راه ترقی- لیگ تنیس با جایزه 300 میلیون تومانی از 9
تا 22 شهریور ماه برگزار و از بین تیمهای حاضر 8 تیم برتر جواز حضور در
لیگ برتر سال 1401 را بدست می آورند.
در مرحله دوم گروهی، چهار دیدار در بخش
انفرادی برگزار شد که از تیمهای پوشاک وانسی و آکادمی تنیس البرز (الف)
ارسلان قمی برابر محمدعلی ممقانینیا به برتری رسید و انوشا شاهقلی
از علیرضا نیک نام منش پیشی گرفت. در دو نفره نیز شاهقلی- بادی از تیم
پوشاک والنسی برابر ممقانی نیا- نیکنام منش سبقت گرفتند.
ادامه نتایج در انفرادی به شرح زیر است:
انفرادی مهرام - آکادمی تنیس طاهری (الف)
علی یزدانی - مسعود عیسی بیگی (1 - 6 و 1 - 6 یزدانی از تیم مهرام)
انفرادی دوم: سینا مقیمی - یونس طلاور (1 - 6 و 2 ret- مقیمی از تیم مهرام )
دو نفره: یزدانی- شیردل و انوری- عیسی بیگی (4 - 6 و 1 - 6 مهرام )
همچنین تیمهای رعد پدافند هوایی و توسعه
امین دارو به دلیل نبود حضور تیم های ولسرویسز و آکادمی تنیس داودیان به
عنوان تیمهای برنده معرفی شدند.
راند دوم مسابقات:
کلاژ گستر سعد آباد - بومرنگ
انفرادی اول: معین محمدی - فرشاد رحیمی (1 - 6 و 2 - 6 محمدی از تیم کلاژ گستر سعدآباد)
انفرادی دوم: مهرشاد قفقازی - فرزاد رحیمی (2 بر یک رحیمی از تیم کلاژ گستر سعدآباد)
دو نفره: قفقازی - محمدی - انصراف ( قفقازی - محمدی از تیم کلاژ گستر سعدآباد)
وینر اسپرت - هیات تنیس قم
انفرادی اول: علیرضا بهزادپور - مهدی آدابی (2 بر یک بهزادپور از تیم وینر اسپرت)
انفرادی دوم: محمد مهبد - سینا یوسفزاده (4 - 6 و 1 - 6 مهبد از تیم وینر اسپرت)
چوب سنگ - بانک صادرات
انفرادی اول: مصطفی برادران حسینی - امیرمحمد ادبجو (6 - 7 و 4 - 6 ادبجو از تیم بانک صادرات)
انفرادی دوم: مهدی بهبودی - معین معظم (2 - 6 و 2 - 6 معظم از تیم بانک صادرات)
دونفره: معظم - ادب جو و بهبودی - حسینی ( 1-6 و 6-7 معظم - ادب جو از تیم بانک صادرات)
آکادمی تنیس مهذبنیا (الف) - آنزو سعدآباد
انفرادی اول: محمد خوشخلق - امید اصغری (2 بر یک خوش خلق از تیم آکادمی تنیس مهذبنیا الف)
انفرادی دوم: امیر حسین رضایینژاد - کیا کهنمویی (5 - 7 و 5 - 7 از تیم آکادمی تنیس مهذبنیا الف)
دونفره: رضایی نژاد- خزایی و انصراف (رضایی نژاد- خزایی از تیم آکادمی تنیس مهذب نیا الف)
امروز و در ادامه رقابتها تیمهای آکادمی
تنیس البرز (الف) با بانک صادرات مسابقه میدهد، مهرام با رعد پدافند
هوایی و پوشاک وانسی و چوب سنگ به مصاف یکدیگر میروند و بومرنگ با هیات
تنیس قم دیدار میکند.
در راند دوم توسعه امین دارو و آکادمی
تنیس مهذبنیا (الف) با هم روبرو میشوند، کلاژ گستر سعدآباد و وینر اسپرت
به مصاف یکدیگر میروند، آکادمی تنیس داودیان و آنزو سعدآباد با هم دیدار
میکنند و آکادمی تنیس طاهری (الف) و ولسرویسز برگزار کننده دیدار پایانی
خواهند بود.