راه ترقی
رکاب زنی شهردار منطقه17 در کوچه‌پس‌کوچه‌های وصفنارد
چهارشنبه 19 خرداد 1400 - 15:21:00
راه ترقی - شهردار منطقه17 در راستای اجرای پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو و در ادامه بازدیدهای میدانی هفتگی خود، به همراه مدیران شهری و دبیر شورایاری محله وصفنارد، سطح این محله را رکاب زد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، در این بازدید بدون خودرو، داود لطفی شهردار منطقه به بررسی میدانی چالش‌ها و مشکلات خدمات شهری و پروژه‌های عمرانی و احصاء فضای بی‌دفاع شهری و بازدید از سرای محله وصفنارد پرداخت.
لطفی با استماع مشکلات شهری شهروندان این محله، نسبت به تداوم اقدامات شهری انجام شده و مرتفع شدن هرچه سریع‌تر چالش‌ها تاکید کرد.
لطفی در این بازدید میدانی، به اهمیت و ضرورت گسترش مسیرهای دوچرخه‌سواری اشاره کرد و گفت: استفاده و ترویج این وسیله حمل‌ونقل عمومی کمک بسزایی در کاهش آلودگی هوا شهر و حفظ محیط زیست خواهد داشت و توسعه مسیرهای دوچرخه‌سواری از یکی اهداف اصلی شهرداری منطقه17 است.
شهردار منطقه 17 افزود: در سال گذشته توانستیم 150 درصد مسیر دوچرخه سواری در این منطقه را توسعه دهیم و در نظر داریم در سال جاری نیز توسعه مسیر دوچرخه سواری را افزایش دهیم که خوشبختانه تا چندماه آینده عملیات احداث سه کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در طرح باغ راه حضرت فاطمه (س) به مرحل بهره برداری برسد.

http://www.RaheNou.ir/Fa/News/269930/رکاب-زنی-شهردار-منطقه17-در-کوچه‌پس‌کوچه‌های-وصفنارد
بستن   چاپ