راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

افتتاح همزمان ایستگاه‌های میدان قیام و دولاب در خط ۷ مترو

راه ترقی - پنجشنبه هفته جاری ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۹، ایستگاه‌های میدان قیام و دولاب درخط ۷ مترو به طور همزمان افتتاح خواهند شد؛ آغاز بهره‌برداری از این دو ایستگاه با دستور رییس‌جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس خواهد بود.

تاب‌آوری تهران و سیلاب‌های شهری

راه ترقی - محیط، منظر و فضاهای بیرونی با چالش‌های متعددی روبه‌رو است. این چالش‌ها در عرصه‌های مختلفی مانند اکولوژی، اجتماعی، اقتصادی، منظر و... برآمده از دخالت‌های انسانی یا آشوب‌های طبیعی است کـه تهدیدی برای زیرساخت‌های شهری بــه شمار رفته و می‌توانند فرآیند توسعه محیط و منظـر را بـا مشـکل روبه‌رو کنند.

۱۰۸ هزار انحراف پروانه در سال های ۹۱ تا ۹۷

راه ترقی - شهر: رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با بیان اینکه سال ها نگاه حاکم به شهر تهران، صرفاً درآمدزایی از بستر کالبدی آن به هر شیوه و به هر قیمتی و در تقابل جدی با کیفیت، معنا، محتوا و هویت زندگی انسان ها بود، گفت: مدیریت شهری دوره پنجم مبتنی بر برنامه جریان اصلاح طلب بر اساس اصل توقف چرخه باطل شهرفروشی و توجه به گفتمان حقوق عمومی، اهتمام خود را بر باز طراحی ساختارها و فرآیندهای موجود گذاشت.

۴۰ اتوبوس‌ و مینی‌بوس جدید قبل از نوروز وارد تهران می‌شوند

راه ترقی - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره سرانجام خرید اتوبوس‌های جدید برای پایتخت گفت: از محل قرارداد قبل، ۲۰ دستگاه اتوبوس و ۲۰ دستگاه مینی‌بوس باقی‌مانده که تا قبل از پایان سال تحویل اتوبوسرانی تهران خواهد شد.

دولت هزینه های متحمل شده شهرداری ها از محل کرونا را پرداخت کند

راه ترقی - شهر: شهرداران کلانشهرها دو نامه به رئیس جمهوری و معاون اول نوشتند و در این دو نامه، از دولت برای کمک به شهرداری‌ها درخواست کردند در این نامه همچنین درخواست کردند که حداقل، هزینه‌هایی که شهرداری‌ها در این دوران داشتند به عنوان هزینه‌های قابل قبول پذیرفته شود.

کارگاه های آموزشی مجازی سلامت محور

راه ترقی - معاون اجتماعی فرهنگی منطقه ۲ گفت: به منظور افزایش سطح آگاهی شهروندان ۱۰۲کارگاه آموزشی و وبینار تخصصی سلامت محور در بستر فضای مجازی برگزار شد.

آیین رونمایی و نصب اولین طرح جدید تمثال شهدا در منطقه ۱۳

راه ترقی - طی مراسمی با حضور امیر دریادار دوم قیطاسوند معاون نیروی انسانی نداجا، مظفری نماینده ولی فقیه و رئیس عقیدتی سیاسی نداجا و مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳، خانواده معزز شهید و جمعی از مدیران کشوری و لشکری از تمثال جدید شهید ابوالفضل عباسی در محله آشتیانی نصب و رونمایی شد.

مسابقه دوچرخه سواری تعادلی

راه ترقی - به منظور گرامیداشت روز درختکاری، مسابقه دوچرخه سواری تعادلی در منطقه ۳ تهران برگزار می شود.

دوازدهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

راه ترقی - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار دوازدهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران»، ویژه نیمه دوم بهمن ماه ۱۳۹۹ در ۲۴ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.

آماده سازی سومین زمین چمن محلی

راه ترقی - ۲۹ پروژه توسعه محلی در ناحیه ۲ منطقه ۱۵ تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

نخستین همراه سرای بیماران در مرکز شهر تهران دایر شد

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: همراه سرای فارابی با عنوان خانه مهربانی ایوار میزبان همراهان بیمارانی است که در طول درمان، نیازمند اسکان موقت هستند و از شهرهای دیگر به پایتخت می آیند.

راه اندازی نخستین مرکز گلماند

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای طرح کاپ و با تاکید بر ترغیب و تشویق شهروندان در جهت تفکیک پسماند از مبدا از راه اندازی اولین مرکز گلماند در محله بریانک خبر داد.

تصویب طرح اصلاحی محله مینابی

راه ترقی - طرح اصلاحی موضعی محله مینابی(منطقه ۱۵) با اولویت تأمین نیازمندی های خدماتی و مسکونی با حضور اعضای کمیسیون ماده پنج شهر تهران مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مرمت کفپوش بوستان های شمال شرق تهران

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از تعویض و مرمت بیش از ۲۵۰۰ مترمربع از کفپوش زمین های بازی بوستان ها خبر داد و گفت: در آستانه نوروز ۱۴۰۰ با مرمت زمین های بازی کودکان و والدین ایشان آسایش خاطر بیشتری را تجربه می کنند.

جانمایی دستفروشان در ۳۷ بازار در آستانه نوروز

راه ترقی - شهر: شهرداری تهران در آستانه فرارسیدن عید نوروز مکان های خاصی را برای دست‌فروشان خیابانی درنظر گرفته است. اطلاعات این مکان ها در سامانه «سامان بازار» ثبت می شود و فروشندگان در بازار نزدیک محل زندگی خود، غرفه ای انتخاب کند و پس از پرداخت هزینه با دریافت بارکد، در بازار مورد نظر مستقر شود.

استاد شهریار ذخیره فرهنگی و سرمایه ملی همه ایرانیان است

راه ترقی - مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد با علی اصغر شعردوست مدیرعامل بنیاد شهریار در برج میلاد دیدار و درباره توسعه فعالیت های فرهنگی و ادبی میان بنیاد شهریار و یادمان ملی ایرانیان گفتگو کرد.

روزگاری که تهران شهری عاشق بود

راه ترقی - از دو سالگی در تهران بودم. خانه‌ای را که در کودکی داشتیم، خیلی به یاد ندارم اما می‌دانم در محله حسن‌آباد تهران بوده است؛ چون آنجا پدرم یک سینما ساخته بود. خانه‌ای که در حافظه‌ام مانده سمت خیابان منوچهری و حافظ بوده است. ساختمان کناری خانه ما مطب پدربزرگ و مادربزرگم بود. سینمای پدرم را هم به‌وضوح یادم می‌آید. اسم سینما «آپولو» بود؛ پایین‌تر از کاخ مرمر.

تحریم‌های اقتصادی چه چالش‌هایی برای مترو ایجاد کرده است؟

راه ترقی - بخشی از چالش هایی که تحریم‌های اقتصادی برای ما ایجاد کرده است، به مردم منتقل نمی شود و ما همیشه سعی می کنیم قطارها به روز باشد و مدام تعمیر شود، قطعات پله برقی‌ها تامین شود و شهروندان از این موضوع چیزی احساس نکنند.

تقاضای واکسیناسیون پاکبانان منطقه۵

راه ترقی - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ تهران در نامه ای به معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران خواستار واکسیناسیون ۱۰۰۰ نفر از پاکبانان این منطقه شد.

دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی تهران از واقعیت تا ایده‌آل

راه ترقی - اداره سلامت شهرداری تهران با همکاری سازمان فناوری اطلاعات یک بانک اطلاعاتی به نام سامانه‌ «رایا» از فضاها، امکانات و خدمات شهری مناسب‌سازی‌شده برای افراد دارای نیازهای ویژه را در دست راه‌اندازی دارد. این سامانه برای دسترس‌پذیرکردن محیط و خدمات شهری برای تمامی شهروندان و آگاهی آنها از این امکانات برای استفاده‌ برابر ایجاد می‌شود. هر چند به گفته‌ معاون اداره‌ سلامت شهرداری در ارزیابی وضعیت شهر تهران از نظر شاخص‌های مناسب‌سازی علی‌رغم کارهای انجام‌شده تا ایده‌آل فاصله‌ زیادی داریم.

بهره‌برداری از ۸ بازار میوه و تره بار جدید

راه ترقی - ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در پنج پهنه غربی، شرقی، شمالی، جنوبی و مرکزی تهران به طور همزمان، امروز نهم اسفند ۹۹، به بهره‌برداری رسید.

منطقه ۱۰ پایتخت با کاشت روت بال و فرش گل سبزتر می شود

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای طرح نهضت درختکاری و تاثیر کاشت درخت در زیباسازی شهر از آغاز کاشت درختان چنار و کاشت فرش گل در منطقه خبر داد.

موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار

راه ترقی - موزه حیات وحش هفت چنار یکی از موزه‌های حیات وحش شهر تهران است. این موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار در زمینی به مساحت ۷۶۹۳ متر مربع و زیربنای ۲۶۸۳ مترمربع در یکی از محله‌های قدیمی تهران به نام بریانک (در خیابان قزوین) واقع شده است. ساختمان موزه بنایی تاریخی متعلق به اوایل دهه قرن بیستم (دوره قاجاریه) است که در ابتدا به عنوان کارخانه برق شروع به کار کرد و پس از چند سال به کارخانه جوراب‌بافی تبدیل شد. علت نامگذاری منطقه هفت چنار به این نام، به وجود درخت چنار کهنسالی بازمی‌گردد که قطر آن به ۷ متر می‌رسد .این مجموعه ترکیبی از معماری قدیمی، فضای سبز و موزه حیات وحش است. ساختمان قدیمی و زیبای موزه را می توان جزء یکی از مفاخر معماری به یادگار مانده از اواخر دوره قاجار و اوایل دوره پهلوی دانست. فضای سبز آن یادگاری از باغ های قدیمی و زیبای تهران است. موزه حیات وحش این مجموعه تلفیقی از نمونه های زنده و غیر زنده بی مهرگان، مهره داران، آبزیان، خزندگان، پرندگان و پستانداران است.

خانه مقدم، باارزش ترین خانه تهران

راه ترقی - موزه مقدم یکی از بناهای تاریخی به جا مانده از زمان قاجار است که از نظر تاریخچه، معماری و اشیایی که در آن نگهداری می شوند، ارزش بسیار بالایی دارد. این موزه یکی از خانه‌های تاریخی شهر تهران است که به دلیل معماری زیبا و اشیای خاصی که در آنجا نگهداری می‌شوند، از محبوب‌ترین جاهای دیدنی تهران برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

موزه هنرهای دینی امام علی(ع)

راه ترقی - موزه هنرهای دینی، در سال ۱۳۷۹ ساخته شد. سالی که به دلیل وجود دو عید غدیر در آن، به عنوان سال امام علی(ع) نامگذاری شده بود.این موزه سال ۸۲ به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.بر خلاف تصور مرسوم ساختمان موزه دینی امام علی(ع) بنایی مدرن و حتی فراتر از آن پست مدرن است. فضایی که طراحی آن در همان لحظات نخستین ورود، شما را جذب می‌کند. در طراحی فضای داخلی این موزه هم از آثار تجسمی هنرمندان با موضوعات دینی استفاده شده است. بر اساس نامی که این موزه متبرک به آن است، تمامی فعالیت‌هایش مربوط به آثار دینی و مذهبی است که شامل تابلوهای نقاشی، نقاشی‌های قهوه‌خانه‌ای، آثاری مربوط به پرده‌خوانی و آثار خوشنویسی در رابطه با مسائل مذهبی است. موزه هنری امام علی(ع) شامل ۴ طبقه است که برای هر کدام از این طبقه‌ها مسئولیت ویژه‌ای تعریف شده است.

هیچ محدودیتی برای تولید انبوه قطار ملی وجود ندارد

راه ترقی - شهر: متولی اصلی تولید واگن ملی، شرکت واگن سازی تهران است. سهم این شرکت در تولید یک رام قطار ملی هفت واگنه برابر با ۴۵ درصد است. به گفته مدیرعامل شرکت واگن سازی تهران، این شرکت امکان تولید ۳۶۰ دستگاه واگن در سال را دارد.

تور عکاسی پروژه های کوچک مقیاس منطقه ۲۰

راه ترقی - تور عکاسی پروژه های کوچک مقیاس منطقه ۲۰ ویژه عکاسان خبری شنبه ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۹ با همکاری مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ و آژانس عکس تهران برگزار شد.

روز استراحت پاکبان

راه ترقی - همزمان با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر با همکاری جمعی از داوطلبان و اعضای سازمان های مردم نهاد شهر تهران، مسیر میدان ولیعصر (عج) تا پارک لاله توسط داوطلبان پاکسازی شد. در این مراسم محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و حجت نظری رئیس ستاد سمن های شهر تهران نیز حضور داشتند و در حاشیه این مراسم از ۲۲ پاکبان برتر مناطق شهر تهران تقدیر به عمل آمد

افتتاح و بهره‌برداری از پروژه های سازمان میادین میوه و تره بار

راه ترقی - آیین افتتاح و بهره‌برداری رسمی از پروژه‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران (ساختمان متمرکز ستادی، ۸ بازار جدید میوه و تره بار و یک خوابگاه کارگری) شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ با حضور دکتر خاوازی وزیر محترم جهاد کشاورزی، دکتر حناچی شهردار محترم تهران، و مهندس هاشمی ریاست محترم شورای اسلامی شهر در ساختمان جدید اداری سازمان مدیریت میادین برگزار شد.

حناچی: رویکرد شهرداری در واگذاری باشگاه به سرخ آبی ها فرهنگی است

راه ترقی - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه نگاه شهرداری به موضوع واگذاری باشگاه به دو تیم استقلال و پرسپولیس فرهنگی است، گفت: در مقابل ما از دو تیم برای نگهداری باشگاه ها و عدم فروش آنها تضمین میخواهیم.

حناچی: رویکرد شهرداری در واگذاری ورزشگاه به سرخ آبی ها فرهنگی است

راه ترقی - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه نگاه شهرداری به موضوع واگذاری ورزشگاه به دو تیم استقلال و پرسپولیس فرهنگی است، گفت: در مقابل ما از دو تیم برای نگهداری ورزشگاه ها و عدم فروش آنها تضمین میخواهیم.

عزم جدی برای نهادینه کردن شادی و نشاط برای شهروندان

راه ترقی - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، با تشریح ویژه برنامه های فرهنگی ماه رجب گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام پر خیر و برکت ماه رجب برنامه های مختلف فرهنگی و هنری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در بستر فضای مجازی اجرا شد.

برگزاری وبینار تخصصی هدفمند مشارکت مردمی و بحران های شهری

راه ترقی - وبینار تخصصی هدفمند ناگفته های علمی «مشارکت مردمی و بحران های شهری» یکشنبه دهم اسفند ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۹ الی ۱۴ از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار می شود.

خانه موزه ها باید شناسنامه دار و مولد باشند

راه ترقی - خانه هایی که قابلیت تبدیل شدن به خانه موزه را دارند از موضوعات مهم منطقه یک بوده که در صیانت از آنها هیچ تردید وجود ندارد و باید شناسنامه دار و همچنین مولد باشند.

پیشرفت ۳۵ درصدی ۴۱ پروژه محله ای

راه ترقی - شهر: عملیات اجرایی ۱۳ پروژه توسعه محله ای منطقه ۱۳ در حوزه های فنی و عمرانی و خدمات شهری در سال ۱۳۹۹ به پایان رسیده و ۴۱ پروژه نیز در حوزه های مختلف در حال اجرا است.

ساخت دو مدرسه ۴۰ کلاسه در بافت فرسوده

راه ترقی - تفاهم نامه همکاری آموزش پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز به منظور ساخت دو مدرسه در بافت فرسوده با حضور شهردار منطقه ۱۵ امضا شد.

ساخت ۲ مدرسه با ۴۰ کلاس در بافت فرسوده

راه ترقی - تفاهم نامه همکاری آموزش پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز به منظور ساخت دو مدرسه در بافت فرسوده با حضور شهردار منطقه ۱۵ امضا شد.

گشایش ۱۱ بازار جدید میوه تا ۱۵ فروردین

راه ترقی - شهر: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از گشایش ۱۱ بازار جدید تا ۱۵ فروردین سال آینده خبر داد.

ساير مطالب

کیف قاپی برای خرید سیگار

سلاخی یک نفر به خاطر جای پارک؛ ضارب 60 ضربه چاقو زد! + ویدئو

کشف جسد دو جوان در جنگل النگدره گرگان

پلیس مجروح ایلامی به درجه رفیع شهادت رسید

توضیحات جهانپور در مورد کمبود انسولین قلمی

تک فرزندی؛ انتخابی که آینده کودکانمان را دگرگون می‌کند

«کاخ مرمر» به روی مردم باز می ‌شود؟

ارائه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی توسط کارگزاری ها

ابهام در پرونده جنایت خیابانی

تست کرونا برای پروازهای به مبد‌أ و مقصد خوزستان الزامی شد

آخرین وضعیت کرونای انگلیسی در کشور

بازسازی محل محاسبه شعاع زمین توسط ابوریحان در پاکستان

کلاهبرداری جدید هنگام فروش خودرو

دستگیری وحشیانه پسر 13 ساله توسط پلیس آمریکا

خبرهای خوب از واکسن کرونا

فتاح: آثار تاریخی از خانه ‌های درباریان و منصوبان دربار جمع ‌آوری شدند

جهانگیری: تلاش می‌کنیم هیچ گونه تبعیضی در واکسیناسیون وجود نداشته باشد

فقط پولدارها سفر بروند!

واژگونی مینی بوس و مصدومیت 15 نفر در گلستان

سلاخی یک نفر به خاطر جای پارک؛ ضارب 60 ضربه چاقو زد!

شکسته شدن صفحه یخی به مساحت لندن در قطب جنوب

محسن هاشمی: شهر فروشی نداریم

نجات دلفین از تور توسط صیادان تنگستانی

ابراز امیدواری یک متخصص به درمان مبتلایان کرونای انگلیسی

خطر ریزش دهها خانه روستایی در مناطق زلزله زده دنا

ممنوعیت تبدیل امکانات دستگاه ‌ها به اقامتگاه نوروزی

دستگیری کارمند بانکی که با پول مشتریان کار اقتصادی می‌ کرد

خودروی تیبای همسر سابق در آتش انتقام سوخت

اجبار تست کرونا برای مسافران پروازهای خوزستان

بازداشت یک مسئول شورای شهرستان شیراز و یک مدیر سابق در جهرم

همه چیز درباره واکسن پاستور از زبان سخنگوی ستاد کرونا

دو روایت از سانچی و ابطال گواهی فوت

قتل شوهر به خاطر شیطان پرستی

پیچ و خم سفرهای نوروزی 1400

آغاز توزیع داروی «آیوِرمِکتین ایرانی» برای درمان بیماری کرونا

خودکشی وحشتناک جوان 33 ساله در لاهیجان

جدال سخت «سی‌سختی‌ها» با زلزله، سرما و کرونا

اظهارات وزیر بهداشت درباره وجود ویروس کرونای ایرانی

درخواست پسر مقتول از قاتل؛ خودت را معرفی کن

ویروس کرونا بیشتر کجاست؟

محرز: واکسن ایرانی کرونا را با خیال راحت بزنید

کرونا موذی‌گرایانه در حال جان گرفتن است؛ فوتی‌های روزانه به 93 نفر رسید

سرگذشت زنی که از 18 سالگی تستر مواد مخدر بود

حمله به کمپ ترک اعتیاد برای انتقام

ایران پرواز از مبدا و مقصد 32 کشور را ممنوع کرد

نجات از چوبه دار بعد از 15 سال

کشف تخلف مالی 211 میلیون یورویی یک خانم

ماجرای حمله 3 سگ به 2 کودک در تهران

آسیب به 50 تانکر ایرانی در حادثه اسلام قلعه

فداکاری مأمور پلیس به قیمت جان

توصیه‌های حیاتی وزارت بهداشت درباره استفاده از ماسک

مسئول بهداری کل سپاه: اروپایی‌ها روی مجروحین ما علم‌شان را کامل می‌کردند

مقایسه‌ای تاسف‌بار بین ایرانی‌ها و فرانسوی‌ها

آماری تکان دهنده از دانش ‌آموزانی که امسال درس نخواندند

پیش بینی بارش برف و کولاک در برخی نقاط کشور

حادثه آتش ‌سوزی در فاز 11 شهر پردیس

جزئیات تست انسانی دومین واکسن ایرانی کرونا

نمکی: جهان از کنترل کرونا در ایران حیرت کرد

جانباختگان کرونا از مرز 60 هزار نفر گذشت

رئیسی: شبکه بهداشت ایران توانایی واکسیناسیون 20 میلیون نفر را در ماه دارد

بیمارستان خصوصی در دلِ بیمارستان دولتی!

ابتلای یک نفر به گونه ناشناخته کرونا یک شهر را به تعطیلی کشاند

وضعیت بحرانی کرونا در 11 شهر خوزستان

دستگیری کارمند قلابی با کلاهبرداری میلیاردی

برای شکایت علیه پزشک به چه نهاد‌هایی می‌توان مراجعه کرد؟

آخرین خبر از وضعیت جسمانی دریافت‌کنندگان واکسن ایرانی کرونا

جزئیات تعطیلی دانشگاه‌ها در سال 1400 اعلام شد

کرونای انگلیسی به استان بوشهر رسید

عامل تیراندازی در سرپل ذهاب دستگیر شد

ویدئویی دردناک از تشییع پیکر مدافع سلامت در اهواز

قطع انگشت کودک آزاردیده سبزواری بر اثر جراحت شدید

زلزله 4.4 ریشتری سراب مصدومی نداشت

هشدار درباره شدت سرایت ویروس انگلیسی کرونا

دومین مامور حادثه پل «گاومیشان» هم شهید شد

شمار تلفات پرندگان در میانکاله و خلیج گرگان از 18 هزار قطعه عبور کرد

یک کارگاه مبل طعمه حریق شد

مردانی: کرونای ایرانی نداریم

اعضای بدن پرستار قزوینی اهدا شد

مقام قوه قضائیه: بسیاری از موارد 209‌ گانه سقط جنین قانونی «غیرشرعی» است

قفسه‌های خالی از انسولین در داروخانه‌ها

ماجرای کشف 2 جسد در جنگل‌ النگدره گرگان چه بود؟

پزشکی که فرشته نجات زنان باردار کرونایی شده است

پای کرونای انگلیسی به چهارمحال و بختیاری باز شد

دومین واکسن ایرانی کرونا در مرحله تست انسانی قرار گرفت

پلیس راهور: اپلیکیشن‌های واسطه‌ای خدماتی پلیس مجوز ندارند

چهار دلیل بستری شدن بیماران کرونایی شناسایی شد

تست انسانی دومین واکسن ایرانی کرونا آغاز شد

حکم قصاص «آرمان» برای بار دوم تایید شد

شبکه بهداشت ایران توانایی واکسیناسیون 20 میلیون نفر را در ماه دارد

از حقوق مستضعفان کوتاه نمی آییم

شهرداری در فرصت باقی مانده پروژه های محله محور را اجرا کند

محموله واکسن کرونای چینی وارد کشور شد

رئیسی: تحقق سفرهای نوروزی قابل پیش‌بینی نیست

پاسخی به حواشی اخیر؛ آزمون وکالت باقی و پابرجاست

واکنش حریرچی به شهادت دو پرستار باردار بر اثر ابتلا به کرونا

حریق در یک ساختمان 9 واحدی

لبخند مهریه به بدهکاران!

ثبت‌نام جاماندگان کنکور 1400 آغاز شد

پیکر شهید مدافع وطن بعد از 32 سال شناسایی شد

یک روزنامه‌نگار بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت