راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیر روابط کار استان اردبیل مطرح کرد: غیر ارادی بودن از دست دادن شغل ملاک اصلی برقراری بیمه بیکاری است

راه ترقی - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: غیر ارادی بودن بیکاری و از دست دادن شغل، ملاک اصلی برقراری حمایت های قانونی برای بیمه شدگان بیکار است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:نرخ بالای بیکاری شهرستان خمین زنگ خطر است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بالای بیکاری در شهرستان خمین زنگ خطر است و باید برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد فرصت‌های شغلی این خطه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از ایده‌های علمی نخبگان است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از فکرها و ایده‌های علمی نخبگان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان بر برندسازی محصولات استراتژیک استان تاکید کرد

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر محصولات استراتژیک به عنوان یک برند واحد در کشور و حوزه بین الملل مطرح شوند،تبلیغات جهت جذب سرمایه گذاری و ارتقای کیفی این محصولات به راحتی امکان پذیر است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: گام های اساسی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع برداشته می شود

راه ترقی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: با تشکیل کمیته هایی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع گام های اساسی در استان برداشته می شود.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از پیشگامی استان در ثبت و تشکیل شرکت های تعاونی توسعه و عمران خبر داد

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به افتتاح ۱۷ طرح در هفته تعاون سال جاری گفت: این روند نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد سه برابری برخوردار است.

مسیر خدمت به مردم و بازنشستگان، طولانی و نیازمند همراهی مدیران و کارکنان است

راه ترقی - با حضور دکتر اسماعیل زارعی کوشا، مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست معارفه «محمد اسکندی»، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری و تکریم اکبر افتخاری، مدیرعامل سابق این صندوق برگزار شد.

امضای دو تفاهم‌نامه همکاری با وزارتخانه‌های "تندرستی و حفظ اجتماعی" و "محنت،مهاجرت و شغل"

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به جمهوری تاجیکستان با دو وزارتخانه "تندرستی و حفظ اجتماعی" و "محنت،مهاجرت و شغل" این کشور یادداشت تفاهم همکاری امضاء کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: ایجاد پلتفرم ملی اشتغال

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین نشست ستاد اشتغال قرارگاه رفاه مردم گفت: هدف از نشست های ستاد، ایجاد پلتفرم ملی اشتغال با هدف تبادل اطلاعات و جمع بندی عملکرد دستگاه های مختلف است.

در دیدار دکتر عبدالملکی با وزیر محنت تاجیکستان تاکید شد: تبادل نیروی کار ماهر و متخصص بین دو کشور

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با شیرین امان زاده، وزیر محنت، مهاجرت و شغل اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار و گفت و گو کرد.

عبدالملکی در دیدار با وزیرتندرستی تاجیکستان اعلام آمادگی کرد: همکاری در تمام حوزه‌های مشترک به ویژه حمایت‌های اجتماعی

راه ترقی - دکتر "حجت الله عبدالملکی " وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با "جمال الدین عبدالله زاده " وزیرتندرستی وحفظ اجتماعی اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار کرد.

جهت شرکت در اجلاس شانگهای و دیدار دوجانبه؛ آیت‌الله رئیسی عازم دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد

راه ترقی - آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز پنج شنبه به دعوت رسمی رئیس‌جمهور تاجیکستان و به منظور شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای با بدرقه معاون اول رئیس جمهوری، عازم دوشنبه شد.

معاون روابط کار اعلام کرد: وضعیت حقوقی،بیمه ای،رفاهی و بهداشتی کارگران معادن طبس،بررسی ونسبت به رفع مشکل آنها تصمیم گیری شد

راه ترقی - به دنبال سفر رئیس جمهوری به استان خراسان جنوبی و حضور در جمع کارگران معدن ذغال سنگ پرورده شهرستان طبس و تاکید ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، وضعیت حقوقی،بیمه ای،رفاهی و بهداشتی آنها بررسی ونسبت به رفع مشکل آنها تصمیم گیری شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: سفر رییس جمهوری، منشأ خیر برای کارگران معدن طبس شد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: پیرو سفر رئیس جمهوری به استان و حضور در جمع کارگران معدن شهرستان طبس، پس از شنیدن گلایه ها و مشکلات آنان، دستور پیگیری موضوعات را صادر کردند.

مشکلات کارگران طبس بررسی، پیگیری و اقدام عملی در رفع مشکلات آنها شروع شد

راه ترقی - سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری در سومین سفر استانی دولت سیزدهم روز جمعه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ با هدف بررسی مسایل و مشکلات و تلاش برای حل آنها به خراسان جنوبی سفر کرد.

نشست های تخصصی مدیران وزارت کار با تشکل های کارگری،کارفرمایی و بازرسی خراسان جنوبی

راه ترقی - در راستای سفر رئیس جمهوری به شهرستان طبس و دستور ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، هیاتی به ریاست حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متشکل از مدیرکل روابط کار و جبران خدمت ومدیرکل بازرسی کار به شهرستان طبس سفر کرد.

جزئیاتی از فعالیت «قرارگاه رفاه»/ خدمت رسانی به مردم حتی یک روز نباید به تاخیر بیفتد

راه ترقی - دکتر حجت الله عبدالملکی، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به رویکرد مردمی دولت سیزدهم و با هدف بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی و بهره ‌گیری از نخبگان و کارشناسان کشور در نخسین روزهای فعالیت خود اقدام به تشکیل قرارگاه رفاه مردم کرد.

اصلاح لایحه حوزه تعاون و سالم سازی و استقرار نظام نوین مدیریتی صندوق های بازنشستگی در دستور کار است+ فیلم

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : دو موضوع لایحه اصلاح قوانین در حوزه تعاون و مدیریت صندوقها و شرکتهای اقتصادی ذیل صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در نشست با رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بحث و بررسی شد .

باید سیاست‌های کلانی که خلق فقر می‌کنند اصلاح شوند/ بخش فرهنگی و اجتماعی را ارتقا می دهیم

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه و تکریم معاونین امور اقتصادی و فرهنگی اجتماعی این وزارتخانه گفت : در وزارت مردم، نتیجه و ثمره کار باید به خود مردم برسد.

۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد

راه ترقی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صادرات ۴۵۸ هزار دلاری تعاونی ها خراسان شمالی خبر داد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سرمایه تعاونی های استان ۵۲۰ میلیارد ریال و صادرات آن ها در سال جاری ۴۵۸ هزار دلار است.

اردبیل صاحب عنوان تعاونی برتر در سطح ملی شد

راه ترقی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: شرکت تعاونی عمران کارا از اردبیل صاحب عنوان برتر ملی در شانزدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های کشور برتر شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کرمانشاه: صندوق بیمه اجتماعی ظرفیتی برای بیمه شدن کشاورزان، روستائیان و عشایر است

راه ترقی - مدیر صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از مدیران تعاونی های عشایری به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون، گفت: صندوق بیمه اجتماعی ظرفیتی برای بیمه شدن کشاورزان، روستائیان و عشایر است

تعاونی‌های ملوانی در استان بوشهر تشکیل می‌شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: باتوجه به ساحلی بودن و شمار قابل توجه دریانوردان و فعالان این بخش، پی‌گیری تاسیس تعاونی‌های تامین نیاز ملوانان در شهرستان‌های ساحلی این استان به منظور ساماندهی مسائل و مشکلات صنفی آنان از جمله برنامه‌های این اداره کل در سال جاری است.

نرخ بیکاری در اصفهان تک رقمی است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: نرخ بیکاری در استان اصفهان از ۱۱.۹درصد در فصل بهار ۹۹ به ۸.۹ درصد در بهار ۱۴۰۰ رسید.

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در قزوین آغاز شد

راه ترقی - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از آغاز فرایند پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی با مشارکت بانک‌های عامل در قزوین خبر داد.

درخواست وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تشکل های کارگری؛گزارش مشکلات صنفی و راه‌حل‌های پیشنهادی ارائه شود

راه ترقی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست با نمایندگان تشکل های کارگری سراسر کشور،رفاه کارگران را از اولویت های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دانست و از تشکل ها خواست گزارشی از مشکلات صنفی تهیه و راه‌حل‌های پیشنهادی خود را در این زمینه ارائه کنند.

شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران برگزار شد

راه ترقی - به مناسبت هفته تعاون ، شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران به صورت همزمان با سراسر کشور و ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

هرمزگان فاتح یک پنجم تعاونی های برتر

راه ترقی - هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در آیین تجلیل از تعاونی های برتر هرمزگان گفت: ۴شرکت تعاونی هرمزگان توانسته اند درجشنواره تعاونی های برتر حائز رتبه برتر ملی و یک تعاونی نیز توانسته است تعاونی شایسته تقدیر ملی شود که بدین ترتیب یک پنجم و ۲۰ درصد تعاونی های برتر کشور در شانزدهمین جشنواره سهم هرمزگان است.

۲۰۰هزار زنجانی عضو تعاونی ها هستند

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در زمان حاضر حدود ۲۰۰ هزار نفر معادل یک‌پنجم جمعیت این استان در شرکت‌های تعاونی عضو هستند.

سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس: شعار سال با حمایت عملی از تولید و هدایت درست منابع محقق می‌شود

راه ترقی - سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: شعار سال که "تولید،پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" است با حمایت از واحدهای تولیدی ، تنش زدایی در جامعه کار و تلاش ، هدایت درست منابع و با تلاش و تعامل همه دستگاه ها و نهادهای مرتبط محقق می شود.

جزئیات فعالیت قرارگاه رفاه مردم اعلام شد

راه ترقی - نایب‌رئیس قرارگاه رفاه مردم گفت: این قرارگاه شامل ۱۴ ستاد است که هر ستاد کار ویژه‌ای را در حوزه تخصصی انجام می‌دهد که در ستاد کارت رفاه مردم به دنبال ایجاد ابزاری برای رساندن کمک‌های معیشتی به جامعه مخاطب خدمات است.

میرهاشم موسوی: می خواهیم الگوی موفق تامین اجتماعی را در کشور عرضه کنیم

راه ترقی - مراسم معارفه سرپرست سازمان تامین اجتماعی و تکریم مدیرعامل سابق این سازمان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای هیات امنا، هیات مدیره، معاونان و مدیران این سازمان و نمایندگان کانون های کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی و همچنین نمایندگان رسانه های جمعی در محل ستاد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.

خدمت رسانی به مردم حتی یک ساعت نباید متوقف شود/ روزنه های بروز فساد در تامین اجتماعی باید گرفته شود

راه ترقی - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در آیین معارفه سرپرست و تکریم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: کارآمد سازی مدیریت و افزایش بهره‌وری در همه بخش ها به خصوص در حوزه های اقتصادی تامین اجتماعی باید در دستور کار قرار گیرد.

​کبیری در دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی تاکید کرد : ضرورت تشکیل شورای عالی تعاون

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : برای رونق تعاونی ها در دولت سیزدهم، اصلاح قانون تعاون، بازبینی و اجرای سند توسعه تعاون و تشکیل شورای عالی تعاون ضرورت دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:۸۵ تعاونی مسکن مهر در ایلام فعال است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ۸۵ تعاونی مسکن مهر در سطح استان مشغول فعالیت هستند و واحدهای ساخته شده تحت نظارت این تعاونی ها هشت هزار و ۱۹۰ واحد است.

ساير مطالب

65 درصد تسهیلات بانک توسعه تعاون با رویکرد تولید در زنجان است

کارگران شاغل در شهرک صنعتی زاهدان واکسن کرونا دریافت کردند

224 واحد تعاونی مسکن در بندرعباس افتتاح شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: سهم تعاون از اقتصاد کشور افزایش یابد

"سرپرست سازمان تامین اجتماعی" منصوب شد

تشکیل قرارگاه رفاه مردم به ریاست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی/ هدف؛ بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی

حسینی نیا در دهمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی: آموزش برای به روز رسانی تعاونی ها یک ضرورت است

پیام تسلیت عبدالملکی در پی شهادت دکتر محسن احمدی قمی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان خبر داد: اصفهان رتبه اول کشوری در تعداد طرح های افتتاحی تعاون

تعاونی پزم مچان کنارک برتر ملی شد

تعاونگران برتر کردستان تجلیل شدند

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تعاونی‌ها باید مسیر حرفه‌ای و تخصصی داشته باشند

هفت تعاونی برتر استان قزوین تجلیل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تعاونی ها در تحقق حماسه اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار تاثیر گذارند

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: بیش از 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم توزیع شد

رییس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد

در جلسه هیات اندیشه ورز بسیج کرمانشاه عنوان شد: جامعه کارگری از وفادارترین افراد به انقلاب هستند

چهار طرح تعاونی در استان مرکزی بهره‌برداری شد

هشت تعاونی برتر ایلام معرفی شدند

بازدید تخصصی اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان اصفهان از گروه صنایع گیتی پسند

2 هزار و 600 تعاونی فعال در استان کرمانشاه فعالیت دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خبر داد: تشکیل شورای راهبردی تعاونی های استان مرکزی از هفته آینده

تشکیل کار گروهی برای حل مشکلات تعاونی‌های غیرفعال در یزد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: باید بخش تعاون از کنج عزلت و غربت خارج شود

افتتاح دومین مرکز نوآوری و توسعه بخش تعاون در خوزستان

فعالیت بیش از 11 هزار کارگر ورزشکار اردبیلی در 35 رشته ورزشی

مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح 268 طرح تعاونی

افتتاح همزمان 268 پروژه تعاونی در سراسر کشور

تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعاونی های برتر و شایسته ملی

افتتاح268 پروژه تعاونی به ارزش 3 هزار و 387میلیارد تومان با اشتغالزایی حدود 7 هزار نفر

صادرات بیش از 100 میلیون دلاری تعاونی های استان هرمزگان در سال 99

بزرگترین خط کشتار صنعتی بلدرچین شمال غرب در زنجان راه اندازی شد

از سوی سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شد; پرداخت ماهانه غرامت دستمزد ایام بارداری(مرخصی زایمان)

ایجاد فرصت اشتغال برای 14 نفر با راه اندازی شرکت رویان پلاست آریا میبد

اولین مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و کاریابی در البرز افتتاح شد

طرح دعوی و ثبت شکایت کارگران در اردبیل الکترونیکی شد

تعاونی‌های استان قزوین یک میلیون و 600 هزار دلار کالا صادرات کردند

ایجاد 21 هزار شغل در شرکت های تعاونی استان خراسان شمالی

انجام بیش از 2075 مورد بازرسی جهت قطع زنجیره انتقال کرونا در محیط کار استان فارس

16 درصد اشتغال استان اردبیل در بخش تعاون است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: تعاون یک مدل اقتصادی پیشرو در راستای جهش اقتصاد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: اهدای خون یک خیر جمعی است

فعالیت بیش از 2500 تعاونی در سیستان و بلوچستان

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان کرد: لزوم سه جانبی گرایی و حفظ منافع شرکای اجتماعی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:بخش تعاون جایگاه خود را در اقتصاد، اشتغال و توسعه صادرات به خوبی نشان داده است

افتتاح شرکت تعاونی دانش بنیان ئالای تندرستی همزمان با هفته تعاون در کردستان

رونمایی از آیین نامه اجرایی صدور کارت کارفرمایی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

صادرات 106 میلیون دلار کالا توسط شرکت‌های تعاونی خراسان رضوی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : با کمک همه دستگاه ها، ظرفیت های اشتغال کشور را ساماندهی می کنیم

پیام تبریک وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی درخشش قهرمانان پارالمپیک

پیام تسلیت وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی به سالاری

طرح محلات کارآفرین با محوریت مساجد در بندرعباس آغاز شد

راه اندازی سامانه مردم در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

آیت الله حسینی بوشهری: مردم، بزرگ ترین سرمایه انقلاب هستند

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محسنی اژه‌ای: با جلوگیری از بروز فساد در مجموعه‌های اقتصادی وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی به دستگاه قضایی کمک کنید/ وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی : روند رسیدگی دستگاه قضایی به مشکلات واحدهای تولیدی استمرار یابد

الگوی کسب وکارهای تعاونی؛ مسیر خلق فرصت های شغلی پایدار / محمد کبیری _ معاون امورتعاون وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی ​

پیام وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی؛ هفته تعاون، یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی است

ویژه برنامه های هفته تعاون در سیستان و بلوچستان اعلام شد

آیت‌الله اعرافی: اقشار آسیب‌پذیر جامعه نیازمند حمایت‌های بیشتر هستند

عبدالملکی: در توسعه برنامه های اشتغال نیازمند همکاری سایر دستگاه ها هستیم

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجتمع کارآفرین در قم افتتاح شد

عبدالملکی: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیرخانه ستاد فرماندهی اشتغال کشور است

عبدالملکی در نشست خیرین سلامت قم تاکید کرد: مقررات زدایی در سازمان ها و موسسات تابعه، هم افزایی با تشکل های مردمی

​آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی در دیدار وزیر کار: حل مشکلات مردم بایداصلی‌ترین برنامه‌ مدیران کشور باشد

آیت الله علوی گرگانی: با همت، همه مشکلات حل شدنی است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی: باید در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی وارد استان قم شد

شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی مرداد امسال 47 درصد کاهش یافت

بیش از 202 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

افتتاح همزمان طرح های اشتغال زایی صندوق کارآفرینی امید استان البرز به مناسبت هفته دولت

رشد 20 درصدی سهم اشتغال کشاورزی در استان قم

کلنگ زنی و بهره برداری از چند طرح اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در همدان مطرح کرد: اگر بر اساس اصول بیمه‌ای عمل شود تا 20 سال آینده هیچ مشکلی نخواهیم داشت

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ولایت مداری را به نسل های آینده منتقل کنیم

حضور عبدالملکی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی: به همه 50 هزار نفر کادر درمان تامین اجتماعی هفته آینده یک میلیون تومان پرداخت می‌شود+ فیلم

ایجاد یک میلیون شغل در سال شدنی است/ ارتباط عادلانه‌ بین کارگر و کارفرما برقرار می کنیم/ مهارت آموزی، حلقه‌ مفقوده زنجیره تولید و اشتغال است

امضای تفاهم همکاری میان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و مرکز توسعه مشاغل خانگی البرز

کسب رتبه نخست در اجرای طرح مشوق بیمه‌ای کارفرمایی توسط آذربایجان شرقی

11 کارگاه جدید در مراکز آموزش دولتی فنی و حرفه ای قزوین ایجاد شده است

برگزاری دوره های کارآفرینی برای نوجوانان یزدی به صورت مجازی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: طرح پایش بیکاران واقعی اجرا می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: برگزاری رویدادهای ورزشی توان تولید استان را افزایش می‌دهد

ایجاد تعاونی تخصصی ورزشی در استان قم

با حکم وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی "سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی" منصوب شد

سرپرست دفتر وزارتی وزارت کار: نقش روابط عمومی تعیین کننده است، مکمل نیست

افتتاح دو طرح تعاونی استان اردبیل همزمان با هفته دولت

200 واحد مسکونی توسط تعاونی های مسکن به بهره برداری رسید

صندوق بازنشستگی خراسان شمالی 220 میلیارد ریال وام پرداخت کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: نوآوری و شفافیت احیاگر تعاونی هاست

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تاکید کرد: اثر بخشی آموزش مهارت های زندگی در کاهش گرایش به مواد مخدر در جامعه کارگری

1969 طرح اشتغال روستایی در استان قزوین تسهیلات دریافت کردند

8 هزار شهروند گیلانی تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار دارند

شمس خبر داد : اعلام برگزیدگان نخستین دوره جشنواره عکس کارا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خبر داد: تسهیلات مشاغل خانگی استان مرکزی با هفت برابر افزایش ابلاغ شد

با حکم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی "مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی" منصوب شد

"سرپرست مرکز حراست" وزارت کار منصوب شد

عبدالملکی: وزارت کار مجموعه ای تخصصی و فنی است، مدیران با قدرت به کار خود ادامه دهند

اتصال سامانه جامع بخش تعاون به سامانه ثبت شرکتها و افتتاح 288 طرح

عبدالملکی: باید چرخه های خلق فقر از طریق سیاست‌های کلان اقتصادی متوقف شود/دو کمیته ضابطه زدایی و تمرکز زدایی و مبارزه با فساد و تعارض منافع تشکیل می شود