راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل بهزیستی قزوین: بیش از ۳۹۷ هزار نفر در حوزه پیشگیری از اعتیاد خدمت دریافت کرده‌اند

راه ترقی - مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: ۳۹۷ هزار و ۵۸۶ نفر در حوزه پیشگیری از اعتیاد به صورت اجتماع محور توسط ۵۴ تیم خدمات خود را در سطح استان دریافت کرده‌اند.

۱۳هزار بازنشسته خراسان شمالی از مزایای طرح امید رفاه بهره‌مند می‌شوند

راه ترقی - مدیر صندوق بازنشستگی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح «امید رفاه» به صورت پایلوت برای بازنشستگان استان آغاز شده است که در این راستا و با همکاری بانک رفاه تسهیلات یک میلیارد ریالی به ۱۳ هزار بازنشسته این صندوق پرداخت می‌شود.

حضور بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر از بانوان البرزی در آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای

راه ترقی - رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل فنی وحرفه ای استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری، تعداد یک هزار و ۳۲۸ نفر از بانوان البرزی در آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای شرکت کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مدت زمان رسیدگی به پرونده های هیات تشخیص و حل اختلاف باید کاهش یابد

راه ترقی - ​مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به محدودیت پیش آمده ناشی از ویروس کرونا خاطرنشان کرد: براساس تکلیف و تعهد سازمانی و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی نباید شاهد اختلال در خدمت رسانی به جامعه هدف باشیم.

مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی البرز خبر داد: کسب رتبه برتر کشوری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر البرز

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در نشست با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان و کارگزاران این صندوق در بخش آسارا از کسب رتبه برتر صندوق البرز در کشور در بین صندوق های بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان وعشایر خبر داد .

آغاز ثبت نام اینترنتی مرحله سوم “طرح حمپاد” از ۲۶ خرداد ماه

راه ترقی - صندوق بازنشستگی کشوری به منظور حمایت از فرزندان بازنشستگان و ترویج دانش، سومین مرحله ثبت‌نام اینترنتی «طرح حمپاد» یا طرح حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی فرزندان بازنشستگان را از ۲۶ خردادماه اجرا می‌کند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: تمامی دستگاه ها باید برای پشتیبانی از اشتغال پایدار و خلق مشاغل جدید بسیج شوند

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: مهمترین وظیفه ما نظارت بر اجرای قانون کار،حمایت از قشر کارگر و شناسایی واحدهای مشکل دار است که باید در سال جاری با جدیت بیشتر پیگیر رفع مسایل جامعه کار و تولید باشیم.

ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش اصفهان پایان خرداد اعلام شد

راه ترقی - مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان اصفهان در پنج رشته برگزار می شود.

در سه سال گذشته ۷ درصد نرخ بیکاری کرمانشاه کاهش یافت

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دومین نشست شورای هماهنگی مدیران رفاه استان کرمانشاه با حضور معاون عمرانی استانداری گفت: در سه سال گذشته ۷ درصد نرخ بیکاری کرمانشاه کاهش یافت و به ۱۴ و ۹ دهم درصد رسید.

سرعت‌بخشی در فرایند پرداخت تسهیلات طرح‌های روستایی و عشایری استان مرکزی امری ضروری است

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: هدف ما ایجاد فرصت های اشتغال پایدار روستایی است تا منابع مالی تبدیل به فرصت شغلی شوند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: ۱۱ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای جدید در استان بوشهر تاسیس می شود

راه ترقی - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در اولین نشست هیات نظارت بر آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان بوشهر در سال جاری با صدور مجوز تاسیس ۱۱ آموزشگاه در ۷ رشته مهارتی موافقت شد.

جمعیت کارگری استان اردبیل به بیش از ۱۱۰ هزار نفر رسید

راه ترقی - رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: جمعیت کارگری تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استان اردبیل به بیش از ۱۱۰ هزار نفر رسید.

۳۰هزار بانوی گیلانی در جمع بیمه شدگان گروه زنان خانه دار تامین اجتماعی قرار دارند

راه ترقی - مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: طی یک سال گذشته شاهد افزایش دو هزار و ۱۰۰ نفری بیمه شدگان زنان خانه دار تامین اجتماعی بودیم که این میزان بیانگر رشد ۷/۶ درصدی است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: ترویج فرهنگ ایثار و رشادت در جامعه کار و تلاش ضروریست

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به این که فرهنگ ایثار و رشادت باید سرلوحه کار، اعتقادات و تفکرات ما باشد، تاکید کرد: باید این فرهنگ در جامعه کار و تلاش ترویج پیدا کند.

مدیر تعاون، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هدف اصلی از ارزیابی و نظارت اصلاح فرایند ها و در نهایت رضایتمندی مردم از خدمات است

راه ترقی - مدیر تعاون،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و سرپرست تیم خود ارزیابی اداره کل در اولین دوره بازدید از شهرستانهای نیشابور،فیروزه،خوشاب،سبزوار ، داورزن،جوین و جغتای در سال جاری که با حضور کارشناسان حوزه های روابط کار، بیمه بیکاری، کارآفرینی و اشتغال ،اجتماعی و اداری و مالی انجام گرفت گفت: هدف اصلی از ارزیابی و نظارت اصلاح فرایندها و در نهایت رضایتمندی مردم از خدمات است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی مشاوران و شرکای قابل اتکای وزارت تعاون هستند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: تشکل های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، مشاوران امین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند.

یزدان در جلسه هم اندیشی نمایندگان کارگری مراجع حل اختلاف خراسان رضوی خبر داد: امکان احراز هویت کارگران و کارفرمایان برای تشکل ها به طور مستقل ذیل سامانه جامع روابط کار فراهم شد

راه ترقی - مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: باتوجه به مصوبه اخیر شورای عالی کار پس از طی مراحل مربوطه و‌ اخذ مجوزهای قانونی امکان انجام احراز هویت کارگران و کارفرمایان برای تشکل های مربوط به ایشان و حوزه های متناظر شان به طور مستقل ذیل سامانه جامع روابط کار فراهم خواهد شد .

اعلام آمادگی سازمان بازرسی کل کشور برای رفع موانع و کامل تر شدن پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان از سوی سایر دستگاه ها

راه ترقی - نشست مشترک معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی کل کشور و معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با دو موضوع شناسنامه اقتصادی و اجتماعی و بررسی داشبورد وضعیت اجتماعی و اقتصادی خانوارهای ایرانی برگزار شد .

معاون امور اقتصادی در جشنواره تقدیر از کارآفرینان برتر خراسان رضوی: کارآفرینان موتور پیشران جامعه هستند

راه ترقی - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیزدهمین جشنواره تقدیر از کارآفرینان برتر خراسان رضوی که با حضور جمعی از مدیران و کارآفرینان برگزیده استانی برگزار شد، گفت: کارآفرینان، ثروت‌آفرینان و موتور پیشران جامعه هستند.

معاون فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید به حضور زنان نیاز داریم

راه ترقی - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگاه آموزشی توان افزایی و تاب آوری اجتماعی ، توانمندسازی به ویژه در حوزه زنان را یکی از موضوعات مهم دانست و تاکید کرد: برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید به حضور زنان نیاز داریم.

بررسی غیرحضوری صلاحیت شرکت های خدماتی در استان قم

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: بررسی و تایید صلاحیت شرکت های خدماتی طرف قرارداد دستگاه های اجرایی در شرایط کرونایی از طریق ثبت نام در سامانه جامع روابط کار به صورت غیر حضوری انجام می شود.

مدیرکارآفرینی و اشتغال یزد: حضور کارآفرینان اجتماعی زمینه توسعه اجتماعات محلی را مساعد می کند

راه ترقی - مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در نشست با شبکه توسعه اجتماعی بانک رسالت گفت: حضور کارآفرینان اجتماعی در حوزه های مختلف زمینه توسعه اجتماعات محلی را مساعد می کند.

اولین جلسه کمیته تخصصی امور فرهنگی،آموزش و پژوهش، سلامت و بیمه ای سالمندان خراسان شمالی برگزار شد

راه ترقی - معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی اظهار داشت: ۸۵ هزار سالمند در خراسان شمالی زندگی می کنند و با توجه نیازهای خاص سالمندان باید به سلامت آن ها توجه کرد.

صندوق کارآفرینی امید ۵۲۴ میلیارد تومان تسهیلات در کرمانشاه پرداخت کرده است

راه ترقی - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه از پرداخت ۵۲۴ میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره و ارزان با ایجاد بیش از ۲۲ هزار شغل در استان طی هشت سال گذشته خبر داد.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل : کارفرمایان حامی ورزش کارگری از معافیت مالیاتی برخوردار می شوند

راه ترقی - رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: بر اساس تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده، کارفرمایان حامی ورزش کارگران از ۱۰ درصد معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تاکید کرد: پیگیری تشکیل تعاونی‌های مسکن کارگری برای صیانت از نیروی کار صنایع ساوه

راه ترقی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای عملی شدن شعار صیانت از نیروی کار، دغدغه کارگران باید دغدغه کارفرمایان باشد تا جامعه کارگری با انگیزه بیشتری به کار و تلاش اهتمام داشته باشد.

تمدید مهلت ثبت نام و دریافت تسهیلات کرونا برای مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در یزد

راه ترقی - مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا متقاضی اخذ تسهیلات کرونایی در بخش های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شد.

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: تاسیس تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی اقدامی در جهت پیشرفت است

راه ترقی - سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت:تاسیس تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی اقدامی نهضت گونه و ضروری درجهت پیشرفت و آبادانی شهرستان زرندیه است که مردم را نسبت به آینده امیدوار می‌ کند.

اولین جلسه هم اندیشی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی خراسان شمالی برگزار شد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی در اولین جلسه هم اندیشی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی سالجاری ، خواستار حضوری قوی و تاثیر گذار در فضای کسب و کار استان و نیز تشکیل انجمن صنفی کارآمد جهت پیگیری حق صنفی با همگرایی ملموس و ارتباط با انجمن های کشوری شد.

مرحله نخست داوری جشنواره عکس کارا آغاز شد

راه ترقی - با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین دوره جشنواره عکس کارا، مرحله نخست داوری این جشنواره از صبح امروز چهارشنبه مورخ ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ آغاز شد.

پس از تدوین دستورالعمل ها و طراحی بستر لازم برای ارائه خدمات؛ جزئیات استفاده از دوره‌های فنی و حرفه‌ای برای بازنشستگان کشوری و فرزندان آن‌ها اعلام شد

راه ترقی - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از مشخص شدن جزئیات و شکل عمل به تفاهم‌نامه این صندوق با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برای تامین نیازهای آموزشی بازنشستگان، همسر و فرزندان آنها، خبر داد.

پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت آیت الله محمدتقی شریعتمداری

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ محمدتقی شریعتمداری از چهره های شاخص علمی و معنوی حوزه علمیه تهران و فقیه اهل بیت علیهم السلام را تسلیت گفت.

تعداد زنان سرپرست خانوار در قزوین روند صعودی دارد

راه ترقی - مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تعداد زنان سرپرست خانوار در استان به جهت افزایش نرخ طلاق و جرایم اجتماعی، افزایش تعداد زندانیان، اعتیاد و مهاجرت روند صعوی به خود گرفته است.

پیش بینی ایجاد ۵۳ هزار فرصت شغلی برای سال ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در چهارمین کمیته هماهنگی اشتغال استان گفت: بر اساس هدف گذاری سند اشتغال استان کرمانشاه برای سال ۱۴۰۰ ایجاد ۵۳ هزار و ۴۲۵ فرصت شغلی پیش بینی شده است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: کلیه اقدامات و برنامه ها باید در جهت بهبود ارائه خدمات به مردم و تعامل و هم افزایی در تمامی حوزه ها باشد

راه ترقی - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید سرزده از مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد که با هدف بررسی چگونگی نحوه ارائه خدمات شایسته به جامعه هدف انجام شد، گفت: کلیه اقدامات و برنامه ها باید در جهت بهبود ارائه خدمات به مردم و تعامل و هم افزایی در تمامی حوزه ها باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه جتماعی اصفهان: در روستاها باید به سمت استقرار مدل توسعه ای روستایی حرکت کنیم

راه ترقی - جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه جتماعی در اصفهان با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور برگزار شد.

ثبت نام ۱۱ هزار کارگر و بازنشسته در سامانه اقدام مسکن ملی در استان کرمانشاه

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین جلسه کارگروه مسکن کارگری گفت: ۱۱ هزار نفر از کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرح اقدام ملی مسکن ملی در استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: رفع موانع تولید با اجرایی شدن قوانین محیط کسب و کار

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: با اجرایی شدن تعدادی از مفاد قانون بهبود محیط کسب و کار ، بسیاری از موانع برسر راه تولید رفع می شود.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان: با پشتیبانی از فعالان جامعه کار و تولید می توانیم شاهد تحول عظیم در صنعت باشیم

راه ترقی - تندیس و لوح تقدیر ارسالی از سوی رییس جمهور و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به کارگر نمونه استان گیلان اهدا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی تاکید کرد: ضرورت اصلاح ساختار واحد‌های تولیدی و صنعتی برای پایداری اشتغال

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر ضرورت اصلاح ساختار واحد‌های تولیدی و صنعتی برای پایداری اشتغال تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از پیش بینی ایجاد اشتغال برای بیش از ۲۰ هزار نفر در سال جاری خبر داد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بهره بردن از ظرفیت های مراکز علمی و نخبگان را در ایجاد اشتغال پایدار اقدامی موثر عنوان کرد.

ساير مطالب

لپ‌تاپ‌های هواوی در بازار ایران شامل چه مدل‌هایی می‌شوند؟

پتنت‌های جدید شیائومی طراحی گوشی‌های آینده این شرکت را فاش می‌کنند

کانالیس: در سال 2022 فروش گوشی‌های 5G درمقایسه‌با مدل‌های 4G بیشتر خواهد شد

کاردانو چیست؛ هرآنچه باید درباره کاردانو و رمزارز ADA بدانیم

هدفون بی‌سیم بیتس استودیو بادز در تبلیغات یکی از خرده‌فروشی‌ها دیده شد

مردم اسرارآمیز شرق آسیا در عصر یخبندان ناپدید شدند و گروه دیگری جای آن‌ها را گرفتند

زنگنه: سالانه 70 میلیارد دلار یارانه سوخت‌مایع و گاز پرداخت می‌شود

چگونه می‌توان اقتصاد برابر ایجاد کرد؟

ایجاد 178 واحد صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی در هشت سال اخیر

نرخ رسمی یورو و 20 ارز دیگر افزایش یافت

تحریم، هزینه تمام‌شده کالاها را 20 درصد افزایش داد

آموزش غیر فعال کردن مک آدرس تصادفی در اندروید

کانگورو در جنگل‌ سوخته؛ برنده‌ی مسابقه BigPicture سال 2021

رکوردشکنی افزایش کربن‌ دی‌اکسید اتمسفر با وجود افت ناشی از دنیاگیری

فناوری خودران لکسوس در شرایط واقعی چگونه عمل می‌کند

اینتل به دنبال خرید رقیب ARM برای دستیابی به معماری RISC-V

انتخاب شغل و راه اندازی کسب و کار با آکادمی مشاغل

گوگل: هرچه سریع‌تر برای به‌روزرسانی مرورگر کروم اقدام کنید

HarmonyOS هواوی دارای 134 هزار اپلیکیشن است

تبلیغ آیپد پرو 2021 اپل با الهام از انیمیشن The Little Mermaid

اپ استور و اپ گالری دو اپلیکیشن‌ کیبورد مجازی را به دلیل سرقت اطلاعات حذف کرده‌اند

توشیبا شبکه کوانتومی هک‌ناپذیری با برد بیش از 600 کیلومتر ایجاد کرد

اندازه‌ی احتمالی صفحه‌نمایش سری گلکسی S22 سامسونگ مشخص شد

ویندوز 11؛ هر آنچه از نسل بعدی سیستم عامل مایکروسافت می‌دانیم

اپل با اتهام نقض پتنت‌های ارتباطات بی‌سیم مواجه شد

وزارت بهداشت: 70 درصد جمعیت کشور تا آخر پاییز علیه کرونا واکسینه می‌شوند

روش جدید مهار انتشار تب دنگی، نرخ انتقال عفونت را 77 درصد کاهش داده است

خرید پوشاک عمده و آنلاین از آی آر پوش

زومیت نویسنده استخدام می‌کند

اپل از کنترلر مجازی برای توسعه‌دهندگان بازی رونمایی کرد

رمزارز چیا چیست و چگونه می‌توان آن را استخراج کرد

ایرانسل با ارائه بسته‌های ویژه به استقبال تابستان رفت

دولت چین فعالیت استخراج بیت کوین را در یکی دیگر از استان‌های این کشور ممنوع اعلام کرد

مخابرات: سال 1400 دو میلیون پورت VDSL واگذار می‌کنیم

دیجی‌پی؛ سکویی برای انتشار مینی‌اپ‌ها

برای تور استانبول لیر بخریم یا دلار؟

ماشین ظرفشویی Bespoke سامسونگ با قابلیت تمیزکردن و گندزدایی مؤثر وارد بازار شد

بهترین لپ تاپ اقتصادی و دانشجویی (خرداد 1400)

سامسونگ احتمالا تولید گلکسی S21 FE را متوقف خواهد کرد

برای حل بحران اقتصادی 3 راهکار اورژانسی وجود دارد

مهلت ثبت‌نام در سامانه املاک و اسکان تا 4 ماه دیگر تمدید شد

نرخ رسمی همه ارزها ثابت ماند

رشد 193 درصدی صادرات بخش معدن در فروردین 1400 رشد 193 درصدی صادرات بخش معدن در فروردین 1400

مجلس نمایندگان آمریکا از لایحه‌های گسترده ضد انحصار پرده برداشت

تب کاوش زهره؛ اروپا به کاوشگران دومین سیاره منظومه شمسی می‌پیوندد

مایکروسافت در حال توسعه دانگل اختصاصی برای استریم بازی ویدئویی است

ون چندمنظوره پلاگین هیبریدی فولکس واگن T7 مدل 2022 رونمایی شد

آموزش غیر فعال کردن تصحیح خودکار در اندروید

پورشه تایکان تیونینگ منصوری مجهز به کیت فیبر کربن معرفی شد

نسل جدید لکسوس NX با تحول در فضای داخلی معرفی شد

چرا لوازم الکترونیکی هنگام استفاده داغ می‌شوند

احداث اولین موزه کارت گرافیک توسط انویدیا و کالرفول

تصاویر رندر و مشخصات احتمالی آنر 50 SE، آنر 50 و آنر 50 پرو منتشر شد

PoW در مقابل PoS؛ مکانیزم اجماع‌ در بلاک چین چیست و چند نوع دارد

خودروی مفهومی جیلی مبتنی بر فلسفه طراحی Expanding Cosmos رونمایی شد

تصاویر مفهومی آیپد مینی 6 طراحی جدید آن را نشان می‌دهد

چگونه می‌توان قابلیت 5G گوشی‌های گلکسی سامسونگ را غیر فعال کرد

تلاش برای درک عملکرد تصویرسازی ذهنی به کمک روش‌های علمی

فناوری شارژ 200 وات شیائومی به‌مرور باعث کاهش ظرفیت باتری می‌شود

نسل جدید کراس اورهای دیزلی بی ام و آلپینا XD3 و XD4 رونمایی شد

تاریخ احتمالی عرضه‌ی گلکسی زد فولد 3 و گلکسی واچ 4 سامسونگ مشخص شد

سرقت اطلاعات 3٫2 میلیون کاربر از طریق بدافزار در بازی‌های کرک‌شده

شایعه: شیائومی گوشی پرچم‌دار مجهز به UWB و دوربین زیر نمایشگر عرضه خواهد کرد

انویدیا به پشتیبانی از کارت‌های گرافیک سری GeForce 600 و GeForce 700 خاتمه می‌دهد

گوگل: اندروید 12 دارای بیشترین تعداد دفعات دانلود نسخه‌ی بتا است

ایده‌ پرداز پرارین؛ نماینده رسمی دوربین مداربسته داهوا در ایران

macOS Monterey از یک قابلیت گیمینگ بسیار مهم پشتیبانی خواهد کرد

قیمت احتمالی گلکسی M32 سامسونگ پیش از معرفی مشخص شد

جان پراسر: هدفون بیتس استودیو بادز در تاریخ 21 جولای رونمایی خواهد شد

سرمایه‌گذاری پانصد میلیون دلاری شرکت وارن بافت در بانک دیجیتالی برزیلی

مایکروسافت نسخه‌ای ارزان‌تر از سرویس گیم پس ارائه می‌دهد

ویتالیک بوترین با سرمایه‌گذاری در دوج کوین بیش از 4 میلیون دلار سود کسب کرده است

ریزر هدست بی‌سیم اوپوس ایکس را با ویژگی لغو نویز محیط معرفی کرد

هدفون بیتس استودیو بادز در گوش یکی دیگر از افراد سرشناس دیده شد

آشنایی با فروشگاه‌های سراسری سورنا

گوگل ایده پنهان‌سازی آدرس کامل URL در کروم را کنار می‌گذارد

اپل پشتیبانی از پرسژن تاچ‌پد را به بوت کمپ کامپیوترهای مک اضافه کرد

مایکروسافت به پشتیبانی از ویندوز 10 در سال 2025 خاتمه می‌دهد

چگونه مانند حرفه‌ای‌ها با موبایل عکاسی کنیم؟

چرا پس از 40 سال، هنوز واکسنی برای ایدز نداریم؟

مزایده بلو ارجین برای سفر به فضا با قیمت پیشنهادی 28 میلیون دلار به پایان رسید

وام سهام عدالت چقدر است؟

نرخ رسمی یورو، پوند و 20 ارز کاهش یافت

اپل مدیر پیشین خودروهای الکتریکی BMW را به استخدام خود درآورد

نوکیا C20 پلاس با اندروید گو و باتری 4950 میلی‌آمپرساعت معرفی شد

دوز پایینی از گاز خنده در کاهش علائم افسردگی موثر است

اپل با پخش تریلر جدیدی تاریخ انتشار فصل دوم سریال See را مشخص کرد

آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A30s سامسونگ منتشر شد

هفت مدل آیفون 13 در پایگاه نظارت داده اورآسیا دیده شد

اپل اسامی برندگان جوایز مسابقه طراحی 2021 را اعلام کرد

مایکروسافت آزمایش نسخه تحت وب سرویس xCloud را برای iOS آغاز کرده است

چگونه خطوط خالی را از یک فایل ورد حذف کنیم؟

وان پلاس نورد CE 5G با سخت‌افزار بهبود یافته راهی بازار می‌شود

احتمال افزایش قیمت کارت گرافیک به دلیل گرانی حافظه GDDR6

انتقاد وزیر صمت از برخی معین های اقتصادی

مقاومت دلار در مقابل افزایش در کانال 24 هزار تومانی

جهش 91 درصدی ظرفیت تولید بنزین در دولت تدبیر و امید

آیا آزمایش DNA می‌تواند شدت بیماری براثر کووید 19 را پیش‌بینی ‌کند؟

سونی پهپاد حرفه‌ای فیلم‌برداری ایرپیک اس 1 را معرفی کرد

بایدن فرمان مسدود شدن تیک تاک و ویچت در ایالات متحده را لغو کرد