چهاردانگه و جمعی از مدیران شهرداری تهران، آیین آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های توسعه محلی حریم منطقه ۱۸ برگزار شد.

بازدید رییس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از رصد خانه شهر تهران

راه ترقی - رییس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به همراه پیروز حناچی شهردار تهران عصر روز سه شنبه اول تیرماه ۱۴۰۰ از رصد خانه شهر تهران بازدید به عمل آوردند.

زیان ۱۰۰ میلیاردی شهرداری از تعطیلی کرونایی اماکن ورزشی

راه ترقی - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: شهرداری این مدت مشغول تعمیر و بازسازی مراکز ورزشی بود، اما با بحران شدید مالی روبرو بود. شهرداری در این حوزه از بالای ۱۰۰ میلیارد تومان زیان کرد.

رصد خانه تهران مرکز دانایی شهر است

راه ترقی - شهر : شهردار تهران گفت: داده های ارائه شده در رصد خانه شهر تهران قدرت تصمیم گیری و هوشمندی مدیران شهری را افزایش می دهد.

برگزاری جشن شکرانه حضور و پیروزی ملت ایران در میدان آزادی

راه ترقی - همزمان با شب ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)، حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه۹، نسبت به برگزاری مراسم جشنی در تپه شماره۲ واقع در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی اقدام کرد.

پیاده‌راه قسمت هفتم/شقایق دهقان

راه ترقی - در قسمت هفتم برنامه پیاده‌راه، شقایق دهقان بازیگر سینمای و تلویزیون مهمان این برنامه بود.

داده محوری سبب انتفاع شهر و شهروندان می شود

راه ترقی - شهر: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: داده محوری از موضوعات مطرح در حوزه فناوری است که سبب می شود شهرداری، شهروندان و بخش های خصوصی و دولتی از آن نفع ببرند؛ داده هایی که پیش بینی از آینده ارائه‌ می کند.

اجرای ۶۰ هزار متر مربع روکش مکانیزه آسفالت در منطقه ۷

راه ترقی - شهردار منطقه ۷ از اجرای ۸۰۰۰ تن عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت به مساحت ۶۰ هزار متر مربع در شریان های اصلی و فرعی این منطقه در ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۰ با هدف ارتقا کیفی، بهسازی معابر و تسهیل در عبور مرور شهروندان خبر داد.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در شهرک دانشگاه

راه ترقی - شهردار منطقه۲۱ با همراهی معاونین، مدیران و شهرداران نواحی از محدوده شهرک دانشگاه تهران با هدف پایش وضعیت نگهداشت شهر و بررسی نقطه به نقطه این شهرک مسکونی بازدید کرد.

بهبودی ترافیک بهرود

راه ترقی - به منظور بهبود و تقویت شبکه های ارتباطی درون شهری و ساماندهی ترافیک میدان بهرود ، پل شقایق در حال احداث است.

اجرای پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی

راه ترقی - به منظور افزایش تعاملات اجتماعی ـ فرهنگی، ایجاد مقیاس های انسانی در عرصه های عمومی، تثبیت و تقویت برخی کاربری ‌ها و مسائل اقتصادی و گسترش ارتباطات، پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی اجرا شد.

آمار شرکت در انتخابات نیازمند تجزیه و تحلیل کارشناسی است

راه ترقی - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تشخیص می‌دهند در هر دوره چه کسانی در شورای شهر حضور پیدا کنند، گفت: جا دارد آرای داده شده، آمار کسانی که شرکت نکرده‌اند و مجموع تعداد آراء توسط دلسوزان نظام تجزیه و تحلیل شود و سیاست‌های نظام به‌گونه‌ای باشد که روزبه‌روز شاهد شکاف بین شهروندان و متصدیان امور و نظام نباشیم و تلاش شود که اگر فاصله‌ای ایجاد شده، کمتر شود.

محمودیه در مسیر تغییر

راه ترقی - شهر: محمودیه از اولین مناطق شمیران بود که در دهه ۵۰ میلادی توسط افراد ثروتمند و با نفوذ برای زندگی انتخاب شد. اما با وجود ساکنین ثروتمندش جلوه و زرق و برق اغراق آمیزی به خود نگرفت، چون ساکنین محله سرمایه خود را در خانه های شان هزینه نکردند. اما در چند سال اخیر با تغییر شکل الگوی شهرسازی محله، بافت قدیمی آن نیز تا حدودی دستخوش تغییر شده است.

از اجرای طرح «سلامت یار» تا هزینه های پنهان سراهای محلات

راه ترقی - شهرداری تهران خود را موظف دانسته که در ایام پاندمی کرونا در کنار شهروندان باشد، همه زیرساختهای خود را در اختیار آنان قرار دهد و با فعالیتهای اجتماعی و هزینه هایی که در سطح شهر انجام می دهد بخشی از بار روانی روی دوش شهروندان و نیازهای آنان در شهر را در حوزه های سلامت روان و فرهنگی و اجتماعی کم کند.

بررسی دستورالعمل افزایش ضریب ایمنی مترو

راه ترقی - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از بررسی دستورالعمل افزایش ضریب ایمنی مترو خبر داد.

مسابقه مجازی عطر رضوی

راه ترقی - به همت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۷ مسابقه مجازی "عطر رضوی" برگزار می شود.

ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در بوستان بانوان منطقه۲۱

راه ترقی - همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر، "طرح دختران شهر تهران" مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی اداره کل امور بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی‌شهرداری تهران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در بوستان بانوان‌ منطقه۲۱ برگزار شد.

اولین تریبون شهرداری منطقه ۱۳ رسما آغاز به کار کرد

راه ترقی - با توجه به افتتاح سکوی شهروندی در مراسمی با حضور اعضای شورای شهر تهران و شهردار منطقه ۱۳، اولین تریبون شهرداری منطقه ۱۳ امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه رسما همزمان با جلسه ملاقات مردمی آغاز به کار کرد

اتصال مسیر دوچرخه منطقه ۱۴ تهران به مناطق همجوار

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۴ شهر تهران از توسعه رینگ دوچرخه‌سواری و اتصال این منطقه به سه منطقه ۱۲، ۱۳ و ۱۵ پایتخت به منظور ایجاد بستر مناسب و ارتقای فرهنگ دوچرخه‌سواری خبر داد.

اصلاح هندسی تقاطع آیت الله سعیدی - هاشمی

راه ترقی - به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به ایستگاه های حمل و نقل عمومی و نظم دهی ترافیک، اصلاح هندسی تقاطع آیت الله سعیدی – هاشمی انجام و بزودی به بهره برداری می رسد.

شروع محاسبه عوارض ساختمانی بر اساس مرغوبیت مکانی از ۱۲ تیر ماه

راه ترقی - شهر: مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران به شهرداری اجازه داده شده است از تیر ماه ۱۴۰۰، محاسبه عوارض ساختمانی بر اساس مرغوبیت مکانی انجام شود.

ورزشگاه پوریای ولی بازگشایی شد

راه ترقی - ورزشگاه بازسازی شده پوریای ولی طی مراسمی با حضور رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، شهردار، مدیران شهرداری و رابط شورایاران منطقه ۱۹ و نیز پیشکسوتان ورزشی همزمان با دهه مبارک کرامت بازگشایی شد.

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی در منطقه ۲

راه ترقی - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۲ گفت: با بهره برداری از دو ایستگاه مترو در محدوده منطقه و افزایش زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی، سفرهای شهری شهروندان تسهیل شد.

مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم تهران جدی تر می شود

راه ترقی - شهر: مدیرکل حریم شهرداری تهران از تهیه پیش نویس تفاهم نامه ای فی ما بین سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و اداره کل حریم شهرداری تهران برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده حریم شهر تهران خبر داد.

راه اندازی «مرکز عملیات اضطراری مشترک تهران» منوط به تحقق مدیریت واحد شهری است

راه ترقی - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران عنوان کرد: عملیاتی شدن راه‌اندازی مرکز عملیات اضطراری مشترک در پایتخت وابسته به پیگیری لایحه مدیریت واحد شهری است در غیر این صورت راه‌اندازی چنین مرکزی تنها نقش یک پیام‌رسان را دارد.

«آدمک‌های رنگی» فاقد زیرساخت‌های مرمت بود

راه ترقی - ️شهر: معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی تهران در توضیح خبر تخریب مجسمه میدان آزادی گفت: این مجسمه از جمله المان‌های موقتی است که در بهارستان سال ۹۸ در تهران نصب شد و به دلیل نداشتن زیرساخت‌های مناسب نظیر بتن و اسکلت بندی امکان مرمت آن با هزینه معقول ممکن نبود.

استفاده از تجهیزات برقی پیشرفته ایرانی در خط ۷ مترو تهران

راه ترقی - برای نخستین بار در کشور، تجهیزات برقی پیشرفته ایرانی در خطوط مترو تهران مورد استفاده قرار خواهدگرفت. این امر در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی و با هدف بومی‌سازی تجهیزاتی صورت گرفته که تهیه آنها از کشورهای خارجی مستلزم خروج ارز از کشور بوده است.

معضل ۴۰ ساله محله امامزاده حسن (ع) رفع شد

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای موفقیت امیز پروژه توسعه محله ای در محلات منطقه ۱۷ خبرداد و گفت: با اجرای عملیات جمع آوری شبکه آبهای سطحی معضل ۴۰ ساله شهروندان محله امامزاده حسن (ع) رفع شد.

اجرای دستورالعمل های ایمنی در ۲۵۶ ساختمان ناایمن

راه ترقی - دبیر و مسئول هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه گفت: ۲۵۶ ساختمان ناایمن و پر خطر منطقه ۱۵ با همکاری سازمان آتش نشانی به منظور رفع خطر و اجرای تمهیدات لازم شناسایی شد.

ساير مطالب

«بوسه عزت» محمد معتمدی بر واکس ایرانی کرونا

پیام تسلیت انجمن بازیگران برای درگذشت بازیگر باسابقه

کمپانی اسپیلبرگ با نتفلیکس شریک می‌شود

ابوالفضل پورعرب: سالی 7 فیلم با جمشید هاشم‌پور بازی می‌کردم

چهره ها/ حسن معجونی و عکسی از همسرش

آغاز فصل دوم سری جدید «شبهای مافیا» با مافیا بازی زنان چهره

پخش برنامه‌های با نشاط و متنوع تابستانی از تلویزیون

مروری بر بازی متفاوت بهنام تشکر در سریال دراکولا

پاپ‌کورن مجانی مردم آمریکا را به سینما می‌کشاند؟!

«جواد عزتی‌» یک ستاره کامل در بازیگری

رشته درسی عجیب شرکت کننده دورهمی

بازیگر «زیرخاکی»: برخی بازیگران از بازگشت به نقش‌های کمدی می‌ترسند

جورج کلونی مدرسه فیلمسازی تاسیس کرد

تاریخ برگزاری جوایز بفتا 2022 اعلام شد

پوستر «خاک سفید» منتشر شد

فروش فیلم «خورشید» از یک میلیارد تومان گذشت

بازیگران سرشناس به «سلمان فارسی» پیوستند

چهره ها/ انتشار عکسی زیر خاکی از «امیر جدیدی» توسط علی شادمان

گلایه تند پرویز پرستویی از «داود میرباقری»

روایت «ابوالفضل پورعرب» از سخت گیری عجیب وزارت ارشاد در فیلم «عروس»

سیاوش عقدایی: مجری تلویزیون مانکن نیست!

چهره ها/ استایل مافیایی «رزیتا غفاری»

چهره ها/ عکس زیرخاکی از «مریم امیرجلالی» و زنده یاد«حمیده خیرآبادی»

امین حیایی مهمان این هفته آی‌فیلم خواهد بود

خاطره ترسناک «میثم درویشان پور» از آمپول زدن در دوران کودکی!

خانواده ای که سعی می کنند با پول کمبود های عاطفی دخترشان را تامین کنند

شبنم مقدمی: به خاطر بازی در «شبی که ماه کامل شد» یک ماه و نیم تراپی می‌شدم!

میوه خوردن خنده دار علی صادقی

«ابوالفضل شاه کرم» به خاک سپرده شد

سکوت خاص به احترام متوفی در سریال طنز

مفهوم حریم خصوصی در برره!

تعریف ناصر از خودش جلوی یک خانم دکتر

نظر «پدرام شریفی» درباره هویت سینمای معاصر و فیلم فارسی های قدیم

شما مثل حاج کاظم کاسبی می کنید یا پسرش؟

چهره ها/ بالاخره «ساره بیات» عکس همسرش را منتشر کرد

رقابت ستاره ‌های زن سینما در نقش همسران سلطه‌گر

لحظاتی از بازی امیر آقایی در حرم امام رضا در سریال «آقازاده»

پیشنهاد یک بازیگر به رییس‌جمهور منتخب

فروش میلیاردی فیلم «خورشید» با وجود کرونا

لاکچری بازی های «پارمیدا» برای مراسم ختم

از بازیگری «پدرام شریفی» در تئاتر تا انصراف از رشته عمران

روایت مسعود کیمیایی از پایان تحمیلی «گوزن‌ها» توسط ساواک

دختری که مجبوره توهین های شوهر خواهرش رو تحمل کنه!

چهره ها/ جدیدترین عکس از روژان سریال «نون خ»

سکانس احضار روح در فیلم ترسناک «The Conjuring 2»

چهره ها/ آناهیتا درگاهی با گریم سریال «می خواهم زنده بمانم»

همین شماها پدر و مادرها رو بد عادت کردین!

چهره ها/ بازیگر سریال «دیوار به دیوار» عروس شد

درمان بیماری صرع با کمک اثر برجسته پیانیست مشهور جهان

آهنگ «آمدم ای شاه سلامت کنم» با صدای محمد اصفهانی

آهنگ «یکی میگه با یه فریاد» با صدای حامد زمانی

رضا صادقی در تئاتر شهر برای «دکتر نون»‌ می‌خواند

تیزر موزیک ویدئوی جدید حامی منتشر شد

آهنگ درخواستی/ «انفرادی» حمید هیراد تقدیم به طرفدارانش

موزیک ویدئوی قدیمی از فرزاد فرزین به نام «من و تو»

بداهه خوانی گرشا رضایی به افتخار مرحوم علی انصاریان

ترانه «پرسه زنون» از علی اصحابی ویژه ولادت امام هشتم

خواننده های ایرانی برای زدن واکسن کرونای ایرانی چقدر پول گرفته اند؟

«آمدم ای شاه پناهم بده» با صدای محمد علی کریمخانی

دهه کرامت فرصتی برای دستیابی به معرفت اهل‌بیت(ع) به ویژه ثامن‌الحجج(ع) است

«فهما»؛ زمین بازی جدید در عرصه فرهنگی

تاریخ برگزاری «بفتا 2022» اعلام شد

اعمال کاربری فرهنگی در اماکن مسکونی به افزایش کتابفروشی‌ها منجر می‌شود

با زبان اشاره حرف زدن در مسابقه دورهمی

فیلم‌هایی که تا مدت‌ها ذهنتان را درگیر می‌کنند

چهره ها/ احمدرضا عابدزاده و پسرش در گذر زمان

سریال خانه امن بزودی از شبکه آی فیلم

کاری نکن مثل سیزده بدر تعطیلت کنم!

سوگند در لحظه گرگ و میش را بیشتر بشناسید

کی بابای منو کشته؟!

فیلم کوتاه «بو» آماده نمایش شد

آهنگ تکنوازی پیانو آرامش بخش از «ریوپی»

جذابیت نقش نادر برای «پدرام شریفی» در سریال «میخواهم زنده بمانم»

ساقی زینتی، بازیگر «پس از باران»: 30 سال کار کرده‌ام اما هنوز مستاجرم

نگار جواهریان، برای سریال رامبد جوان، آرزوی موفقیت کرد

چالش آقای کارگردان برای انتخاب بازیگر نقش شهید شهریاری

چرا سریال‌های شرقی در ایران پرطرفدار هستند؟

لوکا؛ ماجرای جذاب دو دوست در ایتالیا

اسارت «فریبرز» نوید شروع «زیرخاکی 3»

«نون خ 4» شهریورماه کلید می‌خورد؟

جذابیت «کلبه‌ای در مه» در ادامه بیشتر می‌شود

حجاب جالب «آنجلینا جولی» هنگام بازدید از کمپ آوارگان در بورکینافاسو

سلفی بازیگران سریال جیران حسن فتحی

فیلمبرداری «لایه‌های دروغ» تولید مشترک ایران و فنلاند تمام شد

داستان ساختگی در پشت صحنه «خندوانه»!

کمدین «خندوانه» در مهمانی «دست در دست»

به نظر ایشون جواب همه سوالات پوله!

افشای یک راز؛ اشکان پسر منه

گفت‌و‌گو با چهره های معروفی که واکسن ایرانی زدند

یادی از دیالوگ های ماندگار «امیر جدیدی» به بهانه سالروز تولدش

روزی که می رفتی آرایش داشتی، آرایشی که چندشم شد!

چهره ها/ سلفی پریناز ایزدیار و غزل شاکری در پشت صحنه سریال تاریخی جیران

جام قهرمانی پرسپولیس بر سر مزار میناوند و انصاریان

علی صادقی نوجوان در سریال خاطره انگیز «بهترین تابستان من»

چهره ها/ عکس جدیدی از بازیگر سریال هم گناه

خیلی خوش ادایی لب بوم هم میشینی؟

چهره ها/ تسلیت زیبا بروفه به نرگس محمدی

وقتی به راحتی با احساسات یک دختر بازی می کنی

عشق که کشکه! تو هم میگفتی عاشق من بودی

از نقش مورد علاقه «پدرام شریفی» در کارنامه هنری اش تا بازیگر محبوبش