راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

ربیعی: ادعای آمریکا مبنی بر اعتقاد به دیپلماسی ریاکارانه است

راه ترقی- سخنگوی دولت ادعای آمریکا مبنی بر اعتقاد به دیپلماسی را لفاظی‌ریاکارانه و غیرقابل قبول ارزیابی کرد و گفت:‌ منتظر اقدام عملی آمریکا هستیم و دولت آقای بایدن نمی‌تواند با اجرای سیاست ترامپ، توقع نتیجه متفاوت داشته باشد

آرایش کنونی اصولگرایان مشخص است/قطعا اصلاح‌طلبان به سادگی از قدرت کنار نخواهند رفت

راه ترقی- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است: بخشی از مردم، مشارکت در انتخابات را مشروط به بهبود وضعیت اقتصادی کردند که این‌ها دست دولت، مجلس، مسئولین و کارگزاران اجرایی است که بتوانند با قانون‌گذاری و توجه به اقشار ضعیف جامعه این مشارکت را افزایش دهند.

سوابق عملی کاندیداها ملاک باشد نه شعارهای انتخاباتی

راه ترقی- یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه شعارهای انتخاباتی نمی‌تواند چندان محرک باشد، گفت: مردم باید ببینند کاندیداهای ریاست جمهوری چه توانمندی و سوابق عملی دارند و آگاهانه رأی خود را به صندوق بیندازند.

صدور قطعنامه یا بیانیه در شورای حکام سیگنال منفی به ایران است

راه ترقی- مدیر برنامه مطالعات جهانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری تاکید کرد: هرگونه صدور بیانیه و قعطنامه احتمالی علیه ایران در نشست اخیر شورای حکام سیگنال منفی به تهران است و حسن‌نیت طرف‌های اروپایی و آمریکایی را زیرسوال برده و بر دیواری بی‌اعتمادی میان ایران و آمریکا و اروپا می‌افزاید.

۴ شرکت داخلی کیت‌های تشخیص سریع کرونا تولید می‌کنند

راه ترقی- رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اکنون چهار شرکت داخلی کیت‌های تشخیص سریع کرونا را در کشور تولید می‌کنند و توزیع این کیت‌های تشخیصی بر اساس میزان مصرف انجام می‌شود.

فعال اصولگرا: احتمال پیروزی داوطلب مستقل در انتخابات ۱۴۰۰ وجود دارد

راه ترقی- سخنگوی حزب آبادگران جوان، تعدد داوطلبان اصولگرا و تصور پیروزی نامزد این جریان در میدان بی‌رقیب انتخابات ۱۴۰۰ را برای این جریان خطرناک دانست و گفت: احتمال اینکه شخصی مستقل و بدون وابستگی به دو جریان سیاسی کشور در انتخابات پیروز و راهی پاستور شود دور از ذهن نیست.

غرب و آژانس قدر توافق با ایران را بدانند

راه ترقی- نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، توافق ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی را اقدامی سازنده در جهت حل دیپلماتیک مسائل دانست و گفت: آژانس و طرف‌های غربی قدر ضرب الاجل ایران را بدانند و فرصت ایجاد شده برای احیای برجام را از دست ندهند

اگر به خوزستان توجه نشود، نمایندگان بر اساس ظرفیت‌های قانونی پیگیر می‌شوند

راه ترقی- رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به عدم اعمال تعطیلی و قرنطینه گفت: در صورتی که خوزستان تعطیل و قرنطینه نشود، از دولت تمهیدات دیگری می‌خواهیم تا بتوان شرایط استان خوزستان را بهتر کرد.

همکاری مجلس با دولت برای اجرای قانون «لغو تحریم‌ها»

راه ترقی- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هدف مجلس از تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها این بود که تحریم‌های ایران برداشته شود و در این راستا، دولت و مجلس با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

برهانی: دوران سواری اسرائیل و عربستان در منطقه تمام شده است

راه ترقی- یک استاد دانشگاه با اشاره به گزارش آمریکا درباره نقض حقوق بشر توسط عربستان گفت: سقوط محمد بن سلمان شکست بدی برای سیاست خاورمیانه‌ای اسرائیل است و همه طرحهای عادی سازی با کشورهای عربی را به محاق خواهد برد. در واقع دوران سواری اسرائیل و عربستان با استفاده از کارت آمریکا در منطقه تمام شده است.

استاد دانشگاه: آزاد کردن پول‌های بلوکه شده ایران مثبت ولی ناکافی است

راه ترقی- استاد دانشگاه و کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه صرف حضور در مذاکرات موجب پذیرش تعهد و مسئولیت نمی‌شود، گفت: آزاد کردن پول‌های بلوکه شده ایران در کشورهای مختلف هرچند گام‌های مثبتی است اما نباید به این اقدامات اکتفا کرد

اطلاعات بیماری زمینه‌ای سالمندان در سامانه‌های بهداشت به‌روز می‌شود

راه ترقی- رییس اداره سلامت سالمندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تکمیل و به روز رسانی اطلاعات بیماری زمینه‌ای سالمندان در سامانه‌های بهداشت در هفته‌های جاری خبر داد.

متخصص تغذیه: مردان مراقب سایز دور کمر و شکم خود باشند

راه ترقی- متخصص تغذیه و رژیم درمانی به مردان توصیه کرد که مراقب سایز دور کمر و شکم خود باشند زیرا چاقی‌های شکمی خطر ابتلا به دیابت و مقاومت به انسولین و کبد چرب را دوچندان می‌کند

اجازه نمی‌دهیم اینترنت گران شود

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما برای گران کردن اینترنت نیاز به مصوبه مجلس نداریم، این امر در اختیار خودمان است و همان‌طور که در این چهار سال سعی کردیم قیمت افزایش نیابد، اکنون نیز اجازه نمی‌دهیم اینترنت گران شود.

تزریق فاز اول تست انسانی رازی کوو پارس از اوایل هفته آینده آغاز می‌شود

راه ترقی- معاون تحقیقات و فناوری مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: تزریق مرحله اول تست انسانی واکسن ایرانی کرونا با نام "رازی کوو پارس" به داوطلبان به احتمال زیاد اوایل هفته آینده آغاز خواهد شد.

جهانپور: واکسیناسیون کرونا فعلا اجباری نیست

راه ترقی- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تزریق واکسن کرونا فعلا اجباری نیست اما احتمالا در آینده و با گسترش واکسیناسیون، ارائه برخی خدمات اجتماعی به مردم مستلزم داشتن گواهی واکسیناسیون می‌شود

اولویت اول برای رئیس جمهور آینده باید رفع مشکلات اقتصادی باشد

راه ترقی- یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: مشکلات اقتصادی بسیار است و باید خوش بین باشیم که یک دولت مطلوب بتواند گره‌های اقتصادی را در کشور باز کند و تعامل سازنده‌ای هم با کشورهای جهان داشته باشد.

توافق با آژانس تدبیر برای جلوگیری از ایجاد اجماع علیه ایران بود

راه ترقی- یک تحلیلگر ارشد مسائل سیاست خارجی با بیان اینکه توافق دولت با آژانس یک تدبیر برای جلوگیری از ایجاد اجماع علیه ایران بود، گفت: ضروری است مجلس و نمایندگان خویشتنداری کرده و با صبوری، به دنبال حل مشکلات باشند وگرنه اصرار به عدم اجرای پروتکل الحاقی پاس گل به واشنگتن است.

ظریف: حمله اسرائیل به ایران همانند اقدام انتحاری است

راه ترقی- وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه اشتباه همسایگان ما این است که اجازه دادند اسرائیل درگیری‌ها را وارد خاک آن‌ها کند تاکید کرد: اگر اسرائیل به ایران حمله کند گویی که یک اقدام انتحاری انجام داده است

همکاری ایران و ژاپن در معیشت پایدار اهالی برخی تالاب‌های مهم کشور

راه ترقی- معاون محیط زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: با امضای سند سه ساله همکاری مشترک ایران و ژاپن قرار شد تا دو کشور در روند حفاظت و معیشت پایدار اهالی اطراف تالاب‌های بختگان، شادگان و تالاب‌های اقماری دریاچه ارومیه همکاری کنند.

مقاومت ایران در برابر ترامپ بهترین برگ برنده ما در مذاکرات آینده است

راه ترقی- یک تحلیلگر مسائل بین‌الملل با تاکید بر اینکه ایران در رابطه با آمریکا نباید اجازه واسطه‌گری به هیچ کشوری را بدهد، گفت: ما به اندازه کافی قدرتمند هستیم‌. ایستادگی ما در برابر دولت ترامپ یک پیروزی بسیار بزرگ برای ما بود. این برگ برنده برای ما شرایطی را ایجاد کرده که بتوانیم بدون هیچ واسطه‌ای با آمریکا مذاکره کنیم.

دوقطبی‌های کاذب جناح‌ها، سبب خطای مردم در انتخاب می‌شود

راه ترقی- یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: دوقطبی‌های کاذبی که قبل از انتخابات تحت عنوان راست و چپ، اصولگرا و اصلاح‌طلب ایجاد می‌شود ،دوقطبی‌هایی است که سبب می‌شود مردم در انتخاب خود به خطا بیفتند.

خط تولید واکسن «اسپوتنیک وی» در ایران راه‌اندازی می‌شود

راه ترقی- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: علاوه بر واردات حدود دو میلیون واکسن «اسپوتنیک وی» که به تدریج صورت می‌گیرد، خط تولید این واکسن نیز بزودی در بخش خصوصی در کشور ایجاد می‌شود و امیدواریم تا قبل از شروع سال ۱۴۰۰ انجام شود.

واعظی: عوامل توهین به رییس جمهوری شناسایی شدند

راه ترقی- رییس دفتر رییس جمهوری از شناسایی عوامل توهین به رییس جمهوری خبر داد و از دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات و استاندار اصفهان بابت برخورد با عاملان این حادثه قدردانی کرد.

راه جبران عقب ماندگی مزدی کارگران چیست؟

راه ترقی- یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه کارگران باید کرسی رسمی در شورای عالی کار داشته باشند و تنها در مقاطع خاص مثل تعیین دستمزد در جلسات شورا حضور پیدا نکنند، بر لزوم فعال شدن دبیرخانه شورای عالی کار به منظور انجام پژوهشهای مزدی تاکید کرد.

معاون وزیر بهداشت:‌ اجرای دورا پزشکی باید به نفع مردم باشد

راه ترقی- معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر پزشک یا موسسه‌ای برای کسب خدمات دورا پزشکی باید مجوز دریافت کند، زیرا مهم‌ترین نگرانی ما برای مردم است و باید دورا پزشکی به شکلی اجرا شود که به سود آنها باشد.

جهانپور: ۱۷ مبتلای قطعی به ویروس کرونای جهش یافته شناسایی شدند

راه ترقی- رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۱۷ بیمار قطعی مبتلا به ویروس جهش یافته انگلیسی تاکنون در ایران شناسایی شدند و خطر گسترش سریع این ویروس جدی است.

تاثیر فضای دوقطبی در آمریکا بر روابط تهران و واشنگتن

راه ترقی- یک کارشناس مسایل آمریکا گفت: اگر بایدن نتواند در داخل آمریکا و در بین حزب دموکرات و جمهوری خواه اجماع ایجاد کند و از فضای دو قطبی بکاهد، سیاست خارجی منسجمی را به ویژه در رابطه با چین و روسیه اجرا نخواهد کرد.

عرف: تضعیف نهاد ریاست جمهوری منجر به کاهش مشارکت می‌شود

راه ترقی- معاون سیاسی وزارت کشور، تضعیف نهاد ریاست جمهوری را منجر به کاهش مشارکت در انتخابات عنوان کرد و گفت: شورای تامین استان اصفهان پیگیر شناسایی عوامل توهین کننده به رییس جمهوری در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

توسعه هوش مصنوعی در کشور با بهره‌برداری از «ابررایانه سیمرغ»

راه ترقی- رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه یکی از پروژه‌های کلان و استراتژیک کشور در توسعه هوش مصنوعی، بهره‌برداری از پروژه «ابررایانه سیمرغ» است، گفت: در صورت استفاده از هوش مصنوعی، بهره‌گیری کارامدتر از داده‌های مختلف و ارایه خدمات با کیفیت‌تر، امکان‌پذیر می‌شود

با برنامه‌ریزی مانع از بروز اختلافات خانوادگی در دوران کرونا شویم

راه ترقی- روانشناس و مشاور خانواده با اشاره به تشدید اختلافات خانوادگی در دوران پاندمی کرونا گفت: بهره‌گیری از اصل برنامه‌ریزی برای سرگرمی‌های آموزشی با کاهش احساس بطالت، ‌پوچی و بیهودگی در این دوران، اختلافات خانوادگی را کاهش می‌دهد.

کودکان ناقلان خاموش کرونا

راه ترقی- کودکان ناقلان خاموش کرونا هستند و ممکن است علامت بروز این بیماری در آنان ظاهر نشود. به همین دلیل همه گروه‌های سنی باید فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را در برخورد با کودکان رعایت کنند.

از تاثیرات جسمی روانی کرونا چه می دانیم؟

راه ترقی- روانشناس بالینی گفت: کرونا علاوه بر تاثیرات جسمانی، تاثیرات روانی در افراد جامعه داشته، شنیدن اخبار مرگ و میر بویژه مرگ افراد چهره و سرشناس، تصویری از مرگ در ذهن عموم افراد ایجاد کرده و سلامت روان مردم را تضعیف کرده است.

رأی دیوان لاهه نشانه پیش افتادن ایران در یک دوئل حقوقی است

راه ترقی- عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی و مدیر مرکز حقوق بین المللی و سرمایه‌گذاری لاهه، احراز صلاحیت دیوان بین‌المللی دادگستری برای رسیدگی به شکایت ایران علیه آمریکا را دستاورد مهمی برای ایران دانست و گفت: در این دوئل حقوقی، تا این مرحله جمهوری اسلامی ایران جلو افتاده است.

جهانپور: واردات واکسن بهارات بیوتک هند و سینوفارم چین در حال بررسی است

راه ترقی- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: علاوه بر واردات واکسن اسپوتنیک وی و تولید مشترک آن در کشور تا پایان سال، دو واکسن دیگر خارجی کرونا وارد می شود و واردات دو واکسن بهارات بیوتک هند و سینوفارم چین در این مسیر در دست بررسی است.

واکنش وزارت بهداشت به اظهارات ضد واکسن یکی از مدعیان طب اسلامی

راه ترقی- رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در واکنش به اظهارات ضد واکسن عباس تبریزیان از مدعیان طب اسلامی است، گفت: اظهارات جاهالانه و خرافی این فرد و رفتاری که خودشان و اطرافیان‌شان دارند، به عنوان مداخله غیرمجاز در درمان محسوب شده و مدعی العموم می‌تواند حتی بدون شکایت، از باب دفاع از حقوق عامه به این موضوع رسیدگی کند

نماینده مجلس: تلاش کنیم دستاوردهای نظام و شعارهای آن فراگیرتر شود

راه ترقی- عضو کمیسیون برنامه و بودجه با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب گفت: همه باید در کنار همدیگر تلاش کنیم روز به روز دستاوردهای نظام و انقلاب بیشتر و شعارهای انقلاب فراگیرتر شود و بتواند اثربخشی بیشتری در منطقه و دنیا داشته باشد.

چگونگی امکان احیای مجدد برجام

راه ترقی- یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها باید بدانند که این ایران بود که برجام را حفظ کرد و الان بایدن باید با یک دستور مستقیم به برجام بازگردد.

غذاهای بومی حافظ سلامت تغذیه‌ای ایرانیان

راه ترقی- رئیس انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران گفت: تطابق فیزیولوژیک بدن با نوع خاص غذاهای بومی هر منطقه روی سلامت افراد تاثیرگذار است

رضایی: پیگیری توافق ۵۰ ساله یکی از اهداف سفر قالیباف به روسیه است

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رئیس مجلس در سفر به روسیه حامل پیام مهم رهبر انقلاب به روس ها است، گفت که یکی دیگر از اهداف این سفر پیگیری توافق ۲۰ ساله و ۵۰ ساله بین ایران و روسیه است

هشدار درباره غفلت از زمان تنهایی کودک

راه ترقی- سرپرست دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با هشدار درباره غفلت از زمان تنهایی کودک گفت: با توجه به شیوع کرونا و اثرات روانی آن بر خانواده‌ها، لازم است که توجه بیشتری به کودکان شود و باید زمان فراغت بیشتری با آنها سپری کنیم تا آنها را از هرگونه آسیب مصون نگهداریم.

فرانسه به ایران بدهکار است/ عربستان خطاهای خود را کنار بگذارد

راه ترقی- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فرانسه جزو سه کشور اروپایی است که پیمان خود را در «برجام» نقض کرد و باید به آنان گوشزد کنیم که به جمهوری اسلامی ایران بدهکار هستند.

افتتاح بیش از ۳۰ هزار پروژه عمرانی در دهه فجر

راه ترقی- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، از افتتاح ۳۰ هزار و ۵۹۳ پروژه عمرانی در کشور با اعتباری معادل ۱۱۵ هزار میلیارد تومان طی روزهای اخیر و همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.

ساير مطالب

بازداشت خواستگار فراری پس از بازگشت از ترکیه

«تستر شیشه» و «کارتمام کن» حرفه‌ای

سقوط آسانسور حادثه آفرید

جزئیات نحوه انجام سفر‌های نوروزی 1400 اعلام شد

محرز: واکسن «کووایران» دارای بالاترین استانداردهای بین‌المللی است

طلافروش سمنانی در پی سرقت مسلحانه درگذشت

علت کمبود انسولین قلمی در کشور اعلام شد

مرد خشمگین با دندان، بینی نامزد سابقش را کَند!

کرونای انگلیسی 2 عضو یک خانواده خوزستانی را کُشت

اما و اگرهای جریمه‌های رانندگی؛ از پیامک‌های اشتباهی تا تخلفات کرونایی

شرایط انجام سفرهای نوروزی اعلام شد

داوطلبان کنکور دکتری، مجوز تردد بین شهری می‌گیرند

وضعیت ترافیکی راه‌های کشور؛ تردد در محور چالوس ممنوع شد

ممانعت پلیس از خودکشی جوان 18 ساله رشتی

زالی: نمی‌دانیم کرونای جهش‌یافته در برابر واکسن مقاوم است یا نه!

مقام آموزش و پرورش: روحانیون در 4 هزار مدرسه مستقر می‌شوند

بازگرداندن طلای 6 میلیاردی به صاحبش

ماجرای خانه مادر شهیدی که مصادره شد

جانشین فرمانده ناجا: پلیس ایران از بهترین پلیس‌های جهان است

موج کرونا در حال شعله‌ورتر شدن است/مهم‌ترین چالش‌های ویروس

دولت هزینه های متحمل شده شهرداری ها ازکرونارا پرداخت کند/زیان کرونا به درآمدشهرداری ها جدی است

کرونا با روانمان چه کرد؟

بهترین زمان اهدای پلاسما، 60 روز بعد از شروع علائم کرونا

واکسن به نوبت، لطفا صف را رعایت کنید

زمین‌لرزه‌ 4 ریشتری شهر «هجدک» در کرمان را لرزاند

واکنش پلیس به نشر ویدئوی حمله مردی با شوکر به یک زن

بیشترین میزان بستری‌های کرونایی در کدام پیک بود؟

کشف پوشاک با نماد‌های شیطان‌پرستان و همجنس‌گرایان

سرقت مسلحانه از یک موبایل فروشی

واکسن به نوبت، لطفا صف را رعایت کنید

ابهاماتِ سانچی؛ قطعی نبودن مرگ 9 خدمه

درخواست نمایندگان خوزستان از رئیس‌جمهور برای سهمیه ویژه واکسن کرونا

پیش‌بینی وضعیت آب و هوا؛ بارش باران در انتظار کدام استان‌ها است؟

توضیحات رییس هلال‌احمر درباره اختصاص واکسن کرونا به امدادگران

رویارویی قاتل و پدر مقتول در شب اعدام!

کیف قاپی برای خرید سیگار

سلاخی یک نفر به خاطر جای پارک؛ ضارب 60 ضربه چاقو زد! + ویدئو

کشف جسد دو جوان در جنگل النگدره گرگان

پلیس مجروح ایلامی به درجه رفیع شهادت رسید

توضیحات جهانپور در مورد کمبود انسولین قلمی

تک فرزندی؛ انتخابی که آینده کودکانمان را دگرگون می‌کند

«کاخ مرمر» به روی مردم باز می ‌شود؟

ارائه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی توسط کارگزاری ها

ابهام در پرونده جنایت خیابانی

تست کرونا برای پروازهای به مبد‌أ و مقصد خوزستان الزامی شد

آخرین وضعیت کرونای انگلیسی در کشور

بازسازی محل محاسبه شعاع زمین توسط ابوریحان در پاکستان

کلاهبرداری جدید هنگام فروش خودرو

دستگیری وحشیانه پسر 13 ساله توسط پلیس آمریکا

خبرهای خوب از واکسن کرونا

فتاح: آثار تاریخی از خانه ‌های درباریان و منصوبان دربار جمع ‌آوری شدند

جهانگیری: تلاش می‌کنیم هیچ گونه تبعیضی در واکسیناسیون وجود نداشته باشد

فقط پولدارها سفر بروند!

واژگونی مینی بوس و مصدومیت 15 نفر در گلستان

سلاخی یک نفر به خاطر جای پارک؛ ضارب 60 ضربه چاقو زد!

شکسته شدن صفحه یخی به مساحت لندن در قطب جنوب

محسن هاشمی: شهر فروشی نداریم

نجات دلفین از تور توسط صیادان تنگستانی

ابراز امیدواری یک متخصص به درمان مبتلایان کرونای انگلیسی

خطر ریزش دهها خانه روستایی در مناطق زلزله زده دنا

ممنوعیت تبدیل امکانات دستگاه ‌ها به اقامتگاه نوروزی

دستگیری کارمند بانکی که با پول مشتریان کار اقتصادی می‌ کرد

خودروی تیبای همسر سابق در آتش انتقام سوخت

اجبار تست کرونا برای مسافران پروازهای خوزستان

بازداشت یک مسئول شورای شهرستان شیراز و یک مدیر سابق در جهرم

همه چیز درباره واکسن پاستور از زبان سخنگوی ستاد کرونا

دو روایت از سانچی و ابطال گواهی فوت

قتل شوهر به خاطر شیطان پرستی

پیچ و خم سفرهای نوروزی 1400

آغاز توزیع داروی «آیوِرمِکتین ایرانی» برای درمان بیماری کرونا

خودکشی وحشتناک جوان 33 ساله در لاهیجان

جدال سخت «سی‌سختی‌ها» با زلزله، سرما و کرونا

اظهارات وزیر بهداشت درباره وجود ویروس کرونای ایرانی

درخواست پسر مقتول از قاتل؛ خودت را معرفی کن

ویروس کرونا بیشتر کجاست؟

محرز: واکسن ایرانی کرونا را با خیال راحت بزنید

کرونا موذی‌گرایانه در حال جان گرفتن است؛ فوتی‌های روزانه به 93 نفر رسید

سرگذشت زنی که از 18 سالگی تستر مواد مخدر بود

حمله به کمپ ترک اعتیاد برای انتقام

ایران پرواز از مبدا و مقصد 32 کشور را ممنوع کرد

نجات از چوبه دار بعد از 15 سال

کشف تخلف مالی 211 میلیون یورویی یک خانم

ماجرای حمله 3 سگ به 2 کودک در تهران

آسیب به 50 تانکر ایرانی در حادثه اسلام قلعه

فداکاری مأمور پلیس به قیمت جان

توصیه‌های حیاتی وزارت بهداشت درباره استفاده از ماسک

مسئول بهداری کل سپاه: اروپایی‌ها روی مجروحین ما علم‌شان را کامل می‌کردند

مقایسه‌ای تاسف‌بار بین ایرانی‌ها و فرانسوی‌ها

آماری تکان دهنده از دانش ‌آموزانی که امسال درس نخواندند

پیش بینی بارش برف و کولاک در برخی نقاط کشور

حادثه آتش ‌سوزی در فاز 11 شهر پردیس

جزئیات تست انسانی دومین واکسن ایرانی کرونا

نمکی: جهان از کنترل کرونا در ایران حیرت کرد

جانباختگان کرونا از مرز 60 هزار نفر گذشت

رئیسی: شبکه بهداشت ایران توانایی واکسیناسیون 20 میلیون نفر را در ماه دارد

بیمارستان خصوصی در دلِ بیمارستان دولتی!

ابتلای یک نفر به گونه ناشناخته کرونا یک شهر را به تعطیلی کشاند

وضعیت بحرانی کرونا در 11 شهر خوزستان

دستگیری کارمند قلابی با کلاهبرداری میلیاردی

برای شکایت علیه پزشک به چه نهاد‌هایی می‌توان مراجعه کرد؟